مهاجرت

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا⭐【سال1403】❤️

برای افرادی که قصد مهاجرت دارند مهم ترین نکته انتخاب کشور مقصد است. کانادا به دلیل داشتن فرصت های شغلی زیاد، شرایط مساعد برای سرمایه گذاری، آموزش و پرورش پیشرفته و خدمات بهداشتی و درمانی رایگان همیشه مورد توجه مهاجران بوده است. برنامه های حمایتی مختلف کانادا در سال های اخیر سبب افزایش چشم گیر مهاجرت به این کشور بوده است. اما برای پیمودن مسیر مهاجرت، داشتن یک وکیل خوب و با تجربه اهمیت زیادی دارد تا با تکیه بر دانش خود مراحل کار را با سرعت بیشتری پیش ببرد. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا را به شما معرفی کنیم، پس در سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کیست؟

هر کشور برای پذیرش مهاجران و همچنین تایید مهاجرت مردم خود به کشورهای مختلف قوانین مخصوص به خود را دارد. وکیل مهاجرت خوب باید به تمام قوانین مهاجرت در کشور مبدا و مقصد تسلط داشته باشد. بهترین وکیل مهاجرت به کانادا باید دارای مجوز از هر دو کشور مبدا و مقصد باشد. موسسات مهاجرتی هم باید دارای مجوز از وزارت گردشگری، وزارت کار و یا وزارت تعاون باشند.

این وکیل باید در کلیه مراحل مهاجرت از جمله مصاحبه سفارت در کنار مهاجر باشد. حتی پس از مهاجرت و تا زمان اقامت کامل فرد در کشور مقصد وکیل موظف است که به موکل خود کمک کند و راهنمایی ها و مشاوره های لازم را به وی بدهد. وکیل مهاجرتی با انواع روش های مهاجرت آشنایی کامل دارد و با توجه به شرایط فرد و تجربه های خود بهترین روش مهاجرت را به او پیشنهاد می دهد. چنین وکیلی پرونده های موفق بسیاری را در خصوص ارائه خدمات مهاجرتی در کارنامه کاری خود دارد.

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا کیست؟

افرادی که باید به بهترین وکیل مهاجرت به کانادا مراجعه کنند

مهاجرت و دریافت اقامت موقت و دائم کشوری دیگر پیچ و خم های زیادی دارد. طی کردن این مسیر به تنهایی و بدون داشتن یک وکیل و مشاور بسیار سخت و دشوار است. اما بعضی افراد دارای شرایط خاصی هستند و حساسیت کار آن ها بیش تر است. به همین دلیل این افراد باید حتما به بهترین وکیل مهاجرت مراجعه کرده و از وی مشاوره بگیرند.

ممکن است فردی سابقه ریجکت شدن ویزا داشته باشد، چنین افرادی جزو این دسته ای هستند که باید به وکیل مهاجرت مراجعه کنند. قطعا به دلیل وجود یک مشکل ویزای چنین فردی ریجکت شده است و تا زمان برطرف شدن مشکل نمی تواند ویزا بگبرد. همچنین داشتن این سابقه سبب حساس شدن کشور مبدا و مقصد نسبت به این شخص می شود. افرادی که دارای سوء پیشینه هستند هم چنین مشکلی دارند. این افراد به تنهایی نمی توانند مراحل دریافت ویزای خود را طی کنند. همچنین به افراد زیر هم توصیه می شود که به بهترین وکیل مهاجرت به کانادا مراجعه کنند.

 • افرادی که با تاخیر زیاد هم ویزای خود را دریافت نکرده اند
 • کسانی که روش مهاجرتی آن ها نرخ ریجکتی بالایی دارد
 • فردی که کارفرما است و می خواهد نیروی کار مهاجر را استخدام نماید
 • افردای که وقت پیگیری امور و یا دانش و اطلاعات آن  را ندارند

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کانادا را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل 2-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) 3- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز 4- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) 5- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران 6- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالش ها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

موسسه مهاجرتی کانادا پاس

موسسه مهاجرتی کاناداپاس

این موسسه توسط آقای مهیار حلاج پور مدیریت می شود. در مجموعه کاناداپاس، تمامی خدمات مربوط به مهاجرت به کانادا ارائه می گردد. این شرکت دارای مجوزهای قانونی در هر دو کشور مبدا و مقصد است. در این مجموعه می توانید با استفاده از مشاوره های این وکیل زبده مراحل و شرایط مهاجرت خود را برسی نمایید. تلاش این مجموعه داشتن یک مهاجرت موفق برای متقاضیان است.

خدمات:

 • اعزام دانشجو به کانادا
 • اخذ ویزای سرمایه گذاری
 • دریافت ویزای تحصیلی و توریستی
 • اخذ ویزا کار در کانادا و یافتن شغل در این کشور

آدرس: تهران، بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی، پلاک 199، طبقه 3، واحد 301 و 503

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

پارسی کانادا موسسه حقوقی فعال در حوزه خدمات مربوط به مهاجرت است. این موسسه تمام امور مربوط به مهاجرت و اقامت متقاضیان را به شکل کاملا قانونی و با مشاوره های بهترین وکلای مهاجرتی به انجام می رساند. این شرکت دارای چندین لوح افتخار برای رعایت حقوق مشتریان است. سابقه پرونده های مهاجرت موفق در این موسسه نشانه دانش و تخصص آن ها است.

خدمات:

 • خرید ملک در خارج از کشور
 • مهاجرت کاری و تحصیلی کانادا
 • ثبت شرکت و انواع سرمایه گذاری در کانادا

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بین چهار راه پسیان و زعفرانیه، ساختمان آرته دیزاین، پلاک 2880

موسسه مهاجرتی ایران کانادا

موسسه مهاجرتی ایران کانادا

در این مجموعه افراد با سابقه ای در خصوص قوانین مهاجرت به کانادا فعال هستند. همین امر سبب شده است که این شرکت به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به کانادا شناخته شود. این مجموعه حدود 15 سال است که در خصوص مهاجرت فعالیت دارد و با تیم حرفه ای خود توانسته اند مهاجرت های موفقی را به کانادا داشته باشند.

خدمات:

 • اخذ ویزای کاری کانادا
 • ارائه انواع مشاوره های مهاجرت
 • دریافت ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری در کانادا

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان شاد آور، پلاک 15، طبقه 3، واحد 3

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

از بهترین موسسات مهاجرت به کانادا می توان مجموعه حامی مهاجر را نام برد. در این مجموعه با کمک افراد متخصص در زمینه مهاجرت حدود 6000 پرونده مهاجرتی موفق ثبت شده است. این شرکت کارگزار رسمی انواع ویزای کشور کانادا و آمریکا است. همچنین این موسسه دارای مجوز به شماره 40059 در ایران است.

خدمات:

 • ارائه مشاوره های قبل از مهاجرت
 • اخذ انواع ویزای کاری و تحصیلی در کانادا
 • برگزاری دوره های آموزشی مختلف برای مهاجران

آدرس: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

موسسه مهاجرتی آتیه آفرینان ایرانیان

موسسه مهاجرتی اتیه آفرینان ایرانیان

این موسسه در خصوص اعزام دانشجویان به کشورهای دیگر تخصص دارد. کلیه پرسنل این مجموعه به قوانین و مقررات مهاجرت در تمامی کشورها از جمله کانادا تسلط دارند. بهترین مشاوره ها در خصوص مقصد و نوع مهاجرت با توجه به شرایط مهاجر در این موسسه ارائه می شود. این شرکت در زمینه مهاجرت کاری، سرمایه گذاری، اقامت دائم و ثبت شرکت هم فعالیت دارد.

خدمات:

 • ارائه مشاوره مهاجرت
 • اخذ ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری در کانادا
 • انجام امور مربوط به دریافت اقامت دائم در کشورهای مختلف

آدرس: تهران، بلوار میر داماد، نرسیده به خیابان حصاری، پلاک 138، طبقه 5، واحد 27

دلایل تمایل متقاضیان برای مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از مقاصدی است که مورد توجه اکثر مهاجران قرار دارد. در این قسمت دلایل پر طرفدار بودن این کشور را مورد بررسی قرار می دهیم.

موقعیت شغلی: در این کشور امکان یافتن کار برای همه افراد متقاضی وجود دارد.

درآمد: در کانادا میزان درآمد افراد به صورتی است که هم می توانند هزینه های زندگی خود را پرداخت کنند و هم پس انداز نمایند.

خدمات درمانی: افرادی که اقامت کشور کانادا را دارند می توانند از پوشش های بیمه ای و خدمات درمانی با سطح بالا و کم ترین هزینه و حتی در برخی موارد به صورت رایگان بهره مند شوند.

آموزش: این کشور از جمله کشورهای دارای سطح علمی بالا است. سیستم آموزشی کانادا جزو پیشرفته ترین و با کیفیت ترین سیستم های آموزشی دنیا است.

طبیعت زیبا: کانادا کشوری با مناظر طبیعی و بکر بسیار زیباست. مهاجران می توانند از این زیبایی طبیعی نهایت استفاده را ببرند.

فرهنگ: به دلیل تمایل افراد کشورهای مختلف به این کشور، در هر شهری افراد با ملیت های مختلف زندگی می کنند. همین امر سبب ایجاد راحتی و آرامش برای مهاجران می شود.

دلایل تمایل متقاضیان برای مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا

قطعا یکی از مهم ترین سوالات افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند این است که هزینه این مهاجرت چقدر است؟ برای پاسخ این سوال نمی توان میزان و مبلغ دقیقی را عنوان کرد. زیرا هزینه های مهاجرت به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل نرخ ارز است که همیشه دارای نوسان است.

البته موضوع دیگری که در تعیین هزینه مهاجرت به کانادا موثر است نوع و روش مهاجرت است. انواع روش های مهاجرت دارای هزینه های متفاوتی هستند. تعداد افراد خانواده هم قطعا در هزینه های مهاجرت تاثیر خواهد داشت.

در کنار این موارد، هزینه وکیل و هزینه های جانبی دیگر مانند ترجمه مدارک،  تست های پزشکی، سفارت و پاسپورت هم وجود دارد. هزینه تهیه بلیط برای مهاجر و خانواد وی هم به مجموع هزینه های مهاجرت اضافه می شود.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در کانادا را به شما معرفی نمودیم. شما باید بهترین وکیل در این حوزه که دارای سابقه خوب در این زمینه است را بشناسید و به او مراجعه کنید. هزینه های زیادی مانند بلیط، پاسپورت و سایر هزینه های جانبی را در نظر بگیرید. اما باید دانست یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت کاتادا است. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما مفید واقع شود. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا