وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان❤️【سال1403】⚖️

امروزه بیشتر پرونده‌های حقوقی در دادگاه خانواده پرونده‌های مربوط به انحصار وراثت و ارث و میراث می‌باشد. برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از این پرونده‌ها بگیرید باید اطلاعات کامل از مسائل حقوقی و قوانین کشور در رابطه با ارث و میراث داشته باشید، در غیر این صورت می‌توانید با انتخاب بهترین وکیل در حوزه انحصار وراثت به نتایج موردنظر خود در پرونده‌های مربوط به ارث و میراث برسید. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان می‌پردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

تعریف دقیق ارث و انحصار وراثت در قانون

همانطور که می‌دانید ارث و انحصار وراثت از موضوعات فوق العاده مهمی است که پس از فوت افراد برای خانواده وی مطرح می‌شود. مطابق قانون کشور زمانی که فردی فوت کند و شناسنامه وی باطل شود وراث اجازه تصرف و دخل در همه اموال به جا مانده از وی را ندارد، از این رو وارث شخص فوت شده فقط زمانی می‌تواند به اموال دسترسی داشته باشد و آن را تصرف کند که مراحل ارث و انحصار وراثت را به صورت قانونی انجام دهد و وراث برای انحصار وراثت فرد به گواهی انحصار نیاز دارد.

لازم به ذکر بوده که در گواهی انحصار وراثت تمامی افراد وراث به طور قانونی مشخص شده و از این طریق از ایجاد هرگونه دعاوی جلوگیری می‌شود. توجه داشته باشید که این گواهی دارای ارزش قانونی بوده و لازم است که رابطه بین متوفی و وراث نسبی و سببی باشد.

تعریف دقیق ارث و انحصار وراثت در قانون

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان کسی است که پروانه پایه یک دادگستری را داشته باشد و بتواند با تجربه کافی و تخصص بالا بهترین نتیجه را از تقسیم ارث و میراث و دعاوی خانوادگی برای موکل به ارمغان آورد. وکیل خانواده و ارث و میراث باید تجربه کافی را در پرونده‌های خانوادگی، کیفری، حقوقی ،ملکی و ثبتی داشته باشد تا بتواند در پرونده‌های ارث و انحصار وراثت حرفه‌ای عمل کند.

حق الوکاله بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان

حق الوکاله وکیل ارث و انحصار وراثت در پرونده‌های مختلف متفاوت بوده و نمی‌توان یک حق الوکاله ثابتی را برای همه پرونده‌های ارث و انحصار وراثت در نظر گرفت. در حالت کلی حق الوکاله بهترین وکیل ارث و انحصار به عواملی مثل پیچیدگی پرونده و مهارت و تخصص وکیل بستگی دارد، لذا اگر می‌خواهید از حق الوکاله دقیق وکلا در پرونده‌های ارث و انحصار وراثت مطلع شوید با برخی از بهترین وکلای ارث و انحصار ارتباط برقرار کرده و در این مورد از آن ها مشورت بگیرید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ثبتی، حقوقی، ملکی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✅ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان را بشناسید!

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

مریم قربان پور دشتکی

مریم قربان پور دشتکی

سرکار خانم دشتکی دارای سابقه 12 ساله در انواع دعاوی کیفری، خانوادگی و ثبتی و از بهترین وکلای پایه یک دادگستری اصفهان محسوب می‌شود. ایشان سابقه وکالت و همکاری با بانک صادرات، موسسات مالی و سایر شرکت‌های خصوصی را نیز دارد.

خدمات:

 • وکالت در دعاوی خانوادگی، ثبتی و حقوقی
 • مشاوره و وکالت در امور مربوط به ثبت احوال و ارث و میراث

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ بهایی، روبروی بیمارستان مهرگان، ساختمان کیان، طبقه 3،  واحد 8

مسرور گیتی فر

مسرور گیتی فر

خانم مسعود گیتی فر دارای مدرک کارشناسی در رشته حقوق و کارشناسی ارشد از حقوق بین‌المللی جزو بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان محسوب می‌شود. خانم گیتی فر کارشناس در پرونده‌های خانوادگی و ملکی بوده و 11 سال سابقه کار موفق در انواع دعاوی کیفری و حقوقی را دارد.

خدمات:

 • وکالت در انواع دعاوی نظام صنفی و ملکی
 • مشاوره و وکالت در امور مربوط به دعاوی ارث و میراث

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، نرسیده به چهارراه امین، جنب بانک انصار، پلاک 781

محمود گنجوی

محمود گنجوی

آقای محمود گنجوی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می‌باشد. آقای گنجوی با بیش از 15 سال سابقه کار تخصص و مهارت بالای در انواع دعاوی کیفری، ارث، ملکی، خانواده، طلاق و مالی داشته و جزو بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان شناخته می‌شود.

خدمات:

 • مشاور حقوقی
 • وکالت در انواع دعاوی خانوادگی، ملکی و ارث و میراث

 آدرس: اصفهان، سه راه سیمین، ابتدای بلوار کشاورز، ساختمان دی، طبقه 6، واحد 19

عباس شفائی شهر بابکی

عباس شفائی شهر بابکی

آقای شهربابکی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان بوده و سابقه کار به عنوان مشاور و وکیل حقوقی در شرکت‌هایی مانند شهرداری بندرعباس، بنیاد مسکن بندرعباس، اداره راه بندرعباس و سنگ آهن سیرجان مشغول به فعالیت است. ناگفته نماند که ایشان سابقه کاری درخشانی را در امور مربوط به ارث و انحصار وراثت را نیز در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

 خدمات:

 • وکالت و مشاوره در انواع دعاوی ملکی، حقوقی و ثبتی
 • وکالت و مشاوره در پرونده‌های مربوط به ارث و انحصار وراثت

آدرس: اصفهان، سعادت آباد، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت غربی، روبروی فضای سبز، کاخ سبز، طبقه دوم

دامون صادقی

دامون صادقی

آقای صادقی از بهترین وکلای ارث و انحصار استان با 13 سال سابقه کار در اصفهان شناخته شده که دارای پروانه پایه یک دادگستری نیز می‌باشد. لازم به ذکر بوده که ایشان در شرکت هایی مانند پیمانکاران انتقال برق و آژانس‌های مسافرتی به عنوان مشاور حقوقی نیز مشغول به کار می‌باشد.

خدمات :

 • مشاور حقوقی
 • وکالت در امور ارث و انحصار وراثت

آدرس: اصفهان، خیابان خاقانی، جنب قنادی اندلس، ساختمان پارس، طبقه دوم، واحد سوم

رضوان سلیمانی

رضوان سلیمانی

خانم رضوان سلیمانی از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان شناخته شده از وکلای پایه یک دادگستری در این شهر می‌باشد.

خدمات:

 • وکالت در انواع دعاوی خانوادگی، ملکی و ثبتی
 • مشاوره و وکالت در امور ارث و انحصار وراثت

آدرس: اصفهان، خیابان شهید یکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان وکلای دادمهر، طبقه چهارم ، واحد 44

شماره تماس: 09133327750

مصطفی رفیعیان

مصطفی رفیعیان

آقای رفیعیان با تجربه و تخصص بالا جزو بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان وکیل پایه دادگستری با 26 سال سابقه کار در این استان محسوب می‌شود. ایشان سابقه کاری درخشانی را در رابطه با امور مختلف حقوقی و کیفری در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خدمات:

 • مشاوره حقوقی در انواع دعاوی کیفری و حقوقی
 • وکالت و مشاوره در پرونده‌های ارث و انحصار وراثت

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، مجتمع پارک، پلاک 606

مراحل اخذ گواهی انحصار وراثت و مدارک مورد نیاز

طبق بند 3 ماده 11 از قانون کشور شما می‌توانید از شوراهای حل اختلاف اقدام به اخذ گواهی انحصار وراثت کنید. در این زمینه وراث یا وکیل دادگستری می‌بایست با مدارک انحصار وراثت در قدم اول به خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کرده و درخواست خود را در رابطه با اخذ گواهی ارث و انحصار وراثت مطرح کند. لازم به ذکر بوده که عدم رضایت یکی از وراث، عدم حضور یکی از ورثه و اختلاف مابین بر ورثه هیچ مانعی جهت صدور گواهی انحصار وراثت به وجود نمی‌آورد.

مدارک مورد نیاز برای دادخواست و اخذ گواهی انحصار وراثت شامل شناسنامه متوفی، گواهی فوت، شناسنامه وراث، وصیت‌نامه و عقدنامه در صورت ازدواج می‌باشد. البته توجه داشته باشید که حتی اگر یکی از ورثه بدون شناسنامه گواهی فوت تنها با مدرک شناسایی خودش از شورا یا اداره ثبت احوال استعلام بگیرد قادر به اخذ گواهی انحصار وراثت می‌باشد.

ناگفته نماند در صورتی که مدارک ذکر شده ناقص باشد زمان استعلام از 3 یا 7 روز افزایش خواهد یافت. بهتر است برای دریافت نتایج در سریع‌ترین زمان ممکن استعلام را به صورت دستی از شورا دریافت کرده و آن را به اداره ثبت احوال تحویل دهید.

مراحل اخذ گواهی انحصار وراثت و مدارک مورد نیاز

آیا اخذ گواهی انحصار وراثت بدون وکیل امکان پذیر است؟

در رابطه با اخذ گواهی انحصار وراثت باید بدانید که در صورتی که شما از قوانین کشور در رابطه با انحصار وراثت آگاهی کامل داشته باشید می‌توانید شخصاً اقدام به دریافت گواهی انحصار وراثت کنید، بنابراین وجود وکیل دادگستری در امور مربوط به ارث و انحصار وراثت ضروری نیست، اما اگر اطلاعات کافی در رابطه با قوانین کشور در پرونده‌های ارث و وراثت را ندارید بهتر است از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان کمک و مشاوره دریافت کنید و بتوانید هر چه سریعتر به نتایج مورد نظر خود از پرونده ارث و انحصار برسید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در اصفهان

حق الوکاله بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان

محروم کردن از ارث و مهریه در انحصار وراثت

در رابطه با محروم کردن ارث در انحصار وراثت باید بدانید که طبق قانون کشور هیچ شخصی نمی‌تواند ورثه خود را از ارث محروم کند، بنابراین محروم کردن از ارث طبق قوانین کشور وجاهت قانونی ندارد. در این زمینه شخص تنها می‌تواند که یک سوم اموال خود را به نحو شخص یا اشخاص خاصی وصیت کند. بنابراین اگر در رابطه با محروم کردن از ارث دچار مشکل قانونی هستید با مراجعه به بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان می توانید به نتایج مطلوبی از ارث و انحصار وراثت از شخص متوفی برسید.

یکی از اساسی‌ترین سوال‌هایی که بعد از فوت متوفی مطرح می‌شود این است که تکلیف مهریه پس از فوت شوهر چیست؟ در رابطه با این پاسخ باید بدانید که زن می‌تواند بعد از فوت شوهر درخواست مهریه خود را مطرح کرده و طبق قانون کشور مهریه خانم از اموال به جا مانده از شوهر پرداخت خواهد شد. در این رابطه لازم است یادآور شویم که طبق ماده 226 قانون کشور مهریه خانم متوفی حق تقدم بر سایر ورثه یا طلبکاران متوفی دارد.

محروم کردن از ارث و مهریه در انحصار وراثت

کلام آخر

ارث و انحصار وراثت یکی از پرونده‌های مهم خانوادگی در دادگاه‌های امروزی است. در صورتی که شما با تمامی قوانین و مقررات کشور در رابطه با پرونده‌های ارث و انحصار وراثت به خوبی آشنایی داشته باشید می‌توانید شخصاً اقدام به حل این پرونده‌ها کنید، اما اگر توانایی و مهارت کافی در حل این پرونده‌ها ندارید می‌توانید از وکلایی بهره گیرید که تخصص و تجربه کافی را در حل پرونده‌های مربوط به ارث و انحصار وراثت دارند. در این مقال از وکیل چی به معرفی بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان پرداختیم، امیدواریم با به کارگیری از این وکلا بهترین نتایج را در پرونده‌های خود بگیرید.

حق الوکاله وکیل ارث و انحصار وراثت چقدر است؟

حق الوکاله وکیل انحصار وراثت به عوامل مختلفی بستگی داشته و نمی‌توان قیمت دقیقی از آن را مشخص کرد.

آیا دریافت مهریه بعد از فوت همسر امکان‌پذیر است؟

بله زن می‌تواند بعد از فوت همسرش درخواست دریافت مهریه خود را نیز مطرح کند و مهریه خانم از اموال به جا مانده است شوهر پرداخت خواهد شد.

مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در اصفهان چیست؟

بهترین وکلا در حوزه ارث و انحصار وراثت وکلایی هستند که با قوانین کشور در این زمینه آشنایی کامل دارند و با تخصص و مهارت بالا شما را به نتیجه دلخواهتان از این پرونده‌ها می رسانند.

امتیاز دهید

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا