وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل سازمانی در کرج⚡【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل سازمانی در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. وکیل نماینده ای حقوقی است که دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و از سوی افراد مختلف برای پیگیری پرونده های کیفری و حقوقی انتخاب می شود. وکیل برای رفع مشکل موکل خود بهترین و مناسب ترین اقدامات را انجام داده و در جهت احقاق حقوق او قدم بر می دارد. با توجه به گستردگی جوامع و مسائل اجتماعی مختلفی که ممکن است افراد جامعه با آن مواجه شوند موجب شده تا وکیل نیز در موضوعات مختلف به صورت تخصصی فعالیت داشته باشد که در این میان یکی از وکلایی که ممکن است اغلب افراد به او مراجعه کنند بهترین وکیل سازمانی می باشد.

بهترین وکیل سازمانی در کرج چه کسی است؟

قانونگذار در جهت حمایت از کارکنان دولت و نیروهای مسلح در مواجه شدن با مشکلات حقوقی این قانون را به تصویب رسانده که بتوانند از کارشناسان حقوقی محل خدمت خود در جهت دفاع در مراجع قضایی بهره مند شوند. بهترین وکیل سازمانی در کرج علاوه بر وکالت کارکنان در زمینه ارائه مشاوره نیز فعالیت داشته و مناسب ترین و کوتاه ترین راه برای دستیابی به نتیجه را به آنان ارائه خواهد داد.

وکیل سازمانی در حقیقت یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشد که مهارت بالایی در تحلیل حجم زیادی از اطلاعات مربوط به سازمان های دولتی را داشته و با توجه به جزئیات مسائل و آشنایی با علوم انسان شناسی و روانشناسی در حوزه های مختلف حقوقی می تواند به مراجعه کنندگان خود در سازمان مربوطه کمک کند.

بهترین وکیل سازمانی در کرج چه کسی است؟

اصول حاکم بر سازمان های اداری کدامند؟

براساس بیان اصل های حاکم بر سازمان های اداری ایران به قرار ذیل می باشد:

 • اصل حاکمیت قانون: این قانون به اداره امور کشور براساس قوانین و مقررات تعیین شده اشاره دارد و نباید در این حوزه سلیقه های شخصی مبنای پیشبرد این امور قرار گیرند. اداره و سازمان های دولتی تحت نظارت قوه قضاییه بوده و تصمیمیاتی که توسط مقامات اداری برای این ارگان ها اتخاذ می گردد در این قوه قابلیت بازنگری خواهد داشت. براساس اصل حاکمیت هر گونه تصمیم در ادارات برخلاف قانون، باطل می باشد.
 • دارا بودن شخصیت حقوقی: یکی دیگر از اصل های حاکم بر سازمان های دولتی به اجتماع اشخاص و یا اموالی اشاره دارد که پیرو قانون دارای هدف مشترکی می باشند و شخص حقوقی در این زمینه صاحب حق بوده و می تواند در مورد اموال و دارایی فوق الذکر تصمیم گیری کند و طرف دیگر دعوی خواهد بود.
 • سلسه مراتب اداری: با توجه به بیان بهترین وکیل سازمانی در کرج این اصل به حق نظارت و امر و نهی مافوق نسبت به مقام مادون اشاره دارد و با توجه به اختیارات خود می تواند هرگونه تصمیم و یا اعمال غیرقانونی مادون را باطل اعلام کرده و یا این که دستور اصلاح آن را صادر نماید.

ویژگی های بهترین وکیل سازمانی در کرج

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در کرج که به عنوان یکی از وکلای سازمانی فعالیت دارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل سازمانی در کرج بر قوانین حقوقی تسلط کاملی داشته و از تغییراتی که در قوانین حقوقی ایجاد می شود کاملا آگاه می باشد و اطلاعات خود در این زمینه را به روز نگه می دارد. وکیل سازمانی با مطالعه دقیق پرونده موکل خود مناسب ترین تحلیل علمی را در جهت دفاع از او ارائه می دهد.
 • بهترین وکیل سازمانی در کرج حافظ اسرار موکل خود بوده و از فاش شدن اطلاعاتی که در جهت پیگیری و رسیدگی پرونده در اختیار او قرار داده جلوگیری می کند. یکی از مهم ترین خصوصیاتی که وکیل باید در جهت جلب اعتماد موکل از آن برخوردار باشد امانت دار بودن است به گونه ای که موکل بتواند وکیل را امین خود بداند.
 • از دیگر ویژگی های وکیل سازمانی برخورداری از تجربه و دانش تخصصی است و از این طریق بهترین مسیر را که می تواند پرونده را به نتیجه موفقیت برساند در اختیار موکل خود قرار دهد. لازم است که بدانید تجربه در علم وکالت از اهمیت زیادی برخوردار می باشد به گونه ای که یکی از دلایل موفقیت در پرونده و رسیدن به احقاق حق موکل در مراجع قضایی را می توان وابسته به تجربه وکیل دانست.
 • بهترین وکیل سازمانی در کرج با شفاف سازی قوانین مربوط به موضوع پرونده مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی به دعوا را در اختیار موکل خود قرار می دهد و هرگز تعهد صد در صد و امید واهی به دریافت نتیجه موفقیت را به موکلین خود نخواهد داد در حقیقیت تعهد وکیل به وسیله است نه حصول نتیجه.
 • وکیل سازمانی بعد از مطالعه پرونده و بررسی اسناد و مدارک مربوطه در جلسه مشاوره ای که با موکل خود برگزار می کند چندین راه حل قانونی را برای پیگیری موضوع مربوطه در اختیار او قرار می دهد و با مشورت موکل کوتاه ترین و بهترین مسیر را برای رسیدگی انتخاب می کنند.
 • بهترین وکیل سازمانی در تهران و کرج باید قلمی سنگین، بیانی گیرا و نفوذ کلام بالایی داشته باشد و با اعتماد به نفس بالا و تسلطی که بر قوانین دارد در مرجع قضایی از موکل خود دفاع می کند.

10 تا از بهترین وکیل سازمانی در کرج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
امیر عباس سوریکرج، برح تخصصی تجاری البرز
سهراب کلانتریکرج، خیابان امام، خیابان خوئینی
حسین صیادکرج، جهانشهر
توحید اکبریکرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری وتجاری
میلاد بیک ویردیلوکرج، چهار راه طالقانی، جنب اداره پست، برج امید

10 تا از بهترین وکیل سازمانی در کرج را بشناسید!

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل سازمانی در کرج می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری و پیگیری دعاوی سازمانی فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدیر عامل و رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استاد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه آزاد تهران

آدرس: کرج، برح تخصصی تجاری البرز

شماره تماس: 09128363507

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و سازمانی را دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: کرج، خیابان امام، خیابان خوئینی، نبش خیابان شهید سیاوش کیان، پلاک 2

حسین صیاد

حسین صیاد

حسین صیاد یکی از وکلای پایه یک در کرج می باشند. ایشان بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به پرونده های سازمانی تسلط کاملی دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • نویسنده قرارداد های حقوقی

آدرس: کرج، جهانشهر

توحید اکبری

توحید اکبری

توحید اکبری وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در کرج می باشند. ایشان تجربه و سابقه زیادی در رسیدگی و بررسی دعاوی سازمانی را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل سازمانی در کرج معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی در زمینه های مختلف

آدرس: کرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری وتجاری، طبقه پنجم

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو یکی از وکلای پایه یک با 6 سال سابقه وکالت تخصصی در پیگیری دعاوی سازمانی در کرج می باشند. ایشان علاوه بر وکالت در دیگر حوزه های خانواده، کیفری، ملکی و امور ثبتی نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلا
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، جنب اداره پست، چند قدم به سمت میدان شهدا، برج امید، طبقه 6، واحد 601

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در کرج می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و غیره را داشته اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل سازمانی در کرج نیز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

تفاوت وکیل سازمانی و نماینده حقوقی

همانطور که پیشتر نیز گفتیم بهترین وکیل سازمانی در کرج دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و در حوزه حمایت از کارمندان سازمان های دولتی فعالیت می کند و به عنوان وکیل سازمان مربوطه معرفی می شود. وکلای سازمانی برحسب قراردادی که با سازمان مورد نظر دارند دارای وظایف مشخصی بوده و حیطه کاری آن ها به صورت دقیق در متن قرارداد منعقد شده است.

اما نماینده حقوقی براساس ماده 32 قانون آیین دادرسی مدنی فردی است که در رشته حقوق تحصیل کرده و 2 سال سابقه کارآموزی در دفاتر حقوقی و همچنین سابقه وکالت و یا انجام امور قضایی را در کارنامه کاری خود دارد و در سازمان مربوطه به عنوان یکی از نیروهای رسمی مشغول فعالیت می باشد و در جهت دفاع از کارکنان همان سازمان از حقوق آنان دفاع می کند. توجه داشته باشید که نماینده حقوقی دارای عدم محرومیت از اشتغال به وکالت می باشد.

تفاوت وکیل سازمانی و نماینده حقوقی

وظایف بهترین وکیل سازمانی در کرج

 • حضور به موقع در دادگاه  و شرکت در جلسات دادرسی در جهت دفاع از موکل
 • پیگیری و رسیدگی به کلیه اموری که در متن قرارداد وکالت قید شده است.
 • تهیه مدارک و اسناد مهم مربوط به پرونده و ثبت آن در پرونده جهت ارائه به دادگاه در دفاع از موکل
 • ارائه مشاوره حقوقی به مراجعه کنندگان و موکلین خود در سازمان ها
 • بررسی پرونده و تحلیل آن و احتمال پیش بینی نتیجه حاصل
 • برخورداری از آگاهی و دانش حقوقی کافی در ارتباط با موضوع پرونده و آشنایی با روند پیگیری آن در مراجع قضایی
 • نظارت بر قراردادهای منعقد شده و یا در دست اقدام در سازمان مربوطه با سایر واحد های دولتی و یا خصوصی

حق الوکاله بهترین وکیل سازمانی در کرج

با استناد به ماده 2 آیین نامه اجرایی و همچنین ماده 187 قانون برنامه سوم توسعه، شرایط و تعرفه های خاصی برای تعیین حق الوکاله انواع وکلا در نظر گرفته شده است که در این میان عواملی نظیر میزان سابقه، شهر محل فعالیت و تخصص وکیل در میزان هزینه دریافتی بهترین وکیل سازمانی در کرج تاثیر گذار می باشد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل سازمانی در کرج در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

آیا وکیل می تواند شغل دولتی داشته باشد؟

به صورت همزمان خیر، بر اساس قوانین، وکلای دادگستری نمی‌توانند همزمان در مشاغل دولتی مشغول به کار باشند.

شرایط عزل و استعفا وکیل سازمانی چگونه است؟

براساس ماده 678 قانون مدنی، در صورتی که وکیل به هر دلیلی توسط موکل عزل شود، وکیل با خواست و اراده‌ی خود از کار استعفا دهد و یا وکیل یا موکل دچار جنون شده و حتی فوت کنند، قرارداد کاری وکیل فسخ خواهد شد.

آیا وکیل باید نتیجه بگیرد تا موکل حق الوکاله را پرداخت کند؟

یکی از تصورات نادرست جامعه این است که وکیل زمانی باید حق الوکاله خود را بگیرد که پرونده را برنده شود و نتیجه ای حاصل شود. همانطور که قوه قضاییه در ابتدای امر هزینه رسیدگی به پرونده را از فردی که دعوایش در مرجع قضایی مطرح شود اخذ می کند، وکیل نیز مستحق دریافت کل حق الوکاله در ابتدای کار است.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 15 =

دکمه بازگشت به بالا