وکیل

10 تا از بهترین وکیل تغییر سن در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل تغییر سن در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. شناسنامه یک سند رسمی است که اطلاعات و مشخصات هویتی فرد در آن ثبت می شود و تنها از طریق این سند می توان امور اداری و حقوقی را پیگیری نمود. در شناسنامه اطلاعات مربوط به محل تولد، تاریخ تولد و نام والدین به صورت دقیق ذکر شده است. برخی افراد ممکن است با مراجعه به ثبت احوال ادعا داشته باشند که اطلاعات شناسنامه آن ها مانند تاریخ تولد صحیح نبوده و درخواست تغییر آن را داشته باشند که در این مورد بایستی با کمک بهترین وکیل تغییر سن و مراجعه به مراجع قضایی مربوطه برای اثبات این ادعا اقدام کنند.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران کیست؟

وکیل تغییر سن یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران است که تسلط و اشراف کاملی بر قوانین مربوط به ثبت احوال و پیگیری دعاوی آن در مراجع قضایی را دارد.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران تمامی راه های قانونی برای پیگیری پرونده موکل خود و دستیابی به نتیجه دلخواه او را به خوبی می داند و بدون نیاز به حضور متقاضی به مراجع قضایی برای رسیدگی به پرونده تغییر سن مراجعه می کند.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران کیست؟

چگونگی تنظیم دادخوست تغییر سن

با توجه به گفته بهترین وکیل تغییر سن در تهران اگر اختلاف سن ثبت شده در شناسنامه یا سن واقعی شخص کمتر از 5 سال باشد متقاضی باید دادخواست خود را به دادگاه محل سکونت خود ارائه دهد و با توجه به این که روند این درخواست در دادگستری انجام می گیرد لذا متقاضی بایستی تمامی مراحل دادرسی را به صورت دقیق و کامل به پایان برساند که البته با توجه به تجربه ای که بهترین وکیل در تهران در زمینه پیگیری این پرونده ها دارد در مدت زمان اندکی می تواند کلیه مراحل دادرسی را به اتمام برساند.

بهترین وکیل تغییر سن در تهران تمامی مدارک و ادله ای که بتواند ادعای موکلش را به اثبات برساند جمع آوری کرده و در اختیار دادگاه قرار می دهد.

مزایای داشتن بهترین وکیل تغییر سن در تهران

پیگیری درخواست تغییر سن در شناسنامه برای افردی که با قوانین مربوطه آشنایی ندارند مشکل بوده و در صورتی که ادله محکمه پسندی به مراجع قضایی ارائه نگردد با این درخواست موافقت نخواهد شد. لذا حضور بهترین وکیل تغییر سن در تهران در رسیدگی به این پرونده می تواند موجب تسریع روند آن شده و از هرگونه مشکل احتمالی  جلوگیری می شود.

بهترین وکیل تغییر سن با توجه به آشنایی که با مراحل قانونی این پرونده ها دارد موجب کاهش هرگونه هزینه اضافی در پیگیری پرونده شده و نتیجه موفقیت را نیز به دست می آورد. از دیگر مزایای حضور این وکلا در پیگیری پرونده تغییر سن عدم نیاز به حضور شخص در مراجع قضایی است و از این طریق از اتلاف وقت متقاضی نیز جلوگیری به عمل می آید.

مزایای داشتن بهترین وکیل تغییر سن در تهران

مرجع صالح برای رسیدگی به دعاوی تغییر سن

اگر فردی قصد کاهش سن خود را داشته باشد همان طور که پیشتر نیز گفتیم برای این امر بایستی با تنظیم دادخواست توسط بهترین وکیل تغییر سن در تهران به دادگاه محل سکونت خود مراجعه کند و در صورتی که این درخواست توسط مراجع قضایی مربوطه تایید گردد متقاضی می تواند با در دست داشتن حکم تاییدیه به ثبت احوال برای دریافت شناسنامه جدید مراجعه نماید.

حالت دیگر برای تغییر سن زمانی است که متقاضی درخواست کاهش سن بیشتر از 5 سال را داشته باشد که در چنین موردی فرد بایستی درخواست خود را که توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران تنظیم نموده است را به کمیسیون تشخیص سن در فرمانداری محل صدور شناسنامه تقدیم کند.

در این کمیسیون که متشکل از فرماندار، رئیس ثبت احوال شهر، بخشدار، شورای شهر و پزشک می باشد و ریاست آن نیز بر عهده قاضی است درخواست فرد متقاضی براساس ادله و مدارک موجود در پرونده مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت موافقت حداکثر اعضا مجوز کاهش سن برای متقاضی صادر می شود.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل تغییر سن در پیگیری این دعاوی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل تغییر سن در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

اعتراض به رای صادر شده در رابطه با تغییر سن در شناسنامه در کدام مراجع قابل انجام است؟

این موضوع بستگی به درخواست تغییر سن دارد، اگر زیر 5 سال باشد در دادگاه تجدید نظر و در صورتی که بالای 5 سال باشد در دیوان عدالت اداری قابل اعتراض می باشد.

چه مدت طول می‌کشد، تا پرونده کاهش سن به سرانجام برسد؟

برای پاسخ به این سؤال نمی‌توان زمان خیلی دقیقی را بیان کرد، زمان نتیجه‌گیری از چنین پرونده‌های به ذکاوت و تبحر وکیل و اوقات رسیدگی دادگاه بستگی دارد.

آیا می‌توان برای کاهش سن تا ۱۰ سال اقدام کرد؟

بله. کاهش سن تا ۱۰ سال نیز انجام می‌شود، اما مرجع رسیدگی به آن کمیسیون تشخیص سن است.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا