وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در گرگان⭐【سال1403】⚖️

اختلاف در حوزه ملک و املاک، موضوع پرونده های یکی از بخش های حقوقی و کیفری است. چنین دعاوی، بسیار پیچیده و حساس هستند و در برخی مواقع، بسیار هم طولانی و زمان بر می شوند. این پرونده ها، با کمک یک وکیل ملکی خوب، سریع تر به نتیجه می رسند و امکان کسب نتایج مطلوب هم بیشتر می شود. در این مسیر، آشنایی با وظایف بهترین وکیل ملکی در گرگان و همچنین راه های شناخت بهترین وکیل ملکی بسیار مهم است، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در گرگان کیست؟

وکیل ملکی، حقوق دانی است که بر دعاوی مربوط به اموال غیر منقول، تمرکز دارد. به این معنی که این وکیل، تعداد قابل توجهی از پرونده های ملکی را وکالت نموده است. نتیجه این فعالیت و تمرکز، به دست آوردن تجارب ارزنده و پیدا کردن راه حل های مختلف برای پرونده های این بخش می باشد. بهترین وکیل ملکی در گرگان، در بسیاری از پرونده های خود، پیروز از دادگاه خارج شده و توانسته است حافظ منافع موکل خود باشد.

وکیل ملکی، در وکالت تمام پرونده های این بخش مانند خرید و فروش املاک، تملک آپارتمان ها، اختلاف در مالکیت، اختلافات موجر و مستاجر و بسیاری از موارد دیگر، مهارت دارد و بر قوانین آن ها مسلط است. بهترین وکیل گرگان اطلاعات حقوقی خود را به خصوص در حوزه املاک، به روز نگه می دارد. وی در جریان تمام تغییرات و تحولات قوانین قرار دارد تا در هنگام وکالت دچار مشکل نشود.

بهترین وکیل ملکی در گرگان کیست؟

راه های شناخت بهترین وکیل ملکی

افراد درگیر در پرونده های ملکی خواه شاکی باشند یا متشاکی، ممکن است تصمیم بگیرند، پیگیری پرونده خود را به وکیل بسپارند. اما باید وکیل انتخابی، بسیار متخصص باشد تا نتیجه مورد نظر وی را کسب کند. از این رو، این افراد همواره در شناسایی چنین وکیلی با چالش رو به رو هستند. بهترین راه حل در این زمینه، مشورت گرفتن از افرادی است که مشکلات ملکی مشابهی داشته اند. تحقیق در مورد وکلای این افراد، یکی از راه هایی است که می تواند در شناخت یک وکیل ملکی موفق به شما کمک کند.

از طریق سایت های مختلف هم، می توان با بهترین وکیل ملکی در گرگان آشنا شد. اطلاع از تحصیلات، سابقه و موفقیت های این وکیل از طریق این سایت ها امکان پذیر است. به خصوص که در برخی از این سایت ها، نظرات کاربران و مراجعین به این وکلا قید می شود. اما در نهایت باید چند وکیل را انتخاب نموده و طی جلساتی با آن ها آشنا شد، سپس از میان آن ها، بهترین را انتخاب کرد.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در گرگان را بشناسید!

هدیه زهرا عزیزی

سرکار خانم هدیه زهرا عزیزی وکیل و مشاور حقوقی در گرگان می باشد، ایشان دارای سال ها تجربه وکالت در تمامی زمینه های حقوقی وکالت می پذیرد، ایشان نه تنها یکی از بهترین وکیل حقوقی در گرگان می باشد بلکه به دلیل مشاوره های حقوقی موفقی که به موکلانش ارائه می دهد توانسته برای موکلینش بسیار مفید واقع شود و اشخاص زیادی را جذب خود کند.

حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)

آدرس: گرگان،عدالت ۱۷ ساختمان دفترخانه اسناد رسمی شماره ۵
دفتر وکالت هدیه عزیزی

شماره تماس:

09113778447

غلامرضا میرزایی نژاد

غلامرضا میرزایی نژاد

جناب آقای غلامرضا میرزایی نژاد، وکیل پایه یک دادگستری در استان گلستان هستند که در حال حاضر در محله گرگان فعالیت می کنند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و وکالت را شروع کردند. آقای میرزایی نژاد وکیل و مشاور حقوقی بسیاری از شرکت ها و موسسات بوده اند و وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند. ایشان سال ها سابقه وکالت دارند و در این مدت پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. عنوان بهترین وکیل ملکی در گرگان به ایشان اختصاص داده شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • پذیرش دعاوی مالی، تجاری و قراردادها
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی، لوایح و دادخواست ها

آدرس: گرگان، خیابان شایکوبی، عدالت 5، پاساژ آپادانا، طبقه 3

علی حسن پور

علی حسن پور

آقای حسن پور نیز وکیل پایه یک دادگستری هستند که در گرگان به فعالیت مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود، پروانه وکالت پایه یک به شماره 674 را از کانون وکلا دریافت نموده و فعالیت های حقوقی خود را آغاز کردند. جناب آقای علی حسن پور حدود یک دهه است که وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند و سابقه درخشانی را نیز به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در دعاوی راهنمایی و رانندگی، قاچاق، اجراییات و اجرای ثبت
 • پذیرش پرونده های خانواده، ملکی، ارث و ماترک املاک و اسناد رسمی

آدرس: گلستان، گرگان

محمد صنوبری

محمد صنوبری

آقای صنوبری را می توان جزو وکلای توانمند گرگان قرار داد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند و همچنین دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک دانشگاه تهران نیز می باشند. جناب آقای محمد صنوبری، موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک به شماره 49251 از قوه قضاییه شدند و پس از آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز نموده اند. ایشان در خصوص ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده و نتایج قابل قبولی را کسب کرده اند. کارنامه کاری ایشان با کسب موفقیت های بسیار در پرونده های مختلف بسیار درخشان است.

تخصص و مهارت:

 • تدوین و تنظیم کلیه اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره های حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی ملکی از جمله خلع ید، رفع تصرف عدوانی و الزام به فک رهن

آدرس: گلستان، گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 14 و 16، پاساژ صدرا، طبقه 4، واحد 405

فاطمه دهقانی

فاطمه دهقانی

سرکار خانم فاطمه دهقانی فارغ التحصیل کارشناسی حقوق هستند که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در استان گلستان و شهر گرگان فعال می باشند. ایشان موفق به کسب رتبه 5 آزمون وکالت در استان شده اند. خانم دهقانی وکالت پرونده های خانواده، مهریه، دعاوی قاچاق، اجراییات، قصاص، اسناد رسمی و تجاری و دعاوی ملکی را می پذیرند. این وکیل حاذق به دلیل موفقیت های کسب شده عنوان بهترین وکیل ملکی در گرگان را به خود اختصاص داده اند. صداقت، ذکاوت، پشتکار و امانت داری از ویژگی های این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری حقوقی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: گلستان، گرگان

هادی شیرازی

هادی شیرازی

هادی شیرازی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی مطرح و شناخته شده در گرگان هستند. ایشان چندین سال است که به وکالت و ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. جناب آقای هادی شیرازی کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که پروانه وکالت شماره 410 را از کانون وکلا دریافت کرده اند. ایشان پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را وکالت نموده اند که درصد بالایی از پرونده های ایشان به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل رسیده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی ملکی مانند شهرداری و موجر و مستاجر
 • تخصص در پرونده های خانواده اعم از حضانت فرزندان و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تزویر، ربا، خیانت در امانت و تقلب

آدرس: گرگان، خیابان ولعصر، عدالت 8، پاساژ مصیبی، طبقه 3، واحد وسط

سوده صیدانلو

سوده صیدانلو

خانم صیدانلو فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع دکترا هستند که سال ها است به عنوان وکیل دادگستری به ارائه خدمات حقوقی به مردم گرگان مشغول می باشند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 57614 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. خانم سوده صیدانلو بسیار باسواد، مورد اعتماد، صبور، تلاش گر و مسئولیت پذیر هستند. ایشان در زمینه مشاوره هم موفق عمل نموده و پرونده های بسیاری را به صلح رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و شکوائیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: گلستان، گرگان

سید مصطفی صمدی

سید مصطفی صمدی

جناب آقای صمدی را می توان جزو وکلای شاخص و توانمند در استان گلستان و شهر گرگان قرار داد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند که عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان می باشند. آقای مصطفی صمدی ثابت کرده اند که در زمینه دعاوی املاک بسیار بر قوانین مسلط هستند و عنوان بهترین وکیل ملکی در گرگان را به خود اختصاص داده اند. سخت کوشی، صداقت، شکیبایی و تلاش برای حمایت از حقوق موکل از ویژگی های برجسته ایشان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • وکالت پرونده های مالی و تجاری، اختلافات مالی و سفته
 • پذیرش پرونده های دعاوی ملکی از جمله خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک و شهرداری

آدرس: گرگان، خیابان ولیعصر

بیتا هاشمی راد

بیتا هاشمی راد

سرکار خانم هاشمی راد از دیگر وکلای معروف استان گلستان هستند که در حال حاضر در گرگان فعالیت می کنند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. خانم بیتا هاشمی راد در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، شهرداری، منابع طبیعی، اوقاف و سرقفلی تخصص دارند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند و به همین دلیل هم مورد اعتماد و رضایت مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تدوین و تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • پذیرش وکالت پرونده های کیفری، ثبتی، ملکی و حقوقی مختلف

آدرس: گرگان، خیابان ناهارخوران، نبش عدالت 65، مجتمع زرتشت

صابر نصرالله نژاد

صابر نصرالله نژاد

جناب آقای نصرالله نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان گلستان هستند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دریافت پروانه وکالت پایه یک، در گرگان شروع به وکالت نمودند. پرونده های زیادی توسط ایشان تحت وکالت قرار گرفته اند که درصد قابل توجهی از آن ها به نتایج مثبت و مورد نظر موکلین انجامیده اند. در کارنامه کاری آقای نصرالله نژاد همکاری با سازمان ها و ادارت مختلف به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی ملکی مانند شهرداری و تخلیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • اخذ وکالت پرونده های مختلف در حوزه های خانواده، ثبتی، حقوقی و کیفری

آدرس: گرگان، خیابان امام خمینی، مابین آفتاب 15 و 17، پاساژ نور، طبقه اول

وظایف بهترین وکیل ملکی در گرگان

یک وکیل ملکی، مجموعه وظایفی را به عهده دارد که همه آن ها با هدف احیای حقوق موکل انجام می شوند. اولین وظیفه یک وکیل، مطالعه دقیق پرونده است، به این دلیل که وکیل باید با تمام جزئیات پرونده و شرایط آن، آشنایی داشته باشد. پس از آن، وی موظف است، شانس موفقیت پرونده، میزان حق الوکاله، مدت زمان احتمالی رسیدگی به پرونده و استراتژی خود را برای پیگیری آن به موکل اعلام کند.

بهترین وکیل ملکی در گرگان، در مرحله بعد باید قرارداد وکالت را تنظیم نماید و مطابق شرح وظایف آن، عمل نماید. وی می بایست استعلام های مربوط به ملک را انجام داده و هر گونه اقدامی که برای اثبات حقوق موکل، لازم است را، انجام دهد. تنظیم دادخواست و یا دفاعیه هم جزو وظایف وکیل ملکی می باشد. در مجموع، یک وکیل ملکی وظیفه دارد، تمام اقداماتی که منجر به احیای حقوق موکل به صورت قانونی می باشد را انجام دهد.

وظایف بهترین وکیل ملکی در گرگان

دعوای اختلاف در مالکیت

یکی از پرونده های حوزه املاک، مربوط به مبحث اختلاف در مالکیت است. در برخی مواقع، بر سر مالکیت ملکی مشخص، اختلاف وجود دارد. در این شرایط، طرفین باید دعوای اختلاف در مالکیت را مطرح نمایند. سپس، جلسه دادگاه برای رسیدگی به این اختلاف تشکیل می شود و از طرفین خواسته می شود در دادگاه حضور یابند.

دادگاه با توجه به مدارک و مستندات دو طرف و علم قاضی، احکام لازم را صادر می نماید. در چنین شرایطی، مالکیت از آن کسی است که دارای سند رسمی باشد. در صورت نداشتن سند رسمی، سند عادی و مبایعه نامه، ارزش قانونی دارد. قولنامه از درجه اعتبار پایین تری برخوردار است و نیاز به مدارک بیشتری برای اثبات ادعا دارد.

کلام آخر

دعاوی ملکی ممکن است به دلیل اختلافات مختلف در مورد اموال غیر منقول مطرح شود. بهترین وکیل ملکی در گرگان می تواند به تسریع روند دادرسی این پرونده ها و همچنین کسب نتایج مطلوب کمک کند. از طریق روش های مختلف می توان، وکلای خبره ملکی را در هر شهر و استانی شناسایی نمود. مشورت با موکلین سابق وکلا و افرادی که برای حل مشکلات ملکی خود به وکیل مراجعه نموده اند، یکی از این راه ها است. وکیل موظف است تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل به کار گرفته و از هیچ اقدامی فروگذار نباشد. از این که تا انتهای این مطلب از سایت وکیل چی با ما همراه بودید، از شما سپاسگزاریم. در صورتی که تجربه ای در خصوص مشکلات ملکی و مراجعه به وکیل این حوزه دارید، این تجربیات را برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + ده =

دکمه بازگشت به بالا