کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل حمل و نقل در ایران ❤️【آپدیت1402】⭐️

صنعت حمل و نقل یکی از صنایع فعال و کاربردی در هر کشوری است که در صنایع دیگر هم مورد استفاده قرار می گیرد. حمل نقل ممکن است برای هر نوع کالا و یا ابزاری مورد استفاده قرار گرفته و به صورت داخلی و خارجی انجام می شود. باید بگوییم حمل و نقل مواد مختلف دارای قوانین و مقررات مختلفی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد. از طرف دیگر، مسائل مربوط به بیمه، عوارض محموله های مختلف و نکات بسیار دیگری که در عرصه حمل و نقل وجود دارد نیاز به یک فرد متخصص مانند وکیل دارد. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل حمل و نقل در ایران را به شما معرفی نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل حمل و نقل در ایران چه کسی است؟ 

صنعت حمل و نقل از جمله صنایع مربوط به حمل و نقل کالا، مسافر و تدارکات مختلف است که به تجارت داخلی و بین المللی کمک می کند. قوانین و مقررات ملی و بین المللی مختلف با هدف تضمین کیفیت و کارایی حمل و نقل توسط نهادهای دولتی تعیین شده که فعالان این حوزه ملزم به رعایت آن ها می باشند. 

بهترین وکیل حمل و نقل در ایران کسی است که دارای تحصیلات حقوقی بوده و در زمینه حمل و نقل تخصص و مهارت بیشتری دارد. در واقع این وکیل به قوانین حمل و نقل در داخل و خارج کشور مسلط بوده و به رعایت این قوانین توسط شرکت های حمل و نقل نظارت دارد. 

بهترین وکیل کیفری در ایران با تلاش برای رعایت قوانین حمل و نقل نقش مهمی در جلوگیری از ایجاد اختلافات دارد و در صورت ایجاد اختلاف هم از طریق داوری و یا طرح دعوا به حل و فصل مشکل کمک می نماید. شرکت های حمل و نقل از نظر قانونی هم ملزم به داشتن وکیل و مشاور حقوقی می باشند تا از بروز مشکلات قانونی پیشگیری نمایند. 

بهترین وکیل حمل و نقل در ایران چه کسی است؟

وظایف بهترین وکیل حمل و نقل در ایران 

یک وکیل حمل و نقل در شرکت های مربوطه دارای وظایف مشخص و معینی است که در این قسمت به آن ها اشاره می نماییم.

 • نظارت بر رعایت مقررات: تمامی شرکت های حمل و نقل موظف به رعایت قوانین این بخش می باشند؛ در غیر این صورت دچار مشکلات حقوقی خواهند شد. وکیل حمل و نقل وظیفه دارد به منظور پیشگیری از ایجاد چنین مشکلاتی نسبت به رعایت قوانین در شرکت توجه ویژه ای داشته باشد. 
 • مذاکره و تنظیم قرارداد:  طبیعی است که در یک مجموعه ای فعال در زمینه حمل و نقل، قراردادهای داخلی و خارجی مختلفی منعقد می گردد. در این مسیر نیاز به مذاکره های حقوقی با طرف مقابل می باشد که این مسئولیت به عهده وکیل است. ضمنا قراردادهای منعقد شده باید دارای مفادی باشد که هم منطبق بر قوانین بوده و هم منافع شرکت را تامین نمایند. 
 • حل و فصل اختلافات: در تمام شرکت های مختلف به وجود آمدن اختلاف اجتناب ناپذیر است. بهترین وکیل حمل و نقل در ایران باید بتواند با تکیه بر دانش و قدرت بیان خود مسائل پیش آمده را به طور قانونی و بدون نیاز به دادگاه حل و فصل نماید. در صورتی که این مشکلات به طرح دعوا منجر گردد وی باید بتواند پیگیری امور را تا کسب نتیجه مطلوب انجام دهد. 
 • امور بیمه: به دلیل مشکلات و خطراتی که سیستم حمل و نقل را تهدید می نماید، داشتن بیمه مناسب برای این شرکت ها ضروری خواهد بود. وکیل حمل و نقل باید قراردادهای بیمه ای را مورد توجه قرار داده و در صورت بروز اختلاف با بیمه ها به صورت قانونی موضوع را پیگیری نمایند. 

10 تا از بهترین وکیل حمل و نقل در ایران را بشناسید! 

محمد مهدی رضیان 

محمد مهدی رضیان

آقای رضیان وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در اصفهان به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان دارای مدارک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه اصفهان، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی  و همچنین فقه و حقوق خانواده از دانشگاه اصفهان و دکتری حقوق خصوصی می باشند. آقای دکتر رضیان به صورت کامل به زبان انگلیسی مسلط بوده و توان برقراری ارتباط با کشورهای مختلف را دارند. همکاری با بانک مهر اقتصاد و اداره کار به عنوان وکیل در سابقه کاری ایشان دیده می شود.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • رتبه برتر آزمون وکالت و همچنین آزمون اختبار 
 • پذیرش وکالت دعاوی دعاوی حقوقی و ملکی مختلف از جمله دعاوی حمل و نقل 

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ، جنب ایستگاه مترو، شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه دوم، واحد 4  

شماره تماس: 09132000186 

آرش رضایی نوین 

آرش رضایی نوین

آرش رضایی نوین کارشناس حقوق می باشد که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 33135 از کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان سابقه درخشانی در وکالت دعاوی امور ثبتی، بورس، بیمه، ثبت شرکت ها و برندها، حمل و نقل، بازرگانی صادرات و واردات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و امور بین الملل دارند. آقای رضایی با اطلاعات حقوقی و تلاش پیگیر برای حمایت از حقوق موکل خود موفق به کسب پیروزی در دعاوی مختلف شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها 

آدرس: تهران 

پرستو رادمنش 

پرستو رادمنش

خانم رادمنش پس از کسب مدرک کارشناسی حقوق، مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را نیز دریافت نموده اند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند که در استان کرمانشاه به فعالیت می پردازند. خانم رادمنش با کسب پیروزی در دعاوی مختلف به عنوان بهترین وکیل حمل و نقل در ایران شناخته شده اند. ایشان با اداره کل راه و شهرسازی، بانک ملت، بانک ملی، بانک سپه، تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین و همچنین جهاد نصر به عنوان وکیل و مشاور حقوقی همکاری داشته اند.  

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی ملکی اعم از تملک آپارتمان ها، موجر و مستاجر و شهرداری 
 • وکالت دعاوی مختلف  مطبوعاتی، رایانه ای، صنفی، حمل و نقل و راهنمایی و رانندگی 

آدرس: کرمانشاه، 22 بهمن، چهار راه سی متری دوم، رو به روی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ساختمان برج کادوس، طبقه 5، واحد 15 

شماره تماس: 09183302676 

فرزاد جوادی نژاد 

فرزاد جوادی نژاد

تحصیلات آقای جوادی نژاد لیسانس حقوق و کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلای اصفهان می باشند. ایشان مدرس دوره های تخصصی حقوق در ادارات و ارگان های دولتی و همچنین مدرس دانشگاه المهدی می باشند. در سابقه آقای فرزاد جوادی نژاد عضویت در کمیسیون معاضدت قضایی و هیات تحریره کانون وکلای دادگستری دیده می شود. پروانه وکالت شماره 2672 صادره از کانون وکلا به ایشان تعلق دارد.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی شامل لوایح و دادخواست ها 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در دعاوی خانواده، حدود، محیط زیست، حمل و نقل، قصاص و آیین دادرسی 

آدرس: اصفهان 

شماره تماس: 09133039363 

آرش نجفی 

آرش نجفی

یکی از بهترین وکیل حمل و نقل در ایران آقای آرش نجفی می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی حقوق و تجارت بین الملل می باشند که در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف دارای تخصص می باشند. ایشان به زبان انگلیسی مسلط بوده و جهت تنظیم قراردادها به زبان انگلیسی توانمند هستند. مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس، شرکت دلپذیر، شرکت اندیشه شفا طب و باشگاه ذوب آهن اصفهان در رزومه کاری ایشان وجود دارد. آقای نجفی وکالت دعاوی اجراییات، اختلاف کارگر و کارفرما، ارث و وصیت، اعسار، امور ثبتی و بسیاری از دعاوی دیگر را می پذیرند. 

تخصص و مهارت: 

 • 15 سال سابقه وکالت 
 • مشاور حقوقی در زمینه های حقوقی مختلف 
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه، شکوائیه و دفاعیه 

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان بیستم، کوچه سهیل، پلاک 2، واحد 2 

شماره تماس: 09122588842  

امید بیستونی 

امید بیستونی

آقای امید بیستونی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 45416 صادره از قوه قضاییه می باشند. ایشان با ارائه بهترین دفاعیه ها از موکلین خود به عنوان بهترین وکیل حمل و نقل در ایران شناخته شده اند. وکالت دعاوی مربوط به تعزیرات، بیمه، حدود، دعاوی پزشکی، عقود و معاملات، مطالبه وجه و بسیاری از پرونده های حقوقی دیگر در تخصص این وکیل با تجربه است. ایشان در سال های وکالت خود با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان، شرکت های تجاری و کارخانه جات تولیدات صنعتی و شهرداری همکاری داشته اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری و آنلاین 
 • تنظیم انواع قراردادها، دادخواست ها و لوایح 

آدرس: هرمزگان، شهرستان بستک، خیابان امام، ساختمان کریمیان، طبقه 1، واحد 1 

شماره تماس: 09128361743 

سید شروین علوی

سید شروین علوی

آقای علوی از وکلای خوب و شناخته شده فعال در استان تهران هستند که دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند. ایشان با تکیه بر تخصص و دانش خود موفق شده اند بسیاری از پرونده های خود را با نتیجه دلخواه موکل خود به پایان برسانند. آقای شروین علوی امکان دریافت مشاوره آنلاین و غیر حضوری را هم برای موکلین خود فراهم نموده اند. ایشان در وکالت دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و کیفری تخصص دارند و تمام تلاش خود را برای حمایت از موکلین به کار می گیرند. 

تخصص  مهارت: 

 • اخذ وکالت دعاوی مختلف 
 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 

آدرس: تهران، خیابان آریا شهر، فلکه اول 

شماره تماس: 09014085530 

سحر زارع 

سحر زارع

خانم زارع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و دارای پروانه وکالت به شماره 953 از کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان مسلط به زبان انگلیسی جهت انجام مذاکرات و عقد قرارداد می باشند. وکیل سحر زارع حدود 4 سال است که در دعاوی مختلف به وکالت می پردازند و وکالت دعاوی مختلف از جمله دعاوی مربوط به اسناد رسمی و تجاری، دعاوی حمل و نقل، قاچاق، اعسار، خانواده، دیات و دیوان عدالت اداری را می پذیرند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف 

آدرس: شیراز، خیابان فرهنگ شهر  

شماره تماس: 09171160507 

محسن مرادی 

محسن مرادی

محسن مرادی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق قضایی ادامه داده اند. ایشان در شرکت ها و موسسات مختلف به عنوان مشاور حقوقی و وکیل فعالیت می نمایند. سابقه درخشان آقای مرادی در وکالت دعاوی مختلف سبب شده است تا به عنوان بهترین وکیل حمل و نقل در ایران شناخته شوند. وکالت پرونده های مختلف از جمله دعاوی میراث فرهنگی، مالیات، شرکت های تجاری، استارتاپ ها، محیط زیست، استنکاف از اجرای احکام، امور بین الملل و اجرای ثبت توسط ایشان پذیرفته می شود.  

تخصص و مهارت:  

 • 11 سال سابقه وکالت 
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 
 • نوشتن اوراق قضایی مانند شکوائیه و دادخواست 

آدرس: فارس، شیراز، خیابان معدل، رو به روی هنرستان معدل 

شماره تماس: 09172448497  

  دانیال کریمی 

دانیال کریمی

آقای دانیال کریمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق حمل و نقل تجاری از دانشگاه تهران می باشند. ایشان همچنین دانشجوی دکترا حقوق خصوصی نیز هستند  که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری شده اند. آقای کریمی در حوزه دعاوی ملکی، بانکی، بورس ، امور بازرگانی و حمل و نقل سابقه درخشانی دارند که سبب شناخته شدن ایشان گشته است. تلاش ایشان همواره جهت احقاق حق موکلین بوده است که تا حدود زیادی هم در این زمینه موفق عمل نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره تلفنی و آنلاین 
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف 

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه 4، واحد 406 

شماره تماس: 09127107714  

ارکان قرارداد حمل و نقل زمینی 

حمل و نقل زمینی و خشکی به دو صورت داخلی و خارجی صورت می پذیرد که نوع داخلی آن در داخل مرزهای کشور انجام شده و نوع خارجی آن هم شامل حمل و نقل انواع محموله ها به خارج از کشور است. در این سیستم سه رکن اساسی وجود دارد که شامل فرستنده کالا، متصدی حمل و نقل و گیرنده کالا می باشد. 

متصدی حمل و نقل موظف است بسته را از فرستنده تحویل گرفته و به صورت سالم و درست به گیرنده آن تحویل نماید. در نتیجه مسئولیت هر گونه نقص و یا تاخیر در ارسال به عهده متصدی حمل و نقل خواهد بود. اگر محموله دچار آسیب هایی شود که به دلیل نقص در بسته بندی و یا ایراد ذاتی محموله باشد مسئولیت آن با ارسال کننده خواهد بود. در این شرایط وی موظف است هزینه های گیرنده را مسترد نموده و خسارات وی را نیز پرداخت نماید. 

در صورتی که محموله جزو مواد خطرناک باشد، فرستنده موظف است اطلاعات کافی را در خصوص آن به حمل کننده ارائه نموده تا از بروز خطرات جلوگیری شود. به طور کلی در سیستم حمل و نقل برای انتقال محموله های مختلف بار نامه وجود دارد که لازم است تمام نکات ضروری در آن ذکر شده و طرفین مطابق با آن عمل نمایند. 

ارکان قرارداد حمل و نقل زمینی

نکات مهم در انتخاب وکیل حمل و نقل 

در هنگام انتخاب وکیل برای شرکت های حمل و نقل باید دقت شود که وکیل این بخش از قوانین کشور اشراف کامل داشته باشد. بررسی سابقه وی هم از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد، زیرا لازم است که وکیل قبلا در زمینه حمل و نقل فعالیت نموده باشد تا با وظایف خود و نحوه اجرای آن ها آشنایی کامل داشته باشد. 

در هنگام مراجعه به وکیل حتما قرارداد وکالت تهیه شده و تمام نکات و اختیارات لازم در آن قید شود. لازم است که حق الوکاله هم تعیین شده و در قرارداد به طور واضح قید گردد. از طرف دیگر باید هر یک از طرفین قرارداد، آن را امضا نموده و یک نسخه از آن را در اختیار داشته باشند. 

کلام آخر 

در این مقاله در خصوص بهترین وکیل حمل و نقل در ایران صحبت نمودیم. سیستم حمل و نقل یکی از گسترده ترین صنایع کشور بوده که با بسیاری از ارگان ها و سازمان ها همکاری می نماید. کالایی که مورد حمل و نقل قرار می گیرد ممکن است مواد شیمیایی و یا آتش زا باشد که دارای خطرات خاص خود می باشد. به همین دلیل لازم است در بارنامه نکات لازم ذکر گردد. وکیل حمل و نقل باید به قوانین حقوقی حمل و نقل ملی و بین المللی واقف باشد و سعی نماید وظایف خود را به درستی انجام دهد. امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. شما عزیزان می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط بوده و نظات خود را با ما در میان بگذارید.    

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا