مهاجرت

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد⭐【سال1403】⚖️

یکی از چالش های جمعیتی که اکثر کشورها با آن مواجه هستند مهاجرت است. مهاجرت به اشکال مختلفی صورت گرفته و می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. ایرانیانی که قصد مهاجرت دارند، معمولا به علت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، ارائه خدمات آموزشی با کیفیت، همچنین به دلیل بازار کار و درآمد مکفی کشور خود را  ترک می کنند. مهاجرت به کشورهای خارجی در سراسر دنیا دارای شرایط ویژه ای است که تنها واجدین آن توانایی ورود به کشور مورد نظر را دارند. وجود یک وکیل خبره در راس امور سبب ساماندهی و انجام اقدامات لازم در کم ترین زمان ممکن می شود. امروز ما با مقاله ای با عنوان بهترین وکیل مهاجرت در مشهد در خدمت شما هستیم. لطفا تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در مشهد کیست؟

یک وکیل مهاجرتی تحصیلات خود را در دانشگاه حقوق گذرانده و با شرکت در آزمون وکالت مجوز کارش را از کانون مرکز وکلا یا هیئت اجرایی مشاوران و کارشناسان دریافت کرده است. ویژگی تعیین کننده یک وکیل مهاجرتی سابقه فعالیت او می باشد. یعنی زمانی فرد به عنوان وکیل مهاجرتی شناخته می شود که چندین پرونده در موضوع مهاجرت را با موفقیت به اتمام رسانده باشد. بهترین وکیل مهاجرت در مشهد باید با شرایط  کشور منتخب موکلش برای اقامت آشنایی داشته  باشد.

در پرونده های مهاجرتی وکلا با توجه به قوانین هر کشور باید مدارک و اسناد موکل خود را مهیا کنند. بهترین وکیل مهاجرتی باید مدام در حال به روز رسانی اطلاعات خود بوده و در خصوص شرایط مهاجرپذیری هر کشور آگاه باشد. از دانش مهاجرتی کافی برخوردار بوده و توانایی اخذ اقامت موکل خود را داشته باشد. بهترین وکیل حقوقی در مشهد باید در رفت و آمدهای فراوان به سفارت نهایت تلاش خود را به کار ببندد تا موافقت مقامات برای مهاجرت موکلش را جلب کند.

بهترین وکیل مهاجرت در مشهد کیست؟

اقدامات بهترین وکیل مهاجرت در مشهد

وظایف یک وکیل مهاجرتی با وکیل دعاوی حقوقی و کیفری تفاوت هایی دارد. مرجع حضور یک وکیل مهاجرتی بیشتر سفارت خانه ها می باشد در صورتی که به واسطه پرونده های گوناگون، محل رفت و آمد یک وکیل حقوقی دادگاه و مراجع قضایی کشور می باشد. وظایفی که یک وکیل مهاجرتی مکلف است انجام دهد، دریافت ویزا، اخذ مجوزهای لازم برای اقامت موقت و دائم، مجوز کار، پذیرش تحصیلی، تهیه مجوز سرمایه گذاری و تابعیت است. یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته توسط بهترین وکیل مهاجرت در مشهد رفع ابطال و ریجکت ویزای موکل می باشد.

همواره مدارک و شرایط موردنیاز برای اقامت در هر کشوری دچار تغییرات می شود. یک وکیل باید از تحولات ایجاد شده در قانون و شرایط مطلع شده و آن ها را به طور کامل برای پرونده مهاجرت موکلش لحاظ کند. پس از ارائه مدارک و درخواست ویزا با پیگیری مجدانه زمان مصاحبه در سفارت کشور مورد نظر را مشخص کند. نوع مهاجرت در وظایف وکیل تاثیرگذار است به عنوان مثال  اگر مهاجرت از نوع سرمایه گذاری باشد، بهترین وکیل در مشهد باید با توجه به شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری تبادلات ارزی موکل خود را با حفظ تمامی حقوقش انجام دهد.

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد را بشناسید!

ابوالفضل سلطانی

ابولفضل سلطانی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پروانه ثبت شده به شماره 7228 می باشند. آقای سلطانی از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد بوده و بیش از 10 سال است که در زمینه های حقوقی به وکالت پرداخته است. آقای ابوالفضل سلطانی از سال 1388 به طور رسمی فعالیت حقوقی شان را آغاز کرده و توانسته اند مشکلات پرونده های بسیاری از هموطنان خود را حل کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و غیر حضوری
 • تخصص حقوقی در رسیدگی به پرونده های مهاجرتی
 • انجام امور مهاجرتی موکل اعم از دریافت ویزا و اخذ اقامت دائم و موقت

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، بین سه راه راهنمایی و میدان فلسطین، ساختمان میلاد، طبقه 2، واحد 7

عباس شفیعی

عباس شفیعی

آقای شفیعی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد می باشند. ایشان سال ها است که در حوزه مهاجرتی فعالیت دارند و مجوز وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری خراسان رضوی دریافت نموده اند. عباس شفیعی، وکیلی توانا، هوشمند، تلاشگر و مسئول است که به موکلین خود خدمات حقوقی مختلف ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت حرفه ای امور مهاجرتی
 • وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، مالی، ملکی و خانواده

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی، پلاک 27، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09152032002

امیرحسین ملکی زاده

امیر حسین ملکی زاده

جناب آقای ملکی زاده از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد هستند. امیرحسین ملکی زاده دانش آموخته دکتری حقوق بین الملل می باشند. ایشان علاوه بر وکالت، به تدریس زبان های خارجی و حقوق بین الملل پرداخته و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد مشهد نیز می باشد. فعالیت حقوقی آقای ملکی زاده از 1392 شروع شده و تا به الان ادامه دارد. پروانه وکالت ایشان با شناسه 21089 ثبت شده و قابل پیگیری است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • مولف کتاب ها و مقاله های پژوهشی و حقوقی
 • مترجم صد ها کتاب و مقاله آموزشی و تحقیقاتی
 • وکالت تخصصی امور کیفری، حقوقی، مهاجرتی، خانواد و ثبتی

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بهارستان 2، مجتمع تجاری وصالط 3، واحد 31

مجید خورسندی

مجید خورسندی

آقای مجید خورسندی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 8872 از بهترین وکلا مهاجرت در استان خراسان رضوی می باشند. ایشان در حدود 13 سال سابقه وکالت داشته و در دعاوی و پرونده های مختلف توانسته است رضایت موکلینش را جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متخصص امور مهاجرتی
 • وکالت حقوقی دعاوی مختلفی مانند طلاق، مهریه، جعل اسناد و خیانت در امانت

آدرس: مشهد، بین وکیل آباد 13 و 15، پلاک 225، طبقه 4

امین فیاضی

امین فیاضی

این وکیل خبره بسیار دلسوزانه پیگیری پرونده های مختلف را با سواد حقوقی خود ختم به خیر می کنند. آقای فیاضی با مشاوره ها و راهکار های خود توانسته اند بسیاری از مشکلات حقوقی همشهریان خود را حل کنند. ویژگی بازر امین فیاضی روابط کاری و اجتماعی حسنه و علم حقوقی می باشد که موجب شناخته شدن شان با عنوان بهترین وکیل در مشهد شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های مهاجرتی به طور حرفه ای
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، ملکی و خانواده

آدرس: مشهد، بلوار شهید صارمی، بین خیابان 36 و 34، پلاک 232

سعیده فرهادی نژاد

سعیده فرهادی نژاد

خانم فرهادی نژاد به واسطه حیطه فعالیتی شان به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در مشهد به مردم معرفی می شوند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و پروانه وکالت خود را از کانون وکلا مرکز دادگستری خراسان با شماره 48767 دریافت کرده اند. سرکار خانم سعیده فرهادی نژاد همراه و همگام با موکلین شان برای به دست آوردن اقامت کشور مقصد تلاش می کنند. آگاهی به روال پرونده های مهاجرتی یک امتیاز مثبت برای این وکیل محسوب شده که دلیل انتخاب ایشان توسط موکلین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • مسلط بر روش های اخذ ویزا و اقامت برای مهاجر
 • پیگیری پرونده های حقوقی در زمینه های گوناگون

آدرس: مشهد، بلوار فردوسی، حد فاصل ثمانه و چهار راه مهدی، کنار بانک ملی، پلاک 207، طبقه 2

ایمان نخعی

ایمان نخعی

وکیل ایمان نخعی، عضو کانون وکلا بوده و از بهترین وکیل مهاجرت در مشهد است. ایشان پروانه وکالت شان را با شماره 20984 به ثبت رسانده و بیش از 10 سال است که به طور حرفه ای مشغول به وکالت هستند. جناب آقای نخعی وکیلی منضبط، خوش برخورد، با سواد و مطلع هستند که  محبوبیت شان در میان متقاضیان مهاجرت را توجیه می کند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، تلفنی و اینترنتی
 • نگارش انواع اوراق و قرارداد های حقوقی
 • وکالت تخصصی در حوزه مهاجرت، خانواده و امور شرکتی

آدرس: مشهد، چهار راه آزاد شهر، حد فاصل چهار راه میلاد و استقلال 3 ، پلاک 93

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا استان خراسان رضوی می باشند. اغلب پرونده های آقای حسینی برج مرتبط با مهاجرت بوده و موفقیت هایی را در رزومه شان ثبت کرده اند. رضا حسینی برج با آخرین مدرک تحصیلی شان در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در دفتر شخصی خود مشغول به وکالت می باشند. سابقه 10 ساله آقای حسینی برج در پیگیری پرونده های حقوقی شان بی تاثیر نبوده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداد های تجاری و بازرگانی
 • وکالت تخصصی پرونده هایی با موضوعات مهاجرت، خانواده، ثبتی و شرکتی

آدرس: مشهد، بزرگمهر شمالی، پلاک 17، طبقه 2، واحد 201

شماره تماس: 09156024004

فاطمه خوشنویس

فاطمه خوشنویس

خانم خوشنویس وکیل پایه یک دادگستری، جزو بهترین وکیل مهاجرت در مشهد با بیش از 15 سال سابقه کار به شمار می روند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده و دارای پروانه وکالت به شماره 2006 از کانون وکلا می باشند. از سابقه کاری خانم فاطمه خوشنویس می توان به وکیل و مشاور حقوقی امور مهاجرتی، کیفری، حقوقی، وکالت کارخانه های بخش خصوصی اشاره داشت.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متخصص پرونده های مهاجرتی
 • وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: مشهد، میدان سعد آباد به طرف مطهری جنوبی، بین مطهری جنوبی 1و 3، جنب بانک مسکن، پلاک 19 طبقه 2

حق الوکاله بهترین وکیل مهاجرت در مشهد

تعرفه خاصی برای تعیین حق الوکاله وکیل مهاجرتی وجود ندارد و مقدار آن به عوامل بسیاری وابسته است یکی از این موارد تجربه و تخصص وکیل است، قاعدتا هر چه وکیل مهاجرتی نامی و ماهر باشد حق الوکاله آن به نسبت سایرین افزایش می یابد. هنگامی که از خدمات حقوقی بهترین وکیل مهاجرتی در مشهد استفاده کنید، کارهای مهاجرت با سرعت و دقت بیشتری انجام می پذیرد و احتمال پذیرش اقامت از سوی کشور مقصد بالاتر می رود.

عامل دیگر در تعیین هزینه وکالت سطح پرونده مهاجرتی است. مقرارت کشورها و ایالات برای مهاجر پذیری متفاوت بوده و دارای شرایط سخت گیرانه می باشد. وکالت هر نوع مهاجرتی پیچیدگی های خاص خودش را دارد چه بسا دریافت اقامت و پذیرش تحصیلی در یک کشور از کشور دیگر بسیار مشکل تر باشد. بنابراین مقدار دستمزد یک وکیل با اقدامات صورت گرفته، تجربه، مشاوره، مهارت، زمان رسیدگی، نوع ویزا و عوامل این چنینی سنجیده و معین می شود.

حق الوکاله بهترین وکیل مهاجرت در مشهد

انواع مهاجرت و روش آن

مهاجرت به معنای جا به جایی از مکانی به مکان دیگر می باشد که به صورت قانونی یا غیر قانونی انجام می شود. افراد برای ترک محل اسکان خود دلایل و روش هایی را اختیار می کنند. انواع مهاجرت شامل مهاجرت تحصیلی، مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت ازدواج، مهاجرت  شغلی، مهاجرت به واسطه تولد فرزند و مهاجرت پناهندگی می باشد. در پس هر مهاجرت دلیلی وجود دارد که مفهوم آن را توجیه می کند.

در مهاجرت تحصیلی به دلیل برخورداری از امکانات تحصیلی مناسب، دانشگاه ها و مراکز آموزشی معتبر افراد تصمیم به مهاجرت می گیرند. کسانی که صاحب تجارت ها و سرمایه گذاری های کلان هستند می توانند برای دستیابی به امکانات بیشتر کشور خود را ترک کنند به این نوع مهاجرت، مهاجرت سرمایه گذاری می گویند. افرادی نیز هستند که تابع دو کشور مختلف بوده و تصمیم به ازدواج دارند در این صورت مهاجرت برای طرفین با عنوان مهاجرت ازدواج کاربرد دارد.

صاحبان مشاغل و همچنین کارمندان دولتی و غیر دولتی به منظور بهره مندی از شرایط و موقعیت زندگی در کشورهای دیگر اقدام به مهاجرت می کنند. والدین برای اخذ تابعیت و همچنین دسترسی به حقوق شهروندی فرزندان خود مهاجرت می کنند. در کشورهای نا امن که درگیر جنگ های داخلی، خارجی و تروریستی هستند، برای رهایی از استبداد و موقعیت دشوار زندگی، کشور خود را با قصد مهاجرت ترک می کنند.

کلام آخر

اشخاصی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند باید روال قانونی آن را طی کنند. بهتر است برای کسب اطلاعات در این خصوص از یک وکیل حاذق مشاوره گرفته و امور مهاجرتی خود را به کاردان این حوزه بسپارید. برای شناخت بهترین وکیل مهاجرت در مشهد مطالب این مقاله را به خوبی مطالعه کرده و در صورت نیاز با وکلا تماس حاصل فرمایید. وکیل چی از توجه شما نهایت تشکر را دارد. چنان چه انتقادات و پیشنهاداتی داشتید از طریق کامنت ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا