مهاجرت

10 تا از بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان ⚡【سال1403】⭐

در این مقاله قصد داریم بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان را به شما معرفی نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید. افراد بسیاری ممکن است بنا به دلایل مختلف مانند تحصیل، ازدواج و یا بهبود شرایط زندگی تصمیم به مهاجرت به کشوری دیگر بگیرند. به همین مقصود نیازمند کسب اطلاعات کافی نسبت به شرایط مهاجرت در کشور خود و همچنین کشور مقصد می باشند. فرآیند مهاجرت دارای مراحل مختلفی می باشد که باید توسط متقاضی طی شود. به همین منظور نیاز به دریافت مشاوره از افراد متخصص در زمینه امور مهاجرتی می باشند. موسسه های مهاجرتی یکی از گزینه های مناسب برای دریافت راهنمایی در این زمینه می باشند. 

خدمات بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان 

امروزه با افزایش میل به مهاجرت، موسسه های مهاجرتی در تمام استان ها تاسیس شده که به ارائه انواع خدمات مربوط به مهاجرت می پردازند. در واقع این موسسه ها باید در خصوص امور مهاجرت به متقاضیان مشاوره ارائه دهند. برای مهاجرت و دریافت اقامت کشورهای مختلف قوانین و مقررات مختلفی وجود دارد که ممکن است متقاضی از آن ها بی اطلاع باشد. موسسات باید اطلاعات لازم را در اختیار مهاجر قرار دهند.  

بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان باید بتواند بهترین نوع مهاجرت و اقامت متناسب با شرایط مهاجر را به وی پیشنهاد نماید. برای دریافت ویزای کشورهای دیگر باید مراحل اداری متفاوتی طی شود که موسسه مهاجرتی باید نسبت به پیگیری این امور تخصص داشته و بتوانند به مهاجر کمک کنند. آموزش های لازم در خصوص هر یک از موارد مهاجرت نیز جزو اموری است که باید توسط این مجوعه ها ارائه گردد.

    در خصوص افرادی که قصد دارند از طریق تحصیل مهاجرت کنند، موسسات مهاجرتی باید توانایی دریافت پذیرش از دانشگاه ها و مدارس را در کشورهای مقصد داشته باشند. این موسسه ها باید تا پس از مهاجرت و اقامت متقاضی در کشور مقصد در کنار او بوده و کمک ها و راهنمایی های لازم را به ایشان ارائه نمایند. 

خدمات بهترین موسسه مهاجرت اصفهان

ویژگی های وکلای موسسه مهاجرت در اصفهان 

در موسسه های مهاجرت وکلای زبده و متخصص در امور مهاجرت حضور دارند و مهاجرین را راهنمایی می کنند. این وکلا باید به کلیه قوانین و امورات مهاجرت تسلط داشته باشند. از دیگر ویژگی های وکیل مهاجرت، آگاهی داشتن نسبت به مهاجرپذیری کشورهای مختلف است. هر یک از مراجعین به این موسسات ممکن است قصد مهاجرت به کشوری خاص را داشته باشند، در نتیجه وکلای این موسسات باید نسبت به قوانین تمامی کشورها آگاهی داشته باشند. می توانید با مراجعه به مقاله بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان با این وکلا آشنا شوید و در صورت نیاز از آن ها راهنمایی بخواهید.

از دیگر خصوصیاتی که وکیل مهاجرت باید داشته باشد، تجربه پیگیری پرونده های مهاجرتی است. این تجربیات باعث می شود وکیل بتواند از راه های مختلف به مهاجر کمک کند تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای کشور مقصد را دریافت کند. وکیل مهاجرت باید بتواند در مراحل مصاحبه در کنار موکل خود باشد و توضیحات لازم برای انجام مصاحبه موفق را به مهاجر ارائه دهد. یک وکیل مهاجرت خوب باید هموراه در دسترس موکل خود بوده تا وی بتواند در صورت لزوم از او کمک بگیرد.

10 تا از بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان را بشناسید! 

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی 

موسسه مهاجرت اصطهباناتی

یکی از موسسات معتبر مهاجرتی موسسه اصطهباناتی می باشد که در زمینه حقوق خصوصی و بین الملل فعالیت می نماید. این موسسه در شهرهای تهران، اصفهان و شیراز دارای نمایندگی می باشد که آماده ارائه خدمات به متقاضیان هستند. در این مجموعه وکلای متخصص و شناخته شده ای فعالیت دارند که با وکلای سایر کشورها از جمله انگلستان، پرتغال، اتریش، مجارستان، استرالیا و کانادا همکاری نموده و امکان دریافت اقامت و تابعیت از طریق روش های مختلف را برای مراجعه کنندگان عزیز فراهم می نمایند. متقاضیان مهاجرت می توانند به صورت آنلاین و تلفنی هم از وکلای مجموعه مشاوره دریافت نمایند.

خدمات: 

 • مهاجرت کاری و ویزای کار 
 • مهاجرت و سرمایه گذاری در خارج 
 • مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو به خارج از کشور 

آدرس: اصفهان، مرداویج، انتهای بلوار شیخ کلینی، نرسیده به مرکز تعاونی پرواز، جنب املاک برمک، پلاک 15 

موسسه مهاجرت ملل متحد اصفهان 

موسسه مهاجرت ملل متحد اصفهان

یکی دیگر از مجموعه های فعال در زمینه مهاجرت در اصفهان موسسه ملل متحد می باشد. این موسسه سال ها است که در زمینه ارائه خدمات مهاجرتی فعالیت نموده و پرونده های مهاجرتی موفق بسیاری را در سابقه کاری خود دارد. وکلای معتبر و متخصص این مجموعه با تکیه بر دانش خود بهترین مشاوره ها را به متقاضیان مهاجرت ارائه می نمایند. موسسه ملل متحد در بسیاری از استان ها از جمله شیراز، تهران، سنندج، ایلام، سمنان، رشت و بسیاری از شهرهای دیگر دارای شعبات فعال می باشد. تعداد مهاجرت های موفق بالا در این موسسه نشانه حرفه ای بودن آن ها می باشد.

خدمات: 

 • مهاجرت به کانادا 
 • مهاجرت به کشورهای مختلف اروپا 
 • دریافت ویزا و اقامت کشورهای اروپایی 

آدرس: اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، جنب کوچه 28، پلاک 91، ساختمان ملل 

موسسه مهاجرتی افق روشن 

موسسه مهاجرتی افق روشن

موسسه افق روشن به واسطه انجام تعداد زیادی مهاجرت موفق به عنوان یکی از بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان شناخته شده است. این مجموعه با در اختیار داشتن وکیل های مجرب در زمینه مهاجرت بهترین مشاوره ها را به متقاضیان مهاجرت ارائه می نماید. افراد مختلف می توانند برای کسب اطلاعات در زمینه انواع مهاجرت به دفتر موسسه مراجعه نموده و یا به صورت آنلاین با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشند. سال ها سابقه این موسسه در زمینه مهاجرت سبب اعتماد مردم به این مجموعه گردیده است.

خدمات: 

 • مهاجرت کاری به کشورهای مختلف 
 • انجام امور مهاجرت و پیگیری فرآیند آن 
 • اخذ اقامت و تابعیت بسیاری از کشورهای مختلف 

آدرس: اصفهان، میر شرقی، حد فاصل فلکه فیض و جهانگیر خان قشقایی، رو به روی بانک کار آفرین، ساختمان دانیال، طبقه 1، واحد 1 

موسسه کنپارس اصفهان 

موسسه کنپارس اصفهان

شرکت کنپارس از جمله شرکت های فعال در زمینه ارائه خدمات مهاجرتی است که به افراد متقاضی مهاجرت مشاوره می دهد. این مجموعه با داشتن کادر مجرب و متخصص و همچنین داشتن سابقه درخشان در زمینه مهاجرت بسیار مورد اعتماد مردم قرار گرفته است. این موسسه از زمان اخذ تصمیم مهاجرت تا ساکن شدن مهاجر در کشور مقصد در کنار مراجعه کنندگان خود می باشد. کلیه اقدامات و آموزش های لازم برای دریافت اقامت در این مجموعه به متقاضیان ارائه می شود. امکان دریافت مشاوره غیر حضوری و آنلاین هم توسط این مجموعه فراهم شده است.

خدمات: 

 • ویزای کاری کانادا 
 • ویزای تحصیلی کانادا 
 • انواع سرمایه گذاری در کانادا 

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، بلوار دانشگاه، حد فاصل سه راه توحید و سه راه حکیم نظامی، نبش کوی خانه کارگر، مجتمع اداری تندیس، طبقه 7 

موسسه مهاجرتی ملک پور 

موسسه مهاجرتی ملک پور

از دیگر موسسات مهاجرتی معتبر در اصفهان می توان از مجموعه ملک پور نام برد. این موسسه با 15 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات مهاجرت از قدیمی ترین فعالان این عرصه می باشد. وکلای با تجربه در این مجموعه امکان ارائه خدمات مهاجرتی به بیش از 20 کشور دنیا را فراهم نموده اند. حدود 500 پرونده موفق مهاجرت توسط این موسسه به ثبت رسیده است. لازم به ذکر است که موسسه ملک پور تمامی مجوزهای قانونی برای فعالیت را اخذ نموده است. تمامی این موارد گواه تخصص، دانش و تجربه موثر اعضای موسسه ملک پور می باشد.

خدمات: 

 • خدمات مشاوره ای رایگان 
 • مهاجرت به کشورهایی اروپایی مانند اتریش و آلمان 
 • مهاجرت و دریافت اقامت کشورهای کانادا و استرالیا 

موسسه مهاجرتی ویزا یکصد 

موسسه مهاجرت ویزا یکصد

موسسه ویزا یکصد با دارا بودن کادر مجرب و ارائه خدمات متنوع در زمینه مهاجرت به عنوان بهترین موسسه مهاجرت اصفهان شناخته شده است. این مجموعه با سال ها سابقه فعالیت متقاضیان مهاجرت را راهنمایی می نماید. تعداد بالای پرونده های مهاجرتی که توسط این مجموعه با موفقیت به سرانجام رسیده اند نشانه تخصص پرسنل ویزا یکصد می باشد. این موسسه امکان مهاجرت و اخذ ویزای بسیاری از کشورها را برای مهاجرین در کمترین زمان ممکن را فراهم نموده است.

خدمات: 

 • مشاوره تلفنی 
 • مشاوره حضوری 
 • ارائه مشاوره رایگان 
 • اخذ پذیرش از دانشگاه های مختلف 

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ بهایی، بعد از چهار راه آذر، ساختمان 365، طبقه اول

موسسه مهاجرتی کاوش 

موسسه مهاجرت کاوش

مجموعه کاوش فعال در عرصه مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور می باشد که موفق به ثبت تعداد زیادی مهاجرت موفق شده است. حسن اخلاق، دانش و توانایی این مجموعه سبب ایجاد این سابقه درخشان گردیده است. این موسسه با به کارگیری وکلای حرفه ای و با تجربه حوزه مهاجرت توانسته است اعتماد مردم را جلب نماید. پیگیری کلیه امور مربوط به مهاجرت توسط وکلای مجموعه کاوش انجام می شود. کاوش حدود 23 سال است که در خصوص مهاجرت کاری و شغلی به کانادا فعالیت دارد. 

خدمات: 

 • تمدید پاسپورت کانادایی 
 • تمدید کارت اقامت کانادا 
 • دریافت اقامت کاری کانادا 

آدرس: اصفهان، خیابان چهار باغ عباسی، پاساژ افتخار، طبقه 4، واحد 519

هزینه موسسه مهاجرت در اصفهان 

به دلیل طولانی و تخصصی بودن فرآیند مهاجرت و تاثیر مهم آن بر آینده افراد، بهتر است که متقاضیان مهاجرت به موسسات مهاجرتی مراجعه کرده و از آن ها راهنمایی دریافت نمایند. اما برخی از مهاجران ممکن است به دلیل هزینه های این موسسه ها از مراجعه به آن ها منصرف شوند. باید بگوییم که هزینه ای که در مسیر مهاجرت از طریق افراد متخصص انجام می شود بسیار کمتر از هزینه های شکست و رد شدن درخواست متقاضیان است. 

به طور کلی هزینه هایی که این موسسه ها دریافت می کنند به نوع مهاجرت بستگی دارد. هر کدام از روش های دریافت اقامت مانند اقامت تحصیلی، ازدواج، کار و سرمایه گذاری دارای مراحل مخصوص به خود می باشند که هر کدام هزینه های متفاوتی دارد. بخشی از هزینه هم بابت مشاوره هایی است که در این مسیر ارائه می شود.  

هزینه های جانبی مانند هزینه مصاحبه، بلیط، اقامت و غیره هم وجود دارد که در هر نوع اقامتی باید صرف شود. اما می توان با سکونت در هتل های ارزان تر مقداری از این هزینه ها را کاهش داد. البته این بخش از هزینه ها ارتباطی به موسسات نداشته و در هر شرایطی باید پرداخت شود. تنها بخشی از هزینه پرداخت شده به عنوان حق مشاوره و حق الوکاله موسسات مهاجرت می باشد که آن هم در برابر مزیت هایی که مراجعه به موسسات دارد، مبلغ قابل توجهی نخواهد بود. 

هزینه موسسه مهاجرت در اصفهان

انواع مهاجرت 

برای رفتن به کشوری دیگر به عنوان مهاجر می توان از طریق روش های مختلف اقدام نمود که در این قسمت به معرفی انواع مهاجرت می پردازیم. در مقاله مهاجرت به کانادا، می توانید با انوع روش های مهاجرت آشنا شوید.

مهاجرت تحصیلی: این نوع مهاجرت برای افرادی است که با هدف ادامه تحصیل اقدام به مهاجرت می نمایند. این متقاضیان باید از دانشگاهی در کشور مقصد پذیرش بگیرند. 

مهاجرت از طریق ازدواج: ساده ترین نوع مهاجرت، از طریق ازدواج می باشد. اگر فردی با تبعه کشوری دیگر ازدواج نماید، می تواند اقامت آن کشور را به دست آورد. 

مهاجرت کاری: بسیاری از افراد برای بهبود شرایز کاری تصمیم به مهاجرت می گیرند. در این روش، فرد باید دارای تخصص و مهارت مورد نیاز کشور مقصد باشد. 

مهاجرت سرمایه گذاری: در این روش متقاضی مهاجرت باید در کشور مقصد سرمایه گذاری نماید. این سرمایه می تواند به صورت ثبت شرکت، خرید ملک و یا سرمایه گذاری در بورس آن کشور باشد. 

کلام آخر 

در این مقاله بهترین موسسه مهاجرت در اصفهان را به شما معرفی نمودیم. شهروندان اصفهانی که قصد مهاجرت دارند می توانند به این موسسات مراجعه نموده و فرآیند مهاجرت خود را طی نمایند. وکلای این موسسه ها می توانند با استفاده از دانش، تخصص و تجربه خود بهترین نوع مهاجرت را به متقاضیان پیشنهاد نماید و پروسه دریافت اقامت مهاجر را پیگیری نمایند. مهاجران حتی پس از رسیدن به کشور مقصد هم می توانند از این موسسات و مشاورین آن ها راهنمایی دریافت نمایند. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. می توانید سوالات خود را با وکلا و موسسات معرفی شده در میان بگذارید. ما در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما عزیزان هستیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا