وکیل

10 تا از بهترین وکیل در فشم❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در فشم را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هر فردی ممکن است به دلایل مختلفی با مشکلات و مسائل حقوقی و یا کیفری مواجه شود که در چنین شرایطی به دلیل عدم آشنایی با قوانین و مقرراتی که برای پیگیری و رسیدگی به پرونده مذکور وجود دارد لازم است که حتما از فردی که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کند و بر کلیه قوانین حقوقی و کیفری تسلط دارد کمک بگیرد. بروز هر گونه مشکل در جریان پرونده های حقوقی موجب طولانی ترشدن روند آن شده و از سوی دیگر فرد ممکن است دچار خسارت های مالی نیز شود لذا حتما در این زمینه به بهترین وکیل برای پیگیری امور مربوطه مراجعه کنید.

بهترین وکیل در فشم چه کسی است؟

وکیل به فردی گفته می شود که در حوزه حقوق و یا یکی از رشته های زیر شاخه حقوق تحصیل کرده و پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری و یا مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نموده باشد و در حوزه وکالت شروع به فعالیت کند. بهترین وکیل در فشم براساس عقد وکالت به عنوان نماینده فرد حقیقی و یا حقوقی در دادگاه و مراجع قضایی حضور پیدا کرده و رسیدگی به پرونده و امور حقوقی را بر عهده می گیرد و در صورت لزوم از موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل در فشم علاوه بر تلاش در جهت احقاق حقوق موکل خود با تسلطی که بر قوانین دارد موجب تسریع در روند پرونده شده ودر صورتی که عدم حضور موکل با وجود وکیل الزامی نباشد مسئولیت کامل پرونده را نیز بر عهده خواهد گرفت.

اگر در شهر تهران ساکن هستید و درگیر پرونده های حقوقی شده اید پیشنهاد می کنم مقاله بهترین وکیل در تهران را مطالعه کنید.

بهترین وکیل در فشم چه کسی است؟

نقش وکیل در پرونده های حقوقی

روال پرونده های حقوقی به این صورت است که یکی از طرفین دعوا که خواهان نامیده می شود ادعا می کند که طرف دیگر دعوا که خوانده نام دارد حق و حقوق او را ضایع کرده و از او شکایت می کند. دادگاه نیز بعد از انجام بررسی های لازم، خوانده را به دادگاه احضار می کند.

خواهان و خوانده که طرفین دعوا می باشند می توانند هر کدام به صورت جداگانه پیگیری امور مربوطه را به بهترین وکیل در فشم بسپارند تا به نمایندگی از طرف آن ها در دادگاه حضور پیدا کند. وکلای انتخابی لازم است که حتما قبل از حضور در دادگاه و جلسات دادرسی پرونده را به صورت دقیق و کامل مطالعه کرده تا در جریان تمامی جزئیات پرونده بوده و بتوانند با استناد به قوانین در دادگاه از موکل خود دفاع کرده و رای نهایی را به نفع او دریافت کنند.

10 تا از بهترین وکیل در فشم را بشناسید!

مریم بردبار

مریم بردبار

مریم بردبار یکی از وکلای پایه یک در فشم می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را در سال 1397 ازکانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و به صورت تخصصی در حوزه دعاوی مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و درصدبالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رسانده اند. خانم بردباری با 6 سال سابقه وکالت را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل در فشم معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: لواسان، بلوار امام خمینی، جنب بانک ملت، پلاک 899، طبقه دوم

مهدی زند

مهدی زند

مهدی زند یکی از بهترین وکیل در فشم با 16 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، بیمه ای، امور ثبتی، شهرداری ها و حدود فعالیت دارند. آقای زند علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: لواسان کوچک، بلوار امام خمینی، شهرک آزادگان، خیابان اول غربی، پلاک 6، طبقه همکف

مریم فخیمی راد

مریم فخیمی راد

میرم فخیمی راد وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلا قوه قضایی می باشند. ایشان 16 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری در فشم را دارند و بهترین و مناسب ترین راهکار برای دستیابی به نتیجه موفقیت در مدت زمانی کوتاه را برای موکلین خود انتخاب می کنند. خانم فخیمی راد به مراجعه کنندگان و موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: لواسان، بلوار امام خمینی، روبروی دادگستری، نبش کوچه شبنم

محمدرضا رشادی

محمدرضا رشادی

محمدرضا رشادی در سال 1388 در آزمون مرکز وکلای قوه قضایی قبول شدند و بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در حوزه های مختلف دعاوی حقوقی خانواده، ملکی، امور ثبتی و غیره شروع به فعالیت کردند و درصد بالایی از پرونده هایی که پذیرفته اند را به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خودرسانده اند. آقای رشادی با 14 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل در فشم معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حقوقی

آدرس: لواسانات، خیابان پیام، خیابان گلستان، گلستان ششم، پلاک 8، طبقه اول

بهناز شیرسوار

بهناز شیرسوار

بهناز شیرسوار یکی از وکلای پایه یک در فشم می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت از مرکز وکلا قوه قضایی در حوزه دعاوی مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و با 10 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حقوقی

آدرس: لواسان کوچک، بلوار امام خمینی، شورکاب، ساختمان گرجی، پلاک 960، طبقه آخر

نقش وکیل در پرونده های کیفری

در پرونده های کیفری با توجه به جرمی که صورت گرفته همواره هدف پیدا کردن متهم و بررسی پرونده خواهد بود. دعاوی کیفری در دادسرا مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرد. پرونده های کیفری با اظهار شکایت از سوی شاکی شروع شده و پس از آن رسیدگی کیفری در دستور کار قرار می گیرد که این مرحله بر عهده بازپرس پرونده خواهد بود که البته باید دستور برای انجام تحقیقات از سوی دادستان صادر شود تا متهم را برای بازپرسی احضار کند.

در این شرایط بهترین وکیل در فشم حضور یافته و با در نظر گرفتن تمامی جوانب اتهام وارد شده به موکلش بهترین اظهارنامه را تنظیم می کند. در دعاوی کیفری اظهارات متهم توسط بازرپرس مورد بررسی قرار گرفته و به دادگاه ارجاع داده می شود که تاثیر بسزایی در اثبات اتهام و یا رفع آن خواهد داشت.

نقش وکیل در پرونده های کیفری

خصوصیات بهترین وکیل در فشم

قبل از این که برای انتخاب وکیل اقدام کرده و امور حقوقی و یا کیفری پرونده خود را به او بسپارید لازم است که با خصوصیات بهترین وکیل در فشم آشنا باشید که برخی از مهم ترین این خصوصیات به قرار ذیل است:

 • وکیل باید از دانش آکادمیک در رشته حقوق برخوردار بوده و بر کلیه مسائل مربوط به حوزه وکالتی خود تخصص داشته باشد.
 • بهترین وکیل در فشم باید از جدیدترین تغییرات در قوانین مطلع باشد که لازمه این امر مطالعه پیوسته در حوزه حقوق است.
 • وکیل بایستی پرونده موکل خود را به صورت کامل مطالعه کرده و قبل از شروع جلسه دادرسی با او مشاوره داشته باشد تا بتواند با در نظر گرفتن جزئیات و آنچه که مدنظر موکلش است به درستی از او دفاع کند.
 • یک وکیل خوب باید از اعتماد به نفس بالایی برخوردار بوده و  ضمن حفظ احترام قاضی کاملا بی پروا باشد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین وکیل در فشم ایمن و صادق بودن است و با پایبندی به اصول اخلاقی طرفین دعوا را به صلح و سازش دعوت کند.
 • یک وکیل باید مسئولیت پذیر بوده و تمامی جزئیات در روند پرونده را به موکل خود گزارش دهد.
 • با توجه به این درک مسائل پیچیده حقوقی برای افراد عادی دشوار است بهترین وکیل در فشم باید بتواند به زبانی ساده و شفاف این مسائل را برای موکل خود بازگو کند.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در فشم را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیلچی با ما در ارتباط باشید.

از کجا بفهمیم به وکیل خوبی مراجعه کرده‌ایم؟

برای این کار باید بفهمید که وکیل در زمینه حقوقی مورد نظر چقدر تجربه دارد. می‌توانید از وکیل درخواست کنید که چند نمونه از پرونده‌های موفق قبلی خود را به شما نشان دهد.

ملاک تشخیص بهترین وکیل چیست؟

به طور کلی، معیار تشخیص بهترین وکیل دارا بودن دانش حقوقی بالا، رعایت اخلاق حرفه‌ای، صداقت در تمامی مراحل پیگیری پرونده و قدرت استدلال و فن بیان بالا است.

هزینه مشاوره بهترین وکیل پایه یک دادگستری چقدر است؟

هزینه مشاوره حقوقی بستگی به مدت زمان مشاوره، وجود اسناد و مدارک، حوزه مشاوره اعم از خانواده، ملکی، مالی، کیفری و غیره دارد.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا