وکیل

10 تا از بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران ⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از جرایمی که در تمامی جوامع رخ می دهد تجاوز و جرائم جنسی است که یکی از موضوعات کیفری بوده و پرونده های زیادی در محاکم قضایی به خود اختصاص داده است. این جرم نه تنها موجب از بین رفتن نظم عمومی بلکه موجب خدشه دار شدن عواطف و احساسات فرد آسیب دیده شده و ممکن است سالیان طولانی از نظر روحی و روانی با مشکلات زیادی مواجه شود لذا در تمامی دولت ها و جوامع مختلف در سراسر دنیا به منظور آسایش جامعه برای این جرم مجازات های سنگینی در نظر گرفته شده است. اگر شما نیزیکی از آسیب دیدگان تجاوز و جرائم جنسی هستید توصیه می کنیم برای پیگیری پرونده خود در دادگاه حتما از بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی کمک بگیرید.

وکیل تجاوز و جرائم جنسی کیست؟

بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران ضمن برخورداری از پروانه وکالت پایه یک دادگستری، در حوزه دعاوی کیفری فعال بوده و بخش عمده ای از سوابق او در زمینه رسیدگی و پیگیری به پرونده های جرایم جنسی و تجاور می باشد و به عنوان یکی از وکلای متخصص در این حوزه شناخته می شود. بهترین وکیل کیفری در تهران که سالیان متمادی پرونده های زیادی را در زمینه تجاوز و جرائم جنسی مورد بررسی و حل و فصل قرار داده است با مراحل تعقیب و روند پرونده در دادگاه قضایی کاملا آشنا بوده و بر قوانین مربوط به آن نیز تسلط کامل دارد و در دفاع از موکل خود  در مسیر قانونی پیش رفته و نتیجه را به نفع او دریافت خواهد کرد.

وکیل تجاوز و جرائم جنسی کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در تهران که در زمینه تجاوز و جرائم جنسی فعالیت می کند می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران در زمینه پرونده های تجاوز موفقیت های زیادی داشته و در این دعاوی تجربه زیادی کسب کرده است.
 • درک بالا از موقعیت موکل با توجه به شرایط روحی و جسمی که در آن قرار گرفته از دیگر ویژگی های وکیل تجاوز وجرائم جنسی می باشد و بایستی به موکل خود این اطمینان را بدهد که پرونده او را در احقاق حقش پیگیری و رسیدگی می کند.
 • وکلایی که در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت می کنند با تمام قوانین فقهی مربوط به جرم صورت گرفته آشنا بوده و با استناد به این قوانین اقدامات لازم را برای اثبات جرم متهم انجام می دهند.

10 تا از بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران را بشناسید!

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری با 19 سال سابقه فعالیت در حوزه دعاوی کیفری، ملکی و خانواده می باشند که در طول دوران وکالت خود پرونده های زیادی را در زمینه تجاور و جرائم جنسی مورد بررسی و پیگیری قرار داده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • رئیس موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا
 • وکیل دیوان عدالت اداری
 • داوری قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدفق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 09121932428

هدی عمید

هدی عمید

هدی عمید وکیل پایه یک دادگستری با 17 سال سابقه وکالت و متخصص در پرونده های تجاوز و جرائم جنسی می باشند و با توجه به تجربه ای که در پیگیری و رسیدگی این دعاوی دارند با استناد به قوانین تمام تلاش خود را برای اثبات جرم و دفاع از موکل خود در این زمینه به کار می برند. ایشان همچنین در زمینه مشاوره حقوقی شرکت های مختلف داخلی و خارجی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، یوسف آباد، کوچه دوم، پلاک 9، واحد 5

شماره تماس: 09122179116

حسین کریمی علویجه

حسین کریمی علویجه

حسین کریمی علویجه وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که بیش از 8 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف خانواده، ملکی و کیفری را دارند و در زمینه پیگیری پرونده های تجاوز و جرائم جنسی نیز در زمره وکلای متخصص و باتجربه به شمار می آیند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان هفتم تیر، خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند جنوبی، بن بست حقانی، پلاک 9، طبقه 3، واحد غربی

شماره تماس: 09123952148

محمد جعفری

محمد جعفری

محمد جعفری وکیل پایه یک دادگستری می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران شناخته می شوند ایشان در دیگر حوزه های حقوقی، خانواده، کیفری و ملکی نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قیصر، نبش کوچه 18، پلاک 45، واحد 7

شماره تماس: 09124140738

فرانک شبانی

فرانک شبانی

فرانک شبانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در دعاوی خانواده، ثبتی، ملکی و کیفری فعالیت می کنند و با 7 سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی به عنوان یکی از وکلای با تجربه شناخته می شوند ایشان همچنین جزو وکلای متخصص در زمینه وکالت پرونده های تجاوز و جرائم جنسی نیز می باشند.

 تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حقوقی شرکت بازرگانی صنایع شیر ایران
 • وکیل پرونده های وصول مطالبات بانک ثامن الائمه
 • وکیل موسسه باران عدالت امید

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، فاز2، بلوک 1، ورودی 1، طبقه پنجم، پلاک 69

شماره تماس: 09125079826

وکیل تجاوز و جرائم جنسی چگونه جرم متجاوز را ثابت می کند؟

تجاوز و جرائم جنسی جزو جرایم کیفری به شمار می آیند که در قانون اساسی سه رکن برای اثبات آن به قرار ذیل در نظر گرفته شده است:

 • اقرار: اگر متهم به جرم صورت گرفته اقرار کند دادگاه آن را برای اثبات جرم کافی می داند، البته متهم بایستی 4 مرتبه به جرم خود اعتراف کرده باشد تا بتوان برای او مجازات نیز تعیین کرد.
 • شهادت: اگر 4 مرد عاقل و بالغ شهادت دهند که جرم صورت گرفته، متهم به انجام جرم محکوم می شود.
 • علم قاضی: قاضی با بررسی مدارک موجود در پرونده و نتایج پزشک قانونی و همچنین علم و آگاهی خود می تواند جرم را تأیید یا رد نماید در مواردی مشاهه شده که متهمان زیادی به جرم خود اعتراف نکرده اند و قاضی و همچنین بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی برای اثبات جرم به ادله و اسناد کافی که در اختیار داشته اند اکتفا کرده اند.
وکیل تجاوز و جرائم جنسی چگونه جرم متجاوز را ثابت می کند؟

چه زمانی به وکیل جرائم و تجاوز جنسی مراجعه کنیم؟

متاسفانه بسیاری از افراد که مورد تجاوز قرار گرفته شده اند به دلیل ترس از آبرو هیچگونه شکایتی از فرد متجاوز به مراجع قانونی ارائه نمی دهند و برخی دیگر نیزتصور می کنند که ممکن است نتوانند جرم صورت گرفته را ثابت کنند و متهم به راحتی بتواند تبرئه شود ولیکن توصیه ما به افرادی که قربانی تجاوز شده اند این است که به یک وکیل متبحر و با تجربه که در این حوزه دارای مهارت و توانایی باشد مراجعه کنند زیرا بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران به خوبی با مسیر قانونی این پرونده ها آشنا بوده و جرم را اثبات و از حقوق شما دفاع خواهد کرد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل تجاوز و جرائم جنسی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل تجاوز و جرائم جنسی در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

اگر فردی مورد تجاوز واقع شود تا چند ساعت امکان اثبات از طریق آزمایش‌های پزشکی قانونی است؟

فردی که مورد تجاوز واقع شده بدون پاک‌کردن آثار جرم تا ۷۲ ساعت به پزشکی قانونی مراجعه کند.

حکم فردی که به‌زور اعمالی مانند بغل کردن و بوسیدن و لمس را انجام می‌دهد چیست؟

در قانون برای آزارهای جنسی به جز تجاوز به عنف اعم از بغل کردن و بوسیدن و … ۹۹ ضربه شلاق برای فرد مرتکب در نظر گرفته شده است.

تهدید به مرگ بعد از رابطه ی جنسی از طرف پسر قابل شکایت است؟

بله، در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت و یا تهدید در پیامک و ….. سریعا با پلیس تماس گرفته و مراتب را اطلاع دهد و علیه ایشان شکایت کیفری کند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا