کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز را به شما معرفی کنیم؛ در شهر بزرگ شیراز مردم به مشکلات متعددی برخورد می کنند که این مشکلات ممکن است در زمینه های متعدد از جمله خانواده و ملک و املاک و امور کیفری باشند، از این رو بهتر است از یک وکیل مجرب و متعهد کمک بگیرند؛ در شیراز وکلای زن برابر مردان در حال فعالیت اند و تعداد آن ها کمتر از وکلای مرد نیست؛ وکیل زن می تواند به موکلین خانم کمک بهتری کند و در ضمن آن ها را در زمینه دعاوی خانواده بهتر درک کند؛ اگر شما به دنبال یافتن وکیل زن کارکشته و خبره هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در شیراز کیست؟

همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد، در شیراز تعداد بسیار زیادی وکیل زن مشغول ارائه خدمات تخصصی هستند و می توانند به مردم عزیز شهر شیراز، کمک شایانی کنند؛ بهترین وکیل زن در شیراز می تواند با هر یک از موکلین خود از جمله خانم ها ارتباط بسیار خوبی برقرار کند و دلگرمی کافی به آن ها بدهد؛ وکیل زن اطلاعات کافی در زمینه تمام دعاوی حقوقی دارد و می تواند به هر یک از موکلین خود در این زمینه کمک کند.

بهترین وکیل زن در شیراز به کسی گفته می شود که می تواند با هر یک از موکلین خود کاملا با احترام و ادب برخورد کند و اجازه ندهد دادگاه حق او را ضایع کند؛ وکیل زن می تواند در هر یک از جلسات دادگاه موکل خود حاضر شود و در برابر قانون از موکلش دفاع کند و از فن بیان قوی خود استفاده کند.

در شهر اهواز نیز وکلای زن بسیار زیادی وجود دارند که می توانند به مردم کمک کنند.

بهترین وکیل زن در شیراز کیست؟

دعاوی مورد قبول توسط وکیل زن

بهترین وکیل زن در شیراز باید بتواند پرونده هایی با دعاوی مختلف تقبل کند و آن ها را با موفقیت به پایان برساند؛ برخی از دعاوی که توسط وکیل زن پذیرفته می شوند شامل موارد زیر اند:

دعاوی کیفری: در این دعوای، فرد جهت اعلام کردن وقوع جرم به هر یک از مراجع قضایی مراجعه می کند یا از این مراجع می خواهد که شخص مجرم را مجازات کنند؛ در قانون مجازات اسلامی، برخی از عمل ها جرم شناخته شده اند که اگر فردی مرتکب این جرم ها شود، مجرم شناخته می شود و این جرم جزو دعاوی کیفری می باشد؛ برخی از دعاوی کیفری شامل کلاهبرداری، قتل، سرقت، خیانت در امانت و … است.

لازم به ذکر است، کسانی که درگیر دعاوی کیفری هستند می توانند؛ از طریق مقاله بهترین وکیل کیفری در شیراز وکیل موردنظر را جویا شوند.

دعاوی خانواده: این دسته از دعاوی مربوط به مشکلات خانواده و زوجین می باشد که انواع مختلفی دارد؛ برخی از دعاوی خانواده شامل طلاق، نفقه، مهریه، تمکین، حضانت، استرداد جهیزیه و … است.

دعاوی ملکی: این دعاوی نیز به خرید و فروش املاک مربوط می باشد؛ در صورتی که افراد زمان خرید و فروش یا اجاره ملک، تخلفاتی مرتکب شوند، مجرم شناخته می شوند و این تخلفات جزو دعاوی ملکی در نظر گرفته می شوند؛ این دعاوی شامل دعوای خلع ید، دعوای رفع تصرف عدوانی و … است.

دعاوی تجارت: این دسته از دعاوی مربوط به امور بازرگانی می باشند؛ این دعاوی بیشتر به مراوداتی مالی تجاری فی مابین تجار و شرکت های تجاری مربوط است؛ این دعاوی شامل دعاوی مربوط به ورشکستگی، دعاوی مربوط به صادرات و واردات تجار و … است.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز را بشناسید!

خانم راحله کیانی بیگدلی

خانم راحله کیانی بیگدلی

خانم راحله کیانی بیگدلی به عنوان یک وکیل حرفه ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات وکالتی میباشد.

آدرس: دفتر شیراز خيابان قصردشت نرسیده به چهار راه ملاصدرا نبش کوچه ۲۴طبقه دوم بانک پاسارگاد واحد ۵

شماره واتساپ: 09354994109

شماره همراه: 09171047077

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری

خانم زهرا بهاری از وکلای باسابقه در شیراز هستند. که ۱۳ سال سابقه وکالت دارند و عضو کانون وکلای دادگستری استان فارس میباشند. که رتبه ۶ آزمون ورودی به وکانون وکلای استان فارس در سال ۸۹ هستند. وجه تمایز ایشان وظیفه شناسی و انسان دوستی و دلسوزی در کنار مهارت و دانش حقوقی است. ایشان در هر پرونده مسیر پرونده را به موکل نشان میدهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع میکنند. در خصوص گرفتن حق الوکاله بسیار با انصاف میباشند.

حضور در دفتر وکالت با هماهنگی قبلی

ساعت پاسخ گویی :
شنبه تا پنجشنبه
عصرها ساعت 5 تا 8
صبح ها ساعت 9 تا 13

آدرس :

شیراز . خیابان قصردشت . جنب کانون وکلا. نبش ک ۴۴. ساختمان ارسلان . طبقه ۷. واحد ۵

شماره تماس :

۰۹۱۷۰۰۰۴۳۸۳

 سحر زارع

 سحر زارع

سحر زارع وکیل پایه یک دادگستری در شهر زیبا و بزرگ شیراز می باشد که مشغول به دعاوی های خانواده، مهریه، طلاق، کیفری، ثبتی و غیره است؛ ایشان به کار و تخصص وکالتی مشغول است و مشاوره های حضوری و غیر حضوری در اختیار مردم قرار می دهد؛ سرکار خانم سحر زارع مهارت بسیار زیادی در حل کار وکالتی دارد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09171160507

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، روبروی دادسرا، ساختمان طبیعت

 نجمه مباشری

 نجمه مباشری

نجمه مباشری وکیل پایه یک دادگستری در شیراز است؛ ایشان یک وکیل با سابقه کاری بسیار بالا است که در شیراز مشغول به انجام فعالیت و تخصص می باشد و در همه دعاوی ها متخصص است. سرکار خانم نجمه مباشری مشاوره های حقوقی بسیار خوبی را به مردم عزیز ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال تخصص کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173039460

آدرس: شیراز، سه راه باغشاه، س آبی

 سودابه فرهی

سودابه فرهی

سودابه فرهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بزرگ شیراز است که به عنوان بهترین وکیل زن در شیراز شناخته شده است. وی یک وکیل با سابقه کاری درخشان می باشد و موفقیت بسیار زیادی را برای تمام پرونده هایی که برعهده گرفته است، کسب نموده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سوابق و تخصص وکالت
 • کارشناس حقوق عمومی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173107264

آدرس: شیراز، خیابان فردوسی (نبش تقاطع سعدی)، جنب بانک ایران زمین، ساختمان شماره 8، طبقه 2

 مریم السادات پیراسته

 مریم السادات پیراسته

 مریم السادات پیراسته وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل زن در شیراز است که تخصص و مهارت بسیار بالایی در همه انواع دعاوی ها و امور حقوقی دارد. وی تا به امروز وکالت و مشاوره حقوقی برای هر یک از شرکت های معتبر حقوقی را برعهده گرفته است و به کلیه دعاوی ها مشغول است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه و مهارت در حوزه وکالت
 • دکترای حقوق عمومی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173109402

آدرس: شیراز، باوار پاسدارن، بین کوچه 66 و 68، ساختمان وزرا، طبقه 4

فاطمه خرم آبادی

فاطمه خرم آبادی

فاطمه خرم آبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زیبا شیراز می باشد و به عنوان بهترین وکیل زن در شیراز مشغول به فعالیت وکالت است. وی سابقه بسیار بالایی در زمینه وکالت دارد و پرونده های بسیار زیادی را تا به امروز به موفقیت رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالتی
 • عضو کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان فارس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177496753

آدرس: شیراز، معالی آباد، جنب مسجد دستغیب

فاطمه حیدری

بهترین وکیل ملکی در شیراز

فاطمه حیدری وکیل پایه یک دادگستری در شهر شیراز است که مهارت بالا و تسلط کافی بر روی قوانین حقوقی به عنوان بهترین وکیل زن در شیراز دارد؛ وی در حوزه های ملکی، مالی، کیفری، خانواده و غیره در شهر شیراز مشغول به فعالیت می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان فارس
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09172046833

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، کوچه دادگاه، ساختمان پارسه، طبقه دوم، واحد هشتم

سحر ایزدی

بهترین وکیل ملکی در شیراز

سحر ایزدی وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر بزرگ شیراز مشغول به انجام فعالیت حقوقی می باشد. وی در حوزه دعاوی های ملکی، کیفری، حقوقی، ثبت اسناد، خانواده و غیره فعالیت تخصصی دارد. ایشان خدمات وکالتی از جمله مشاوره حضوری و غیرحضوری، اخذ پرونده، تنظیم قرارداد، نوشتن اوراق قضایی را به عهده دارد و با لقب بهترین وکیل زن در شیراز در بین مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09171249610

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، بلوار زرهی

نگین پورغلام

بهترین وکیل ملکی در شیراز

نگین پورغلام وکیل پایه یک دادگستری است که دارای سوابق و کارنامه بسیار درخشان وکالتی در شهر بزرگ شیراز می باشد. ایشان پس از برگزار کردن مشاوره با هر یک از موکل خود، نتایج پیش رو را با صراحت با موکل بیان می کند؛ ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در شیراز از دید مردم شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از 4 سال تجربه وکالتی
 • تسلط بر امور مذاکرات و قراردادها
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • تسلط بر زبان انگلیسی

شماره تماس:  09171194651

آدرس:  شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15

چه وظایفی بر عهده بهترین وکیل زن در شیراز است؟

بهترین وکیل زن در شیراز وظایف بسیار زیادی برعهده دارد و باید به دلیل قرار گرفتن در جایگاه وکیل، ایفای نقش کند؛ برخی از این وظایف را در ادامه برایتان شرح خواهیم داد:

 • بهترین وکیل زن در شیراز وظیفه دارد که در تک تک جلسات دادگاه حاضر شود و از موکلش به خوبی دفاع کند.
 • وکیل زن باید سعی کند که هر ادله و شواهدی که به دست می آورد را به حالت مستند آماده و حاضر کند و به دادگاه ارائه دهد.
 • وکیل باید به هر یک از موکلین خود مشاوره های خصوصی ارائه دهد
 • بهترین وکیل زن در شیراز باید به قراردادی که تنظیم کرده است عمل کند.
چه وظایفی بر عهده بهترین وکیل زن در شیراز است؟

مشاور حقوقی به چه کسی گفته می شود؟

هر یک از مشاورین حقوقی در رشته حقوق دانش آموخته اند یا توانسته اند مبانی فقه و حقوق اسلامی را بیاموزند؛ مشاور حقوقی بعد از این که توانست مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا را پایان دهد، می تواند به هر یک از افراد مراجعه کننده به دفترشان، مشاوره خصوصی ارائه دهد؛ در صورتی که یک مشاور حقوقی بخواهد مشاوره ارائه دهد، نیازی به داشتن پروانه وکالت ندارد ولی وکیل نیاز دارد که برای وکالت در زمینه دعاوی مختلف، مدرک تحصیلی داشته باشد و حتما در آزمون وکالت شرکت کرده باشد.

مشاور حقوقی وظیفه دارد که قرارداد های مختلف را برای افراد مراجعه کننده به دفترشان تنظیم کند و نظارت کافی بر روی روند عقد قرارداد داشته باشد؛ یک مشاور حقوقی باید اطلاعات دقیق درباره ی موضوع جمع آوری کند و از قوانین استفاده صحیح نماید؛ مشاور حقوقی می تواند در زمینه کیفری و حقوقی ایفای نقش کند.

مشاور حقوقی به چه کسی گفته می شود؟

کلام آخر

در شهر بزرگ شیراز نیز بسیاری از افراد با مشکلات متعدد حقوقی مواجه می شوند و به دنبال یافتن وکیل مجرب برای حل این مشکلات هستند؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفید و باارزشی در رابطه با وکالت خانم ها در شیراز در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در شیراز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت زن دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید. لازم به ذکر است؛ کسانی که در پی وکیلی حرفه ای در زمینه مهریه هستند، می توانند از مقاله ما با عنوان بهترین وکیل مهریه در شیراز دیدن فرمایند.

انواع وکالت کدامند؟

معاضدتی، تسخیری، انتخابی، اتفاقی

یک وکیل می تواند مشاور حقوقی نیز باشد؟

بله وکیل می تواند مشاوره حقوقی نیز به موکلین ارائه دهد.

وکیل زن می تواند وکالت دعاوی کیفری را تقبل کند؟

وکیل زن می تواند تمامی دعاوی را تقبل کند و با موفقیت به پایان برساند.

4.2/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا