وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز را به شما معرفی کنیم؛ در شهر بزرگ شیراز مردم به مشکلات متعددی برخورد می کنند که این مشکلات ممکن است در زمینه های متعدد از جمله خانواده و ملک و املاک و امور کیفری باشند، از این رو بهتر است از یک وکیل مجرب و متعهد کمک بگیرند؛ در شیراز وکلای زن برابر مردان در حال فعالیت اند و تعداد آن ها کمتر از وکلای مرد نیست؛ وکیل زن می تواند به موکلین خانم کمک بهتری کند و در ضمن آن ها را در زمینه دعاوی خانواده بهتر درک کند؛ اگر شما به دنبال یافتن وکیل زن کارکشته و خبره هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در شیراز کیست؟

همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد، در شیراز تعداد بسیار زیادی وکیل زن مشغول ارائه خدمات تخصصی هستند و می توانند به مردم عزیز شهر شیراز، کمک شایانی کنند؛ بهترین وکیل زن در شیراز می تواند با هر یک از موکلین خود از جمله خانم ها ارتباط بسیار خوبی برقرار کند و دلگرمی کافی به آن ها بدهد؛ وکیل زن اطلاعات کافی در زمینه تمام دعاوی حقوقی دارد و می تواند به هر یک از موکلین خود در این زمینه کمک کند.

بهترین وکیل زن در شیراز به کسی گفته می شود که می تواند با هر یک از موکلین خود کاملا با احترام و ادب برخورد کند و اجازه ندهد دادگاه حق او را ضایع کند؛ وکیل زن می تواند در هر یک از جلسات دادگاه موکل خود حاضر شود و در برابر قانون از موکلش دفاع کند و از فن بیان قوی خود استفاده کند.

در شهر اهواز نیز وکلای زن بسیار زیادی وجود دارند که می توانند به مردم کمک کنند؛ اگر به دنبال وکیل زن در این شهر بزرگ هستید، به مقاله بهترین وکیل زن در اهواز مراجعه کنید.

بهترین وکیل زن در شیراز کیست؟

دعاوی مورد قبول توسط وکیل زن

بهترین وکیل زن در شیراز باید بتواند پرونده هایی با دعاوی مختلف تقبل کند و آن ها را با موفقیت به پایان برساند؛ برخی از دعاوی که توسط وکیل زن پذیرفته می شوند شامل موارد زیر اند:

دعاوی کیفری: در این دعوای، فرد جهت اعلام کردن وقوع جرم به هر یک از مراجع قضایی مراجعه می کند یا از این مراجع می خواهد که شخص مجرم را مجازات کنند؛ در قانون مجازات اسلامی، برخی از عمل ها جرم شناخته شده اند که اگر فردی مرتکب این جرم ها شود، مجرم شناخته می شود و این جرم جزو دعاوی کیفری می باشد؛ برخی از دعاوی کیفری شامل کلاهبرداری، قتل، سرقت، خیانت در امانت و … است.

دعاوی خانواده: این دسته از دعاوی مربوط به مشکلات خانواده و زوجین می باشد که انواع مختلفی دارد؛ برخی از دعاوی خانواده شامل طلاق، نفقه، مهریه، تمکین، حضانت، استرداد جهیزیه و … است.

دعاوی ملکی: این دعاوی نیز به خرید و فروش املاک مربوط می باشد؛ در صورتی که افراد زمان خرید و فروش یا اجاره ملک، تخلفاتی مرتکب شوند، مجرم شناخته می شوند و این تخلفات جزو دعاوی ملکی در نظر گرفته می شوند؛ این دعاوی شامل دعوای خلع ید، دعوای رفع تصرف عدوانی و … است.

دعاوی تجارت: این دسته از دعاوی مربوط به امور بازرگانی می باشند؛ این دعاوی بیشتر به مراوداتی مالی تجاری فی مابین تجار و شرکت های تجاری مربوط است؛ این دعاوی شامل دعاوی مربوط به ورشکستگی، دعاوی مربوط به صادرات و واردات تجار و … است.

10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز را بشناسید!

سحر ایزدی

سحر ایزدی

سحر ایزدی یکی از بهترین وکیل زن در شیراز می باشند؛ ایشان در شهر شیراز فعالیت تخصصی در زمینه وکالت پرونده های متعدد انجام می دهند و خدمات منحصر به فردی به مردم عزیز شهر شیراز ارائه می دهند؛ ایشان در دادگستری شیراز به عنوان وکیل پایه یک فعالیت تخصصی انجام می دهند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که کمک شایانی به موکلین خود کنند؛ وی تجربه و سابقه بسیار درخشانی در حل مشکلات دعاوی حقوقی و کیفری دارند؛ ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق و فقه خصوصی اخذ کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره های حضوری و غیرحضوری
 • تنظیم قرارداد

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، بلوار زرهی

تلفن تماس: 09171249610

نگین پورغلام

نگین پورغلام

نگین پورغلام به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در شیراز شناخته می شوند؛ ایشان جزو وکلای برتر شهر شیراز هستند و در ضمن وکیل پایه یک دادگستری نیز هستند؛ در شیراز بسیاری از افراد ایشان را می شناسند و شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارند؛ وی دانش و مهارت بسیار زیادی در زمینه وکالت دعاوی مختلف دارند و تا به امروز توانسته اند پرونده های متعددی را با موفقیت به پایان برسانند؛ ایشان احترام هر یک از موکلین خود را حفظ می کنند و سعی می کند پیش از آغاز پرونده، نتایج را به صورت احتمالی به موکل خود اعلام کند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال تجربه و سابقه درخشان
 • تسلط کافی در امور مذاکرات
 • تسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، ساختمان هامون، طبقه6، واحد 15

تلفن تماس: 09171194651

رقیه قائدی

رقیه قائدی

رقیه قائدی یکی از بهترین وکیل زن در شیراز می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در شیراز به عنوان یک وکیل تخصصی در حال فعالیت هستند؛ دعاوی خانواده جزو پرونده هاییست که ایشان تسلط و مهارت بیشتری در حل مشکلات آن ها دارند؛ می توان گفت سرکار خانم قائدی بین مردم عزیز شهر شیراز بسیار شهرت دارند و موکلین رضایت کافی از نحوه وکالت شان دارند؛ شماره پروانه وکالت وی 34891 است و این پروانه را از کانون وکلای دادگستری اخذ کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه درخشان
 • وکالت برای چند بانک دولتی و خصوصی
 • وکالت برای موسسه های تجاری

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی

تلفن تماس: 09173228495

فاطمه حیدری

فاطمه حیدری

فاطمه حیدری یکی از بهترین وکیل زن در شیراز می باشند و جزو وکلای برتر این شهر بزرگ هستند و خدمات بسیار خوبی به مردم عزیز شهر شیراز ارائه می دهند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و می توانند در زمینه دعاوی مختلف وکالت کنند و پرونده های بسیار سنگین و سخت را تقبل کنند؛ سرکار خانم حیدری شهرت بسیار زیادی بین موکلین خود دارند و توانسته اند با رفتار بسیار محترمانه با موکلین خود، رضایت تک تک شان را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در کانون وکلای استان فارس
 • اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، کوچه دادگاه، ساختمان پارسه، طبقه دوم، واحد8

تلفن تماس: 09172046833

راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی جزو وکلای برتر شهر شیراز هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در شیراز شناخته می شوند؛ ایشان در دادگستری شیراز به عنوان وکیل پایه یک فعالیت تخصصی انجام می دهند و بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهند؛ پرونده های متعددی توسط ایشان با موفقیت به پایان رسیده اند که این مسئله خود موجب جلب نظر بسیاری از افراد شهر شیراز شده است و تعداد موکلین شان روز به روز افزایش می یابد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه وکالت
 • مشاور حقوقی در شیراز

آدرس: شیراز، چهارراه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگاد، واحد5

تلفن تماس: 09171047077

چه وظایفی بر عهده بهترین وکیل زن در شیراز است؟

بهترین وکیل زن در شیراز وظایف بسیار زیادی برعهده دارد و باید به دلیل قرار گرفتن در جایگاه وکیل، ایفای نقش کند؛ برخی از این وظایف را در ادامه برایتان شرح خواهیم داد:

 • بهترین وکیل زن در شیراز وظیفه دارد که در تک تک جلسات دادگاه حاضر شود و از موکلش به خوبی دفاع کند.
 • وکیل زن باید سعی کند که هر ادله و شواهدی که به دست می آورد را به حالت مستند آماده و حاضر کند و به دادگاه ارائه دهد.
 • وکیل باید به هر یک از موکلین خود مشاوره های خصوصی ارائه دهد
 • بهترین وکیل زن در شیراز باید به قراردادی که تنظیم کرده است عمل کند.
چه وظایفی بر عهده بهترین وکیل زن در شیراز است؟

مشاور حقوقی به چه کسی گفته می شود؟

هر یک از مشاورین حقوقی در رشته حقوق دانش آموخته اند یا توانسته اند مبانی فقه و حقوق اسلامی را بیاموزند؛ مشاور حقوقی بعد از این که توانست مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا را پایان دهد، می تواند به هر یک از افراد مراجعه کننده به دفترشان، مشاوره خصوصی ارائه دهد؛ در صورتی که یک مشاور حقوقی بخواهد مشاوره ارائه دهد، نیازی به داشتن پروانه وکالت ندارد ولی وکیل نیاز دارد که برای وکالت در زمینه دعاوی مختلف، مدرک تحصیلی داشته باشد و حتما در آزمون وکالت شرکت کرده باشد.

مشاور حقوقی وظیفه دارد که قرارداد های مختلف را برای افراد مراجعه کننده به دفترشان تنظیم کند و نظارت کافی بر روی روند عقد قرارداد داشته باشد؛ یک مشاور حقوقی باید اطلاعات دقیق درباره ی موضوع جمع آوری کند و از قوانین استفاده صحیح نماید؛ مشاور حقوقی می تواند در زمینه کیفری و حقوقی ایفای نقش کند.

وکلای بسیار زیادی در تهران وجود دارند که به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز می دهند، برای یافتن این وکلا به مقاله بهترین وکیل زن در تهران مراجعه کنید.

کلام آخر

در شهر بزرگ شیراز نیز بسیاری از افراد با مشکلات متعدد حقوقی مواجه می شوند و به دنبال یافتن وکیل مجرب برای حل این مشکلات هستند؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفید و باارزشی در رابطه با وکالت خانم ها در شیراز در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت زن دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

انواع وکالت کدامند؟

معاضدتی، تسخیری، انتخابی، اتفاقی

یک وکیل می تواند مشاور حقوقی نیز باشد؟

بله وکیل می تواند مشاوره حقوقی نیز به موکلین ارائه دهد.

وکیل زن می تواند وکالت دعاوی کیفری را تقبل کند؟

وکیل زن می تواند تمامی دعاوی را تقبل کند و با موفقیت به پایان برساند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا