کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل در جردن⚡【آپدیت1402】⚖️

هدف ما در این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در جردن می باشد. در هر منطقه از تهران، با توجه به جمعیت و شرایطی که وجود دارد، برای رسیدگی به انواع دعاوی حقوقی و کیفری وکلایی در دفاتر حقوقی خود به ارائه خدمات مشاوره ای و وکالتی می پردازند. منطقه جردن نیز یکی از مناطق شمالی تهران است و دارای وکلایی مطرح در حوزه های مختلف می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر، در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل در جردن چه کسی است؟

در اصطلاح عامیانه وکیل به کسی گفته می شود که نایب فرد دیگری در انجام امور خاصی باشد. اما در اصطلاح حقوقی و دنیای وکالت، وکیل فردی است که به دفاع از شخص دیگری در دعاوی ای که در مراجع قضایی اقامه می شود، می پردازد. بهترین وکیل در جردن به وکیلی گفته می شود که از جمله بهترین وکیل تهران باشد و در زمینه دعاوی مختلف، چه حقوقی و کیفری، دارای تجربه وکالت و موفقیت بوده باشد.

چنین وکیلی با مراجع قضایی و لیست دادگاه های تهران آشنایی کامل دارد و مسیر پیشبرد پرونده را به خوبی می شناسند. ممکن است در این میان در برخی موضوعات دارای تجربه و تبحر بیش تری بوده و در برخی دیگر تجربه فرد کم تر باشد. به طور کلی بهترین وکیل در جردن علاوه بر داشتن تحصیلات عالیه و مدارج معتبر علمی، در حوزه رشته حقوق دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری و مرکز قوه قضاییه می باشد.

دسته بندی انواع وکالت از نظر نوع اختیارات وکیل

بهترین وکیل در جردن وکالت اموری را بنا بر درخواست موکل تقبل می نماید. اما وکالتنامه تنظیم شده بین موکل و وکیل بنابر اختیاراتی که موکل به او می دهد دارای دو نوع می باشد که عبارتند از: وکالت مقید و وکالت مطلق

وکالت مقید به وکالتی گفته می‌ شود که در آن فرد مراجعه کننده از وکیل مورد نظر درخواست رسیدگی به موضوع خاصی را دارد. یعنی برای مثال از بهترین وکیل در جردن این درخواست را می کند که تنها در موضوع دعوای پیش آمده وکالت او را بر عهده بگیرد. همان طور که وکیلی برای جرایم کیفری انتخاب می‌ شود و به عنوان یک وکیل کیفری در دادگاه ها حضور می یابد.

وکالت مطلق با وکالت مقید متفاوت است و بر اساس آن با تنظیم وکالتنامه، موکل اختیار دسته ای از امور خود را به صورت یک جا در اختیار وکیل قرار می دهد و او مجاز است که بدون مشورت و اجازه گرفتن از موکل در کلیه امور و یا برخی از آن ها که در وکالتنامه ذکر شده است، دخالت کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

تعهدات وکیل در برابر موکل

در پیگیری و رسیدگی به پرونده هایی که وکیل وکالت آن را بر عهده گرفته چنانچه هر گونه ضرر و خسارتی به موکل وارد شود و یا این که به دلیل کوتاهی وکیل در انجام وظایف خود حقوق موکل پایمال گردد وکیل باید تمام خسارت های وارده را جبران نماید و از طرفی موکل می تواند در مراجع قانونی از وکیل شکایت کند.

بهترین وکیل در جردن همواره باید در انجام وظایف و تصرفات خود مصلحت موکل را در اولویت قرار داده و از اختیاراتی که در قرارد وکالت به او محول شده تجاوز نکند. اگر برای رسیدگی به یک پرونده قضایی بیشتر از یک وکیل تعیین شده باشد هیچ یک از آن ها نمی تواند بدون اطلاع وکلای دیگر در مسئله ای دخالت و در دادگاه پیگیری خاصی را انجام دهد.

البته وکل نیر بایستی تمامی تعهداتی را که وکیل طبق قرار وکالت بر عهده گرفته را انجام دهد و همه هزینه هایی که برای پیگیری و انجام امور قانونی لازم است را به وکیل پرداخت نماید، همچنین موکل باید حق الوکاله بهترین وکیل در جردن را به او پرداخت نماید مگر اینکه در قرارداد وکالت نوع و نحوه پرداخت به طریق دیگری قید شده باشد.

از جمله مهم ترین اصطلاحاتی که در قرارداد وکالت به کار می رود می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • وکیل در توکیل: وکیلی که این اختیار را از جانب موکل خود داشته باشد که وکیل دیگری را برای او تعیین نماید.
 • وکالت بلاعزل: به وکالتی گفته می شود که شروط وکالت و یا عدم عزل وکیل در قرارداد قید شده باشد.
 • طرق انقضای وکالت: شرایط اتمام قرارداد وکالت با استعفای وکیل، عزل از طریق موکل و یا جنون و فوت وکیل و موکل خواهد بود.

 10 تا از بهترین وکیل در جردن را بشناسید!

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و از جمله وکلای برجسته و فعال در تهران می باشد که سابقه سال‌ ها فعالیت به عنوان یک وکیل زبده را در کارنامه خود دارد. وی در انواع دعاوی کیفری، ملکی، ثبتی و انواع دعاوی خانواده دارای تجربه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی کارگزاری های بورس
 • مشاور حقوقی شرکت های لیزینگ بانک مرکزی
 • متخصص دعاوی مختلف حقوقی و کیفری

آدرس: جردن، محدوده میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان دهم، پلاک 7، واحد 15

شماره تماس: 09121218014

آذین طالبی

آذین طالبی

خانم آذین طالبی با 12 سال سابقه ای که در حوزه وکالتی دارد، با انواع دعاوی آشنا بوده و نحوه وکالت آن ها و پیشبرد پرونده را به خوبی می داند. خانم طالبی با عملکرد خوبی که در این سال ها داشته است، رضایت موکلین خود را با درصد بالایی جلب کرده و در زمره بهترین وکیل در جردن قرار می گیرد. از جمله دعاوی ای که خانم طالبی در آن ها دارای تخصص است، دعاوی ملکی، دیگر دعاوی حقوقی و خانواده می باشد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی، صورت جلسه تفکیکی، فک رهن، تخلیه ملک، فسخ معامله و ابطال اسناد
 • دعاوی کیفری، روابط نامشروع، درگیری مسلحانه، پول‌ شویی، اختلاس و کلاهبرداری
 • انواع دعاوی خانواده

آدرس: جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

شماره تماس: 09120403134

مهرداد دریاباری

مهرداد دریاباری

آقای مهرداد دریاباری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل، دیگر وکیلی است که در لیست یکی از بهترین وکیل در جردن قرار می گیرد. وی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوده و در انواع پرونده های مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی و انواع دعاوی بانکی دارای تجربه های فراوانی می باشد و در این زمینه ها به عنوان یکی از وکلای کارکشته شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی بانکی، اعتبارات اسنادی، ضمانت‌ نامه‌ ها، دعاوی چک و سفته و انواع اسناد تجاری
 • متخصص در دعاوی خانواده
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق بین الملل

آدرس: جردن، بعد از پل میرداماد، کوچه قبادیان شرقی، پلاک 15، طبقه سوم، واحد 12

شماره تماس: 09123050196

محمد سالاری فر

محمد سالاری فر

آقای محمد سالاری فر وکیل پایه یک دادگستری است که به ارائه مشاوره حقوقی و ارائه خدمات وکالتی در زمینه دعاوی مختلف به مراجعین می پردازد. ایشان علاوه بر این، در تنظیم انواع شکایت نامه، دادخواست و اوراق قضایی دارای تخصص است و با تسلط به قوانین و تبصره ها و اصطلاحات حقوقی خواسته خود را به خوبی با مرجع قضایی در میان می گذارد و مطالبات خود را تفهیم می کند.

تخصص و مهارت:

 • اعتبارات اسنادی، دعاوی بانکی، وصول مطالبات معوقه، چک و سفته
 • دعاوی بازرگانی و بین المللی
 • تنظیم انواع قراردادهای تجاری و نظارت بر آن ها

آدرس: جردن، خیابان مهراد، کوچه زاور، پلاک 2 طبقه، همکف

شماره تماس: 09125091427

بابک خوانساری

بابک خوانساری

بابک خوانساری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل، دیگر وکیل معرفی شده در لیست بهترین وکیل در جردن می باشد. وی خدمات وکالتی را در دفتر حقوقی خود در محدوده جردن به مراجعین خود ارائه می دهد و همواره موکلین و مراجعین از ایشان رضایت بالایی را در نحوه عملکرد و رسیدگی به پرونده ها دارند.

تخصص مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و شکایت نامه ها
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • احذ پرونده ها با موضوعات مختلف و ارائه بهترین راه حل ها

آدرس: جردن، بعد از میرداماد، پلاک 3، واحد 18

شماره تماس: 09121029700

شرایط منع بهره مندی افراد از داشتن وکیل

در تمامی دعاوی کیفری و حقوقی افراد این امکان را دارند که از وکلای زبده در حوزه مورد نظر بهره مند شوند. اما طبق ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری کشور، شرایطی وجود دارد که به فرد اجازه این که وکیلی اختیار کند داده نمی شود. این شرایط غالبا در دعاوی کیفری رخ می دهد. با توجه به این که دعاوی کیفری دارای جنبه عمومی جرم نیز می باشند و ممکن است جرم صورت گرفته از درجه بالایی بوده باشد، قانون گذار شرایط پیچیده و سخت تری را برای آن ها اعمال می کند.

مثلا در صورتی که فرد متهم به دلیل جرمی مانند جابجایی و قاچاق مواد مخدر و یا ساخت انواع روانگردان ها و قاچاق آن ها بازداشت شده باشد و یا جرم او اقدام علیه امنیت ملی و توهین به بنیان گذاران کشور باشد، به مدت یک هفته از ملاقات با هر وکیلی منع خواهد شد و تا زمانی که دادستان و ضابطین قضایی تحقیقات شان را پایان برسانند، حق ملاقات با وکیل به او داده نمی شود. بعد از پایان تحقیقات و با آغاز جلسات بدوی دادگاه، قانون به او اجازه انتخاب وکیل کیفری خواهد داد.

در برخی موارد نیز فرد نمی تواند از وکیل انتخابی وکیلی را تعیین کند و باید از وکلای تسخیری بهره مند شود‌. بر اساس بخش دوم ماده 48 قانون کیفری، در صورتی که جرم فرد اقدام علیه نظام و امنیت ملی در داخل و خارج کشور بوده باشد، به طور کلی از داشتن وکیل منع خواهد شد و برای او وکیلی از وکلای تسخیری در نظر گرفته می شود. البته توصیه می شود برای چنین موضوعاتی حتما از وکلای زبده ای همچون بهترین وکیل در جردن راهنمایی‌ های لازم دریافت شود.

شرایط منع بهره مندی افراد از داشتن وکیل

مزایای انتخاب شغل وکالت

با توجه به این که هر حرفه و شغلی در هر کجای دنیا معایب و مزایای خاص خود را دارد، شغل وکالت نیز از این امر مستثنی نبوده و مزایا و معایبی برای آن در نظر گرفته می شود که به طور کلی مزایای آن از معایب آن بیش تر بوده و بر این اساس بسیاری از افراد وکالت را به عنوان حرفه تخصصی خود انتخاب می کنند. مزایای این حرفه عبارتند از:

 • میزان درآمد متناسب در برابر رشته ها و حرفه های دیگر که البته این درآمد ثابت نبوده و متغیر می باشد.
 • داشتن شان اجتماعی بالا در جامعه
 • عدم نیاز به حضور در محل کار در ساعت مشخص و نداشتن تایم کاری اداری و منظم
 • عدم نیاز به سرمایه اولیه و حتی لازم نبودن دفتر وکالتی به صورت مستقل
مزایای انتخاب شغل وکالت

کلام آخر

آنچه که در این مقاله بیان شد، ارائه اطلاعاتی در خصوص وکلا، مزایای این حرفه و شرایطی که افراد را از بهره مندی از وکیل منع می کند، بود. همچنین ما 5 تا از بهترین وکیل در جردن را برای کسانی که در این محدوده از شهر تهران به دنبال یک وکیل زبده هستند، معرفی نمودیم. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات تان در سایت وکیل چی هستیم.

آیا نشر اکاذیب توهین نیز می باشد؟

مطلبی که خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی منتشر میشود حتی نباید حاوی مطالب و معانی توهین آمیز باشد و می تواند توهین آمیز بوده و یا نبوده باشد.

اعتراض به رای صادر شده در رابطه با تغییر سن در شناسنامه در کدام مراجع قابل انجام است؟

این موضوع بستگی به درخواست تغییر سن دارد، اگر زیر 5 سال باشد در دادگاه تجدید نظر و در صورتی که بالای 5 سال باشد در دیوان عدالت اداری قابل اعتراض می باشد.

در چه صورت زن می تواند طلاق بگیرد؟

با استفاده از شروط دوازده گانه مندرج در عقدنامه که در صورت وقوع هر کدام از آن ها به تشخیص دادگاه، زن وکیل در طلاق می شود. بنابراین بدون نیاز به حضور و موافقت شوهر و با دستور دادگاه می تواند برای طلاق اقدام کند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا