وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل تغییر سن در تهران⚡【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل تغییر سن در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. شناسنامه یک سند رسمی است که اطلاعات و مشخصات هویتی فرد در آن ثبت می شود و تنها از طریق این سند می توان امور اداری و حقوقی را پیگیری نمود. در شناسنامه اطلاعات مربوط به محل تولد، تاریخ تولد و نام والدین به صورت دقیق ذکر شده است. برخی افراد ممکن است با مراجعه به ثبت احوال ادعا داشته باشند که اطلاعات شناسنامه آن ها مانند تاریخ تولد صحیح نبوده و درخواست تغییر آن را داشته باشند که در این مورد بایستی با کمک بهترین وکیل تغییر سن و مراجعه به مراجع قضایی مربوطه برای اثبات این ادعا اقدام کنند.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران کیست؟

وکیل تغییر سن یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران است که تسلط و اشراف کاملی بر قوانین مربوط به ثبت احوال و پیگیری دعاوی آن در مراجع قضایی را دارد.

بهترین وکیل تغییر سن تمامی راه های قانونی برای پیگیری پرونده موکل خود و دستیابی به نتیجه دلخواه او را به خوبی می داند و بدون نیاز به حضور متقاضی به مراجع قضایی برای رسیدگی به پرونده تغییر سن مراجعه می کند.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران کیست؟

چگونگی تنظیم دادخوست تغییر سن

با توجه به گفته بهترین وکیل تغییر سن در تهران اگر اختلاف سن ثبت شده در شناسنامه یا سن واقعی شخص کمتر از 5 سال باشد متقاضی باید دادخواست خود را به دادگاه محل سکونت خود ارائه دهد و با توجه به این که روند این درخواست در دادگستری انجام می گیرد لذا متقاضی بایستی تمامی مراحل دادرسی را به صورت دقیق و کامل به پایان برساند که البته با توجه به تجربه ای که بهترین وکیل در تهران در زمینه پیگیری این پرونده ها دارد در مدت زمان اندکی می تواند کلیه مراحل دادرسی را به اتمام برساند.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران تمامی مدارک و ادله ای که بتواند ادعای موکلش را به اثبات برساند جمع آوری کرده و در اختیار دادگاه قرار می دهد.

10 تا از بهترین وکیل تغییر سن در تهران را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری میباشند. دفتر وکالت روزبهانی با سابقه ۱۰ سال کار صادقانه در امور حقوقی ملکی کیفری و خانواده در تهران در خدمت شماست. قبول پرونده در سایر شهرهای کشور نیز پذیرش میگردد .مشاوره حقوقی تلفنی با آقای سجاد روزبهانی رایگان می باشد .

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا ضلع جنوب غربی چهارراه پاکنژاد پلاک ۱۹۲ طبقه چهارم

شماره تماس: 09126870023

علی اکبر یزدانی خوزانی

علی اکبر یزدانی خوزانی

علی اکبر یزدانی خوزانی یکی از وکلای پایه یک و جزو بهترین وکیل تغییر سن در تهران هستند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت دارند و درصد بالایی از پرونده های تغییر سن را به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، نبش ناطق نوری، برج زمرد، طبقه 12، واحد 122

محمد مهدی گودرز

محمدمهدی گودرز

محمد مهدی گودرز وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های مربوط به ثبت احوال و تغییر سن را دارند و با توجه به تخصص و دانشی که در این حوزه دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل تغییر سن در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، پایین تر از سه راه ضرابخانه، کوچه1 کرمی، پلاک 12، واحد 4

میثم حاج ابراهیمی

میثم حاج ابراهیمی

میثم حاج ابراهیمی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و پیگیری پرونده های تغییر سن در مراجع قضایی فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تغییر سن در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، قیطریه، بلوار صبا، نبش خیابان شهید دهقانی (فاطمیه سابق)، پلاک 40، واحد 6

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا یکی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از مرکز وکلا قوه قضایی به صورت تخصصی در زمینه پیگیری و رسیدگی به پرونده های تغییر سن فعالیت خود را شروع کردند و به عنوان یکی از با تجربه ترین وکلا در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اتوبان شهید باکری، روبروی هایپراستار، ساختمان آرمیتا، پلاک 9، طبقه 2، واحد 31

هدی فرخی

هدی فرخی

هدی فرخی وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان بیش از 15 سال سابقه وکالت در زمینه پیگیری پرونده های حقوقی نظیر دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و تغییر سن را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش کوچه سلیمی، ساختمان سپیدار، پلاک 46، واحد9

یاسمین افشاری فرد

یاسمین افشاری فرد

یاسیمن افشاری فرد وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های تغییر سن را دارند و با توجه به تجربه و تخصصی که در این زمینه کسب نموده اند و همچنین با ارائه ادله قابل اثبات به دادگاه توانسته اند پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین المللی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، شهر ری، خیابان شهید محمد حسین یوسفی نژاد، کوچه شهید احمد سقفی فر، پلاک 24، طبقه سوم، واحد 16

امین گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکیل تغییر سن در تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.

آدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

مزایای داشتن بهترین وکیل تغییر سن در تهران

پیگیری درخواست تغییر سن در شناسنامه برای افردی که با قوانین مربوطه آشنایی ندارند مشکل بوده و در صورتی که ادله محکمه پسندی به مراجع قضایی ارائه نگردد با این درخواست موافقت نخواهد شد. لذا حضور بهترین وکیل تغییر سن در تهران در رسیدگی به این پرونده می تواند موجب تسریع روند آن شده و از هرگونه مشکل احتمالی  جلوگیری می شود.

بهترین وکیل تغییر سن با توجه به آشنایی که با مراحل قانونی این پرونده ها دارد موجب کاهش هرگونه هزینه اضافی در پیگیری پرونده شده و نتیجه موفقیت را نیز به دست می آورد. از دیگر مزایای حضور این وکلا در پیگیری پرونده تغییر سن عدم نیاز به حضور شخص در مراجع قضایی است و از این طریق از اتلاف وقت متقاضی نیز جلوگیری به عمل می آید.

مزایای داشتن بهترین وکیل تغییر سن در تهران

مرجع صالح برای رسیدگی به دعاوی تغییر سن

اگر فردی قصد کاهش سن خود را داشته باشد همان طور که پیشتر نیز گفتیم برای این امر بایستی با تنظیم دادخواست توسط بهترین وکیل تغییر سن در تهران به دادگاه محل سکونت خود مراجعه کند و در صورتی که این درخواست توسط مراجع قضایی مربوطه تایید گردد متقاضی می تواند با در دست داشتن حکم تاییدیه به ثبت احوال برای دریافت شناسنامه جدید مراجعه نماید.

حالت دیگر برای تغییر سن زمانی است که متقاضی درخواست کاهش سن بیشتر از 5 سال را داشته باشد که در چنین موردی فرد بایستی درخواست خود را که توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری تنظیم نموده است را به کمیسیون تشخیص سن در فرمانداری محل صدور شناسنامه تقدیم کند.

در این کمیسیون که متشکل از فرماندار، رئیس ثبت احوال شهر، بخشدار، شورای شهر و پزشک می باشد و ریاست آن نیز بر عهده قاضی است درخواست فرد متقاضی براساس ادله و مدارک موجود در پرونده مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت موافقت حداکثر اعضا مجوز کاهش سن برای متقاضی صادر می شود.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل تغییر سن در پیگیری این دعاوی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل تغییر سن در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

اعتراض به رای صادر شده در رابطه با تغییر سن در شناسنامه در کدام مراجع قابل انجام است؟

این موضوع بستگی به درخواست تغییر سن دارد، اگر زیر 5 سال باشد در دادگاه تجدید نظر و در صورتی که بالای 5 سال باشد در دیوان عدالت اداری قابل اعتراض می باشد.

چه مدت طول می‌کشد، تا پرونده کاهش سن به سرانجام برسد؟

برای پاسخ به این سؤال نمی‌توان زمان خیلی دقیقی را بیان کرد، زمان نتیجه‌گیری از چنین پرونده‌های به ذکاوت و تبحر وکیل و اوقات رسیدگی دادگاه بستگی دارد.

آیا می‌توان برای کاهش سن تا ۱۰ سال اقدام کرد؟

بله. کاهش سن تا ۱۰ سال نیز انجام می‌شود، اما مرجع رسیدگی به آن کمیسیون تشخیص سن است.

3.5/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا