کسب و کاروکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا ⭐【آپدیت1402】⚖️

برای افرادی که قصد مهاجرت دارند مهم ترین نکته انتخاب کشور مقصد است. کانادا به دلیل داشتن فرصت های شغلی زیاد، شرایط مساعد برای سرمایه گذاری، آموزش و پرورش پیشرفته و خدمات بهداشتی و درمانی رایگان همیشه مورد توجه مهاجران بوده است. برنامه های حمایتی مختلف کانادا در سال های اخیر سبب افزایش چشم گیر مهاجرت به این کشور بوده است. اما برای پیمودن مسیر مهاجرت، داشتن یک وکیل خوب و با تجربه اهمیت زیادی دارد تا با تکیه بر دانش خود مراحل کار را با سرعت بیشتری پیش ببرد. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را به شما معرفی کنیم، پس در سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کیست؟

هر کشور برای پذیرش مهاجران و همچنین تایید مهاجرت مردم خود به کشورهای مختلف قوانین مخصوص به خود را دارد. وکیل مهاجرت خوب باید به تمام قوانین مهاجرت در کشور مبدا و مقصد تسلط داشته باشد. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا باید دارای مجوز از هر دو کشور مبدا و مقصد باشد. موسسات مهاجرتی هم باید دارای مجوز از وزارت گردشگری، وزارت کار و یا وزارت تعاون باشند.

این وکیل باید در کلیه مراحل مهاجرت از جمله مصاحبه سفارت در کنار مهاجر باشد. حتی پس از مهاجرت و تا زمان اقامت کامل فرد در کشور مقصد وکیل موظف است که به موکل خود کمک کند و راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به وی بدهد. وکیل مهاجرتی با انواع روش های مهاجرت آشنایی کامل دارد و با توجه به شرایط فرد و تجربه های خود بهترین روش مهاجرت را به او پیشنهاد می دهد. چنین وکیلی پرونده های موفق بسیاری را در خصوص ارائه خدمات مهاجرتی در کارنامه کاری خود دارد.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کیست؟

افرادی که باید به بهترین وکیل مهاجرت به کانادا مراجعه کنند

مهاجرت و دریافت اقامت موقت و دائم کشوری دیگر پیچ و خم های زیادی دارد. طی کردن این مسیر به تنهایی و بدون داشتن یک وکیل و مشاور بسیار سخت و دشوار است. اما بعضی افراد دارای شرایط خاصی هستند و حساسیت کار آن ها بیش تر است. به همین دلیل این افراد باید حتما به بهترین وکیل مهاجرت مراجعه کرده و از وی مشاوره بگیرند.

ممکن است فردی سابقه ریجکت شدن ویزا داشته باشد، چنین افرادی جزو این دسته ای هستند که باید به وکیل مهاجرت مراجعه کنند. قطعا به دلیل وجود یک مشکل ویزای چنین فردی ریجکت شده است و تا زمان برطرف شدن مشکل نمی تواند ویزا بگبرد. همچنین داشتن این سابقه سبب حساس شدن کشور مبدا و مقصد نسبت به این شخص می شود. افرادی که دارای سوء پیشینه هستند هم چنین مشکلی دارند. این افراد به تنهایی نمی توانند مراحل دریافت ویزای خود را طی کنند. همچنین به افراد زیر هم توصیه می شود که به بهترین وکیل مهاجرت به کانادا مراجعه کنند.

 • افرادی که با تاخیر زیاد هم ویزای خود را دریافت نکرده اند
 • کسانی که روش مهاجرتی آن ها نرخ ریجکتی بالایی دارد
 • فردی که کارفرما است و می خواهد نیروی کار مهاجر را استخدام نماید
 • افردای که وقت پیگیری امور و یا دانش و اطلاعات آن  را ندارند

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کانادا را بشناسید!

موسسه مهاجرتی کانادا پاس

موسسه مهاجرتی کاناداپاس

این موسسه توسط آقای مهیار حلاج پور مدیریت می شود. در مجموعه کاناداپاس، تمامی خدمات مربوط به مهاجرت به کانادا ارائه می گردد. این شرکت دارای مجوزهای قانونی در هر دو کشور مبدا و مقصد است. در این مجموعه می توانید با استفاده از مشاوره های این وکیل زبده مراحل و شرایط مهاجرت خود را برسی نمایید. تلاش این مجموعه داشتن یک مهاجرت موفق برای متقاضیان است.

خدمات:

 • اعزام دانشجو به کانادا
 • اخذ ویزای سرمایه گذاری
 • دریافت ویزای تحصیلی و توریستی
 • اخذ ویزا کار در کانادا و یافتن شغل در این کشور

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی، پلاک 199، طبقه 3، واحد 301 و 503

شماره تماس: 02122927033

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

پارسی کانادا موسسه حقوقی فعال در حوزه خدمات مربوط به مهاجرت است. این موسسه تمام امور مربوط به مهاجرت و اقامت متقاضیان را به شکل کاملا قانونی و با مشاوره های بهترین وکلای مهاجرتی به انجام می رساند. این شرکت دارای چندین لوح افتخار برای رعایت حقوق مشتریان است. سابقه پرونده های مهاجرت موفق در این موسسه نشانه دانش و تخصص آن ها است.

خدمات:

 • خرید ملک در خارج از کشور
 • مهاجرت کاری و تحصیلی کانادا
 • ثبت شرکت و انواع سرمایه گذاری در کانادا

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین، پلاک 2880

شماره تماس: 02143000071

موسسه مهاجرتی ایران کانادا

موسسه مهاجرتی ایران کانادا

در این مجموعه افراد با سابقه ای در خصوص قوانین مهاجرت به کانادا فعال هستند. همین امر سبب شده است که این شرکت به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا شناخته شود. این مجموعه حدود 15 سال است که در خصوص مهاجرت فعالیت دارد و با تیم حرفه ای خود توانسته اند مهاجرت های موفقی را به کانادا داشته باشند.

خدمات:

 • اخذ ویزای کاری کانادا
 • ارائه انواع مشاوره های مهاجرت
 • دریافت ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری در کانادا

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان شاد آور، پلاک 15، طبقه 3، واحد 3

شماره تماس: 02186043098

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

از بهترین موسسات مهاجرت به کانادا می توان مجموعه حامی مهاجر را نام برد. در این مجموعه با کمک افراد متخصص در زمینه مهاجرت حدود 6000 پرونده مهاجرتی موفق ثبت شده است. این شرکت کارگزار رسمی انواع ویزای کشور کانادا و آمریکا است. همچنین این موسسه دارای مجوز به شماره 40059 در ایران است.

خدمات:

 • ارائه مشاوره های قبل از مهاجرت
 • اخذ انواع ویزای کاری و تحصیلی در کانادا
 • برگزاری دوره های آموزشی مختلف برای مهاجران

آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

شماره تماس: 02191319191

موسسه مهاجرتی آتیه آفرینان ایرانیان

موسسه مهاجرتی اتیه آفرینان ایرانیان

این موسسه در خصوص اعزام دانشجویان به کشورهای دیگر تخصص دارد. کلیه پرسنل این مجموعه به قوانین و مقررات مهاجرت در تمامی کشورها از جمله کانادا تسلط دارند. بهترین مشاوره ها در خصوص مقصد و نوع مهاجرت با توجه به شرایط مهاجر در این موسسه ارائه می شود. این شرکت در زمینه مهاجرت کاری، سرمایه گذاری، اقامت دائم و ثبت شرکت هم فعالیت دارد.

خدمات:

 • ارائه مشاوره مهاجرت
 • اخذ ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری در کانادا
 • انجام امور مربوط به دریافت اقامت دائم در کشورهای مختلف

آدرس: تهران، بلوار میر داماد، نرسیده به خیابان حصاری، پلاک 138، طبقه 5، واحد 27

شماره تماس: 02172207

دلایل تمایل متقاضیان برای مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از مقاصدی است که مورد توجه اکثر مهاجران قرار دارد. در این قسمت دلایل پر طرفدار بودن این کشور را مورد بررسی قرار می دهیم.

موقعیت شغلی: در این کشور امکان یافتن کار برای همه افراد متقاضی وجود دارد.

درآمد: در کانادا میزان درآمد افراد به صورتی است که هم می توانند هزینه های زندگی خود را پرداخت کنند و هم پس انداز نمایند.

خدمات درمانی: افرادی که اقامت کشور کانادا را دارند می توانند از پوشش های بیمه ای و خدمات درمانی با سطح بالا و کم ترین هزینه و حتی در برخی موارد به صورت رایگان بهره مند شوند.

آموزش: این کشور از جمله کشورهای دارای سطح علمی بالا است. سیستم آموزشی کانادا جزو پیشرفته ترین و با کیفیت ترین سیستم های آموزشی دنیا است.

طبیعت زیبا: کانادا کشوری با مناظر طبیعی و بکر بسیار زیباست. مهاجران می توانند از این زیبایی طبیعی نهایت استفاده را ببرند.

فرهنگ: به دلیل تمایل افراد کشورهای مختلف به این کشور، در هر شهری افراد با ملیت های مختلف زندگی می کنند. همین امر سبب ایجاد راحتی و آرامش برای مهاجران می شود.

دلایل تمایل متقاضیان برای مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا

قطعا یکی از مهم ترین سوالات افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند این است که هزینه این مهاجرت چقدر است؟ برای پاسخ این سوال نمی توان میزان و مبلغ دقیقی را عنوان کرد. زیرا هزینه های مهاجرت به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل نرخ ارز است که همیشه دارای نوسان است.

البته موضوع دیگری که در تعیین هزینه مهاجرت به کانادا موثر است نوع و روش مهاجرت است. انواع روش های مهاجرت دارای هزینه های متفاوتی هستند. تعداد افراد خانواده هم قطعا در هزینه های مهاجرت تاثیر خواهد داشت.

در کنار این موارد، هزینه وکیل و هزینه های جانبی دیگر مانند ترجمه مدارک،  تست های پزشکی، سفارت و پاسپورت هم وجود دارد. هزینه تهیه بلیط برای مهاجر و خانواد وی هم به مجموع هزینه های مهاجرت اضافه می شود.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کانادا را به شما معرفی نمودیم. شما باید بهترین وکیل در این حوزه که دارای سابقه خوب در این زمینه است را بشناسید و به او مراجعه کنید. هزینه های زیادی مانند بلیط، پاسپورت و سایر هزینه های جانبی را در نظر بگیرید. اما باید دانست یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت کاتادا است. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید واقع شود. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا