وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل زن در خرم آباد❤️【سال1403】⚖️

اگر به دنبال بهترین وکیل زن در خرم آباد هستید این مقاله فرصت خوبی است تا با بهترین وکلای زن در خرم آباد آشنا شوید. امروزه بیشتر خانم‌ها به دلایل متعدد از وکلای زن در پرونده‌های قضایی و حقوقی خود بهره می‌گیرند. البته در انتخاب وکلای زن در خرم آباد باید به ویژگی‌های مهم این وکلا در پرونده‌های حقوقی خود توجه کنید تا بتوانید بهترین وکیل زن را برای حل مسائل حقوقی خود استخدام کنید. با ما همراه باشید تا بهترین وکلای زن در خرم آباد را بشناسید و بتوانید از آن ها در حل پرونده‌های خود بهره ‌گیرید.

بهترین وکیل زن در خرم آباد کیست؟

بسیاری از افراد به خصوص خانم‌ها در حل پرونده‌های حقوقی خود از وکلای زن استفاده می‌کنند، اگر شما نیز جزو این دسته از افراد محسوب می‌شوید باید مشخصات بهترین وکیل زن در تهران را بدانید. بهترین وکیل زن در حل پرونده‌های حقوقی، ثبتی و خانوادگی شما کسی است که دارای پروانه پایه یک دادگستری باشد و در رشته حقوق تحصیل کرده باشد.

لازم است بدانید که یک وکیل خبره و کاربلد باید تجربه و دانش کافی را در حل مسائل کیفری داشته باشد و بتواند با صداقت تمام شما را به تمامی درخواست‌هایتان از حل پرونده‌های مختلف برساند، لذا قبل از این که اقدام به استخدام وکیل در پرونده‌های خود کنید ابتدا مهارت و تخصص وکیل مربوطه را بررسی کرده و سپس مطابق موضوع پرونده خود بهترین وکیل زن در خرم آباد را استخدام کنید.

آیا حد اختیارات بهترین وکیل زن در خرم آباد با وکیل مرد متفاوت است؟

با توجه به این که وکلای زن به طور مشابه مراحل تحصیلی و قانونی را برای کسب پروانه پایه یک دادگستری طی می‌کنند هیچ تفاوتی میان وکلای زن نسبت به اقدامات حقوقی و حد اختیارات آن ها با وکلای مرد وجود ندارد، بنابراین حد اختیارات بهترین وکیل زن کاملاً مشابه وکلای مرد می باشد. لازم به ذکر بوده که حد اختیارات وکیل زن پایه یک دادگستری کاملا توسط موکل تعیین می شود، بدان معنا که موکل می تواند نسبت به پرونده حقوقی خود اختیارات حقوقی مختلفی را به وکیل ارائه دهد.

توجه داشته باشید که قبل از انتخاب و استخدام وکیل ابتدا موضوع پرونده حقوقی خود را به طور کامل بررسی کرده و سپس با توجه به موضوع و مسائل حقوقی پرونده در موارد لازم به وکیل خود اختیارات لازم را ارائه دهید. اختیارات بهترین وکیل زن در خرم آباد باید به حدی باشد که وکیل قادر به دفاع از حقوق شما در مسائل کیفری و حقوقی باشد.

آیا حد اختیارات بهترین وکیل زن در خرم آباد با  وکیل مرد متفاوت است؟

مزیت استخدام بهترین وکیل زن در خرم آباد

دلیل این که بسیاری از اشخاص وکیل خانم را نسبت به آقا ترجیح می‌دهد می تواند برای افراد متفاوت متغیر باشد. در بسیاری از مواقع بسیاری از خانم ها با وکلای خانم احساس راحت تری دارند و به همین دلیل در حل پرونده های خانوادگی و حقوقی خود از وکیل خانم استفاده می کنند. از سوی دیگر وکلای زن در بسیاری از مواقع ریزبین‌تر و دقیق‌تر از وکلای مرد عمل کرده و باتوجه به این که درک بیشتری از خانم‌ها دارند می‌توانند به صورت موثر‌تری به دفاع از موکل خود عمل کنند. چنین دلایلی سبب می‌شود تا بسیاری از افراد به دنبال بهترین وکیل زن باشند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

۱۰ تا از بهترین وکیل زن در خرم آباد را بشناسید!

سهیلا بیرانوند

سهیلا بیرانوند

سهیلا بیرانوند وکیل پایه یک دادگستری و رتبه دوم آزمون وکالت در سال ۹۵ ، رتبه ۴ ارشد در سال ۹۶ و دارای دکترای حقوق خصوصی میباشند. کسب موفقیت در پرونده های مختلف می توان او را به عنوان یکی از بهترین وکیل در خرم آباد معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده مانند ارث و میراث
 • ملکی
 • امور کیفری
 • حقوقی
 • قراردادها و امور ثبتی

آدرس دفتر: خیابان انقلاب. بین کوچه آراسته ۶ و آراسته ۷

مهین آروانه

مهین آروانه

سرکار خانم آروانه مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری و جزو بهترین وکیل زن در خرم آباد محسوب می‌شود. خانم آروانه با داشتن 12 سال سابقه کاری درخشان در دعاوی کیفری، حقوقی و خانوادگی توانسته است صدها پرونده موفق را در کارنامه خود به ثبت برساند.

خدمات: 

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت در انواع دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه و دعاوی ملکی و ثبتی

 آدرس: خرم آباد، خیابان امام خمینی،چهارراه بانک، پاساژ ایران، طبقه سوم

آزاده احمدی چگنی

آزاده احمدی چگنی

 سرکار خانم احمدی چگنی با داشتن 8 سال سابقه کاری در انواع دعاوی کیفری، خانوادگی و ملکی جزو مشاورین حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری در تهران می باشد. سرکار خانم احمدی با  مشاوره و وکالت در انواع دعاوی خانوادگی جزو بهترین وکیل زن در خرم آباد به شمار می‌رود.

خدمات:

 • مشاوره حقوقی در انواع دعاوی کیفری و حقوقی
 •  مشاوره و وکالت در پرونده‌های حقوقی، ملکی و خانوادگی

آدرس:خرم آباد، بلوار حج، خیابان عطار نیشابوری، کوچه دوم

فهیمه نظری

فهیمه نظری

سرکار خانم نظری از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در خرم آباد بوده و وکیل متخصص در دعاوی مختلف کیفری، ملکی و حقوقی می باشد. ایشان عضو رسمی وکلای لرستان و از بهترین وکیل خانواده از تهران محسوب می‌شود.

خدمات:

 • مشاوره و وکالت در دعاوی کیفری و حقوقی
 • وکالت و مشاوره در دعاوی خانوادگی، طلاق، حضانت فرزند و حذف نام همسر

 آدرس: خرم آباد، سه راه مطهری، پاساژ موبایل علاءالدین

فرانک رومیانی

فرانک رومیانی

 خانم فرانک رومیانی با بیش از 8 سال سابقه کاری جزو بهترین وکیل زن در خرم آباد و از بهترین وکلای پایه یک دادگستری در خرم آباد شناخته می‌شود.

خدمات:

 • مشاوره و وکالت در دعاوی کیفری و حقوقی
 • وکالت و مشاوره در دعاوی خانوادگی

آدرس: خرم آباد، نرسیده به چهارراه بانک، پاساژ قاسمی، طبقه 3

فاطمه سرابی

فاطمه سرابی

سرکار خانم سرابی با بیش از 12 سال سابقه کاری درخشان جزو بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران شناخته می‌شود. خانم سرابی دارای مدرک کارشناسی ارشد از رشته حقوق تجارت بین‌المللی بوده و سابقه کاری فوق العاده درخشانی را در انواع دعاوی کیفری و حقوقی در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خدمات:

 • تنظیم دادخواست و شکواییه حقوقی کیفری و تنظیم لوایح
 •  مشاوره و وکالت در دعاوی خانوادگی، ضرب و جرح، مطالبه دیه و ارث و انحصار وراثت

 آدرس: خرم آباد، خیابان 30 متری پژوهنده

 تفاوت وکیل زن پایه یک دادگستری و پایه دو دادگستری

زمانی که با مشکل  کیفری یا حقوقی روبرو می‌شوید و برای تسریع بخشیدن و رسیدگی بهتر پرونده حقوقی تان به دنبال بهترین وکیل زن در خرم آباد هستید لازم است که تفاوت وکیل زن پایه یک دادگستری و پایه دو دادگستری را بدانید. وکلای پایه یک دادگستری اشخاصی هستند که پس از فارغ التحصیلی از رشته حقوق در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری قبول شده اند، دوره کارآموزی را پشت سر گذارند و در نهایت پروانه پایه یک دادگستری را کسب کرده اند. اما وکلای پایه دو دادگستری تنها در آزمون مرکز مشاوران قبول شدند و سابقه 2 سال کارآموزی را دارند.

 توجه داشته باشید که اختیارات وکیل زن پایه یک دادگستری نسبت به اختیارات وکیل پایه دودادگستری بسیار بیشتر است، بنابراین اگر می‌خواهید بهترین وکیل زن دارای اختیارات حقوقی و قانونی همه جانبه در پرونده شما باشد بهتر است که اقدام به استخدام وکیل پایه یک دادگستری کنید، زیرا اختیارات وکیل پایه دو دادگستری بسیار محدود است.

 تفاوت وکیل زن پایه یک دادگستری و پایه دو دادگستری

حق الوکاله بهترین وکیل زن در خرم آباد چگونه محاسبه می‌شود؟

یکی از دلایلی که بسیاری از افراد در حل پرونده‌های حقوقی و کیفری خود از وکیل استفاده نمی‌کنند این است که آن ها تصور می‌کنند که حق الوکاله بهترین وکیل زن بسیار بالاست، در صورتی که این فرضیه کاملاً اشتباه بوده و در بسیاری از مواقع حل مسائل حقوقی توسط وکیل می‌تواند از ضرر و زیان های مالی بسیاری جلوگیری کند.

 در رابطه با حق الوکاله بهترین وکیل زن لازم است بدانید که این حق الوکاله در انواع پرونده‌های حقوقی ثابت نیست و معمولاً در زمان انعقاد قرارداد طبق توافق موکل و وکیل تعیین می‌شود. حق الوکاله وکلا به عوامل مختلفی مانند نوع پرونده و تخصص و مهارت وکیل بستگی دارد، لذا جهت اطلاع دقیق از حق الوکاله وکلای خانم در خرم آباد لازم است که به صورت مستقیم جزئیات پرونده خود را  به این وکلا ارائه دهید.

کلام آخر

در این مقاله از وب سایت وکیل چی به معرفی بهترین وکیل زن در خرم آباد پرداختیم. از آنجایی که بسیاری از افراد به خصوص خانم‌ها در حل پرونده‌های حقوقی کیفری و خانوادگی خود مانند طلاق، مهریه، نفقه و حضانت فرزند از وکلای خانم استفاده می‌کنند می‌توانند با مراجعه به این وکلا به نتایج مورد نظر خود در مسائل حقوقی برسند. البته توجه داشته باشید که قبل از به کارگیری از وکلای خانم لازم است که سابقه و مهارت وکیل را به خوبی بررسی کنید و طبق موضوع پرونده خود بهترین وکیل خانم پایه یک دادگستری را در حل پرونده‌های خود به کار گیرید.

آیا اختیارات وکیل زن با وکیل مرد متفاوت است؟

وکیل زن و وکیل مرد هر دو پروسه تحصیلی و کاری یکسانی را برای دریافت پروانه پایه یک دادگستری طی می‌کنند، بنابراین حد اختیارات وکیل زن با وکیل مرد هیچ تفاوتی در حل پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانوادگی ندارید.

تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری چیست؟

وکیل پایه یک دادگستری دارای اختیار تام در حل پرونده‌های حقوقی، قضایی، کیفری، ثبتی، ملکی و خانوادگی را دارد، اما وکیل پایه دو دادگستری نسبت به وکیل پایه یک از اختیارات کمتر و محدودتری برخوردار است.

حق الوکاله بهترین وکیل زن در خرم آباد چقدر است؟

حق الوکاله وکلای زن در پرونده‌های مختلف حقوقی، قضایی، کیفری و… متفاوت بوده و نمی‌توان برای همه پرونده‌ها حق الوکاله ثابتی را در نظر گرفت. در حالت کلی حق الوکاله وکیل خانم به عواملی مثل پیچیدگی پرونده و مهارت و سابقه کاری وکیل بستگی دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا