وکیل حقوقی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در کرج✅【سال1403】⚖️

کمتر کسی هست که در طول زندگی خود با مسائل حقوقی برخورد نکرده باشد. برای حل مشکلاتی از این قبیل باید به مراجع قضایی مراجعه نمود. در این محاکم باید به قوانین حقوقی و مدنی آگاه بود تا بتوان از حق خود دفاع کرد. اما به دلیل تخصصی بودن مباحث حقوقی، افراد عادی این آگاهی را ندارند. در چنین مواقعی باید به وکیل و مشاور حقوقی مراجعه نمود تا نتیجه بهتری حاصل شود. نکته مهم در این خصوص یافتن بهترین مشاور است زیرا افراد همیشه مشکلات حقوقی ندارند که افراد خبره در این زمینه را بشناسند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله 10 تا از بهترین مشاور حقوقی در کرج را به شما معرفی نماییم. 

بهترین مشاور حقوقی در کرج چه کسی است؟ 

زمانی که ناچار می شوید به دلیل ضایع شدن حق خود، نسبت به کسی طرح دعوا نمایید یا در پاسخ شکایت کسی از خود دفاع نمایید می توانید از مشاوران حقوقی کمک بگیرید. این افراد با توجه به رشته تحصیلی خود راجع به مسائل حقوقی اطلاعات بسیاری کسب کرده اند. به همین دلیل می توانند راه حل مشکل شما را پیدا کنند.  

بهترین مشاور حقوقی در کرج سابقه فعالیت زیادی در زمینه مشکلات حقوقی دارد. تجربه کسب شده از تعداد زیادی پرونده به وی کمک می کند تا راه های قانونی هر مشکلی را پیدا کند. در بسیاری از پرونده ها، نحوه طرح دعوا بسیار مهم است و می تواند سبب کسب نتیجه دلخواه شود. 

مشاور حقوقی فردی مسئولیت پذیر است که خود را نسبت به مراجعه کننده مسئول می داند و تمام تلاش خود را برای کمک به او انجام می دهد. وی باید منصف و اخلاق مدار باشد، وی پس ازاین که در جریان پرونده قرار می گیرد با توجه به دانش خود تشخیص می دهد که آیا حق با مراجعه کننده می باشد یا این که شانس موفقیتی ندارد. بهترین وکیل در گوهردشت کرج یا مشاور خوب هیچ گاه برای دریافت دست مزد خود فردی که شانس پیروزی ندارد را به پیگیری پرونده تشویق نمی کند.

بهترین مشاور حقوقی در کرج چه کسی است؟

دلایل مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در کرج  

باید بگوییم، مراجعه به مشاور حقوقی بهتر است قبل از اقدام صورت بگیرد تا سبب کاهش مشکلات شود. اگر هر فرد قبل از انجام معاملات و عقد قراردادها، برای انجام اصولی امور مشاوره دریافت کند، پرونده های ارجاع شده به دادگاه ها بسیار کاهش می باید. برخی دعاوی هم با مراجعه به مشاور دریافت اطلاعات حقوقی بدون نیاز به طرح دعوا حل خواهند شد. این موضوع بیشتر در دعاوی حوزه خانواده به چشم می خورد که مشاور می تواند میان زوجین صلح و سازش برقرار نماید. 

مشاور حقوقی نمی تواند در دادگاه به انجام دفاعیه بپردازد، اما می تواند اوراق قضایی، دادخواست، دفاعیه و شکوائیه را تنظیم کند. همچنین می تواند قوانین مربوطه برای حل مشکل موکل را در اختیار او قرار دهد. به همین دلیل مراجعه به مشاور راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهد و هزینه کمتری نسبت به مراجعه به وکیل دارد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج هم می تواند این خدمات را ارائه دهد.

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در کرج به همراه آدرس دفتر مشاوره عبارتند از:

نام مشاور حقوقیآدرس دفتر مشاوره
سید دانیال میر محمدیکرج، چهارراه نبوت، ساختمان نیما
سهراب کلانتریکرج، نبش خیابان شهید سیاوش کیان
سعید صابرکرج، چهارراه هفت تیر، ساختمان صبا
مریم عشریالبرز، کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا
سید سجاد اسدللهیکرج، شهرک رسالت، بلوار طالقانی شمالی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در کرج را بشناسید! 

سید دانیال میر محمدی

سید دانیال میر محمدی

آقای میر محمدی از جمله وکلای شناخته شده استان البرز هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق قضایی هستند. سید دانیال میر محمدی پروانه وکالت پایه یک به شماره 2060 را از کانون وکلا دریافت کرده است. دعاوی بسیاری در دادگاه های کرج توسط ایشان وکالت شده اند. درصد بالای موفقیت این پرونده ها نشانه تخصص و تبحر ایشان در شغل وکالت می باشد. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • وکالت دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، داوری و اختلافات مالی 
 • تخصص در دعاوی جرایم علیه اموال و اسناد مانند کلاهبرداری، جعل، تقلب و خیانت در امانت 
 • اخذ وکالت دعاوی املاک مانند اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول و حق کسب و پیشه 

آدرس: کرج، چهارراه نبوت، جنب نمایشگاه اتومبیل وزرا، ساختمان نیما، طبقه 2، واحد 5 

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری

آقای کلانتری از بهترین وکلا و مشاوران حقوقی در کرج می باشند که دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و همچنین عضو کانون وکلا هستند. وکالت دعاوی ملکی، فسخ و بطلان معاملات، دعاوی کیفری مانند قتل، تصرف عدوانی، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، دعاوی خانواده مانند طلاق، فسخ نکاح و مهریه توسط ایشان پذیرفته می شود. آقای کلانتری پرونده های بسیاری را با تکیه بر دانش خود به نتیجه رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری 

آدرس: کرج، خیابان امام، خیابان خوئینی، نبش خیابان شهید سیاوش کیان، پلاک 2 

سعید صابر 

سعید صابر

آقای صابر از افراد فعال در زمینه وکالت هستند که در حال حاضر در استان البرز مشغول به کار می باشند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق قضایی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. این وکیل با سابقه پروانه وکالت درجه یک خود به شماره 1105 را از کانون وکلا دریافت نموده اند. در سابقه کاری آقای سعید صابر همکاری با شرکت اشنیز و همچنین شرکت تولیدی الکترود پارس به عنوان وکیل و مشاور حقوقی به چشم می خورد. وکالت دعاوی چک، سفته، املاک، شهرداری، ارث و میراث توسط ایشان انجام می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • اختصاصی کردن قراردادهای شراکت 
 • تسلط به دعاوی مختلف در حوزه مارکتینگ 
 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 

آدرس: کرج، چهارراه هفت تیر، رو به روی سازمان بورس، ساختمان صبا، طبقه 5، واحد 502 

مریم عشری 

مریم عشری

از بهترین مشاور حقوقی در کرج می توان از خانم مریم عشری نام برد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. خانم عشری سابقه دریافت پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره 21858 را دارند. ایشان در وکالت دعاوی خانواده مانند طلاق توافق، حضانت فرزندان، ثبت احوال و دعاوی اموال منقول شامل خودرو و اشیاء گرانبها و همچنین دعاوی املاک مانند زمین شهری، اوقاف، سرقفلی و تخلیه تخصص دارند.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها و دفاعیه ها 
 • ارائه انواع مشاوره حقوقی تخصصی در زمینه دعاوی مختلف 

 آدرس: البرز، کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب ساختمان 2 ساختمان صدرا، طبقه 2، واحد 6 

سید سجاد اسدللهی 

سید سجاد اسدللهی

یکی از مشاوران حقوقی کرج آقای اسداللهی هستند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق و علوم قضایی می باشند. سجاد اسداللهی بیش از یک دهه است که به وکالت مشغول است و در این دوران پرونده های مختلفی را با پیروزی به پایان رسانده است. وکالت دعاوی مختلف چک، سفته، رسید عادی، اختراع، آثار ادبی و هنری، موجر و مستاجر و منابع طبیعی توسط ایشان پذیرفته می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • وکالت و مشاوره در خصوص امور شرکت ها، انحلال و ورشکستگی
 • تخصص در دعوی تجاری، ملک و املاک، اداره ثبت اسناد و اجرای مفاد اسناد رسمی

آدرس: کرج، شهرک رسالت، بلوار طالقانی شمالی، خیابان حسینی 

مواردی که نیاز به مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در کرج دارند 

مراجعه به مشاور حقوقی محدودیتی در خصوص موضوع و نوع پرونده ندارد. در رابطه با هر مشکل حقوقی که افراد نتوانند مشکل خود را حل کنند می توانند به مشاور مراجعه کنند. اما برخی دعاوی نیاز بیشتری به راهنمایی های مشاور دارند. یا در برخی امور کمک گرفتن از مشاور باعث نتیجه گیری بهتر خواهد شد. 

مثلا در خصوص مسائلی که نیاز به عقد قرارداد دارند مانند قرارداد استخدام و املاک دریافت مشاوره حقوقی برای تنظیم قرارداد است. یا در خصوص اختلافات خانوادگی، بهترین مشاور حقوقی در کرج حق و حقوق طرفین و عواقب شکایات را برای طرفین توضیح می دهد تا افراد نسبت به کار خود آگاه باشند. اما در شرایطی که مشکلات به طرح شکایت و دعوا منجر شود، مشاور می تواند در خصوص تنظیم شکایت و پیگیری آن به فرد مشاوره دهد. به دلیل این که مشاور در خصوص تمام دعاوی حقوقی و کیفری تخصص دارند می تواند در کلیه دعاوی مشاوره حقوقی ارائه دهد. 

مواردی که نیاز به مراجعه به بهترین مشاور حقوقی در کرج دارند

نکات مربوط به مراجعه به مشاور حقوقی 

در هنگام مراجعه به مشاور حقوقی حتما به خوشنامی و سابقه او دقت کنید. درصد مشاوره های موفق هر مشاور نشانه تخصص او است. فراموش نکنید که مشاور پروانه وکالت ندارد و به همین دلیل تنها می تواند شما را راهنمایی کند.  

مشاور حقوقی باید همواره در دسترس باشد تا در صورت نیاز، راهنمایی های لازم را به فرد ارائه دهد. خوش خلقی مشاور حقوقی از نکات مهمی است که باید در هنگام مراجعه به مشاور حقوقی در نظر داشته باشید. مشاوری که بدخلق باشد سبب ایجاد ترس در شما می گردد. این موضوع علاوه بر آن که آرامش را از شما سلب می نماید، باعث می شود نتوانید با او ارتباط برقرار کرده و موارد لازم را به او بگویید. 

کلام آخر 

در این مقاله در خصوص بهترین مشاور حقوقی در کرج صحبت نمودیم. مشاور حقوقی دارای اطلاعات کافی در زمینه مسائل حقوقی می باشد که می تواند در خصوص تمامی موارد راهنمای افراد باشد. داشتن حس مسئولیت و تجربه کاری برای یک مشاور خوب لازم و ضروری است. مشاور تمام راهنمایی های لازم برای پیگیری پرونده شما را در اختیارتان قرار می دهند و اوراق لازم را تنظیم می نماید. این موضوع سبب کسب نتیجه دلخواه و هزینه کمتر برای شما می شود. امیدواریم این مقاله و اطلاعات آن برای افرادی که قصد مراجعه به مشاور حقوقی را دارند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.     

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا