وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابل⚡【سال1403】⚖️

افرادی که درگیر پرونده های طلاق می شوند، در صورت مراجعه به وکیل می توانند روند طلاق را در زمان کوتاه تری طی نمایید. در این شرایط شانس بیشتری برای رسیدن به هدف و دست یابی به حقوق خود دارند. اما نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در بابل باید در نظر گرفته شود تا بهترین انتخاب ممکن انجام شود. همچنین لازم است با ویژگی های بهترین وکیل طلاق در بابل آشنا بود تا انتخاب ساده تر شود. برای کسب اطلاعات در این زمینه تا انتهای این مطلب از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در بابل چه کسی است؟

وکیل طلاق کسی است که وکالت پیگیری امور طلاق را به عهده دارد. نقش وی راهنمایی موکل درمورد پیمودن مسیر درست طلاق است. این وکیل فردی حرفه ای است که تمامی قوانین و پیچ و خم های مسیر طلاق را می شناسد و تجربه بالایی در این زمینه دارد. در واقع می توان گفت وکیل طلاق وکیلی است که می تواند با دانش و مهارت خود موکل پرونده های طلاق را تا رسیدن به هدف همراهی نماید.

بهترین وکیل طلاق در بابل، در سایر زمینه های خانواده مانند مهریه، حضانت فرزندان، اجرت المثل، ارث و میراث، سرپرستی و قیومیت و غیره تخصص دارد و می تواند به موکلین خود کمک نماید. وکیل طلاق، بسیار دلسوز و تلاش گر است و تمام سعی خود را به کار می گیرد تا بتواند حقوق موکل خود را به طور کامل مطالبه نماید. بهترین وکیل خانواده در بابلسر توانایی های خود را می شناسد و با توجه به همین موضوع وکالت دعاوی طلاق را می پذیرد.

بهترین وکیل طلاق در بابل چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل طلاق بابل

موکلین باید وکیلی را انتخاب کنند که به او اعتماد داشته باشند. یک وکیل حرفه ای در کار و امور وکالتی خود هم، باید بسیار توانمند باشد تا بتواند بهترین عملکرد را به نمایش بگذارد. وکیل جهت موفقیت در کار خود نیاز به داشتن ویژگی هایی دارد تا به عنوان بهترین وکیل طلاق در بابل، مورد اعتماد موکلین و مراجعین خود قرار بگیرد. یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های یک وکیل، داشتن صداقت، صبر و وجدان کاری است، تا نتایج مطلوب را کسب نموده و اعتماد موکلین را جلب کند.

 وکیل باید با موکلش صادق باشد و درصد احتمالی موفقیت در پرونده را در همان مراحل اولیه کار به موکلش اعلام کند. وی نباید تنها به فکر منافع مالی خود نباشد و وجدان کاری را در تمام جنبه های کار خود در نظر داشته باشد. از دیگر ویژگی های وکیل، داشتن قدرت کلام بالا و نفوذ کلام است، این موضوع سبب اثرگذاری بیشتر سخنان وی خواهد شد. یک وکیل طلاق موفق، باید توانایی استدلال و تجزیه و تحلیل بالایی داشته باشد تا بتواند نکات مبهم پرونده را ساده تر نموده و به دادگاه در روشن شدن پرونده کمک نماید.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابل را بشناسید!

راضیه فلاح خورشیدی

راضیه فلاح خورشیدی

خانم فلاح خورشیدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان مازندران هستند. پروانه وکالت شماره 7871 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است که با دریافت آن شروع به وکالت کردند. سرکار خانم راضیه فلاح خورشیدی دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی هستند و در همین راستا توان و سواد حقوقی کافی برای وکالت دعاوی گوناگون را دارا می باشند. ایشان امکان بهره مندی از خدمات حقوقی را به صورت غیر حضوری برای مراجعین خود فراهم کرده اند و به همین ترتیب رضایت آن ها را به دست آورده اند. این وکیل حاذق و توانا، بسیار با اخلاق، منصف، صبور و صادق هستند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، اختلاف مالی، فاکتور عادی و چک و سفته

آدرس: بابل، میدان اوقاف، رو به روی درب روغن نباتی شکوفه، ساختمان مهندسین پارس، طبقه سوم غربی

سمیرا شمس تبار کامی

سمیرا شمس تبار کامی

سرکار خانم شمس تبار جزو وکلای با تجربه استان مازندران هستند که در حال حاضر در بابل مشغول فعالیت هستند. ایشان در طول سال های وکالت خود، پرونده های بسیاری را وکالت کرده اند. خانم سمیرا شمس آبادی اثبات کرده اند که سواد وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا می باشند اما در حوزه خانواده و دعاوی طلاق بر قوانین مسلط تر هستند. ایشان با کسب موفقیت های چشم گیر توانسته اند عنوان بهترین وکیل طلاق در بابل را به دست آورند. تعهد، مسئولیت، انصاف و تلاش مستمر برای دفاع از موکل از جمله ویژگی های ایشان است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است. این وکیل با تجربه امکان دریافت خدمات به صورت غیر حضوری را نیز برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری مختلف
 • وکالت دعاوی خانواده از جمله انواع طلاق و مهریه
 • مشاوره های حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس: بابل، خیابان مدرس، کوچه عدنانی 18،مجتمع پردیس، طبقه 5

ابراهیم نصیری آهنگر

ابراهیم نصیری کارگر

جناب آقای نصیری یکی از وکلای مطرح در استان مازندران و شهر بابل می باشند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 1053 هستند. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری می تواند انواع دعاوی حقوقی و کیفری را وکالت نماید. آقای ابراهیم نصیری آهنگر در طول سال ها فعالیت حقوقی که داشته، پرونده های بسیاری را وکالت کرده و در آن‌ها به موفقیت رسیده است.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی کیفری و حقوقی و خانواده
 • ارائه مشاوره و وکالت در شرکت ها و ارگان های دولتی
 • قبول وکالت پرونده های ملکی مانند تملک آپارتمان ها

آدرس: بابل، خیابان مدرس، ساختمان آویشن

مسلم جال

مسلم جال

آقای جال را می توان ر دسته وکلای پایه یک دادگستری معروف در استان مازندران قرار داد. ایشان دارای پروانه وکالت و عضو کانون وکلا می باشند. جناب آقای مسلم جال همواره در تلاش هستند که به موکلین خود کمک کرده و از حق آن ها دفاع کنند. میزان موفقیت ایشان در طول سال ها وکالت نشانی از تجربه و دانش این وکیل خبره است. اخلاق خوب و حرفه ای این وکیل باعث شناخته شدن این وکیل در بابل است. ایشان توانسته اند لقب بهترین وکیل طلاق در بابل را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قرارداها و لوایح
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده، طلاق و مهریه

آدرس: مازندران، بابل

طاهره علیزاده معلم

طاهره علیزاده معلم

سرکار خانم علیزاده جزو وکلای پرسابقه شهر بابل هستند که دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و خانوادگی فعالیت دارند. خانم طاهره علیزاده معلم با دانش و مهارت خود در دفاع از موکل و همچنین حسن خلق و رفتار محترمانه توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند. همکاری با بانک قوامین در سابقه کاری ایشان دیده می شود. این وکیل حاذق امکان دریافت مشاوره را به صورت غیر حضوری برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • مشاوره حضوری
 • وکالت دعاوی خانواده و طلاق

آدرس: مازندران، بابل

محمد رسول عابدی فیروزجایی

محمد رسول عابدی فیروزجایی

جناب آقای عابدی فیروزجایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی فعال در استان مازندران و شهر بابل هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک هستند که پس از کسب آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. آقای محمد رسول عابدی فیروزجایی باسواد، تلاش گر، صادق و امانت دار هستند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم قرار دارند. این وکیل با تجربه درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده است و عنوان بهترین وکیل طلاق در بابل را کسب نموده اند. امکان ارائه مشاوره غیر حضوری و آنلاین برای موکلین ایشان فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده از جمله طلاق و مهریه
 • پذیرش دعاوی ملکی مانند شهرداری، اختلاف در مالکیت و سرقفلی
 • تدوین و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند مبایعه نامه، اجاره نامه، دادخواست و لایحه

آدرس: سوادکوه، زیر آب، خیابان آزادی، جنب بانک انصار، پاساژ دیدار، طبقه دوم

سید مظاهر کیانژاد تجنکی

سید مظاهر کیانژاد تجنکی

آقای کیانژاد فارغ التحصیل کارشناسی حقوق می باشند که سال ها است در بابل به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان سابقه تدریس در دانشگاه و سمت های کشوری مختلف را در سابقه کاری خود دارند. جناب آقای سید مظاهر کیانژاد تجنکی بسیار با اخلاق، منصف، تلاش گر و مورد اعتماد مردم هستند. ایشان در وکالت دعاوی مالی، تجاری، اختلافات مالی، دعاوی شهروندان در برابر دولت مانند دعاوی علیه نهادهای دولتی، قضات و کارکنان دولت تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی

آدرس: بابل، شهرک طالقانی، مجتمع خانه آفتاب، طبقه 1، واحد 2

فاطمه حسن تبار

فاطمه حسن تبار

خانم فاطمه حسن تبار وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در بابل به فعالیت مشغول می باشند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق است که دارای سابقه دریافت پروانه وکالت به شماره 2230 از کانون وکلا هستند. ایشان چندین سال است که سابقه وکالت دارند و در طول این سال ها پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف به عنوان وکیل و مشاور در سابقه ایشان به چشم می خورد.

 تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • وکالت دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری 

آدرس: مازندران، بابل

مقداد علیپور

مقداد علیپور

آقای علیپور جزو وکلای مورد اعتماد مردم در استان مازندران هستند که سال ها است در بابل به فعالیت حقوقی مشغول می باشند. ایشان می توانند با مهارت خود پرونده های مختلف را به نتیجه دلخواه موکل خود برسانند. آقای مقداد علیپور دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که پروانه وکالت پایه یک کسب کرده اند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. ایشان موفق شده اند عنوان بهترین وکیل طلاق در بابل را از آن خود نمایند.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و آنلاین 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف مانند دعاوی خانواده

آدرس: مازندران، بابل

امیرعباس نوری

امیر عباس نوری

آقای نوری کارشناسی حقوق هستند که دارای پروانه وکالت درجه یک صادره از کانون وکلا هستند. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان مازندران و شهر بابل فعال هستند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود  اما در دعاوی جعل، تقلب، ربا، خانواده، طلاق، داوری، چک، فروش اموال غیر منقول، زمین شهری و تخلیه تخصص ویژه دارند. ایشان همچنین در ارائه مشاوره هم موفق عمل کرده اند و امکان دریافت مشاوره های غیر حضوری را هم برای موکلین خود فراهم نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تدوین کلیه دادخواست ها و لوایح 

آدرس: مازندران، بابل

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در بابل

انتخاب وکیل موضوع بسیار مهم و حساسی است که بر نتیجه پرونده تاثیر مستقیم دارد. در نتیجه باید در این خصوص با دقت لازم عمل شود تا بهترین انتخاب صورت بگیرد. نکات مهم در انتخاب وکیل عبارتند از:

 • بررسی تخصص و مهارت های وکلا، از گزینه های مهمی است که در ابتدا باید به آن توجه شود. وکیل طلاق هرچقدر که تخصص بالاتری در کلیه امور طلاق داشته باشد با سرعت بیشتری می تواند پرونده را به نتایج مثبت و مطلوب تر برساند.
 • قبل از تصمیم نهایی برای انتخاب وکیل، چندین جلسه مشاوره با او برگزار کرده و تمامی موارد را با وکیل مورد بررسی قرار دهید تا مطمئن شوید که این وکیل می تواند پرونده شما را وکالت نموده و بهترین انتخاب می باشد.
 • اخلاقیات و نحوه برخورد یک وکیل هم از سایر نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در بابل است. تنها تخصص و تجربه یک وکیل نمی تواند ملاک درستی برای انتخاب باشد زیرا در وهله اول شما باید با وکیل احساس راحتی داشته باشید تا بتوانید اطلاعات شخصی و رازهای زندگی خود را با وی در میان بگذارید.
مهم ترین نکات در انتخاب بهترین وکیل طلاق در بابل

حضانت فرزندان پس از طلاق

یکی از موضوعاتی که در پرونده های طلاق مطرح می شود، حضانت فرزندان است. هنگامی که پدر و مادر یک از یکدیگر جدا می شوند، باید یکی از آنها از وظیفه مراقب و نگهداری از فرزندان را به عهده بگیرد. اگر فرزند زیر7سال باشد حضانت بر عهده مادر است و اگر بیش از 7 سال داشته باشد سرپرستی او بر عهده پدر است. اگر فرزند نزد مادر باشد، پرداخت هزینه های زندگی او با پدر می باشد و پدر باید نفقه آن را بپردازد.

برای فرزندان دختر از 7 تا 9 سال، و برای فرزندان پسر از 7 تا 15 سال، حضانت با پدر می باشد. اما بعد از این سن خود فرزندان تصمیم می گیرند که با کدام یک از والدین خود زندگی کنند. ناگفته نماند، در صورتی که والدین توافق نمایند که یکی از آن ها حضانت فرزندان را بپذیرد، مطابق همان توافق عمل می شود. در صورتی که هیچ یک از والدین خواهان نگهداری از فرزندان نباشند، دادگاه در این خصوص تصمیم گیری می نماید.

کلام آخر

وکیل طلاق فردی است که تجربه وکالت دعاوی خانواده و طلاق را در کارنامه کاری خود دارد. این فرد باید بتواند با اخلاق خوب، صداقت، قدرت بیان و غیره، از حقوق موکل خود دفاع نماید. بهترین وکیل طلاق در بابل، قدرت استدلال بالایی دارد و به حل گره های پرونده کمک می کند. باید برای انتخاب یک وکیل توجه ویژه ای داشت تا بهترین انتخاب صورت بگیرد. وکیل باید تخصص بالایی در زمینه طلاق و دعاوی این حوزه داشته باشد. در پرونده های طلاق، باید حضانت فرزندان نیز تعیین تکلیف گردد. تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامعی را در خصوص وکیل طلاق در اختیار شما قرار دهیم. از این که به جمع همراهان سایت وکیل چی اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. شما خوانندگان گرامی می توانید نظرات خود را برای ما کامنت کنید.  

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا