مهاجرت

بهترین وکیل مهاجرت به امارات ✈️ + دریافت اقامت ⭐【سال1403】⚖️

هر فردی برای ارتقا سطح زندگی خود ممکن است تصمیم به مهاجرت بگیرد. کشور امارات به دلیل داشتن امکانات خوب و همچنین کم هرینه بودن نسبت به کشورهای اروپایی بیش تر مورد توجه مهاجران قرار دارد. اما دریافت اقامت و مهاجرت به این کشور قوانین و مقررات مخصوص خود را دارد که هر شخصی نسبت به آن آگاهی ندارد. به همین دلیل نیاز است برای مهاجرت به یک وکیل خوب مراجعه شود. به دلیل اهمیت این موضوع در این مقاله به بررسی بهترین وکیل مهاجرت در امارات می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت به امارات چه کسی است؟

متقاضیان مهاجرت باید به یک وکیل خوب و با تجربه در حوزه خدمات مهاجرت مراجعه کنند. لازم است این وکیل در خصوص چنین پرونده هایی تجربه و سابقه کاری لازم را داشته باشد. وکیل با تجربه می داند برای پیگیری روند مهاجرت باید از چه روش ها و قوانینی استفاده کند.

بهترین وکیل مهاجرت در امارات ابتدا به بررسی شرایط مهاجر می پردازد تا بببند وی از کدام روش مهاجرت راحت تر می تواند اقامت کشور مورد نظر را به دست آورد. سپس سعی می کند پس از مهاجرت کردن موکل خود به امارات، در یافتن کار مناسب، سرمایه گذاری درست و تحصیلات به او کمک نماید.

صداقت و امانت داری یک وکیل جزو نکات مهم در خصوص وکیل مهاجرت است. متقاضی مدارک خود را در اختیار وکیل قرار می دهد پس لازم است که وی در خصوص این مدارک امانت دار باشد. وی می داند که زندگی مهاجر وابسته به این مهاجرت است پس نهایت تلاش خود را برای به ثمر رساندن روند کار انجام می دهد. وکیل باید دارای وجدان باشد و تمام تلاش خود را برای انجام امور مهاجر انجام دهد تا او بتواند در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه مهاجرت موفقی را تجربه نماید.

بهترین وکیل مهاجرت به امارات چه کسی است؟

لزوم مراجعه به بهترین وکیل مهاجرت به امارات

امارات دارای قوانین ویژه برای مهاجرت است. کسی که در خصوص این قوانین اطلاعات کافی نداشته باشد ممکن است مسیر را اشتباه پیموده و متحمل شکست شود. افرادی که دارای سابقه ریجکت هستند مسیر دشوارتری را برای دریافت اقامت باید طی کنند. به همین دلیل لازم است که افراد با کمک یک وکیل خبره این مسیر را طی کنند.

وکیل مهاجرت از قوانین کشورها و تغییرات آن ها آگاه است و می داند چگونه  و از چه مسیری پرونده را پیش ببرد تا به نتیجه برسد. این وکیل با مسیر مهاجرت و پیچ و خم های آن آشنا است. او می داند برای اقدام به دریافت اقامت کشوری مانند امارات باید ابتدا کار را از کجا آغاز نموده و چه مراحلی را طی کند.

بهترین وکیل مهاجرت به امارات می تواند مشاوره های خوب و کاربردی را در خصوص مهاجرت به موکل خود ارائه دهد. او در تمام مراحل کنار مهاجر است و به او کمک می کند. متقاضی هم در این شرایط آرامش بیش تری دارد. کسب این آرامش برای مهاجر بسیار با اهمیت است زیرا مهاجرت و دوری از وطن همواره پر از استرس و نگرانی است.

وظایف بهترین وکیل مهاجرت به امارات

فردی که تصمیم به مهاجرت به امارات گرفته است باید با چشم باز انتخاب کرده باشد و مزایا  و معایب زندگی در این کشور را مد نظر قرار داده باشد. اما ممکن است وی با افرادی مشورت نماید که اطلاعات درستی از شرایط این کشور ندارند و فقط بر اساس شنیده های خود به دیگران مشورت می دهند.

وکیل مهاجرت پرونده های بسیاری را در این زمینه دیده و از نتیجه مهاجرت تعداد زیادی از مهاجران هم اطلاع دارد. به همین سبب بهترین مشاور برای دریافت راهنمایی های مختلف است. از جمله وظایف وکیل در مهاجرت ارائه مشاوره های کاربردی در خصوص شیوه مهاجرت است.

افراد بی تجربه اطلاعات درستی در مورد شرایط دریافت انواع مهاجرت ها ندارند و ممکن توصیه هایی به فرد ارائه دهند که نه تنها کاربردی ندارد بلکه هزینه و وقت او را هم هدر دهند. اما وکیل می داند شما برای هر نوع مهاجرت دقیقا چه مدارکی نیاز دارید. وی با توجه به امکانات مهاجر، روش مهاجرت را به او پیشنهاد می دهد.

متقاضی می تواند حتی در خصوص زندگی در کشور مقصد و هزینه های آن هم از وکیل خود کمک بگیرد. زمانی که مهاجر به کشور مقصد می رسد احتمالا درگیر مشکلات زیادی می شود که آن ها را هم می تواند با کمک وکیل به راحتی حل و فصل نماید.

وظایف بهترین وکیل مهاجرت به امارات

اقامت موقت و دائم امارات

هدف بسیاری از افرادی که به امارات مهاجرت می کنند اقامت دائم این کشور است. اما برخی افراد هم قصد اقامت موقت دارند، آن ها می خواهند از طریق اقامت این کشور به اقامت کشورهای اروپایی دست یابند. اما باید بدانیم که کشور امارات در خصوص ارائه اقامت دائم و یا اعطای پاسپورت به مهاجران خارجی هیچ گونه سیاستی ندارد. در واقع می توان گفت اقامت دائمی وجود ندارد.

اقامت موقت این کشور ممکن است از طرق مختلف به دست آید مانند مهاجرت از طریق تحصیل در امارات، اما هر کدام از آن ها دارای اعتبار زمانی مشخصی هستند. مهاجر با پایان یافتن دوره اقامت خود باید با ارائه کردن مدارک لازم، به تمدید اقامت خود اقدام کند.

موسساتی که ادعا می کنند می توانند اقامت دائم این کشور را برای شما اخذ نمایند سخن نسنجیده ای می گویند. زیرا این کشور اقامت دائمی به مهاجران نخواهد داد. هر یک از انواع اقامت دارای محدودیت های مختلفی است. مثلا افرادی که اقامت تحصیلی دارند نمی تواند بیش از ساعت مشخصی در این کشور کار کنند. یا فردی که از طریق خرید ملک در امارات اقامت می گیرد نمی تواند در این کشور کار کند.

به هر حال مهاجران باید بدانند که در امارات نمی توانند بدون تمدید اقامت خود زندگی کنند. بهترین نوع اقامت، اقامت طلایی امارات است که بین 2 تا 10 سال اعتبار دارد. دانشجویان ممتاز هم می توانند اقامت 5 ساله این کشور را دریافت کنند.

انواع روش های مهاجرت به امارات

به منظور مهاجرت به کشور امارات از روش های مختلف می توان اقدام نمود. هر فرد با توجه به شرایط و مدارک خود و همچنین هدف خود از مهاجرت یکی از این روش ها را انتخاب می نماید. در این قسمت به بررسی انواع مهاجرت می پردازیم.

مهاجرت کاری: اگر مهاجر برای یافتن شغل مناسب و ارتقا شغل خود تصمیم به مهاجرت بگیرد مهاجرت کاری انجام داده است.

مهاجرت تحصیلی: یکی از روش های دریافت اقامت در امارات استفاده از مهاجرت تحصیلی است. در این روش فرد برای ادامه تحصیل و طی کردن مراحل علمی به این کشور مهاجرت می کند. شرط این مهاجرت دریافت پذیرش از دانشگاه های این کشور است. دانشجویان پسر نمی توانند با اقامت خانواده در این کشور تحصیل کنند و حتما باید ویزای تحصیلی کسب کنند. اما این امکان تا زمان ازدواج برای دانشجویان دختر فراهم است.

مهاجرت ازدواج: اگر یک زن با یک مرد اماراتی ازدواج کند و یا یک مرد تبعه کشور دیگر با یک زن اماراتی ازدواج کند، می تواند اقامت آن کشور را به دست آورد. درصورت طلاق زوجین، اقامت همسر از بین می رود.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: با خرید ملک، ثبت شرکت و هر نوع سرمایه گذاری دیگر در کشور امارات می توان اقامت این کشور را اخذ نمود. این نوع مهاجرت ساده ترین روش دریافت اقامت امارات است زیرا مدارک خاصی نیاز ندارد.

انواع روش های مهاجرت به امارات

عوامل موثر بر دست مزد بهترین وکیل مهاجرت به امارات

برای اعطای وکالت خود به یک وکیل باید ابتدا با وی طی یک جلسه صحبت نمایید. وکیل با بررسی همه جانبه پرونده میزان حق الوکاله خود را تعیین می نماید و با موکل بر سر آن به توافق می رسند.

اما عوامل مختلفی در میزان دست مزد وکیل مهاجرت موثر است. برای مثال کشور مقصد مهاجرت بر این مبلغ تاثیر گذار است. زیرا برخی کشورها قوانین سخت گیرانه ای برای پذیرفتن مهاجر دارند. از این رو وظایف وکیل سخت تر خواهد بود. نوع مهاجرت هم با توجه به نیاز به مدارک و شرایط مختلف در میزان حق الوکاله وکیل تاثیر دارد. در واقع آن چه اهمیت دارد میزان فراز و نشیب پرونده است. هر چه پرونده ساده تر بوده و انجام فرآیند مهاجرت آسان تر باشد، دست مزد وکیل هم کم تر است. اگر روند دریافت اقامت برای مهاجر سخت و پیچیده بوده و نیاز به صرف زمان زیادی داشته باشد حق الزحمه وکیل هم بیش تر خواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله بهترین وکیل مهاجرت به امارات را به شما معرفی نمودیم. توصیه می شود در مسیر مهاجرت یک وکیل با تجربه در این زمینه را در کنار خود داشته باشید. انجام امور مهاجرت به تنهایی و بدون کمک یک وکیل خبره سخت و زمان بر است و حتی ممکن است هزینه های زیادی را به شما تحمیل کند. این وکیل باید متخصص بوده و همچنین وجدان و تعهد کاری داشته باشد.

امید است اطلاعات گرد آوری شده برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد در خصوص مطالب ارائه شده می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا