وکیل

10 تا از بهترین وکیل در پونک⚡【سال1403】⚖️

اگر قصد مراجعه به وکیل را دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در پونک را به شما معرفی کنیم. دعاوی مختلفی در زمینه های متفاوت مانند طلاق، مهریه، مشکلات ملکی، دعوا و… در دادگاه ها مطرح می شوند. به دلیل این که برای هر یک از این پرونده ها قوانین و ماده و تبصره های مختلفی وجود دارد و در واقع تخصصی است، پیگیری آن ها برای خود افراد دشوار خواهد بود. در چنین شرایطی بهتر است که به یک وکیل مجرب مراجعه کرده و از ایشان برای پیگیری دعاوی کمک بگیریم.

بهترین وکیل در پونک کیست؟

وکالت در واقع عقد یک قرارداد است که باید در چارچوب قوانین مدنی کشور باشد. یکی از طرفین این قرارداد وکیل و طرف دیگر آن موکل است. در این قرارداد می توان حدود اختیار وکیل را مشخص کرد که طبق همین قرارداد هر جا که لازم باشد باید وکیل حضور داشته باشد.

 یک وکیل خوب می تواند پرونده را به سمتی هدایت کند که شما در کمترین زمان و با کمترین خسارت به حق خود برسید. بنابراین شناسایی و انتخاب یک وکیل خوب در دعاوی مختلف بسیار حائز اهمیت است.

بهترین وکیل در پونک وکیلی است که در حوزه دعاوی شما، تخصص و دانش بالایی داشته باشد. همواره مد نظر داشته باشید که حسن شهرت و صداقت یکی از ویژگی های مهم یک وکیل خوب است. نکته مهم در شناسایی بهترین وکیل بررسی سوابق وکالت و بالا بودن میزان موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت او است.

بهترین وکیل در پونک کیست

مزایای مراجعه به وکیل با تجربه

بسیاری از افراد مراجعه به وکیل را هزینه اضافه می پندارند. باید به این دسته افراد یادآور شویم که مراجعه به یک وکیل خوب و با تجربه نه تنها هزینه اضافه نیست بلکه به دلیل کوتاه شدن مسیر پرونده شما و صرف زمان کمتر در واقع صرفه جویی در هزینه ها است. البته صرف مراجعه به وکیل برای پیشبرد اهداف شما کافی نیست، باید به یک وکیل مجرب و با تجربه مراجعه کنید.

وکلای تازه کار به دلیل نداشتن تجربه کافی، ناچارند از روش آزمون و خطا برای وکالت خود استفاده کنند. همین امر ممکن است سبب طولانی شدن فرآیند رسیدگی به پرونده شما شود و یا حتی منجر به نتیجه عکس گردد. به همین دلیل نیاز است بهترین وکیل در پونک را بشناسید و به آن ها مراجعه نمایید. از دیگر مزایای داشتن یک وکیل با تجربه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یک وکیل با تجربه نتیجه احتمالی شکایت را پیش بینی کرده و به شما اعلام می کند. این موضوع سبب می شود اگر پرونده خیلی مهم نباشد و یا خسارت زیادی را به شما تحمیل نکند از شکایت خود صرف نظر کنید.
 • وکیل با تجربه، کوتاه ترین و کم هزینه ترین راه پیش برد پرونده را می شناسد و از همین طریق در کمترین زمان ممکن شما را به هدف خود می رساند.
 • در صورت داشتن یک وکیل خوب، دیگر نیازی به حضور شما نبوده و شما می توانید با خیال راحت پرونده خود را به وکیل سپرده و در وقت خود صرفه جویی کنید.
 • یک وکیل با تجربه همیشه سعی می کند بین طرفین دعوا صلح و سازش برقرار کند و به این شکل پرونده شما را به سادگی و با کمترین هزینه و خسارت مختومه کند.
 • داشتن یک وکیل خوب و خوشنام سبب می شود قاضی پرونده شما را با نگاه مثبت ببیند و ذهنیت مثبت نسبت به پرونده شما داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
⚡ میزان موفقیت90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیلبر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در پونک را بشناسید!

گروه وکلای بنیاد حق

هوالوکیل
گروه وکلای بنیاد حق متشکل از وکلای پایه یک دادگستری ارائه دهنده خدمات حقوقی به شما همشهریان محترم می‌باشد.
طرح پرونده در تیم وکلا و ارجاع به وکیل متخصص و ارائه گزارش از روند پرونده

متخصص در امور :

 • حقوقی : ملکی ، مالی ، اراضی
 • تجاری : شرکت و دعاوی مربوطه ( شرکت علیه شرکا ، شرکت علیه اشخاص ثالث و … )
 • کیفری : قتل ، کلاهبرداری ، پولشویی ، سرقت ، جرایم سایبری و …
 • خانواده : مهریه ، طلاق ، نفقه ، حضانت ، حجر، سرپرستی و …

مشاوره حقوقی رایگان مشاوره حقوقی ارث وکیل وکیل انحصار وراثت وکیل پایه 1 دادگستری وکیل در تهران وکیل تغییر اسم وکیل تغییر سن شناسنامه وکیل تغییر نام وکیل تغییر نام خانوادگی وکیل حضانت بچه وکیل حضانت فرزند وکیل دعاوی حقوقی وکیل دعاوی خانوادگی وکیل سرقت وکیل کیفری وکیل ملکی وکیل سرقت گوشی وکیل طلاق وکیل طلاق توافقی وکیل طلاق فوری وکیل مواد مخدر مشاور حقوقی مشاوره حقوقی رایگان مشاور حقوقی شرکت وکیل اراضی ملی وکیل امور حسبی وکیل تغییر کاربری وکیل بانکی وکیل پول‌شویی وکیل جلب وکیل چک وکیل حضانت وکیل خانواده وکیل دادسرای جنایی وکیل دادسرای ارشاد وکیل سرقت وکیل سرقفلی وکیل زمین شهری وکیل سفته وکیل غزل وکیل کیفری وکیل کلاه‌برداری وکیل مالیاتی وکیل متخصص وکیل ورشکستگی وکیل در تهران وکیل در غرب تهران وکیل در جنت‌آباد وکیل در شهران وکیل در سعادت آباد وکیل در شاهین وکیل ارث وکیل کلاه‌برداری وکیل خیانت در امانت وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان
مشاوره و مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی
پاسخگویی از ساعت 9 الی 20 به جز روزهای تعطیل

آدرس : اتوبان ستاری جنوب ، خیابان حجازی ( بلوار فردوس غرب ) ، خیابان ورزی شمالی ، کوچه یکم غربی ، جنب ایستگاه مترو علامه جعفری ، پلاک 28 ، ساختمان البرز ، واحد 16

شماره تماس :

02122110955

09123729043

09123670553

شماره تماس مدیریت : 09395539000

وب سایت : bonyadhagh

امیر فرجی تجریشی

امیر فرجی تجریشی

امیر فرجی تجریشی وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و کارشناس ارشد حقوق خصوصی با سابقه بیش از یک دهه وکالت در حوزه‌های اسناد تجاری مانند چک و سفته و اجراییه های ثبتی و اجرا از طریق دادگاه‌های دادگستری و همچنین با داشتن ۱۵ سال سابقه در پلیس آگاهی تهران بزرگ در موضوعات کیفری و اجرا مانند جلب متهم دارای تجارب و تبحر خاص می‌باشند که قطعاً می‌توانند در پیشبرد پرونده های شما عزیزان مفید فایده باشند.

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۹ پنجشنبه ۹ الی ۱۵

آدرس: پونک . خ مخبری . خ افخمی . ک ۱۹ بهمن پلاک ۴ . واحد اول شرقی

شماره تماس: 09922768227

وب سایت: iranartalawyers.com

علی سامع

علی سامع

آقای سامع در منطقه پونک تهران به امر وکالت مشغول هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 23682 می باشند. اطلاعات حقوقی آقای سامع در کلیه زمینه های حقوقی، کیفری، طلاق، خانواده و … بسیار بالا است. وکیل سامع خدمات وکالتی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: فلکه پونک، ابتدای بلوار میرزا بابائی، روبروی درب پارکینگ ای بوستان وشهروند، پلاک 40، واحد 9

حمید کوشافر

حمید کوشافر

آقای کوشافر از وکیلان موفق و بهترین وکیل در پونک هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 21197 هستند. آقای کوشافر اطلاعات حقوقی بالایی در زمینه تمامی دعاوی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکیل پایه یک دادگستری

یحیی رحمتی

یحیی رحمتی

آقای یحیی رحمتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در محله پونک به وکالت می پردازند. ایشان حدود 25 سال است که در شغل وکالت فعالیت نموده و در طی این سال ها پرونده های بسیاری را وکالت نموده اند که درصد بالایی از آن ها با موفقیت به نتیجه رسانده اند. آقای رحمتی در زمینه مشاوره های حقوقی هم بسیار موفق عمل نموده و توانسته اند مشکلات بسیاری از موکلین خود را از این طریق حل نمایند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می پذیرند و به دلیل حسن خلق و وکالت منصفانه رضایت مردم را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده، اعسار، مهریه و نفقه

آدرس: تهران، اتوبان همت غرب ، ابتدای سردار جنگل ، بعد از خیابان حیدری مقدم ، پلاک 23(مجتمع پویا) طبقه دوم واحد 19

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق تجارت و بین الملل می باشند که دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند. خانم عزیزی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند که سال ها است در شغل وکالت فعالیت دارند. خانم عزیزی در وکالت پرونده های مختلف خانواده، طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، الزام به تنظیم سند، تملک آپارتمان ها، داوری، چک و سفته تخصص و تبحر دارند. سابقه درخشان ایشان به دلیل کسب پیروزی در دعاوی مختلف است که گویای توانایی های ایشان در شغل خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف

آدرس: پونک، بلوار همیلا، بلوار پارک، خیابان پارک، نبش خیابان استاد نظری شرقی، ساختمان 121، پلاک 2 واحد 6

حوزه های مختلف وکالت

وکالت دارای حوزه های مختلفی است و به همین دلیل شغل های مربوط به آن هم بسیار متفاوت است چرا که برای هر شغل باید در آن زمینه تخصص داشت. در این قسمت انواع شغل وکالت را مورد بررسی قرار می دهیم.

وکیل جراحت شخصی و حوادث: این بخش از شغل وکلا مربوط به زمانی است که شخصی دچار آسیب یا جراحت شده باشد. جراحات تصادفات رانندگی، اتفاقاتی که در محل کار حادثه می شود و حتی جراحاتی که به دلیل قصور پزشکی رخ می دهند جزو این دسته هستند. این دسته از وکالت جزو دعاوی مدنی است که در اکثر مواقع بدون نیاز به دادگاه و شکایت حل می شود. چنین وکیلی باید ثابت کند که شخص حقیقی و یا حقوقی در وارد شدن آسیب به طرف مقابل مقصر بوده و باید خسارت بپردازد.

وکیل ورشکستگی: وکلای ورشکستگی معمولا به کسانی که دچار ورشکستگی شده اند کمک می کنند. این وکلا در حوزه شرایط ورشکستگی و انواع آن به ورشکستگان مشاوره می دهند. ناگفته نماند شرکت هایی که دچار بدهکاری و یا طلبکاری مالی هستند هم می توانند از وکلای ورشکستگی مشورت بگیرند.

وکیل مالکیت فکری و معنوی: این دسته از وکیلان از حقوق مخترعان، هنرمندان، نویسندگان و … در مورد حقوق خود مشاوره می دهند. حق چاپ، حق علامت تجاری، ثبت اختراع جزو این موارد است. در واقع وکیلان مالکیت فکری و معنوی وظیفه دارند به این افراد در مورد نحوه حفاظت از مالکیت فکری خود مشورت دهند و در صورت از بین رفتن حقوق آنان، از حق آن ها دفاع کرده و مالکیت آن ها را به ایشان بازگردانند.

وکیل امور اداری و استخدامی: این وکلا روابط میان کارکنان و کارفرمایان را وکالت می کنند. در واقع اگر کارفرما و یا کارگری با طرف مقابل خود دچار مشکل شود بهترین وکیل در پونک با توجه به قوانین کار به حل و فصل مشکل می پردازند. موضوعاتی شامل تبعیض بین کارکنان، آزار و اذیتف حقوق و دستمزد، بازنشستگی و … جزو مواردی است که در حیطه کار یک وکیل امور اداری و استخدامی قرار دارد.

حوزه های مختلف وکالت

وکیل کیفری: وکلای کیفری دو دسته هستند:

 • وکلای مدافع کیفری: این وکیلان در واقع به دفاع از شخصی می پردازند که مرتکب جرم شده است. وظیفه یک وکیل مدافع این است که به دفاع از حقوق اولیه موکل خود بپردازد. این وکلا می توانند به صورت وکیل مدافع عمومی و یا خصوصی وکالت موکل خود را به عهده بگیرند.
 • وکیل دادگستری: وکلای دادگستری از شخصی که جرم بر علیه وی اتفاق افتاده است دفاع می کنند.

وکیل خانواده: وکیل خانواده همان طور که از نامش پیدا است در مورد امور مربوط به خانواده وکالت می کند. برای مثال موارد مربوط به ازدواج، طلاق، نفقه، حضانت فرزندان و … در این حوزه قرار دارد. در مورد به سرپرستی گرفتن کودکان و بزهکاری کودکان هم وکیل خانواده قادر به امر وکالت است. نکته ای که در مورد وکلای خانواده وجود دارد این است که این وکلای برای کار در شرکت های دولتی و یا خصوصی که در حوزه خانواده فعالیت می کنند ممنوعیت و محدودیتی ندارند.

ویژگی های بهترین وکیل در پونک

یک وکیل برای انجام امورات محوله باید دارای ویژگی های متفاوتی باشد تا بتواند بهترین عملکرد را داشته و بهترین نتیجه را برای موکلین خود کسب نماید. یک وکیل خوب علاوه بر داشتن تحصیلات و تجربه کافی، باید بر اساس توانیی های خود وکالت پرونده را بپذیرد، به این معنی که اگر پرونده ای در حوزه تخصصی او قرار ندارد از پذیرش آن خودداری نماید.

از سوی دیگر، وکیل باید مهارت لازم برای نگارش و تنظیم اوراق قضایی مختلف مانند دادخواست، شکوائیه و دفاعیه را دارا باشد. بهترین وکیل در پونک باید بتواند با جسارت و شجاعت از موکل خود دفاع نماید تا بهترین نتیجه را کسب کند. یکی دیگر از صفاتی که باید در وکیل وجود داشته باشد، توانایی ایجاد ارتباز درست با موکل است به نحوی که وی بتواند تمام جزئبات و نکات پرونده را در اختیار وکیل قرار دهد.

وکیل حرفه ای، تضمینی در خصوص نتیجه پرونده به موکل نخواهد داد و تنها نتیجه دادگاه را با احتمال پیش بینی می نماید. ایجاد حس آرامش و امنیت در موکل هم از دیگر خصیصه هایی است که وکیل باید به آن آراسته باشد.

ویژگی های بهترین وکیل در پونک

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم بهترین وکیل در پونک را به شما معرفی کنیم. همچنین نکاتی را در مورد شغل وکالت خاطر نشان کردیم. امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما موثر بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید با شماره های وکلای معرفی شده تماس حاصل فرمایید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

3.5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا