وکیل

10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از بیشترین پرونده هایی که در مرجع قضایی مطرح و پیگیری می شود مربوط به دعاوی مالی است که به عنوان یکی از مسائل پیچیده حقوقی نیز به شمار می آید. پیگیری دعاوی مربوط به مطالبات مالی نیازمند دقت و دانش حقوقی در این حوزه می باشد که متاسفانه افراد عادی در این زمینه به اندازه کافی از اطلاعات حقوقی بهره مند نیستند و لازم است که حتما در پیگیری دعاوی مال نظیر سفته، چک و غیره از بهترین وکیل وصول مطالبات کمک بگیرند.

 بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست؟

وکیل وصول مطالبات به صورت تخصصی در حوزه دعاوی مربوط به امور مالی فعالیت می کند و پیگیری پرونده هایی مانند دعاوی چک، سفته، رسیدهای پرداخت و غیره را بر عهده می گیرد و با توجه به مهارت و تسلط بر قوانین حقوقی مربوطه در مسیر موفقیت موکل خود تاثیر مهمی خواهد داشت. بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران در ابتدا برای مطالبه مال از طریق ارسال اظهارنامه و دعوت به مذاکره عمل می کند و در صورتی که از این طریق موفق به دریافت نتیجه نشود از روش طرح دعوی در مراجع قضایی اقدام می نماید.

پرونده های وصول مطالبات نظیر وصول چک برگشتی که با هدف درخواست پرداخت بدهی و تسویه حساب بدهکار در محاکم قضایی مطرح می شود دارای قوانین بسیار پیچیده ای است که اگر توسط افراد متخصص نظیر بهترین وکیل امور مالی در تهران که در زمین وصول مطالبات دارای دانش وتجربه لازم است پیگیری نگردد ممکن است با شکست مواجه شده و شاکی نتواند جهت احقاق حق خود نتیجه لازم را دریافت کند.

 بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران کیست؟

چرا به وکیل وصول مطالبات مراجعه کنیم؟

قوانین تصویب شده برای دعاوی مالی به قدری پیچیده است که یک فرد عادی که در این زمینه اطلاعات و دانش حقوقی لازم را ندارد قادر نخواهد بود که روند پرونده را در مسیر درست پیش برد و ممکن است موجب خسارت های بیشتری شود. لذا توصیه می شود حتما قبل از هرگونه اقدامی با بهترین وکیل وصول مطالبات مشاوره داشته باشید زیرا این وکلا با تسلطی که بر تمامی تبصره ها و قوانین حقوقی در این دعاوی دارند به راحتی روند پرونده را پیش برده و کوتاه ترین و کم هزینه ترین مسیر را برای پیگیری پرونده انتخاب می کنند و به موکل خود جهت دستیابی به حقوق خود بدون وارد آمدن هر گونه خسارتی کمک خواهد کرد.

دارنده چک و یا سفته با مراجعه به بهترین وکیل در تهران می تواند از طریق روش های مختلفی برای وصول طلب خود اقدام نماید به عنوان مثال مطالبه چک را می توانید از طریق شکایت حقوقی ویا کیفری و یا از طریق مراجع ثبتی پیگیری کنید و وکیل وصول مطالبات در این زمینه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

وظایف بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

مهم ترین وظایف بهترین وکیل در تهران در حوزه دعاوی امور مالی و وصول مطالبات به قرار ذیل است:

  • بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران موظف است راهکارهای قانونی را به منظور دستیابی به مال و حقوق مال باخته در اختیار او قرار دهد.
  • وکیل وصول مطالبات در جلسات دادرسی از حق و حقوق موکل خود دفاع می کند.
  • بهترین وکیل وصول مطالبات علاوه بر بازگردانی اصل مال از دست رفته می تواند ضرر و خسارت وارد شده به موکل خود را از بدهکار وصول نماید.
  • پیگیری روند قانونی برای توقیف اموال بدهکار از دیگر وظایف وکیل وصول مطالبات می باشد.
وظایف بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران

هزینه وکیل وصول مطالبات

در ماده 519 قانون آیین دادرسی مدنی به هزینه بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران در پیگیری دعاوی مربوطه اشاره شده که براساس این قانون تمامی خسارت های دادرسی از قبیل هزینه دادرسی و حق الزحمه وکیل و دیگر هزینه هایی که در رسیدگی به پرونده و اثبات حقوق موکل و دفاع از او لازم بوده را شامل می شود که برای این منظور می توان حق الزحمه کارشناس در تحقیقات محلی را مثال زد.

در حالت کلی هزینه وکیل وصول مطالبات در جهت وصول حق و حقوق موکل خود براساس درصدی از مبلغ مورد مطالبه می باشد و هزینه مشاوره وکلای متخصص در این زمینه به میزان ساعت مشاوره بستگی دارد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل وصول مطالبات در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل وصول مطالبات در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

تکلیف خسارات دادرسی و هزینه‌های وکیل درپرونده‌های وصول مطالبات چیست؟

در صورتی که خوانده محکوم شود، کلیه هزینه‌های دادرسی و حق الوکاله وکیل قابل مطالبه است.

وکیل وصول مطالبات تا چه حدی از سوی موکل اختیار دارد؟

حدود اختیارات طبق وکالتنامه مشخص می‌شود.

آیا حق الوکاله وصول مطالبات درصدی است؟

بنا به شرایط موضوع و توافق طرفین حق الوکاله تعیین می گردد و به صورت اقساط دریافت می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا