کسب و کاروکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا⚡【آپدیت1402】⚖️

آمریکا یکی از کشورهای اقتصادی و پرقدرت دنیا است. سطح رفاه اجتماعی در این کشور بالا است و به همین دلیل افراد زیادی تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند. ایرانیان زیادی در سال های اخیر موفق به اقامت در کشور آمریکا شده اند. فردی که تصمیم به مهاجرت می گیرد باید ابتدا اطلاعات لازم در مورد کشور مقصد و شرایط و هزینه های زندگی در آن کشور را به دست آورد. همچنین برای مهاجرت باید قوانین کشورهای مختلف را برای اخذ ویزا دانست. ساده ترین راه برای کسب این اطلاعات مراجعه به یک وکیل مهاجرت خوب است. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در آمریکا را به شما معرفی می نماییم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا چه کسی است؟

تمام کشورها برای اقامت دادن به تابعین کشورهای دیگر قوانین مخصوص به خود را دارند. یک وکیل مهاجرتی خوب به این قوانین در کشورهای مختلف واقف است. بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا، پرونده های مهاجرتی موفق بسیاری را در پرونده خود دارد.

بهترین وکیل ابتدا مدارک و شرایط مهاجر را جویا می شود. سپس با توجه به موقعیت متقاضی، کشور مد نظر وی و قوانین آن کشور و همچنین با استفاده از تجربه خود در این زمینه، بهترین و ساده ترین روش مهاجرت را به موکل خود پیشنهاد می دهد. بهترین وکیل مهاجرت در شیراز، سعی می کند تا بعد از مهاجرت هم در کنار موکل خود حضور داشته باشد.

تا زمانی که مهاجر در کشور مقصد به کار و یا تحصیل مد نظر خود مشغول شود وکیل باید به وی مشاوره داده و راه های مختلف را پیش پای او قرار می دهد. وکیل مهاجرتی باید همیشه در دسترس موکل خود باشد تا او بتواند سوالات و مشکلات خود را با او مطرح نماید.

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا چه کسی است؟

خدمات بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

هنگامی که فرد تصمیم به مهاجرت می گیرد ممکن است به دلیل نداشتن زمان کافی و یا نداشتن اطلاعات در خصوص مهاجرت پیگیری امور را به وکیل مهاجرت واگذار کند. وکیل مهاجرت می تواند به افراد و خانواده های آن ها در مسیر مهاجرت کمک های بسیاری بنماید. برخی از خدمات وکیل مهاجرت به شرح زیر است:

مشاوره: متقاضی مهاجرت برای انتخاب بهترین کشور و راحت ترین نوع مهاجرت می تواند از وکیل خود مشورت بگیرد.

آماده سازی مدارک: جهت انجام امور مهاجرت لازم است که به سفارت و ادارات دیگر مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را ارائه کرد. بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا این مراحل را برای مهاجر انجام می دهد.

دفاع در مقابل مقامات مهاجرتی: وکیل مهاجر در مقابل مقامات مهاجرتی مدارک لازم را ارائه نموده و مشکلات احتمالی را برطرف می نماید.

مشاوره در خصوص مسائل مالی: یک وکیل مهاجرت خوب در خصوص مسائل مالی مانند هزینه های مهاجرت، هزینه های زندگی در آمریکا، بیمه و بسیاری از موارد مهم دیگر به مهاجر مشاوره می دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به امریکا را بشناسید!

موسسه مهاجرتی پارس رادین گیتی اسپادانا

موسسه مهاجرتی پارس رادین گیتی اسپادانا

این موسسه در خصوص خدمات مهاجرتی و اعزام دانشجو فعالیت کرده و دارای مجوز از وزارت علوم و تحقیقات کشور است. در این مجموعه افراد متخصص و تحصیل کرده به ارائه مشاوره به متقاضیان مهاجرت می پردازند. تمام پرسنل این مجموعه در تلاش هستند که مهاجرت موفقی را برای موکلین خود فراهم نمایند.

خدمات:

 • اخذ ویزای کاری و تحصیلی آمریکا
 • برنامه ریزی دقیق برای مهاجرت به آمریکا
 • ارائه مشاوره های تخصصی در کلیه مراحل
 • اخذ بورسیه های عالی از تمامی کشورها از جمله آمریکا

آدرس: تهران، بلوار آفریقا، خیابان قبادیان شرقی، پلاک 5، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 02188790181

موسسه مهاجرتی زنگنه

موسسه مهاجرتی زنگنه

در این موسسه انواع خدمات مهاجرت به متقاضیان ارائه می شود. این مجموعه یکی از بهترین وکیل در مهاجرت به آمریکا است. در این شرکت مشاوران با تجربه و کار آزموده تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا در تمام مراحل به مهاجر کمک نمایند. کارشناسان زنگنه با توجه به شرایط شما بهترین نوع مهاجرت را به شما پیشنهاد می دهند.

خدمات:

 • ارائه مشاوره مهاجرت
 • اخذ ویزای سرمایه گذاری به آمریکا
 • مهاجرت کاری و تحصیلی به آمریکا

آدرس: تهران، خیابان جردن، بالاتر از تقاطع ظفر، نبش خیابان ناصری، پلاک 2

شماره تماس: 02188203842

موسسه مهاجرتی ثبتا

موسسه مهاجرتی ثبتا

این موسسه در خصوص مهاجرت به آمریکا تخصص و تجربه ویژه دارد. این مجموعه در کشورهای مختلف مانند ترکیه، امارات، برزیل، استرالیا، آمریکا و بریتانیا دارای نمایندگی است. در این مجموعه حدود 2640 نفر وکیل و کارشناس مهاجرت با تجربه مشغول به فعالیت هستند. پرسنل این شرکت تلاش می کنند بهترین شرایط مهاجرت را برای متقاضیان فراهم کنند.

خدمات:

 • مشاوره تخصصی مهاجرت
 • اخذ انواع ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری

آدرس: تهران، جردن، نرسیده به پارک وی، روبروی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

شماره تماس: 02191031568

موسسه مهاجرتی رویال اپلای

موسسه مهاجرتی رویال اپلای

یکی دیگر از بهترین موسسات مهاجرت به آمریکا، رویال اپلای است. کارشناسان این مجموعه با آگاهی از آخرین تغییرات قوانین مهاجرت بهترین مشاوره ها را به مهاجرین ارائه می دهند. این شرکت دارای مجوز به شماره ثبت 46460 است. اخذ انواع ویزا در این شرکت با توجه به شرایط مهاجر انجام می شود.

خدمات:

 • ویزای والدین و انجام فرآیند پیوستن به خانواده
 • ویزای نخبگان برای استعدادهای جهانی و کار آفرینان
 • دریافت ویزای کاری برای افراد متخصص و غیر متخصص
 • اخذ انواع ویزای تحصیلی، کاری وازدواج برای اقامت در آمریکا

آدرس: تهران، زعفرانیه، میدان الف، مجتمع تجاری پالادیوم، طبقه نهم شمالی، واحد 908

شماره تماس: 09121817233 – 0212407171

موسسه مهاجرتی دکتر مهر آئین مخبری

موسسه مهاجرتی دکتر مهر آئین مخبری

یکی از بهترین موسسات در زمینه مهاجرت به آمریکا موسسه دکتر مهر آئین است. مدیریت این مجموعه به عهده آقای دکتر بوده و به کمک کارشناسان متخصص در امور مربوط به مهاجرت مشاوره های لازم را به متقاضیان ارائه می دهند. البته اخذ انواع ویزا برای کشورهای دیگر هم در این موسسه انجام می شود اما تخصص گروه مهاجرت به آمریکا است.

خدمات:

 • ارائه مشاوره های تخصصی مهاجرت در تمامی مراحل
 • پیشنهاد بهترین راه های مهاجرت با توجه به شرایط متقاضی
 • اخذ انواع ویزای کاری، تحصیلی، ازدواج و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف از جمله آمریکا

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه، طبقه 9، واحد 2

شماره تماس: 0219100122

مزایا و معایب مهاجرت به آمریکا

افرادی که تصمیم به مهاجرت به آمریکا می گیرند، باید با تمام جوانب زندگی در این کشور آشنا باشند. زندگی در آمریکا مطمئنا مزایای زیادی دارد اما در کنار این مزایا، معایبی نیز دارد. در این قسمت به بیان ویژگی های خوب و بد زندگی در آمریکا می پردازیم.

از مزایای زندگی در آمریکا می توان به وجود فرصت های شغلی زیاد اشاره کرد. این کشور دارای سیستم آموزشی بسیار قوی ای است. وجود دانشگاه های برتر جهان در این کشور نشانه این واقعیت است. کشور آمریکا به دلیل مهاجر پذیری بالا دارای تنوع فرهنگی بسیاری است. نظام سیاسی قدرت مند و مستقل از دیگر ویژگی های برجسته کشور آمریکا است. اقتصاد پویای این کشور سبب جذب سرمایه های مختلف از نقاط مختلف دنیا است. طبیعت زیبای این کشور هم از دیگر مزایای این کشور است که بسیار مورد توجه مهاجران قرار دارد.

اما در کنار این همه خوبی باید گفت متاسفانه در این کشور تبعیض نژادی به چشم می خورد . به طوری که سیاه پوستان مورد ظلم واقع می شوند. یکی از مهم ترین معایب زندگی در آمریکا سیستم حمل و نقل عمومی ضعیف این کشور است. به طوری که حدود 45 درصد از افراد این کشور از حمل و نقل عمومی محروم هستند. از سوی دیگر آمار خشونت در آمریکا بسیار بالا است، روزانه خشونت های زیادی با استفاده از سلاح های مختلف در این کشور دیده می شود.

مزایا و معایب مهاجرت به آمریکا

شرایط مهاجرت به آمریکا

روش های مختلفی برای مهاجرت و دریافت اقامت در کشور آمریکا وجود دارد. برای هر یک از این روش ها شرایط  و مدارک مختلفی مورد نیاز است. برخی از این روش ها نیازی به داشتن شرایط خاص ندارد مثلا دریافت ویزای لاتاری یکی از ساده ترین روش های مهاجرت به آمریکا است. اما دریافت ویزای تحصیلی نیازمند مدارک تحصیلی و پذیرش در دانشگاه های کشور آمریکا است.

برای مهاجرت به آمریکا مراجعه به سفارت این کشور و انجام مراحل قانونی مانند مصاحبه و انگشت نگاری ضروری است. از آن جا که در کشور ما سفارت آمریکا وجود ندارد، متقاضیان برای انجام مصاحبه و سایر اقدامات باید به سفارت آمریکا در کشورهای دیگر مراجعه نمایند.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا را به شما معرفی نمودیم. می دانید که آمریکا کشوری پر طرفدار است که دارای رفاه اجتماعی بالا و شرایط اقتصادی مناسب است. برای دریافت اقامت این کشور می توانید از روش های مختلف استفاده نمایید. اما باید شرایط آن نوع مهاجرت را دارا باشید. لازم است برای پیگیری کارهای مهاجرت خود به یک وکیل مهاجرتی مراجعه کرده و از او راهنمایی بگیرید. امیدواریم از این مطالب بهره کافی را برده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.  

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا