وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران⭐【آپدیت1402】⚖️ 

برای این که کالا یا محصولی وارد و یا خارج کشور شود باید مراحل قانونی آن طی شده و توسط گمرک انتقال داده شود. این روال برای منتقل کردن ارز نیز صدق می کند. زمانی که بدون گذراندن این مراحل و دریافت مدارک لازم عمل واردات و یا صادرات صورت بگیرد می گوییم قاچاق کالا یا ارز شده است. مسلما تداوم داشتن این جا به جایی و انتقال کالا و ارز اقتصاد کشور را تضعیف می کند. بنابراین کشور در صدد جلوگیری از قاچاق در کشور است. در این مقاله بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران را به شما کاربران گرامی معرفی می کنیم.

در هر کشور با توجه به اهمیت موضوع قاچاق مجازات گوناگونی تعیین شده است. کشور ما هم در این مورد قانونگذاری نموده و هر کسی که از این قوانین سرپیچی کند را مجازات می کند. حکم و جریمه قاچاق کالا و ارز بسیار سخت و سنگین است. به دلیل حساسیت بالای دعاوی قاچاق کالا و ارز وکیلی که امور پرونده را به عهده گرفته باید حاذق بوده و توانایی اجرا عدالت در این خصوص را داشته باشد.

بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران کیست؟

وکیل پرونده های قاچاق کسی نیست که تحصیلات آکادمیک در زمینه قاچاق و مبارزه با آن داشته باشد؛ بلکه شخصی است که فارغ التحصیل رشته حقوق بوده و در این حوزه صاحب تجربه و تخصص شده است. با گذشت زمان و رویارویی با پرونده هایی با موضوع قاچاق رفته رفته بر دانش و مهارت وکلا افزوده می شود. چنین پرونده هایی در دسته جرائم کیفری قرار می گیرند.

توانایی هایی لازمه بهترین وکیل حقوقی در تهران ، در نتیجه نهایی دادگاه اثرگذار است. بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران باید از علم حقوقی کافی برخوردار باشد. یعنی با قوانین، تعاریف، اصطلاحات و روش های دفاعی آشنا باشد. جزا هر عمل و سو استفاده از مقرارت را بداند. اطلاعات لازم از شرایط و صلاحیت سازمان تعزیرات حکومتی را داشته باشد. 

به طور معمول اثبات بی گناهی در پرونده های قاچاق دشوار است. زیرا این موضوع به مقدار زیادی مورد توجه قرار گرفته است. کوچک ترین خطا یا همکاری در قاچاق مجازات سنگینی به دنبال خواهد داشت. یک وکیل خوب قاچاق اضافه بر موارد فوق باید جسور، مدافع، دقیق، با اعتماد به نفس، پر تلاش و قابل اعتماد باشد.

بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران کیست؟

قاچاق کالا و ارز به چه معناست؟

ورود و خروج هر نوع کالا و ارز بدون مدارک و مجوز های عبور آن قاچاق محسوب می شود. در تعریف علمی- حقوقی، هر عمل یا ترک عملی که باعث نقض قوانین ورود و خروج کالا و ارز ازکشور گردد قاچاق به شمار می رود. در هر بازار رسمی و غیر رسمی دیده شود، گزارش شده و ضبط می گردد. طبق قانون هر نوع ورود یا خروج غیر قانونی مجازات تعیین شده ای دارد. به عنوان مثال ورود مشروبات الکلی و مواد مخدر به کشور و معامله آن ممنوع می باشد. در صورت مشاهده، اعلام تخلف شده و فرد خاطی محکوم به مجازات می گردد.

کالای قاچاق هر نوع وسیله یا شی با ارزش مالی است که  بدون صدور هرگونه مدرکی مبنی بر عبور قانونی آن انتقال یافته است. ارز قاچاق واحد پول کشور های دیگر است که در تبادلات مالی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. ارز قاچاق نظیر اسکناس، حواله، ارز دیجیتال، سکه و طلا است. تشریفات قانونی برای ورود یا خروج کالا و ارز شامل دریافت مجوز های الزامی، شناسه و کد رهگیری کالا و تسلیم آن به مراجع مربوطه می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران را بشناسید!

محمد هادی رادفر

محمد هادی رادفر

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با 28 سال سابقه وکالت هستند. از شاخه های تخصصی آقای رادفر رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز در استان تهران می باشد. محمد هادی رادفر پروانه وکالت خود را به شماره 8019 به ثبت رسانده است. ایشان از سال 1385 عضو کانون وکلا قوه قضایی شده و در حال حاضر مشغول به وکالت می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری و اینترنتی
 • با تجربه و بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران
 • وکالت حقوقی دعاوی گوناگون نظیر طلاق، قتل، جعل، کلاهبرداری …
 • تنظیم انواع قرارداد های تجاری، قرارداد های مدنی، دادخواست، اظهار نامه، …

آدرس: تهران، جنت آباد مرکزی، جنب مجتمع تجاری طوبی

تلفن تماس: 09166679128

ایمان جمشیدی

ایمان جمشیدی

آقای جمشیدی با شماره پروانه 29050 به طور رسمی به حرفه وکالت مشغول هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران به شمار می روند. حسن سابقه ایشان در دعاوی کیفری دیوان عالی کشور، دعاوی مالیات، شهرداری و دیگر دعاوی حقوقی شمار پرونده های برنده آقای ایمان جمشیدی را کثرت بخشیده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در حل پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • تبحر در دعاوی مالی، تجاری، جرائم علیه اموال و اسناد
 • وکالت دعاوی جنجالی قاچاق، توزیع و مصرف مواد مخدر

آدرس: تهران، سعادت آباد، نبش 32، پلاک 126، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم

تلفن تماس: 09127118853

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا

ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی بوده و در حال حاضر یکی از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران شناخته شده اند. وحید وارسته نیا وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا مرکز همچنین مشاوران تهران نیز هستند. این وکیل سابقه 10 ساله داشته و مجوز وکالت شان با شماره  18270 در زمره وکلای متخصص قرار گرفته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • مولف و نویسنده کتاب مسئولیت مدنی در فضای مجازی
 • متخصص در زمینه قاچاق، جرائم پزشکی و جرائم سایبری
 • مهارت انجام امور وکالتی شرکت های خصوصی و دولتی
 • وکالت دعاوی خانوادگی، ملکی، مالی، چک، خیانت در امانت و …

آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از سید خندان، کوچه خیرمندی، پلاک 9، واحد 4

تلفن تماس: 09121454493

وحید اقتصادی

وحید اقتصادی

سابقه 10 سال وکالت امور حقوقی مختلف اعم از دعاوی بانکی، ثبتی، انجام تعهدات قراردادی و املاک برای آقای اقتصادی درج شده است. ایشان عضو کانون وکلا دادگستری مرکز بوده و از سال 91 وکالت را آغاز نموده اند. وحید اقتصادی وکیلی زیرک، زبردست، عالم بر قوانین، امانت دار، فعال و صادق هستند. اکثر دعاوی و پرونده های ایشان با موفقیت رقم خورده اند که موجب رضایت موکلین آقای اقتصادی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • وکالت پرونده های تخصصی اقتصادی مانند جرائم عملیات اجرایی و مزایده
 • رسیدگی به امور کیفری، خانوادگی، مالی، حقوقی، حقوق عمومی و خصوصی

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج تجاری اداری آسمان، طبقه 4 اداری، واحد 406

تلفن تماس: 09124637294 – 02188652740

حامد نجفی

حامد نجفی

ایشان دارای تحصیلات دکتری حقوق خصوصی و از محققان مطرح در داخل و خارج کشور هستند. دکتر حامد نجفی مدرس دانشگاه علامه طباطبایی از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران می باشند. این وکیل پایه یک دادگستری خدمات حقوقی فراوانی را به جامعه عرضه داشته است. شماره پروانه وکالت دکتر نجفی 18788 می باشد و به عنوان یکی از اعضای کانون وکلای مرکز درج شده است. حسن خلق و تلاش مجدانه ایشان دلیل محبوبیت و شهرت شان به عنوان یک وکیل موفق است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • تالیفات کتاب و مقاله های فراوان در ایران، آمریکا و هند
 • وکالت پرونده های کلان حقوقی، کیفری، اقتصادی و تجاری

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای آیت الله کاشانی، مجتمع طلا، طبقه چهارم، واحد 4

تلفن تماس: 09125719013

کاظم منصور خاکی

کاظم منصور خاکی

وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه کاری در استان تهران و البرز هستند. پروانه وکالت ایشان از سال 1387 به شماره 13846 صادر شده است. آقای کاظم منصور خاکی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز بوده و بر قوانین و مراجع قضایی تسلط کامل دارند. ایشان دارای خصیصه های فن بیان و نفوذ کلام، بردباری، قابل اعتماد، هوشمند و منصف هستند.

 تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • وکالت انواع دعاوی ملکی، مالی، حقوقی و کیفری
 • ·         متخصص در حل پرونده های قاچاق کالا ، ارز و مواد مخدر

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از پل نیایش، نبش گلستان دوم، ساختمان گلستان، پلاک 96، واحد 8

تلفن تماس: 09122611762

مهتاب مرادی

مهتاب مرادی

سرکار خانم مهتاب مرادی وکیل پایه یک دادگستری پذیرنده انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. ایشان پروانه خود را به شماره 16318 به ثبت رسانده اند. خانم مرادی با دانش و سابقه کاری درخشان خود در اغلب پرونده های خود موفق به کسب نتیجه مثبت شده اند. مهتاب مرادی از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران به شمار رفته و دعاوی مربوطه را با پیروزی خاتمه داده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • وکالت دعاوی حقوقی مانند تخلیه، جعل اسناد
 • وکالت دعاوی تجاری و بازرگانی و همچنین تنظیم قرارداد های آن
 • خبرگی در پیگیری پرونده های کیفری مانند قاچاق کالا، مواد مخدر و ارز

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، بین خیابان پنجم و ششم، مجتمع تجاری- اداری الماس، طبقه 2، واحد 3

تلفن تماس: 02146104394

راحله امیری

راحله امیری

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با شماره پروانه 28216 به حرفه وکالت پرداخته اند. خانم امیری مختصص امور کیفری مانند قاچاق کالا، مشروبات الکی، مواد مخدر، ارز دیجیتال، مسکوکات و اسکناس هستند. حسن سابقه این وکیل موجب افزایش تعداد موکلین و مراجعین شان شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تبحر در زمینه  امور کیفری، حقوقی
 • تخصص رسیدگی به دعاوی خانواده ، مالی و ملکی
 • تنظیم قرارداد ها، شکوائیه ها، دادخواست ها و تعهد نامه ها

آدرس: تهران، پاسدران، کوچه بوستان دهم، پلاک 121، واحد 4

تلفن تماس: 02122578022

وظایف وکیل قاچاق کالا و ارز

همان طور که گفته شد به دلیل اهمیت قاچاق کالا و ارز در کشور، بی هیچ ملایمتی به پرونده رسیدگی شده و مجازات سنگینی را شامل می شود. وکیل در دعاوی قاچاق باید با بررسی و مطالعه همه جانبه در جریان امور پرونده قرار بگیرد. سپس با استفاده درست و تحلیل ذهنی بیانات خود در دادگاه را با مدارک ارائه داده و از موکل خود دفاع کند. چنین پرونده هایی بدون وکیل مدافع با شکست مواجه می شوند.  با اثبات بی گناهی موکل، رفع اتهام صورت گرفته و دادگاه رای خود را صادر می نماید. در غیر این صورت توسط قاضی پرونده، مجازات تعیین می شود. در این شرایط وکیل با گرد آوری دلایل قانونی می تواند تا حدودی در مجازات موکلش تخفیف قائل شود.

وظایف وکیل قاچاق کالا و ارز

کیفر قاچاق کالا و ارز

قانون بر اساس نوع قاچاق، مقدار و ارزش مالی آن دستور قضایی می دهد. بنابراین بسته به جرم صورت گرفته مجازات در نظر گرفته می شود. برخی اعمال ممکن است در خلاف جهت امنیت ملی یا تامین قوای دشمن صورت بگیرد؛ این افراد مفسد فی الارض نامیده شده و عقوبت سختی را متحمل می شوند. قاچاق های گروهی انجام شده معمولا از قاچاق های انفرادی جریمه دشوار تری خواهد داشت. در ماده 18 و 22 قانون، مجازات کالا و ارز قاچاق بر اساس نوع و ارزش آن مشخص شده است.

کیفر قاچاق کالا و ارز

کلام آخر

پیش از هر اقدامی بهتر از، با دریافت مشاوره ای از بهترین وکیل قاچاق کالا و ارز در تهران در مورد روال قانونی پرونده آگاهی کسب کنید. سپس با انتخاب وکیل خود منتظر دادرسی پرونده تان باشید. وکیل چی با ارائه این مقاله در موضوع بهترین وکلای قاچاق کلا و ارز، وظایف آن ها، مجازات قاچاق و دادرسی پرونده به دنبال رضایت شما کاربران عزیز است. در صورت تبادل پیشنهاد و انتقادات خود با ما در ارتباط باشید.

آیا کالای اسقاطی یا استوک قاچاق است؟

به حمل در داخل کشور یا خارج وابسته است.

آیا در پرونده های قاچاق امکان تبدیل حبس به جزای نقدی وجود دارد؟

خیر مجازات حبس به جزای نقدی تغییر پیدا نمی کند. تنها با رعایت شیوه نامه ها و قوانین می توان از تخفیف در مجازات بهره برد.

آیا همکاری در قاچاق سلاح شکاری شامل عفو می شود؟

بله وجود دارد اما به حکم دادگاه  بر اساس اندازه و ارزش مالی آن و شرایط عفو کمیسیون عفو بخشودگی بستگی دارد.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا