وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در آمل⭐【سال1403】⚖️

این روزها با افزایش تورم و شرایط نابسامان اقتصادی، قیمت املاک و مستغلات نیز به سرعت در حال افزایش است و صاحبان این املاک در تلاش‌اند تا در صورت انجام هرگونه معامله خرید، فروش، رهن و اجاره و غیره از املاک خود محافظت کنند و از سوی دیگر افرادی که به هر دلیل درگیر دعاوی املاک در مراجع قضایی شده‌اند نیز به دنبال راهکاری برای صدور حکم از سوی قاضی به نفع خود هستند. در مطلب ذیل ضمن معرفی بهترین وکیل ملکی در آمل اطلاعاتی در مورد خدمات حقوقی و چگونگی پیدا کردن این وکلای متخصص را مورد بررسی قرار می‌دهیم. برای یافتن وکیل ملکی مناسب متن زیر را مطالعه کنید. وکیل چی پاسخگوی تمام سؤالات شما خواهد بود.

بهترین وکیل ملکی کجاست؟

 وکیلی که به‌صورت تخصصی در حوزه املاک فعالیت دارد کلیه قوانین و مقررات این حیطه حقوقی را می‌شناسد و به‌خوبی می‌داند که برای هرکدام از انواع دعاوی ملکی کدام قوانین را به کاربرد. بهترین وکیل ملکی در آمل نقشی بسیار حساس و تأثیرگذار در این پرونده‌ها داشته و به‌عنوان یک وکیل کاربلد و باتجربه و آشنا با رویه قضایی این دعاوی روند رسیدگی را با سرعتی بالا و تاحدامکان به نفع موکل خود در مراجع قضایی پیش می‌برد.

 در زمینه امور املاک پرونده‌هایی با موضوعات مختلف مطرح می‌شوند که هرکدام از آن‌ها در دادگاه‌های ذی‌صلاح بررسی و مورد رسیدگی قرار می‌گیرند. بهترین وکیل ملکی در آمل در پیشروی دقیق این دعاوی تأثیرات مثبت فراوانی داشته و انجام پروسه مربوط به پرونده را راحت‌تر می‌کند.

 وکیل ملکی هرگونه مدارک و اسناد لازم به عنوان ادله قابل‌اثبات به نفع موکل را قبل از شروع جلسات دادرسی جمع‌آوری کرده و در زمان لازم با ارائه این مدارک از حقوق موکل خود دفاع کرده و از وارد آمدن خسارت و ضرر مالی بیشتر جلوگیری به عمل می‌آورد.

بهترین وکیل ملکی کجاست؟

خدمات حقوقی بهترین وکیل ملکی در آمل کدام است؟

 همان‌طور که پیش‌تر نیز گفتیم در حوزه املاک پرونده‌های زیادی با موضوعات متنوع مطرح می‌شود که در یک تقسیم بندی کلی شامل پرونده‌های ملکی کیفری، ملکی ثبتی و ملکی حقوقی می‌شود که هر کدام از این دسته‌بندی نیز شامل پرونده‌های متنوعی خواهد بود فلذا بهترین وکیل ملکی در آمل تقریباً در تمامی این زمینه به‌صورت تخصصی فعالیت داشته و بهتر از سایر وکلا می‌تواند مسائل مربوط به املاک را بررسی، تجزیه و تحلیل و با ارائه راهکارهای قانونی حل و رفع نماید.

 به عنوان مثال پرونده‌های تصرف عدوانی که به معنای تصرف غیر قانونی یک ملک توسط شخصی است که سند مالکیت ندارد به عنوان یکی از پرونده‌های حقوقی ملکی با قوانین پیچیده بوده که افرادی که در این زمینه علم حقوق، آگاهی و اطلاعات چندانی ندارند و توانایی رسیدگی به این پرونده را نخواهند داشت و به طور قطع با شکست مواجه می‌شوند ولیکن وکیل ملکی که بر قوانین این دعوا اشراف دارد به‌راحتی می‌تواند در زمانی کوتاه آن را حل و فصل کند.

 بهترین وکیل ملکی در آمل می‌تواند در مواضع مختلف دعاوی املاک و با حضور در جلسات دادگاه به عنوان نماینده قانونی و یا ارائه مشاوره‌های تخصصی از حقوق و منافع موکل خود حفاظت کرده و مانع از بروز هرگونه خسارت مالی شود.

 وکیل ملکی علاوه بر پیگیری پرونده در مراجع قضایی در زمینه خرید و فروش املاک، قراردادهای تجاری و غیره نیز به متقاضیان از طریق ارائه مشاوره و راهنمایی خدمات حقوقی ارزنده‌ای ارائه می‌دهد.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در آمل را بشناسید!

فرشاد سلیمانی

فرشاد سلیمانی

فرشاد سلیمانی یکی از بهترین وکیل ملکی در آمل می باشند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری با 14 سال سابقه وکالت درخشان در پیگیری دعاوی حقوقی هستند و در رسیدگی به پرونده های املاک و مستغلات موفقیت های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند رسمی املاک، فروش غیرقانونی ملک، مستاجر و موجر و غیره)
 • دعاوی خانواده (طلاق فوری، دریافت مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند و غیره)
 • پرونده های اسناد رسمی و تجاری

آدرس: آمل، خیابان امام رضا، پاساژ محمدی، طبقه اول

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی وکیل پایه یک و متخصص در دعاوی ملکی در آمل هستند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی با 14 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی ملکی در آمل هستند. خانم ابراهیمی اسکی علاوه بر وکالت در حوزه دعاوی ملکی به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی با بانک ها و موسسات اعتباری نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی
 • دعاوی خانواده
 • پیگیری پرونده های امور حسبی
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی

آدرس: آمل، خیابان معلم، قدس، اباذر 6

حسن ملکی

حسن ملکی

حسن ملکی پروانه وکالت پایه یک خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و بیش از 15 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های ارث و وصیت، امور حسبی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی را در کارنامه کاری خود دارند و در پیگیری پرونده های ملکی نیز به صورت تخصصی فعالیت می کنند. آقای ملکی به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی با بانک صادرات و چندین شرکت خصوصی سابقه همکاری دارند.

تخصص و مهارت

 • دعاوی ملکی
 • دعاوی خانواده
 • پرونده های امور ثبتی و حسبی
 • تهیه و تنظیم دادخواست، لایحه و اوراق قضایی

آدرس: آمل، 17 شهریور، پشت ساختمان پزشکان، مجتمع علی سینا، طبقه سوم

محمدباقر ایزدی

محمدباقر ایزدی

محمدباقر ایزدی وکیل پایه یک با 10 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی ملکی و حقوقی در آمل هستند. ایشان در پیگیری پرونده های ملکی با تکیه بر تجربه و تسلط بر قوانین توانسته اند موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت برسانند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در آمل شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی (تنظیم قرارداد، جعل اسناد، ابطال قراردادهای ملکی، تخلیه ملک)
 • دعاوی خانواده (مهریه، طلاق توافقی، حضانت فرزند و نفقه)
 • پرونده های حقوقی ( تقسیم ترکه، انحصار وراثت، ارث و وصیت)

آدرس: آمل، گزنک، جنب نانوایی لواشی، پلاک 12

سعیده رحیمی نژاد

سعیده رحیمی نژاد

سعیده رحیمی نژاد یکی از وکلای پایه یک با 19 سال سابقه وکالت در پیگیری دعاوی ملکی، حقوقی، جزایی، تجاری و خانواده در آمل هستند. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی بوده و علاوه بر وکالت به عنوان مدرس دانشگاه نیز فعالیت دارند. خانم رحیمی نژاد موفق به کسب نتیجه مطلوب در درصد بالایی از پرونده های ملکی شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی ملکی (تنظیم سند، ابطال و فسخ قرارداد، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، اختلافات پیمانکاری)
 • تخصص در دعاوی کیفری (کلاهبرداری، اختلاس، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح)
 • تخصص در دعاوی خانواده (طلاق از طرف زن، مطالبه مهریه، نفقه فرزند، ارث و وصیت)

آدرس: آمل، روبروی دادگستری جدید، ساختمان ساتیا ۱۰، طبقه اول

محمدحسن علایی

محمدحسن علایی

محمدحسن علایی وکیل پایه یک و متخصص در دعاوی امور اراضی و ملکی در شهر آمل هستند. ایشان با آشنایی کامل با رویه قضایی این دعاوی، رونده پرونده را به نفع موکل خود در دادگاه پیش برده و با کسب نتیجه مطلوب به پایان می رساند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی
 • دعاوی خانواده
 • پرونده های حسبی

آدرس: آمل، خیابان امام رضا، نبش رضوان ۲، ساختمان جام جم، طبقه 4

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، مهاجرت و غیره سابقه وکالت دارند و کلیه پرونده های مربوط به دعاوی املاک و اراضی را می پذیرند. خانم اخلاقی تجربه و مهارت بالایی را در طی سالیان وکالت خود در حوزه پرونده های املاک کسب نموده اند و جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در آمل معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی املاک و اراضی
 • دعاوی خانواده
 • پرونده های حقوقی و ثبتی

آدرس: آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهر آفرین، طبقه 5، واحد 9

مصطفی عابدی

مصطفی عابدی

مصطفی عابدی وکیل پایه یک دادگستری و فعال در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، مالی و تجاری در آمل هستند. ایشان وکالت پرونده های زیادی را در حوزه املاک بر عهده داشته و درصد بالایی از این دعاوی را با کسب نتیجه موفق و به نفع موکلین خود به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی
 • پرونده های مالی و تجاری
 • دعاوی حقوقی و خانواده
 • تنظیم دادخواست، شکوائیه، اوراق قضایی

آدرس: آمل

سونیا زارع تمسک

سونیا زارع تمسک

سونیا زارع تمسک یکی از وکلای پایه یک و متخصص در دعاوی املاک و امور اراضی در شهر آمل هستند. ایشان با اتکا بر تجربه و مهارت بالا کلیه دعاوی حقوقی و ملکی را در مدت زمانی کوتاه با کسب نتیجه مطلوب به پایان می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی
 • دعاوی خانواده
 • پرونده های حقوقی و امور ثبتی

آدرس: آمل، خیابان قدیر نژاد، کوچه دادگستری، قدیر 9، ساختمان پارسین 7، طبقه 2

محمد نیک نژاد

محمد نیک نژاد

محمد نیک نژاد وکیل پایه یک و دارای مدرک کارشناسی ارشد در شهر آمل هستند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و در حوزه دعاوی ملکی و امور اراضی جزو وکلای متخصص و با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی املاک
 • تخصص در دعاوی مالی و تجاری
 • پیگیری پرونده های کیفری
 • پیگیری پرونده های خانواده

آدرس: آمل، لاریجان، گزنک

چرا در پرونده های ملکی به وکیل احتیاج داریم؟

 اگرچه در پرونده‌های املاک حضور بهترین وکیل ملکی در آمل الزامی نمی‌باشد؛ اما در این دعاوی نحوه طرح دادخواست و رسیدگی به پرونده از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در اغلب موارد کارشناسان قضایی برای تأیید و یا عدم تأیید ادعای طرفین در این پرونده‌ها دخالت دارند؛ لذا برای جلوگیری از هرگونه مشکل در آینده استفاده از وکیل متخصص ملکی ضروری خواهد بود.

 با حضور بهترین وکیل ملکی در آمل می‌توانید در زمانی کوتاه پروسه پرونده را پیش برده و نتیجه موفق و دلخواه را کسب کنید. در واقع وکیل حرفه‌ای املاک با استفاده از مهارت و تجربه خود بهتر از شخص دیگر روند قضایی و حقوقی پرونده را پیش می‌برد.

 همان‌طور که می‌دانید برخی از پرونده‌های املاک جزو موارد کیفری محسوب می‌شوند لذا این دعاوی دارای روندی پیچیده‌ و سخت تر خواهد بود و ممکن است با کلاهبرداران حرفه‌ای و افراد سودجو در این پرونده‌ها موجه شوید؛ بنابراین تنها یک وکیل متخصص می‌تواند پروسه این دعوا را به‌خوبی و در مسیر صحیح قانونی هدایت کند و مانع از ایجاد خسارت‌های جبران ناپذیر مالی گردد.

چرا در پرونده های ملکی به وکیل احتیاج داریم؟

مراحل پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در آمل

 برای پیدا کردن یک وکیل ملکی متخصص و خوب لازم است که نکاتی را مدنظر قرار دهید. توجه داشته باشید که شما تنها با انتخاب یک وکیل ملکی مسئولیت‌پذیر و باتجربه می‌توانید اطلاعات حقوقی لازم در مورد پرونده در دست اقدام را کسب نمایید و در صورت لزوم با طرح دعوا در مرجع قضایی به نتیجه موفق دست یابید. در ادامه مراحل پیدا کردن بهترین وکیل ملکی در آمل را بررسی می‌کنیم:

 •  در اولین مرحله باید مطالعه و تحقیق داشته باشید که برای این منظور می‌توانید از نظرات و تجربیات افراد دیگر که درگذشته به وکیل مراجعه کرده‌اند را از طریق مراجعه به وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی مطلع شوید.
 •  اگر دوستان و آشنایان نزدیک شما در گذشته تجربه کار با وکیل ملکی را داشته‌اند، جویا شدن از نظرات و تجربیات آن‌ها در پیدا کردن وکیل ملکی خوب و باتجربه مؤثر خواهد بود.
 •  حتماً قبل از انتخاب وکیل ملکی رزومه و تجربه کاری او در پیگیری این دعاوی را مورد بررسی دقیق قرار دهید و اطمینان کسب کنید که وکیل موردنظرتان در این حوزه به‌صورت تخصصی فعالیت دارد.
 •  بعد از انجام تحقیقات اولیه برای پیدا کردن وکیل ملکی متخصص، قبل از تصمیم‌گیری قطعی با او ملاقات داشته و موضوع پرونده را با او در میان بگذارید. در این جلسه می‌توانید به میزان تسلط او و سبک‌کار وکیل آشنا شوید.
 •  اگر وکیل موردنظرتان پرونده مشابه موضوع پرونده شما را وکالت و پیگیری نموده می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مهارت و تجربه وکیل، پرونده مذکور را مطالعه کنید.

کلام آخر

 پرونده های املاک در موضوعات مختلفی که هر کدام تابع قوانین و مقررات خاصی هستند در مراجع قضایی مورد بررسی قرار می‌گیرند که ما در این مقاله به نقش بهترین وکیل ملکی در آمل و خدمات حقوقی که در پیگیری این دعاوی به موکلین و متقاضیان ارائه می‌دهند اشاره کردیم.

 از این که سایت وکیل چی را برای کسب اطلاعات حقوقی ملکی انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم. اگر سؤالی در رابطه با پرونده‌های ملکی دارید از طریق کامنت با ما در میان بگذارید تا در سریع‌ترین زمان به شما پاسخ داده شود.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا