وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در پاکدشت را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از رایج ترین دعاوی که در دادگستری مطرح می شود مربوط به دعاوی ملکی می باشد. این دعاوی دارای انواع مختلفی از قبیل قرارداد اجاره، خرید و فروش املاک، سرقفلی و هر نوع پرونده مربوط به املاک و اموال غیر منقول بوده که هر کدام از آن ها از شرایط و قوانین خاص خود برخوردارند و برای این که بتوان نتیجه پرونده را به نفع خود پیش ببرید و از ضایع شدن حقوق قانونی خود جلوگیری به عمل آورید لازم است که از فردی که در این حوزه دارای تخصص و تجربه کافی است کمک بگیرید که برای این منظور مشاوره با بهترین وکیل ملکی را به شما توصیه می کنیم.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت کیست؟

وکیل ملکی فردی است که دارای حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته حقوق و دیگر زیر شاخه های مرتبط با حقوق بوده و پروانه وکالت پایه یک خود را از یکی از مراجع ذی صلاح اخذ نموده باشد. بهترین وکیل ملکی در پاکدشت تمرکز خود را بر روی قوانین و مقررات مربوط به پرونده های ملکی قرار داده و در این زمینه موکلین خود را راهنمایی می کند.

قوانین مربوط به دعاوی ملکی از گستردگی فراوانی برخوردار می باشد که تنها بهترین وکیل ملکی در تهران می تواند بر این قوانین تسلط یافته و با استناد به این قوانین مشکلات و اختلافات حقوقی مربوط به دعاوی ملکی را حل و فصل کند.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت با اتکا به تخصص، علم و تجربه خود لوایح و داخواست حرفه ای مربوط به پرونده های ملکی را تنظیم نموده و در جلسات دادگاه به نمایندگی از جانب موکل خود حضور پیدا کرده و از حقوق او به بهترین نحو ممکن دفاع می کند.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت کیست؟

نکات با اهمیت در دعاوی ملکی کدامند؟

در بررسی دعاوی ملکی برای این که پرونده در مسیر صحیح قانونی پیش رود لازم است که به برخی از نکات و جزئیات با اهمیت توجه لازم را داشته باشید که مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • در قراردادهای مربوط به املاک توجه کنید که آیا شامل شروط داوری می باشد یا خیر، زیرا در قراردادهای مربوط به شروط داوری لازم است که هرگونه اقدامی برای حل و فصل در اجرای تعهدات ذکر شده در قرارداد، از طریق نهاد داوری انجام گیرد.
 • در قراردادهای املاک بایستی قبل از هرگونه اقدامی مالک اصلی شناسایی شود زیرا مالک نیز یکی از طرفین دعوا خواهد بود.
 • در طرح دعاوی ملکی بایستی نام کلیه ایادی به صورت دقیق ذکر شود (منظور از ایادی افرادی هستند که ملک را خرید و فروش نموده اند) و این فرایند باید با نام آخرین خریدار به اتمام برسد.
 • حتما قبل از طرح دعوی بررسی کنید که ملک مورد نظر موقوفه نباشد.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت را بشناسید!

قاسم ابدالی

قاسم ابدالی

قاسم ابدالی یکی از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به پرونده های ملکی به صورت تخصصی فعالیت کردند و تاکنون دعاوی زیادی را با موضوعات مختلفی از قبیل خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند و غیره با دریافت نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود به اتمام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، شریف آباد، روبروی سه راه ورامین، طبقه فوقانی بیمه ایران

نرگس آل محمدی

نرگس آل محمدی

نرگس آل محمدی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در شهرستان پاکدشت می باشند. ایشان 7 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و خبره شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار معلم، بعد از بنفشه یکم، پلاک 28

داود پوریامنش

داود پوریامنش

داود پوریامنش یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان در رسیدگی به دعاوی ملکی از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند و در این حوزه با تکیه بر تجربه و دانش حقوقی خود روند پرونده را به نفع موکلین خود و با استناد به قوانین پیش برده و از خسارت های مالی جلوگیری به عمل می آورند. آقای پوریا منش علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، ضلع غربی دادگستری، پلاک 19

سمیرا ایران نژاد

سمیرا ایران نژاد

سمیرا ایران نژاد وکیل پایه یک با 7 سال سابقه وکالت در پاکدشت می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی، کیفری و غیره شروع به فعالیت کردند و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای متخصص و با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، ابتدای بلوار دادگستری، دفتر وکالت ایران نژاد

یونس علیزاده مسگر

یونس علیزاده مسگر

یونس علیزاده مسگر وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در پاکدشت می باشند. ایشان وکالت انواع دعاوی ملکی را پذیرفته و تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. آقای علیزاده مسگر در دیگر زمینه های حقوقی اعم از خانواده، امور ثبتی، مالیاتی، بیمه ای نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان آزادگان، پاساژ تندیس، طبقه ٤، واحد ٤٥

راحله زمانی

راحله زمانی

راحله زمانی یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی می باشند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه پرونده های ملکی فعالیت دارند و با 13 سال سابقه وکالت جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت معرفی می شوند. خانم زمانی با تکیه بر تجربه و تسلطی که بر قوانین و مقررات دعاوی ملکی دارند تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، نبش بنفشه سوم، پلاک یک

علی تقی زاده یاستی کند

علی تقی زاده یاستی کند

علی تقی زاده یاستی کند وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در پاکدشت می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه وکالت دعاوی ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار شهید رحیمی، روبروی دادگستری

علیرضا میرزائی

علیرضا میرزائی

علیرضا میرزایی وکیل پایه یک با 10 سال سابقه وکالت در پاکدشت می باشند. ایشان در مینه رسیدگی و پیگیری پرونده های ملکی سابقه فعالیت دارند و علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، اداره تبلیغات اسلامی، طبقه 1، موسسه حقوقی میرزایی

حسین اسداله تاجر جهرمی

حسین اسداله تاجر جهرمی

حسین اسداله تاجر جهرمی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی می باشند. ایشان 19 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و در پیگیری پرونده های ملکی به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متخصص شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق اقتصادی
 • رئیس هیات مدیره شرکت لبخند پاک سلامتی
 • مدیر حقوقی شرکت متین رایانه پارس
 • عضو نیروی انتظامی

آدرس: پاکدشت، بزرگراه امام رضا، پاکدشت، خاتون آباد، بعد از پل عابر سوم، نرسیده به پمپ بنزین، نبش امام رضا 48، ساختمان تمدن، طبقه 1، واحد 2

حسن نجفی

حسن نجفی

حسن نجفی وکیل پایه یک با 20 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی، امور ثبتی و قراردادها، بیمه ای، خانواده، کیفری و غیره فعالیت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه ها به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. آقای نجفی با تسلطی که بر قوانین پرونده های ملکی دارند در این حوزه به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متخصص شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاكدشت، ميدان مادر، خيابان امام رضا٦٣، پلاك١٧، طبقه اول، واحد يك

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل ملکی در پاکدشت

 دعاوی ملکی در دسته دعاوی مالی قرار دارند و با جلوگیری از ضرر و زیان و دستیابی به سود، منفعت افراد در گرو پیگیری صحیح این پرونده ها براساس مفاد قانونی قرار دارد از این رو حضور بهترین وکیل ملکی در پاکدشت الزامی می باشد.

توجه داشته باشید که در این پرونده ها چگونگی و نحوه طرح دعوا بسیار حائز اهمیت بوده و در روند دادرسی و احقاق حقوق اصحاب تاثیر گذار است. لذا برای این که دعوا در روال قانونی خود به دلیل بی تجربگی و عدم آگاهی از قوانین مربوطه با مشکلی مواجه نشود لازم است که پی ریزی و پیگیری آن را به فردی متخصص بسپارید. به عنوان مثال وقتی شخصی ملکی را تصرف می کند تشخیص این که دعوا تصرف عدوانی به صورت حقوقی مطرح شود و یا کیفری بر عهده بهترین وکیل ملکی در پاکدشت خواهد بود.

پرونده های ملکی دارای قوانین متعددی می باشند که استفاده از هرکدام از این قوانین تنها توسط وکیل ملکی قابل تشخیص خواهد بود به عنوان مثال مبنای ارزش معاملاتی املاک چیست؟ و یا این که ماده 100 قانون شهرداری و تبصره های آن در چه پرونده هایی کاربرد دارد، زمان مناسب برای ارائه ادله و اظهارات در پرونده های ملکی و … کلیه این موارد در حیطه تخصص بهترین وکیل ملکی در پاکدشت می باشد.

اهمیت مراجعه به بهترین وکیل ملکی در پاکدشت

وکیل ملکی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در پاکدشت لازم است که با برخی از مهم ترین ویژگی های این وکلای متخصص به قرار ذیل آشنا شوید:

 • تخصص: مهم ترین مورد در زمان انتخاب وکیل برای رسیدگی به دعاوی ملکی داشتن تخصص، دانش و آگاهی لازم در این حوزه است. وکیل ملکی مورد نظر شما باید بر کلیه قوانین و تبصره های مربوط به انواع دعاوی ملکی تسلط و اشراف کاملی داشته باشد.
 • تجربه: وکلای ملکی با تکیه بر تجربه موجب تسریع در روند پرونده می شوند و با توجه به این که در گذشته پرونده های مشابهی را حل و فصل کرده اند بلافاصله مناسب ترین راه حل قانونی را به موکل خود پیشنهاد می دهند.
 • تعهد: از دیگر ویژگی های بهترین وکیل ملکی در پاکدشت تعهد و مسئولیت پذیری است، وکلای ملکی حرفه ای همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهند و هرگز برای دریافت حق الوکاله بیشتر از طولانی کردن روند پرونده خودداری می کنند.
 • وقت شناسی: یکی از مهم ترین مواردی که در نتیجه نهایی پرونده های ملکی تاثیر بسزایی دارد وقت شناسی است. بهترین وکیل ملکی در پاکدشت در پیگیری امور قضایی باید در زمان مقرر در جلسات حضور پیدا کرده و تنظیم دادخواست و ارائه مدارک و اسناد قابل اثبات در زمان مناسب را به دادگاه ارائه دهد.
 • پیگیری: در حالت کلی پرونده های ملکی  حقوقی نیازمند پیگیری و رسیدگی هستند در غیر این صورت روند پرونده به کندی پیش رفته و ممکن است برای دستیابی به نتیجه سال ها درگیر امور قضایی باشید که برای افراد درگیر این دعاوی هزینه های سنگینی به همراه دارد ولیکن با سپردن پرونده های ملکی به وکیل متخصص ملکی نه تنها از اتلاف زمان بلکه از هر گونه خسارت مالی نیز جلوگیری به عمل می آورد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل ملکی در پاکدشت را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین وکیل خانواده در پاکدشت را مطالعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا