وکیل

10 تا از بهترین وکیل در ساوه ✅【سال1403】⭐

هر فردی در هر کجای دنیا ممکن است مورد سرقت قرار بگیرد و یا حقوق فردی و اجتماعی او مورد تعرض قرار بگیرد. همه اشخاص در چنین شرایطی می توانند برای دفاع از حقوق خود اقامه دعوای کیفری و حقوقی نمایند. اما برای حصول نتیجه دلخواه لازم است که به قوانین و مقررات حقوقی و مدنی، آیین دادرسی و روند پیگیری چنین پرونده هایی آشنا باشند. از آن جا که داشتن چنین اطلاعات تخصصی برای همه افراد امکان پذیر نیست، بهتر است به سراغ افراد متخصص این کار یعنی وکلا برویم. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در ساوه را به شما معرفی می نماییم. اگر شما هم درگیر چنین مشکلاتی هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در ساوه کیست؟ 

بهترین وکیل در خصوص هر دعوایی متفاوت است، زیرا هر وکیلی در حیطه برخی پرونده ها تجربه و تخصص بیشتری دارد و در نتیجه در آن بخش بهتر عمل می کند. برای مثال یک وکیل ممکن است در حوزه دعاوی خانواده بسیار موفق عمل کرده و درصد پیروزی بالایی را کسب نماید اما در حوزه دعاوی کیفری حرفی برای گفتن نداشته باشد. پس در انتخاب وکیل دقت نمایید که تخصص وی با دعوای شما تناسب داشته باشد. 

اما آن چه بین همه وکلا با همه تخصص ها مشترک است تحصیلات در زمینه حقوق و داشتن پروانه وکالت است. بهترین وکیل در ساوه وکیلی است که می تواند در دادگاه با قدرت بیان خود دفاعی تمام عیار از موکل خود داشته باشد به گونه ای که قاضی را متقاعد نماید حق را به موکلش بدهد. وی بسیار وقت شناس می باشد و کلیه اقدامات لازم برای پیگیری درست و به دست آوردن نتیجه مطلوب را در زمان مناسب انجام خواهد داد. وکیل خوب از هیچ تلاش و زحمتی برای کمک به موکل خود کوتاهی نمی کند. بهترین وکیل در اراک با روند داردرسی پرونده های مختلف در مراجع رسیدگی آشنایی دارد و با توجه به آن عمل می نماید.

بهترین وکیل در ساوه

خدمات بهترین وکیل در ساوه 

یک وکیل باید کلیه خدمات مربوط به پرونده را که در حوزه اختیارات او باشد را انجام دهد. برخی از خدماتی که توسط وکیل انجام می شود به شرح زیر است: 

 • بررسی همه جانبه پرونده و پیش بینی احتمال موفقیت موکل باید توسط وکیل انجام شود.   
 • طرح دادخواست و پیگیری آن تا به نتیجه رسیدن پرونده 
 • جمع آوری مدارک و شواهد برای اثبات حقوق موکل  
 • حضور در جلسات دادگاه  

علاوه بر این ها بهترین وکیل در مرکزی باید همواره در کنار موکل خود باشد و باعث ایجاد حس امنیت و آرامش وی گردد. در صورتی که برای پیگیری دعوا نیاز به مراجعه به مراجع قضایی و دیگر سازمان ها باشد وکیل باید به انجام آن ها اقدام نماید. در دعاوی کیفری ممکن است نیاز به نگارش اوراق قضایی مختلف و ثبت اعتراض و تجدید نظر و یا درخواست تخفیف در مجازات باشد. وکیل باید در خصوص انجام این امور هم تخصص داشته و پیگیری آن ها را تا زمان کسب نتیجه جزو وظایف خود بداند. 

10 تا از بهترین وکیل در ساوه را بشناسید! 

بهرنگ سراج زاده 

بهرنگ سراج زاده

آقای سراج زاده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق شرکت های تجاری هستند. ایشان در طول 5 سال سابقه وکالت خود پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. سابقه درخشان آقای سراج زاده سبب شده است که ایشان به عنوان یکی از وکلای خوب در ساوه شناخته شوند. شجاعت، ذکاوت و تلاش مستمر ایشان برای دفاع از موکلین سبب جلب رضایت مراجعه کنندگان ایشان شده است. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم تجربه و تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • نگارش کلیه اوراق قضایی  
 • تخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، ارث و میراث و حضانت فرزندان  
 • پذیرش وکالت دعاوی خرید و فروش اموال غیر منقول، موجر و مستاجر و منابع طبیعی  

آدرس: مرکزی، ساوه، خیابان فردوسی، نبش فردوسی 34، مجتمع تندیس، طبقه 3 

احمد رفیعی پور 

احمد رفیعی پور

آقای رفیعی پور وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مرکزی هستند. سابقه درخشان و درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت خود نشانه  تخصص و توان بالای ایشان در زمینه وکالت است. مشاوره های حقوقی آقای رفیعی پور در بیشتر موارد کارساز بوده و سبب حل و فصل مشکل موکلین شده است. ایشان به دلیل تلاش، پشتکار، عدالت خواهی و صداقت به عنوان بهترین وکیل در ساوه شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت:  

 • مشاوره حقوقی  
 • تنظیم دفاعیه ها و دادخواست ها  
 • قبول وکالت دعاوی مالی و تجاری، اختلافات مالی و چک و سفته 
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و حضانت و ملاقات فرزندان 

آدرس: ساوه، خیابان استاد مطهری، پاساژ نور، طبقه اول 

سمیه اوتادی 

سمیه اوتادی

سمیه اوتادی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 22096  از قوه قضاییه می باشند. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. خانم اوتادی به دلیل موفقیت در تعداد زیادی از پرونده ها جزو بهترین وکیل در ساوه شناخته شده اند. ایشان به دلیل مهارت بالا  در امر وکالت توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نمایند. وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی توسط ایشان پذیرفته می شود. سمیه اوتادی مشاوره های راه گشایی را هم به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.  

تخصص و مهارت:  

 • وکالت دعاوی خانواده، ارث و میراث، طلاق، مهریه و نفقه  
 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر و خیانت در امانت  
 • پذیرش پرونده های زمین شهری و اوقاف، خرید و فروش اموال غیر منقول و شهرداری 

آدرس: ساوه، خیابان انقلاب، جنب بانک سپه، ساختمان کاوه، واحد 3 

مجتبی حیدری 

مجتبی حیدری

آقای حیدری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از وکلای شناخته شده استان مرکزی هستند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را با نتیجه مطلوب به سرانجام رسانده اند. مجتبی حیدری حدود یک دهه است که به شغل وکالت مشغول هستند و خدمات حقوقی را به مردم ساوه ارائه می دهند. ایشان راه کارهای سازنده ای را از طریق مشاوره حقوقی به مراجعین خود ارائه می دهند. وکیل حیدری با تکیه بر دانش و تخصص خود سعی می کنند بهترین دفاع را از موکل خود داشته باشند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم هستند. 

تخصص و مهارت: 

 • نگارش اوراق قضایی مختلف  
 • تنظیم قراردادها و اظهارنامه ها 
 • پذیرش وکالت در دعاوی اسناد تجاری، جرایم اینترنتی و دعاوی خانوادگی 

آدرس: ساوه، سه راه طالقانی، مجتمع تریتا، طبقه 4، واحد 15 

رضا ملائی 

رضا ملائی

آقای رضا ملائی یکی دیگر از وکلای شناخته شده در استان مرکزی می باشند که موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند. ایشان با تکیه بر دانش و تخصص خود توانسته اند پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل برسانند. پشتکار، صداقت و رازداری آقا ملائی سبب شده است که ایشان مورد اعتماد مردم قرار بگیرند. ایشان در طول سال های وکالت خود همواره در تلاش بوده اند از حقوق موکل خود حمایت نموده و به سوگند خود پایبند باشند. مشاوره های حقوقی ایشان سبب حل مشکلات مردم و کسب رضایت آن ها شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها 
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: ساوه، خیابان شریعتی، شریعتی 6، داخل کوچه، سمت راست، درب اول، طبقه اول 

الهام صادقی 

الهام صادقی

از دیگر وکلایی که در استان مرکزی به ارائه خدمات حقوقی به مردم مشغول هستند خانم الهام صادقی هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و عضو رسمی کانون وکلا می باشند. در سابقه ایشان موفقیت های بسیار در پرونده های حقوقی و کیفری دیده می شود. این وکیل توانایی وکالت پرونده های مختلف را دارا می باشند اما در پرونده های خانواده و حقوقی تخصص ویژه دارند. مشاوره حقوقی هم از دیگر مواردی است که خانم الهام صادقی در آن موفق عمل نموده اند.  

تخصص و مهارت:  

 • پذیرش دعاوی کیفری مختلف  
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری  
 • نگارش کلیه اوراق قضایی از جمله شکوائیه دعاوی کیفری 

آدرس: مرکزی، ساوه، خیابان امام خمینی، امام خمینی16 (کوچه صالحی)، ساختمان عطارد 2، طبقه 2، واحد 6 

مهدی شکیبا فر 

مهدی شکیبا فر

ایشان جزو وکلای شناخته شده در استان مرکزی هستند که پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا شده اند. آقای شکیبا فر در دعاوی مختلف تخصص و تبحر دارند اما در خصوص دعاوی خانواده، جرایم اینترنتی و قاچاق مواد مخدر تجربه بیشتری دارند. در کارنامه کاری ایشان همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان مشاور حقوقی و وکیل  به چشم می خورد. مشاوره های ایشان هم بسیار تخصصی و کاربردی بوده و سبب حل مشکلات پرونده های مختلف می شود.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی  
 • قبول وکالت دعاوی مختلف 
 • تخصص در تنظیم انواع قراردادها 

آدرس: ساوه، خیابان طالقانی، چهار راه طالقانی، ابتدای ولیعصر غربی، پلاک 12 

  معصومه امیری 

معصومه امیری

خانم معصومه امیری دارای تحصیلات  کارشناسی حقوق می باشند که پس از اتمام تحصیلات خود موفق به قبولی در آزمون وکالت و کسب پروانه وکالت پایه یک شده اند. ایشان حدود 7 سال است که به شغل وکالت مشغول می باشند و در طی این سال ها پرونده های بسیاری را در دادگاه های ساوه به ثمر رسانده اند. معصومه امیری به دلیل صداقت، تلاش همه جانبه برای حمایت از موکلین و آشنایی با روند پیگیری پرونده های مختلف در دادگاه ها توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند.  

تخصص و مهارت:  

 • قبول وکالت دعاوی کیفری و حقوقی
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و آنلاین  
 • تدوین و تنظیم قراردادها، دادخواست ها و شکوائیه ها 

آدرس: ساوه، خیابان امام، کوچه بانک ملی، ساختمان هما 

حیطه اختیارات بهترین وکیل در ساوه 

اگر بخواهیم محدوده اختیارات وکیل را بررسی کنیم باید بدانیم این موضوع از دو جهت باید بررسی شود. یک موضوع حیطه اختیارات وکیل در چارچوب قانون است، یعنی اموری که قانون به وکیل اجازه می دهد در مورد آن ها دخالت نماید. برای مثال وکلای پایه دو در مورد برخی از پرونده ها اجازه وکالت ندارند و یا این که وکیل تنها اجازه دارد با استناد به قونین و مدارک موجود ادله کافی را برای دفاع از موکل به دادگاه ارائه نماید، اما وی نمی تواند در کار قاضی دخالت نماید. 

از طرف دیگر، حیطه اختیارات وکیل در چارچوب قانون، وابسته به وکالت نامه ای است که از موکل خود دارد. در واقع هر موضوعی که در وکالت نامه مشخص شده باشد در محدوده اختیارات وکیل است. ممکن است موکل در قرارداد ذکر نماید که وکیل تنها در صورت مشورت و کسب نظر مثبت وی می تواند اقدامات لازم را انجام دهد. در این شرایط وکیل بدون مشورت موکل اجازه اقدامی را ندارد. اگر در وکالت نامه قید شود که وکیل در خصوص موارد مشخص شده اختیار کامل داشته باشد، وی اجازه دارد هر تصمیمی گرفته و به انجام آن اقدام نماید. 

حیطه اختیارات بهترین وکیل در ساوه

مواردی که باید در قرارداد وکالت قید شود 

برای اعطای وکالت به وکیل نیاز به انعقاد قرارداد وکالت میان طرفین خواهد بود. در این قرارداد باید اطلاعات هویتی و مشخصات فردی وکیل و موکل به طور کامل ذکر گردد. همچنین حیطه اختیارات و وظایفی که به عهده وکیل است هم به طور دقیق و واضح باید در قرارداد نوشته شود.  

حق الوکاله و میزان دست مزد وکیل هم از جمله نکاتی مهمی است که باید در این قرارداد به آن پرداخته شود. حتی لازم است نحوه پرداخت و زمان آن هم مشخص شود و هر هزینه ای که پرداخت می شود رسید آن دریافت گردد. اگر طرفین نکات و شرایط خاصی مد نظر دارند باید در قرارداد بنویسند. از همه مهم تر این است که پس از تنظیم قرارداد، وکیل و موکل، هر دو باید قرارداد را امضا نمایند و یک نسخه از آن را در اختیار داشته باشند. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در ساوه را به شما معرفی نمودیم تا در صورت درگیر شدن با مسائل حقوقی مختلف بتوانید به آن ها مراجعه کرده و راهنمای لازم را دریافت نمایید. باید بدانید که وکیل بایستی در خصوص دعوای شما تخصص داشته باشد و نسبت به قوانین و روال دادگاه هم آشنایی کامل داشته باشد. وی باید کلیه وظایف خود را شناخته و نسبت به انجام به موقع آن ها اقدام نماید. ضروری است قرارداد وکالت منعقد شده و تمامی موارد مورد نظر طرفین در آن قید شود. امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله برای کسانی که به دنبال بهترین وکیل در ساوه هستند مفید بوده باشد. در صورت ایجاد مشکلات حقوقی می توانید با وکلای معرفی شده تماس برقرار نمایید. از همراهی شما تا پایان مقاله صمیمانه سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر نظرات شما هستیم.  

5/5 - (4 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا