وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در جردن⭐【سال1403】

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل مهریه در جردن را به شما معرفی کنیم. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید و همراه ما باشید. مهریه یکی از حقوق قانونی زن است که طبق شرع و عرف در نظر گرفته می شود و پرداخت آن بر عهده مرد است. غالبا به دلیل عدم توانایی مرد برای پرداخت و یا سرپیچی از آن، بین زوجین اختلافاتی بر سر مهریه پیش می آید. از این رو همراهی یک وکیل زبده می تواند سختی های این مسیر را آسان کند و آن ها را به حقوق قانونی شان برساند.

بهترین وکیل مهریه در جردن و ویژگی های آن

برخی از وکلای پایه یک دادگستری، با توجه به علایق و یا تعداد پرونده های موفقی که در زمینه مهریه به نتیجه رسانده اند، حوزه کاری خود را به دعاوی خانواده، طلاق و مهریه تغییر می‌دهند. بهترین وکیل طلاق در تهران که در محدوده جردن به ارائه خدمات وکالتی می پردازد، در زمینه مطالبه و وصول مهریه دارای تخصص و تجربه لازم می باشد. برای انتخاب یک وکیل زبده جهت احقاق حقوق پایمال شده، باید ویژگی هایی را در نظر گرفت که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

بهترین وکیل مهریه در جردن باید با تمامی قوانین و مقررات مربوط به انواع دعاوی خانواده به خصوص طلاق و مهریه آشنایی داشته باشد و از تغییرات آن مطلع بوده و علم و دانش خود در زمینه امور حقوقی را به روز کند.

باید به تمامی قوانین، مواد و تبصره ها مسلط بوده و بتواند آن ها را تجزیه و تحلیل کند و در مقابل طرف مقابل و قاضی از موکل خود به خوبی دفاع کند و او را به حقوق خود برساند.

 • مسئولیت پذیر و پیگیر باشد و در تمامی جلسات دادگاه در کنار موکل خود حضور یابد.
 • در مورد مراحل کار با موکل خود مشورت کند و او را از روند پیگیری های خود آگاه نماید.
 • فن بیان و قدرت سخنوری قوی داشته باشد تا بتواند مفاهیم را در دادگاه به خوبی بیان کند.
 • در نوشتن لایحه ها و دادخواست ها از قدرت نگارش خوبی برخوردار باشد و با تمامی اصطلاحات حقوقی آشنا باشد.
بهترین وکیل مهریه در جردن و ویژگی های آن

نحوه توقیف اموال برای دریافت مهریه

زمانی که زوجه برای دریافت مهریه، آن را به اجرا می‌گذارد و دادخواست خود را مبنی بر مطالبه مهریه به مراجع قضایی ارائه می دهد، می تواند به بهانه طلبکار بودن از همسرش او را ممنوع الخروج کند. در این مورد از آنجا که مرد یک بدهکار است، قانون با او همچون یک بدهکار معمولی برخورد می کند و مجوز ممنوع الخروجی را صادر می نماید. همچنین علاوه بر این مورد، بهترین وکیل مهریه در جردن با عملکرد سریعی که دارد اموال مرد را برای جلوگیری از جابجایی و انتقال آن توقیف می نماید.

درخواست توقیف اموال از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضایی به ثبت می رسد. در صورتی که بین زن و مرد رابطه زناشویی برقرار نشده باشد و زن باکره باقی مانده باشد، مهریه ای که به او تعلق می گیرد نصف می شود. جهت درخواست مهریه طبق قانون جدید طلاق و مهریه، وکیل و یا خود فرد باید به اداره ثبت اسناد مراجعه نماید تا اموال مرد را توقیف کند و اگر اموالی به نام مرد ثبت نشده باشد، باید گواهی آن را به دادگاه ارائه دهد. زوج و وکیل او نیز می‌توانند در خصوص صورت عدم توانایی پرداخت مهریه، درخواست تقسیط را به دلیل اعسار ارائه دهند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مهریه در جردن را بشناسید!

پندار ساغری

پندار ساغری

پندار ساغری از جمله وکلایی است که در گروه بهترین وکیل مهریه در جردن قرار می گیرد. وی یکی از وکلای پایه یک دادگستری است که به ارائه خدمات حقوقی و مشاوره ای در زمینه انواع دعاوی خانواده و حقوقی مشغول می باشد. آقای ساغری تاکنون پرونده های موفق بسیاری را در رزومه خود به ثبت رسانده است که می‌توان با استناد به آن ها ایشان را با اطمینان خاطر برای پرونده های حقوقی خود انتخاب نمود.

تخصص و مهارت:

 • انواع دعاوی کیفری، اختلاس، کلاهبرداری، ضرب و جرح
 • دعاوی حقوقی، ملکی و خانواده
 • ارائه مشاوره

آدرس: جردن، خیابان گلفام، شماره 68، طبقه همکف، واحد چهارم

شماره تماس: 09121062279 – 02122018660

محمدرضا اسلامیان

محمدرضا اسلامیان

آقای محمدرضا اسلامیان، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و دیگر وکیلی است که در زمینه دعاوی خانواده دارای تجربه و سابقه مفید می باشد، ایشان با فن بیان قوی و سطح علم و دانش بالایی که دارد، همواره بهترین نتایج را در پرونده های خود کسب می نماید. آقای اسلامیان وکیل و مشاور حقوقی شرکت هایی همچون لیزینگ ایران و شرکت توسعه ملی در طول سال‌های فعالیت خود نیز بوده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی و وکالت شرکت توسعه ملی و لیزینگ ایران
 • متخصص در پرونده های کیفری و انواع پرونده های حقوقی
 • متخصص در تنظیم اوراق قضایی

آدرس: جردن، تقاطع دستجردی، برج پم، طبقه 12، واحد 1

محمدرضا مهری

محمدرضا مهری

آقای محمدرضا مهری با سابقه سال‌ ها فعالیت به عنوان وکیل و مشاور حقوقی افراد و سازمان های بزرگی همچون کارگزاری بورس و شرکت لیزینگ بانک مرکزی از جمله وکلای برجسته و حرفه ای در تهران می باشد. با توجه به این که ایشان در محدوده میرداماد و جردن به ارائه خدمات وکالتی مشغول است و تاکنون موفقیت‌های بسیاری در زمینه مهریه و انواع دعاوی خانواده کسب کرده است، آقای مهری نیز یکی از بهترین وکیل مهریه در جردن محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی، تملک آپارتمان، خلع ید و رفع تصرف عدوانی، موجر و مستاجر
 • دعاوی خانواده، تغییر جنسیت، استرداد جهیزیه، مهریه، نفقه، اعسار
 • دعاوی کیفری و تنظیم شکوائیه و لایحه های اعتراضی

آدرس: جردن، محدوده میرداماد، خیابان شاه نظری، خیابان دهم، پلاک 7، واحد 15

بابک خوانساری

بابک خوانساری

آقای بابک خوانساری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا و مشاور حقوقی است که با شیوایی بیان، قدرت نفوذ و تفهیم مطالب و تجزیه و تحلیل مسائل در بسیاری از پرونده های خود نتایج مطلوبی را به دست می‌آورد. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل است. با توجه به این که آقای خوانساری تاکنون در زمینه پرونده های مربوط به مهریه بسیار خوش درخشیده است، می توان ایشان را نیز یکی از بهترین وکیل مهریه در جردن به شمار آورد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و انواع قراردادها
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری با موضوعات مختلف

آدرس: جردن، بعد از میرداماد، پلاک 3، واحد 18

حمیدرضا هادی

حمیدرضا هادی

آقای حمیدرضا هادی با 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری، دارای سابقه ای درخشان و موفقیت های چشمگیر در انواع دعاوی خانواده بوده و از این رو یکی از بهترین وکیل مهریه در جردن محسوب می شود. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی است.

تخصص و مهارت:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در انواع دعاوی کیفری و حقوقی
 • عضویت در موسسه حقوقی بین المللی قلم و قانون

آدرس: جردن، بعد از اسفندیار، کوچه سعیدی، پلاک 10، مجتمع آپادانا، طبقه 1، واحد 4

مطالبه مهریه از ارث مرد

همان طور که گفتیم، مهریه حق قانونی و شرعی زن و پرداخت آن مانند یک دین بر گردن مرد می باشد و هر زمان که بتواند باید آن را پرداخت کند. حتی زمانی که مردی فوت می کند و در طول حیات خود مهریه همسرش را به او پرداخت نکرده باشد، پس از مرگ و قبل از انحصار ورثه و تقسیم اموال، زن می تواند مهریه خود را دریافت کند و بعد از آن، باقیمانده اموال بین وراث تقسیم شود.

در صورتی که از اقوام درجه یک مرد فردی فوت کند، زن از ارثی که به مرد می رسد می‌تواند مهریه خود را مطالبه نماید، البته به شرطی که فرد ارث گذار در قید حیات نباشد. در صورتی که مال باقی مانده از فرد فوت شده در دست وراث فرد باشد، زن این امکان را دارد که با ارائه دادخواست به کمک بهترین وکیل مهریه در جردن اموال موروثی را توقیف کند و پس از دریافت مهریه خود، اموال را آزاد کند.

مطالبه مهریه از ارث مرد

هزینه وکالت بهترین وکیل مهریه در جردن

از جمله وظایف موکل در برابر وکیل خود، پرداخت به موقع حق الوکاله است. وکلا با توجه به شرایط پرونده میزان حق الوکاله متفاوتی را از موکلین درخواست می کنند. در زمان عقد قرارداد بین بهترین وکیل مهریه در جردن و موکل او، میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت تعیین می شود. این مبلغ ممکن است درصدی از مهریه زن باشد و یا این که بنا بر سختی و پیچیدگی پرونده و شرایط و میزان شهرت و محبوبیت وکیل، طرفین بر سر مبلغ معینی به توافق برسند.

البته باید بگوییم که با توجه به این که وکالتنامه در سامانه قوه قضاییه بارگذاری می شود، وکلا نمی توانند حق الوکاله های نجومی از موکلین خود بخواهند، چرا که لازم است مبلغی از آن را به عنوان مالیات پرداخت نمایند. در ضمن یکی از ویژگی‌ های یک وکیل حرفه ای و برجسته، دریافت حق الوکاله منصفانه است که بهترین وکیل مهریه در جردن از این ویژگی برخوردار می باشد.

کلام آخر

ما در این مقاله در خصوص مهریه، شرایط پرداخت و دریافت آن صحبت کردیم و 5 تا از بهترین وکیل مهریه در جردن را همراه با ذکر آدرس و شماره تماس معرفی نمودیم. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. شما می‌توانید مطالب حقوقی بیش تری را در سایت وکیل چی مطالعه نمایید و نظرات و پیشنهادات تان را با ما به اشتراک بگذارید.

آیا در عقد موقت (صیغه) مشخص کردن میزان مهریه لازم است ؟

بله، در عقد موقت نیز می بایست مهر تعیین شود در غیر این صورت عقد باطل است.

اگر در دوران عقد زن درخواست مهریه کند نصف خواهند شد؟

در صورتی که زن باکره باشد نصف مهریه به او تعلق می گیرد ولی در غیر این صورت تمام مهریه به او تعلق می گیرد.

در قانون جدید مهریه، آیا امکان تقسیط آن پیش‌بینی شده است؟

مرد در صورت نداشتن شرایط مالی پرداخت یکجای ۱۱۰ سکه، قادر است دادخواست اعسار و تقسیط (قسط‌بندی) مهریه را به دادگاه مربوطه تقدیم کند.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا