وکیل

10 تا از بهترین وکیل در شهرک ولیعصر ⭐【سال1403】⚖️

شهرک ولیعصر یکی از شهرک های تهران است که بخشی از جمعیت این استان را تشکیل می دهد. مردم این محله نیز برای پایان دادن به مشکلات حقوقی که گریبان گیر آن ها شده است نیاز به مراجعه به یک وکیل خبره دارند. برای کمک به افرادی که نیازمند کمک وکیل هستند روش های شناسایی بهترین وکیل در شهرک ولیعصر را ارائه خواهیم نمود و به این سوال که بهترین وکیل در شهرک ولیعصر کجاست پاسخگو هستیم. برای کسب این اطلاعات تا انتهای این مقاله در سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در شهرک ولیعصر کجاست؟

به یک حقوق دان که بر کلیه قوانین و مقررات حقوقی کشور واقف است و پروانه وکالت از کانون وکلا یا قوه قضاییه دریافت نموده است، وکیل می گویند. این فرد پرونده های بسیاری را وکالت نموده که منجر به کسب تجربیات بالایی شده است. بهترین وکیل در شهرک ولیعصر برای رسیدن به تخصص تنها در برخی از حوزه ها فعالیت می کند. در همین راستا در پرونده های حوزه تخصصی خود موفق تر عمل می نماید و می تواند به عنوان بهترین وکیل شناخته شود.

وکلای خبره نسبت به این موضوع آگاهی دارند که جلب اعتماد و رضایت مردم می تواند در مسیر موفقیت آن ها تاثیر گذار باشد. در نتیجه برای این هدف تلاش بسیار می کنند و به روش های مختلف سعی در کسب این اعتماد دارند. اخلاق مداری، دانش بالا، رزومه درخشان، مهارت های قابل قبول و بسیاری از ویژگی های دیگر در رسیدن به این هدف به بهترین وکیل در تهرانسر کمک می کند. حال موضوع مهم این است که چگونه این وکلا شناسایی شوند که در ادامه این مقاله برخی از وکلای خوب و سرشناس را به شما معرفی می نماییم.

بهترین وکیل در شهرک ولیعصر کجاست؟

عوامل تعیین کننده حق الوکاله بهترین وکیل

از مهم ترین پارامترها در انتخاب وکیل، میزان حق الوکاله است. این هزینه برای موکلین اهمیت بسیاری دارد و در انتخاب وکلا موثر می باشد. مقوله هزینه توسط عوامل متفاوتی تعیین می شود که برآیند این عوامل در تعیین دست مزد وکیل موثر هستند. با توجه به اهمیت موضوع در این قسمت به بررسی این عوامل می پردازیم.

 • موضوع پرونده: از جمله موارد موثر در حق الوکاله وکیل، موضوع پرونده است. دعاوی مالی هزینه بیشتری را می طلبند.
 • دشواری پرونده: میزان پیچیدگی پرونده هم دیگر موردی است که در هزینه دعاوی حقوقی و کیفری موثر است. طبیعتا هر چه پرونده دشوارتر باشد وکیل هم هزینه بالاتری دریافت می کند.
 • رزومه وکیل: مشخص است که هر چه وکیل پرونده های بیشتری را با موفقیت وکالت کرده باشد، تخصص بیشتری دارد. هر چه وکیل حرفه ای تر باشد، دستمزد او هم بیشتر خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل در شهرک ولیعصر را بشناسید!

داود شرکتی

داود شرکتی

جناب آقای داود شرکتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی فعال در استان تهران و محله شهرک ولیعصر هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 20919 هستند که پس از کسب آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. آقای شرکتی باسواد، تلاش گر، صادق و امانت دار هستند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم قرار دارند. این وکیل با تجربه درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده است. امکان ارائه مشاوره غیر حضوری و آنلاین برای موکلین ایشان فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده از جمله طلاق و مهریه
 • پذیرش دعاوی ملکی مانند شهرداری، اختلاف در مالکیت و سرقفلی
 • تدوین و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند مبایعه نامه، اجاره نامه، دادخواست و لایحه

آدرس: تهران، شهرک ولیعصر، میدان زاهدی، خیابان سجادی

راحله جوکار

راحله جوکار

سرکار خانم راحله جوکار را می توان به عنوان یکی از وکلای فعال در تهران معرفی نمود. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق و کسب پروانه وکالت خود ارائه خدمات حقوقی را شروع کردند. خانم جوکار با توجه به توانایی های بالای خود توانسته اند در تعداد چشم گیری از دعاوی تحت وکالت خود به موفقیت دست یافته و لقب بهترین وکیل در شهرک ولیعصر را به خود اختصاص دهند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، اجرت المثل، اعسار، چک و سفته، اختلافات مالی و بسیاری از موضوعات دیگر تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین به مراجعین

آدرس: شهرک ولیعصر، خیابان شهید بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 167، طبقه 3، واحد 11

علی نصیری

علی نصیری

آقای علی نصیری وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان تهران هستند که در حال حاضر در شهرک ولیعصر فعالیت می نمایند. پروانه وکالت شماره 26642 متعلق به ایشان است. جناب آقای نصیری بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند و با تکیه بر دانش خود تعداد قابل قبولی از پرونده ها را به نتیجه رسانده اند. انصاف ایشان در دریافت حق الوکاله، علم و آگاهی بالا، تمرکز و تعهد ایشان منجر به کسب موفقیت و نتایج دلخواه در پرونده های مختلف شده است. ایشان امکان بهره مندی از خدمات حقوقی را به صورت غیر حضوری برای مراجعین خود فراهم نموده اند و به همین ترتیب رضایت آن ها را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست و شکوائیه
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، اختلاف مالی، فاکتور عادی و چک و سفته

آدرس: تهران، شهرک ولیعصر، خیابان بهرامی، جنب بانک رفاه، پلاک 111، طبقه سوم

زهرا عارفی

زهرا عارفی

 از وکلای شناخته شده و پایه یک دادگستری تهران می توان از سرکار خانم زهرا عارفی نام برد. ایشان موفق شده اند به عنوان بهترین وکیل در شهرک ولیعصر فعالیت نمایند و موفقیت های بسیاری را نیز به دست آورده اند. خانم عارفی با به کار گیری علم و دانش خود توانسته اند تعداد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه دلخواه موکل به سرانجام برسانند. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته اند. این وکیل حاذق در سال های وکالت خود موفق به جلب اعتماد و رضایت مردم شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: تهران، شهرک ولیعصر، میدان ایثارگران، خیابان مفتح جنوبی، انتهای خیابان، نبش کوچه بهاردوست، پلاک 135، طبقه دوم

حامد ستاری

حامد ستاری

آقای حامد ستاری وکیل دادگستری در استان تهران هستند که در شهرک ولیعصر به انجام فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان پس از پایان تحصیلات خود با موفقیت در آزمون وکالت، پروانه وکالت درجه یک دریافت کردند. این وکیل خبره سال ها است که به وکالت مشغول هستند و موفقیت های چشم گیری را هم به دست آورده اند. ایشان توانسته اند با استفاده از تجربیات و دانش خود سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. همکاری با سازمان ها و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. 

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های ملکی، خانواده و ثبتی مختلف
 • تهیه و تدوین هر گونه اوراق قضایی مورد نیاز و قرارداد
 • پذیرش پرونده های مالی و تجاری، داوری و فاکتور

آدرس: شهرک ولیعصر، خیابان 12 متری شریعتی، پلاک 267، واحد 2

روش های شناسایی بهترین وکیل در شهرک ولیعصر

هر یک از افرادی که به طرق مختلف درگیر پرونده های حقوقی و قضایی می شوند، ممکن است تصمیم به مراجعه به وکیل بگیرند. اما آن چه که دغدغه این افراد است شناسایی یک وکیل خبره و با تجربه است تا منجر به نتیجه ای مطلوب گردد. مطمئنا وکیل خوب کسی است که تعداد زیادی از پرونده ها را با موفقیت وکالت نموده و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده باشد. از روش های زیر می توان به این اطلاعات دست یافت و اقدام به یک انتخاب درست نمود.

مراجعه به سایت های مختلف: اطلاعات حاوی تحصیلات، سوابق، موفقیت ها، حوزه تخصصی و بسیاری از اطلاعات دیگر در مورد وکلا را می توان در سایت های مختلف به دست آورد.

مشورت با دیگران: مشورت با افراد مختلف که تجربه حضور در محاکم قضایی و مراجعه به وکیل را دارند می تواند به افراد در جهت شناسایی وکیل کمک نماید.

معارفه با وکیل: برگزاری یک جلسه معارفه با وکیل و صحبت در خصوص پرونده و کسب اطلاعات در خصوص وکیل هم می تواند در جهت شناسایی وکیل موثر باشد.

روش های شناسایی بهترین وکیل در شهرک ولیعصر

مرجع صالح برای رسیدگی به دعاوی گوناگون

یکی از نکات مهم برای پیگیری پرونده های مختلف، تشخیص مرجع صالح برای رسیدگی به آن ها است. هر دادگاهی صلاحیت به نتیجه رساندن برخی پرونده های مشخص را دارد. در صورتی که پرونده ارسال شده در حیطه تخصصی مرجع نباشد، امکام مرجوع شدن آن وجود دارد. پس باید در انتخاب این مرجع دقت نمود.

دعاوی مربوط به حوزه خانواده در دادگاه های خانواده تحت بررسی قرار می گیرند. از طرف دیگر پرونده های کیفری که در آن ها جرم رخ داده است در دادگاه های کیفری یک و دو پیگیری می شوند. اختلافات حقوقی میان افراد نیز در مراجع حقوقی که در هر شهر و استانی دارای شعبات مختلف هستند مورد صدور حکم قرار می گیرند.

کلام آخر

وکیل خوب و موفق دانش وسیعی در خصوص مسایل حقوقی دارد و با تکیه بر همین اطلاعات به دفاع از موکلین خود می پردازد. برای به دست آوردن بهترین نتیجه از پرونده خود باید بتوان بهترین وکیل در شهرک ولیعصر را شناسایی نمود. روش های گوناگونی مانند انجام تحقیقات از طریق سایت های اینترنتی، دریافت مشاوره از افراد مشابه و صحبت کردن با وکلا می تواند در این مسیر کمک کننده باشد. موضوع حق الوکاله دریافتی وکیل هم مسئله مهمی است که به عواملی همچون سابقه وکیل، موضوع پرونده و دشواری آن بستگی دارد. تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات کامل و مفیدی را برای شما خوانندگان گرامی گردآوری نماییم. از این که در سایت وکیل چی با ما همراه هستید از شما صمیمانه سپاسگزاریم. شما عزیزان می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا