وکیل

10 تا از بهترین وکیل تابعیت در مشهد ⭐【سال1403】⚖️

معمولا افراد در هنگام درگیر شدن با مشکلات قضایی و جرم و جنایت به وکیل رجوع می کنند. اما ممکن است برخی افراد جهت پیگیری امور قانونی از وکیل کمک بخواهند. برخی افراد بنا به دلایل مختلف و با اهداف متفاوت قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارند. برای چنین افرادی دریافت تابعیت از اهمیت بالایی برخوردار است. این موضوع از مواردی است که به تجربه و دانش یک فرد متخصص و مجرب نیاز دارد. مهاجرت و اخذ تابعیت برای افرادی که در این مسیر قرار دارند بسیار حائز اهمیت است زیرا سرنوشت آن ها را تعیین می کند. به همین دلیل داشتن وکیل خوب تابعیت می تواند به مهاجر کمک های شایانی می نماید. در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل تابعیت در مشهد را به شما معرفی نماییم، پس با ما همراه باشید. 

تابعیت چیست؟ 

قبل از ارائه توضیحات در خصوص وکیل تابعیت و شناسایی این وکیل، لازم است تابعیت را توضیح دهیم. تابعیت به معنی رابطه سیاسی، حقوقی و معنوی بین هر فرد و دولت است. هر فرد برای برخورداری از امکانات کشوری که در آن زندگی می کند باید تابعیت آن کشور را داشته باشد.  برای مثال فردی که در ایران زندگی می کند تابعیت ایران را دارد. قوانین تابعیت در کشورهای مختلف متفاوت است و هر کشوری بنا به موارد خاصی، تابعیت خود را به افراد مختلف اعطا می نماید. اما افرادی که تابعیت ایرانی دارند دارای شرایط زیر می باشند. 

 • افرادی که پدرشان ایرانی است، چه در ایران زندگی کنند و چه در کشوری دیگر تابعیت ایران را دارند. 
 • فردی که در ایران به دنیا آمده باشد، اما پدر و مادرش مشخص نباشند نیز از تابعین ایران است. اگر مشخص شود که این افراد نامشروع هستند، تابعیت آن ها لغو می شود. 
 • فردی که از پدر و مادر خارجی در ایران متولد شده است، در صورتی تابعیت ایران را خواهد داشت که یکی از والدین او در ایران متولد شده باشد. 
 • فرد متولد شده از پدر تبعه کشور دیگر، می تواند با یک سال اقامت پس از رسیدن به سن قانونی، تابعیت ایران را کسب نماید. 
 • از طریق روش های مختلف مانند تحصیل، تجارت و مذهب هم می توان تابعیت ایران را به دست آورد.  
 • زن خارجی که با یک مردی با تابعیت ایران می تواند تابعیت ایران را به دست آورد. 
تابعیت چیست؟

بهترین وکیل تابعیت در مشهد چه کسی است؟ 

هر فردی که قصد مهاجرت و دریافت تابعیت کشور دیگری را دارد باید دارای شرایط خاصی باشد و اقدامات مخصوص به خود را انجام دهد. انجام چنین اقداماتی توسط خود افراد دشوار و زمان بر است. وکیل تابعیت وکیلی است که با قوانین و مقررات مهاجرت و اخذ تابعیت کشورهای مختلف آشنا است. این وکیل می تواند بهترین راه های دریافت تابعیت کشور مقصد را به متقاضی پیشنهاد دهد و در طی کردن این مسیر هم در کنار اوست و به موکل خود کمک می کند. 

بهترین وکیل تابعیت در مشهد، در زمینه اخذ تابعیت تجارب گسترده ای دارد و در پرونده کاری خود، پرونده های مهاجرت و تابعیت موفق بسیاری دارد. بهترین وکیل مهاجرت در مشهد به تمام جزئیات این حوزه واقف است. وکیل تابعیت هم به افرادی که به دنبال دریافت تابعیت ایران هستند کمک می کنند و هم می توانند در مسیر دریافت تابعیت سایر کشورها به ایرانیان کمک کنند. بهترین وکیل مشهد می تواند در پرونده تابعیت به شما کمک نماید.

10 تا از بهترین وکیل تابعیت در مشهد را بشناسید! 

علی ابراهیمی مهر 

علی ابراهیمی مهر

جناب آقای ابراهیمی مهر از وکلای خوب استان خراسان رضوی هستند که در مشهد به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند که حدود 8 سال است که در عرصه وکالت فعالیت می کنند. آقای علی ابراهیمی مهر طی این دوران بیش از 100 پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند که در بیشتر از 90 درصد آن ها به موفقیت دست یافته اند. ایشان به دلیل اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری در بین مردم به محبوبیت رسیده اند. جناب ابراهیمی مهر در زمینه اخذ تابعیت فعالیت نموده و موفقیت های بسیاری را هم کسب نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های مهاجرت و تابعیت 
 • وکالت پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و حضانت 
 • پذیرش دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، قتل و سرقت 

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک 27، طبقه 2، واحد 5 

سعیده فرهادی نژاد 

سعیده فرهادی نژاد

سرکار خانم سعیده فرهادی نژاد از دیگر وکلای شناخته شده در مشهد هستند که به عنوان بهترین وکیل تابعیت در مشهد معرفی شده اند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را آغاز کردند. خانم فرهادی نژاد توانسته اند با دانش، شکیبایی و مهارت خود درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت آن ها را به عهده گرفته اند را با موفقیت به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان هم منجر به حل و فصل بسیاری از مشکلات مردم شده است. وکیل سعیده فرهادی نژاد در دعاوی بانکی، طلاق و تابعیت تخصص دارند.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست  
 • نگارش قراردادها، اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون 

آدرس: مشهد، بلوار فردوسی، حد فاصل ثمانه و چهار راه مهدی، کنار بانک ملی، پلاک 207، طبقه 2 

حسن احسانی فر 

حسن احسانی فر

آقای حسن احسانی فر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور فعال در مشهد هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. وکیل احسانی فر با به کارگیری دانش و تخصص خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعال بوده و در جهت حل و فصل مشکلات موکلین راه کارهای بسیاری را ارائه نموده اند. وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. آقای حسن احسانی فر در پرونده های تابعیت هم فعالیت چشم گیری دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و اجرت المثل 
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه 

آدرس: مشهد، بلوار فلسطین، نبش فلسطین 10، ساختمان 54، طبقه اول 

لیلی احمدی 

لیلی احمدی

سرکار خانم لیلی احمدی کارشناس ارشد حقوق هستند که پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. ایشان 7 سال است که به ارائه خدمات حقوقی در مشهد مشغول هستند و پیروزی های ارزشمندی را در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری کسب کرده اند. خانم احمدی به دلیل صداقت، پشتکار و اخلاق خوب مورد اعتماد موکلین قرار دارند و توانسته اند عنوان بهترین وکیل تابعیت در مشهد را به خود اختصاص دهند. درصد بالای موفقیت های ایشان گواه سواد حقوقی بالا و تجارب ارزشمند ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده مانند مهریه و اجرت المثل 
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، اختلافات مالی و سرقت 
 • قبول دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، شهرداری، تخلیه و سرقفلی 

آدرس: مشهد، چهار راه معلم، بین معلم 36، چهار راه دانشجو، پلاک 982، طبقه اول، واحد 2 

مهدی احمدی 

مهدی احمدی

آقای مهدی احمدی یکی دیگر از وکلایی هستند که در دسته بهترین وکیل در خراسان رضوی و مشهد قرار می گیرند. ایشان وکیل پایه یک هستند و با به کار گیری تجارب با ارزش خود وکالت پرونده های مختلف را پذیرفته و در بیشتر موارد هم به بهترین شکل از عهده آن ها برمی آیند. موفقیت های بسیاری که این وکیل کارکشته به دست آورده اند به دلیل داشتن تخصص و تجربه ایشان است. آقای احمدی در دعاوی خانواده، تابعیت و کیفری تسلط بیشتری بر قوانین دارند و توانسته اند عملکرد بهتری داشته باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • انجام امور تابعیت و اخذ آن 
 • مشاوره های حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 

آدرس: مشهد، احمدآباد، بلوار ابوذر، خیابان غفاری، نبش ابوذر 16، پلاک 160، طبقه 2 

سعیده آجیل چی مشهدی 

سعیده آجیل چی مشهدی

سرکار خانم سعیده آجیل چی مشهدی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در مشهد به فعالیت مشغول هستند. ایشان موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری هستند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود و خانم آجیل چی تمام تلاش خود را برای کسب حقوق موکل خود به کار می گیرند و به همین دلیل هم به عنوان بهترین وکیل تابعیت در مشهد شناخته شده اند. تخصص ایشان در پرونده های ملکی، خانوادگی، چک و سفته، خدمات ایرانیان خارج از کشور، قتل و سرقت است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه قراردادها و امور بازرگانی 
 • نگارش انواع دادخواست ها، دفاعیه ها و شکوائیه ها 

آدرس: مشهد، خیابان سناباد، دانش سرای جنوبی، ساختمان ونوس، طبقه 3، واحد 302 

رضا طالبی 

رضا طالبی

آقای رضا طالبی از دیگر وکلای استان خراسان رضوی هستند که در حال حاضر در مشهد فعالیت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. آقای طالبی فاترغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی هستند و به زبان انگلیسی جهت مذاکره و ثبت قرارداد مسلط می باشند. ایشان با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه موفقیت های قابل توجهی را به دست آورده اند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود که نشانه توانایی های ایشان است. ایشان در زمینه دریافت تابعیت هم فعالیت نموده و تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری تخصصی 
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و اجاره نامه ها 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد 

هزینه بهترین وکیل تابعیت در مشهد 

وکیلی که امورات مربوط به تابعیت را انجام می دهد، هزینه هایی را برای این امور از موکل خود دریافت می کند. این هزینه ها بستگی به موارد مختلفی دارد. این که وکیل بخواهد تابعیت کدام کشور را برای موکل خود اخذ نماید، در هزینه او موثر خواهد بود. هر کشوری قوانین مخصوص به خود را برای تابعیت دارد، برخی از کشورها قوانین سخت گیرانه ای دارند و دریافت تابعیت آن زمان بر تر می شود. پس طبیعی است که هزینه بیشتری را از موکل دریافت نمایند. 

شرایط متقاضی هم در تعیین دست مزد تابعیت موثر است. برخی افراد شرایط اولیه دریافت تابعیت کشور مورد نظر را ندارند. در نتیجه مسیر پرونده چنین متقاضیانی طولانی تر و سخت تر خواهد شد. لازم به ذکر است که دریافت هزینه توسط وکیل تابعیت به معنی تضمین برای اخذ تابعیت نیست. این هزینه بابت فعالیت هایی است که وکیل انجام می دهد ، در صورتی که به دلیل وجود مشکلات متقاضی، امکان دریافت تابعیت وجود نداشته باشد هم باید هزینه وکیل پرداخت شود. 

هزینه بهترین وکیل تابعیت در مشهد

تفاوت تابعیت و اقامت 

ممکن است برخی افراد تصور کنند تابعیت و اقامت به یک معنی است، اما باید گفت این دو کلمه دو مفهوم متفاوت هستند. هر یک از این مفاهیم سبب داشتن حقوق و شرایط متفاوتی در کشور مقصد خواهند بود. اقامت به این معنی است که فرد در مکان مشخصی اقامت دارد اما تابعیت به معنی داشتن حقوق شهروندی است. 

افرادی که تابعیت یک کشور را دریافت می کنند از کلیه حقوق شهروندی آن کشور مانند مردم همان کشور بهره مند هستند، اما افراد مقیم چنین امکاناتی ندارند. برای مثال افراد مقیم یک کشور حق شرکت در رای گیری را ندارند در حالی که تبعه هر کشور این حق را دارا است. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل تابعیت در مشهد را به شما معرفی نمودیم. افرادی که قصد دریافت تابعیت را دارند می توانند به این وکلا مراجعه نمایند. این وکیل با داشتن اطلاعات حقوقی و تسلط بر قوانین تابعیت و همچنین داشتن تجارب مشابه می توانند به موکلین خود در جهت دریافت تابعیت کمک کنند. وکیل تابعیت با توجه به شرایط پرونده متقاضی و قوانین کشور مقصد تابعیت، هزینه وکالت خود را دریافت می کند. امیدوارم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزانی که به دنبال اخذ تابعیت هستند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد در سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا