وکیل

10 تا از بهترین وکیل در پونک⚡【آپدیت1402】⚖️

اگر قصد مراجعه به وکیل را دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در پونک را به شما معرفی کنیم. دعاوی مختلفی در زمینه های متفاوت مانند طلاق، مهریه، مشکلات ملکی، دعوا و… در دادگاه ها مطرح می شوند. به دلیل این که برای هر یک از این پرونده ها قوانین و ماده و تبصره های مختلفی وجود دارد و در واقع تخصصی است، پیگیری آن ها برای خود افراد دشوار خواهد بود. در چنین شرایطی بهتر است که به یک وکیل مجرب مراجعه کرده و از ایشان برای پیگیری دعاوی کمک بگیریم.

بهترین وکیل در پونک کیست؟

وکالت در واقع عقد یک قرارداد است که باید در چارچوب قوانین مدنی کشور باشد. یکی از طرفین این قرارداد وکیل و طرف دیگر آن موکل است. در این قرارداد می توان حدود اختیار وکیل را مشخص کرد که طبق همین قرارداد هر جا که لازم باشد باید وکیل حضور داشته باشد.

 یک وکیل خوب می تواند پرونده را به سمتی هدایت کند که شما در کمترین زمان و با کمترین خسارت به حق خود برسید. بنابراین شناسایی و انتخاب یک وکیل خوب در دعاوی مختلف بسیار حائز اهمیت است.

بهترین وکیل در پونک وکیلی است که در حوزه دعاوی شما، تخصص و دانش بالایی داشته باشد. همواره مد نظر داشته باشید که حسن شهرت و صداقت یکی از ویژگی های مهم یک وکیل خوب است. نکته مهم در شناسایی بهترین وکیل بررسی سوابق وکالت و بالا بودن میزان موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت او است.

بهترین وکیل در پونک کیست

مزایای مراجعه به وکیل با تجربه

بسیاری از افراد مراجعه به وکیل را هزینه اضافه می پندارند. باید به این دسته افراد یادآور شویم که مراجعه به یک وکیل خوب و با تجربه نه تنها هزینه اضافه نیست بلکه به دلیل کوتاه شدن مسیر پرونده شما و صرف زمان کمتر در واقع صرفه جویی در هزینه ها است. البته صرف مراجعه به وکیل برای پیشبرد اهداف شما کافی نیست، باید به یک وکیل مجرب و با تجربه مراجعه کنید.

وکلای تازه کار به دلیل نداشتن تجربه کافی، ناچارند از روش آزمون و خطا برای وکالت خود استفاده کنند. همین امر ممکن است سبب طولانی شدن فرآیند رسیدگی به پرونده شما شود و یا حتی منجر به نتیجه عکس گردد. به همین دلیل نیاز است بهترین وکیل در پونک را بشناسید و به آن ها مراجعه نمایید. از دیگر مزایای داشتن یک وکیل با تجربه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یک وکیل با تجربه نتیجه احتمالی شکایت را پیش بینی کرده و به شما اعلام می کند. این موضوع سبب می شود اگر پرونده خیلی مهم نباشد و یا خسارت زیادی را به شما تحمیل نکند از شکایت خود صرف نظر کنید.
 • وکیل با تجربه، کوتاه ترین و کم هزینه ترین راه پیش برد پرونده را می شناسد و از همین طریق در کمترین زمان ممکن شما را به هدف خود می رساند.
 • در صورت داشتن یک وکیل خوب، دیگر نیازی به حضور شما نبوده و شما می توانید با خیال راحت پرونده خود را به وکیل سپرده و در وقت خود صرفه جویی کنید.
 • یک وکیل با تجربه همیشه سعی می کند بین طرفین دعوا صلح و سازش برقرار کند و به این شکل پرونده شما را به سادگی و با کمترین هزینه و خسارت مختومه کند.
 • داشتن یک وکیل خوب و خوشنام سبب می شود قاضی پرونده شما را با نگاه مثبت ببیند و ذهنیت مثبت نسبت به پرونده شما داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
⚡ میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در پونک را بشناسید!

کرم حسین یاری فیروزآباد

کرم حسین یاری فیروزآباد

آقای یاری فیروز آباد از وکلای خوب تهران در منطقه پونک هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 10089 می باشند. آقای یاری فیروزآباد در دفتر خود به صورت حضوری و غیر حضوری پذیرای مراجعه کنندگان محترم خود هستند. ایشان در تمام حوزه های حقوقی مختلف دانش و تخصص بالای دارند، همچنین سوابق درخشان ایشان نشان از تخصص شان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

آدرس: تهران، پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، بالاتر از بانک پارسیان، پلاک 306، ساختمان عمارت باختر، طبقه سوم، واحد 5

تلفن تماس: 09123342781

احسان اله حیدری

احسان اله حیدری

آقای احسان اله حیدری از جمله بهترین وکیل در پونک هستند که دارای پروانه وکالت به شماره 7150 می باشند. آقای حیدری دانش کافی در کلیه امور حقوقی را دارا هستند، همچنین جزو هیئت علمی دانشگاه می باشند. ایشان پرونده درخشانی در وکالت داشته و تلاش دارند حق را به صاحب آن برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره و انجام پرونده های حقوقی

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بعد پل نیایش، نبش گلستان 2، طبقه 3، واحد 8

تلفن تماس: 09121957486

علی سامع

علی سامع

آقای سامع در منطقه پونک تهران به امر وکالت مشغول هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 23682 می باشند. اطلاعات حقوقی آقای سامع در کلیه زمینه های حقوقی، کیفری، طلاق، خانواده و … بسیار بالا است. وکیل سامع خدمات وکالتی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: فلکه پونک، ابتدای بلوار میرزا بابائی، روبروی درب پارکینگ ای بوستان وشهروند، پلاک 40، واحد 9

تلفن تماس: 09128120751

حمید کوشافر

حمید کوشافر

آقای کوشافر از وکیلان موفق و بهترین وکیل در پونک هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 21197 هستند. آقای کوشافر اطلاعات حقوقی بالایی در زمینه تمامی دعاوی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری

حوزه های مختلف وکالت

وکالت دارای حوزه های مختلفی است و به همین دلیل شغل های مربوط به آن هم بسیار متفاوت است چرا که برای هر شغل باید در آن زمینه تخصص داشت. در این قسمت انواع شغل وکالت را مورد بررسی قرار می دهیم.

وکیل جراحت شخصی و حوادث: این بخش از شغل وکلا مربوط به زمانی است که شخصی دچار آسیب یا جراحت شده باشد. جراحات تصادفات رانندگی، اتفاقاتی که در محل کار حادثه می شود و حتی جراحاتی که به دلیل قصور پزشکی رخ می دهند جزو این دسته هستند. این دسته از وکالت جزو دعاوی مدنی است که در اکثر مواقع بدون نیاز به دادگاه و شکایت حل می شود. چنین وکیلی باید ثابت کند که شخص حقیقی و یا حقوقی در وارد شدن آسیب به طرف مقابل مقصر بوده و باید خسارت بپردازد.

وکیل ورشکستگی: وکلای ورشکستگی معمولا به کسانی که دچار ورشکستگی شده اند کمک می کنند. این وکلا در حوزه شرایط ورشکستگی و انواع آن به ورشکستگان مشاوره می دهند. ناگفته نماند شرکت هایی که دچار بدهکاری و یا طلبکاری مالی هستند هم می توانند از وکلای ورشکستگی مشورت بگیرند.

وکیل مالکیت فکری و معنوی: این دسته از وکیلان از حقوق مخترعان، هنرمندان، نویسندگان و … در مورد حقوق خود مشاوره می دهند. حق چاپ، حق علامت تجاری، ثبت اختراع جزو این موارد است. در واقع وکیلان مالکیت فکری و معنوی وظیفه دارند به این افراد در مورد نحوه حفاظت از مالکیت فکری خود مشورت دهند و در صورت از بین رفتن حقوق آنان، از حق آن ها دفاع کرده و مالکیت آن ها را به ایشان بازگردانند.

وکیل امور اداری و استخدامی: این وکلا روابط میان کارکنان و کارفرمایان را وکالت می کنند. در واقع اگر کارفرما و یا کارگری با طرف مقابل خود دچار مشکل شود بهترین وکیل در پونک با توجه به قوانین کار به حل و فصل مشکل می پردازند. موضوعاتی شامل تبعیض بین کارکنان، آزار و اذیتف حقوق و دستمزد، بازنشستگی و … جزو مواردی است که در حیطه کار یک وکیل امور اداری و استخدامی قرار دارد.

حوزه های مختلف وکالت

وکیل کیفری: وکلای کیفری دو دسته هستند:

 • وکلای مدافع کیفری: این وکیلان در واقع به دفاع از شخصی می پردازند که مرتکب جرم شده است. وظیفه یک وکیل مدافع این است که به دفاع از حقوق اولیه موکل خود بپردازد. این وکلا می توانند به صورت وکیل مدافع عمومی و یا خصوصی وکالت موکل خود را به عهده بگیرند.
 • وکیل دادگستری: وکلای دادگستری از شخصی که جرم بر علیه وی اتفاق افتاده است دفاع می کنند.

وکیل خانواده: وکیل خانواده همان طور که از نامش پیدا است در مورد امور مربوط به خانواده وکالت می کند. برای مثال موارد مربوط به ازدواج، طلاق، نفقه، حضانت فرزندان و … در این حوزه قرار دارد. در مورد به سرپرستی گرفتن کودکان و بزهکاری کودکان هم وکیل خانواده قادر به امر وکالت است. نکته ای که در مورد وکلای خانواده وجود دارد این است که این وکلای برای کار در شرکت های دولتی و یا خصوصی که در حوزه خانواده فعالیت می کنند ممنوعیت و محدودیتی ندارند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم بهترین وکیل در پونک را به شما معرفی کنیم. همچنین نکاتی را در مورد شغل وکالت خاطر نشان کردیم. امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما موثر بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید با شماره های وکلای معرفی شده تماس حاصل فرمایید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =

دکمه بازگشت به بالا