وکیل

10 تا از بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. براساس آمار رسمی که از سوی قوه قضاییه اعلام شده است بیش از نیمی از پرونده هایی که در دادگستری مطرح می شود مربوط به اختلافات میان موجر و مستاجر است. با توجه به این که طرفین این دعوا نسبت به یکدیگر حقوقی دارند در صورتی که هر کدام از آن ها به رعایت حقوق دیگری پایبند نباشد طرف مقابل می تواند از طریق طرح شکایت به دادگاه برای احقاق حقوق خود اقدام کند. اما به این نکته توجه داشته باشید که طرف خوانده در این نوع شکایت مجرم شناخته نمی شود و حکم مجازاتی برای او صادر نمی گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و پیگیری پرونده حقوقی در مراجع قضایی توصیه می کنیم از بهترین وکیل موجر و مستاجر کمک بگیرید.

بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران کیست؟

بهترین وکیل موجر و مستاجر یک وکیل کارآزموده و با تجربه است که در حوزه دعاوی ملکی تخصص و اطلاعات بالایی دارد و در دعاوی اختلاف میان مالک و مستاجر می تواند به عنوان بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران به بررسی پرونده حقوقی آن ها بپردازد و موجب تسریع روند امور مربوطه در دادسرا شود.

بهترین وکیل ملکی در تهران مستندات و ادله کافی  جهت دریافت صدور حکم به نفع موکل خود را به دادگاه ارائه می دهد. قابل ذکر است که دعاوی میان موجر و مستاجر در زمره دعاوی حقوقی قرار دارد که جرم و مجازاتی برای آن مطرح نخواهد شد و امکان شکایت کیفری برای دعاوی میان موجر و مستاجر وجود ندارد.

بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران کیست؟

وظایف وکیل موجر و مستاجر

باتوجه به این که برای پیگیری مسائل حقوقی در هر حوزه ای بهتر است برای راهنمایی و رسیدگی پرونده به بهترین وکیل در تهران مراجعه کنید لذا برای دعاوی موجر و مستاجر نیز لازم است که به بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران که اشراف کاملی بر قوانین و مسائل حقوقی مربوطه دارد مراجعه کنید تا نتیجه مطلوب را در پیگیری پرونده در دادگاه دریافت نمایید.

بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران با بررسی پرونده مربوطه موظف است که بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد و از هدر دادن وقت نیز در روند دارسی جلوگیری به عمل آورد.

روش شکایت در دعوی موجر و مستاجر به چه صورت است؟

دعاوی میان موجر و مستاجر ممکن است به دلایل مختلفی باشد به عنوان مثال ممکن است مستاجر به دلیل عدم دریافت مبلغ ودیعه محل اجاره را تخلیه نکرده باشد که در چنین موردی می تواند با مراجعه به بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران دادخواست حقوقی را برای مطالبه پول رهن خود تنظیم کرده و با ارائه مدارک موجر را محکوم نماید. در چنین مواردی قانون از حقوق مستاجر دفاع کرده و می تواند حکم جلب موجر را از دادگا نیز درخواست کند.

از جمله موارد دیگری که منجر به شکایت میان موجر و مستاجر می شود می توان به مطالبه سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی اجاره، مطالبه اجرت المثل، تخلیه به جهت انتقال به غیر، تخلیه به جهت تعدی و تفریط، تعدیل اجاره بها و غیره اشاره کرد.

روش شکایت در دعوی موجر و مستاجر به چه صورت است؟

ویژگی های بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در ایران در پیگیری دعاوی مربوط به موجر و مستاجر می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • ار بروز اشتباهات و هر گونه خطایی در تنظیم قراردادهای میان موجر و مالک جلوگیری می کند.
  • با ارائه ادله و مستندات قانونی به دادگاه از حقوق موکل خود دفاع کرده و مانع از ورود هرگونه خسارت مالی به او می شود.
  • با توجه به تجربه و مهارتی که در حوزه این دعاوی دارد به نحو احسن به حل و فصل دعاوی میان موجر و مستاجر می پردازد.
  • بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران محرم اسرار موکل و امین او می باشد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل موجر و مستاجر در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل موجر و مستاجر در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

تفاوت حکم تخلیه و درخواست تخلیه در چیست؟

حکم تخلیه را دادگاه صادر می‌کند اما محل وقوع آن مراجع ذی‌صلاح همچون شورای حل اختلاف هستند. دریافت این حکم نیاز به تعیین جلسه دادرسی، صدور حکم از مراجع ذی‌صلاح، تجدید نظر و درخواست صدور اجراییه دارد که نسبت به دستور تخلیه زمان بیشتری را می‌طلبد.

در چه صورتی می‌توان حکم تخلیه ملک اجاره‌ای را گرفت؟

مدت اجاره به پایان رسیده باشد، مستاجر سه ماه اجاره ‌بها پرداخت ننماید، استفاده نامشروع از ملک و انتقال ملک اجاره‌ای توسط مستاجر بدون اجازه مالک.

مدارک لازم برای حکم تخلیه کدام است؟

سند مالکیت، مدارک هویتی و اجاره نامه

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا