وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در شریعتی⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل زن در شریعتی را به شما معرفی خواهیم کرد. بسیاری از مردم شهر بزرگ تهران در منطقه 3 و اطراف آن، در زمینه های مختلف حقوقی با مشکلاتی مواجه هستند که این مشکلات می تواند منجر به اختلافات و دعاوی جدی و غیر قابل حل شود. در این صورت بهتر است از وکیلی که تجربه بسیار خوبی در این زمینه دارد کمک گرفته شود. یک وکیل زن توانایی زیادی در حل مشکلات موکل خود دارد و می تواند به افراد هم از نظر حل مشکل و هم از نظر روحی و روانی کمک کند. اگر به دنبال یک وکیل مجرب و واجد شرایط هستید، می توانید ما را در ادامه مقاله همراهی کنید.

منظور از وکالت در امور چیست؟

اگر بخواهیم وکالت را به طور خلاصه بیان کنیم، باید بگوییم که وکالت به معنای واگذاری و سپردن اختیاری به دیگری است. اما با دید تخصصی تر، وکالت یعنی کسی برای یک پرونده یا یک سری موضوعات خاص که به مراجع قانونی کشیده شده است، شخص دیگری را به عنوان وکیل تعیین کند تا به جای او وکالت کار مورد نظر را بر عهده بگیرد. در این صورت می گوییم فردی که استخدام شده است یک وکیل است. طبق ماده 656 قانون مدنی وکالت به شرح زیر تعریف شده است:

قراردادی که به موجب آن شخصی، شخص دیگری را به عنوان وکیل تعیین می کند، وکالت نامیده می شود. به توافق رسمی بین وکیل و موکل، وکالت گفته می شود. بر اساس این قرارداد و بندهای آن، هر یک از طرفین نسبت به دیگری تعهداتی دارند. وکالتنامه هر دو را ملزم به انجام وظایف محوله و رعایت کلیه قوانین می نماید. همچنین وکیل حق ندارد از حدود خود تجاوز کند. بهترین وکیل زن در شریعتی نیز طبق وکالت نامه کتبی به وظایف خود در قبال موکل خود عمل می کند. البته باید بگوییم که غالبا خانم ها در برابر موکلین خود به دلیل احساسی بودن و دلسوزی، حتی بیش تر از بندهای قرارداد وقت و زمان اختصاص می دهند.

منظور از وکالت در امور چیست؟

ویژگی های بهترین وکیل زن در شریعتی

بهترین وکیل زن در شریعتی باید دارای صفات و ویژگی های مخصوصی باشد تا مردم به آن ها اعتماد داشته باشند و با اطمینان خاطر پرونده های خود را به آن ها بسپارند. بهترین وکیل تهران باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • یک وکیل باید به شرایط و آداب و رسوم و مسائل مربوط به منطقه فعالیت خود آشنا باشد تا بتواند بهتر در مورد نحوه وکالت تصمیم بگیرد. بهترین وکیل زن باید به مشکلات و فرهنگ و خلق و خوی مردم این شهر شناخت کافی داشته باشد.
 • وکیل باید محرم اسرار باشد. وکیل لازم است تمام اسرار و مشکلات شخصی موکل خود را بشناسد ولی در عین حال آن ها را برای کسی فاش نکند، زیرا در غیر این صورت موکل نمی تواند به او اطمینان داشته باشد.
 • بهترین وکیل زن در شریعتی باید بسیار خوش بیان و خوش برخورد باشد تا بتواند در جلسات مربوط به پرونده از موکل خود دفاع کند و اجازه تضییع حقوق او را ندهد.
 • باید به صحبت های موکل خود گوش دهد، زیرا او نیاز دارد به طور واضح و مفصل با وکیل خود در مورد مسئله خود صحبت کند.

10 تا از بهترین وکیل زن در شریعتی را بشناسید!

فرح انگیز زرافشان

فرح انگیز زرفشان

خانم فرح انگیز زرافشان با مجوز قانونی به شماره 5674، وکیل پایه یک دادگستری ومشاور حقوقی در تهران می باشد. خانم زرفشان با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد و طبق نظر مراجعین و موکلین و حتی همکاران، یکی از بهترین وکیل زن در شریعتی محسوب می گردد. خانم زرافشان در شغل خود بسیار حرفه ای است و همواره برای بهترین بودن و رضایت موکلین در تلاش است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره در انواع موضوعات حقوقی و کیفری و قبول پرونده های آن ها
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: شریعتی، قلهک، خیابان بصیری، جنب کوچه ژِیلا، پلاک 57

مریم سهیلی

مریم سهیلی

خانم مریم سهیلی یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری است که در جایگاه وکیل و مشاور حقوقی در تهران مشغول به فعالیت است. وی با توجه به تخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری، یکی از بهترین وکیل زن در شریعتی شناخته می شود. در ضمن شماره پروانه وکالت خانم سهیلی 4571 است که از کانون وکلا به ایشان اعطا شده است.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی، پیش فروش آپارتمان و دعاوی تملک و انواع دعاوی مربوط به اموال غیر منقول
 • دعاوی خانواده و طلاق های یک طرفه، دو طرفه و غیابی
 • ارائه مشاوره

آدرس: شریعتی: خیابان آفریقا، پیش از مدرس، کوچه مروارید، مجتمع سپیدار، اپارتمان B3

زهره مفاخری

زهره مفاخری

خانم زهرا مفاخری با پروانه وکالت به شماره 27219 از کانون وکلای دادگستری، به امر وکالت و مشاوره می پردازد. وی به کلیه امور حقوقی به ویژه دعاوی حقوقی و خانوادگی به طور ماهرانه رسیدگی می کند و نتیجه را در اسرع وقت ارائه می نماید. ایشان بر اساس خدمات و رضایت موکلین یکی از بهترین وکیل زن در شریعتی هستند.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن انواع دادخواست ها و تنظیم برگه های مورد نیاز برای ارائه به مراجع قانونی
 • انواع دعاوی حقوقی
 • کارشناس جهت تنظیم قراردادها و نظارت بر درستی آن ها

آدرس: شریعتی، پل صدر، خیابان الهیه، کوچه دشتی، پلاک 2، واحد 4

دلارام بصیرت

دلارام بصیرت

خانم دلارام بصیرت یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری است که در انواع پرونده های حقوقی و کیفری به طور حرفه ای و جامع، خدمات لازم و تخصصی را ارائه می دهد. خانم بصیرت با توجه به این که در محل دفتر وکالت خود در منطقه 3 خدمات ارائه می دهد، یکی از بهترین وکیل زن در شریعتی نیز به شمار می رود. وی وکیلی رازدار، صبور، دلسوز و دارای مهارت های ارتباطی ویژه و اخلاق حرفه ای است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره
 • دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و ارث
 • دعاوی ملکی و بانکی

آدرس: شریعتی، پل صدر، خیابان الهیه، کوچه دشتی، پلاک 2، واحد 4

لادن متحدین

لادن متحدین

خانم لادن متحدین دارای پروانه وکالت 8802 و ارائه دهنده خدمات حقوقی و همچنین یکی از بهترین وکیل زن در شریعتی می باشد. وی دارای مهارت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری است. خانم متحدین زمان کافی را برای هر یک از مراجعین خود در نظر می گیرد و با تلاش و پشتکار فراونی که دارد، به دنبال بهترین راه حل ها و مطلوب ترین نتایج می گردد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در انواع دعاوی بانکی، چک و سفته، انواع عقود و قراردادها و فسخ آن ها
 • دعاوی خانواده و ملکی
 • اراره دهنده مشاوره حضوری و غیر حضوری با رزرو نوبت

آدرس: شریعتی، بعد از حسینیه ارشاد، مجتمع نیلوفر، پلاک 1095، طبقه 1، واحد 1

الزامات فسخ وکالتنامه

اگر شخصی بخواهد وکالتنامه ای را که بین خود و وکیلش به ثبت رسیده است را لغو کند، در چند مورد می تواند این کار را انجام دهد. بر اساس ماده 677 قانون، فسخ عقد از طرق زیر قابل انجام است:

 • وکیلی که توسط موکلش عزل شود
 • انصراف وکیل از ادامه همکاری به هر دلیلی
 • مرگ یا بیماری روانی هر یک از طرفین

در تمامی این شرایط موکل می تواند از همکاری بیش تر با وکیل خود منصرف شود. این تصمیم می تواند به دلایل گوناگونی از جمله عدم اجرای صحیح مراحل کار توسط وکیل، توافق با طرف دعوا و ابطال شکایت نامه و … باشد که در این صورت موکل باید با پرداخت کلیه هزینه های قانونی، قرارداد را باطل نماید. تنها موردی که می تواند فسخ وکیل توسط موکل را دچار مشکل کند، زمانی است که در وکالتنامه شرط عقد بدون فسخ ذکر شده باشد که در مقاله «وکالت بلاعزل چیست؟» به طور مفصل توضیح داده شده است. بر مبنای ماده 37 قانون مدنی، امکان استعفای کلامی وکیل باید در دادگاه ثابت و به امضا برسد.

الزامات فسخ وکالتنامه

چگونگی انتخاب بهترین وکیل زن در شریعتی

اگر بخواهید بهترین وکیل زن در شریعتی را بیابید، باید بسیاری از جوانب و مسائل مربوط به پرونده خود را در نظر بگیرید تا با توجه به سختی پرونده خود و با در نظر گرفتن توانایی و تخصص حوزه وکالت وکیل، بهترین وکیل در شریعتی را برگزینید. برای انتخاب ویک وکیل زبده راه های مختلفی وجود دارد ، مانند:

 • تحقیق از اطرافیان و دوستانی که تجربه کار با وکیل داشته باشند.
 • جست و جو در اینترنت و سایت های مخصوص این موضوع
 • مراجعه حضوری و بررسی نظرات مراجعین و موکلین
 • برگزاری جلسه مشاوره

البته باید رفتار و ویژگی های حرفه ای کاندیداهای خود را بررسی نمود تا بتوان با اطمینان پرونده خود را به وی سپرد. انتخاب بهترین وکیل زن در شریعتی کار راحتی نیست، زیرا بسیاری از وکلای شاغل در این منطقه متخصص هستند اما باید فهمید که کدام یک از آن ها در موضوع مربوطه زبده اند.

کلام آخر

ما در این مقاله به طور ویژه در مورد وکلای زن صحبت نمودیم، چرا که بسیاری از افراد هستند که ترجیح شان سپرده پرونده به وکیل خانم است. علت این امر صبوری، دقت و تمرکز بالا و وجدان کاری بی نظیر آن هاست. همچنین ما سعی کردیم 5 تا از بهترین وکیل زن در شریعتی را به شما معرفی کنیم. از توجه شما متشکریم و منتظر دریافت نظرات شما در سایت وکیل چی هستیم.

معنی دعاوی چیست؟

دعاوی جمع کلمه دعوا است که در قانون به سه مفهوم به کار می رود و مقصود از دعوا در مفهوم اخص آن قدرت خواهان یا مدعی یک حق یا بزه دیده و شاکی از یک جرم، برای مراجعه به مراجع صالح برای رسیدگی و صدور حکم می باشد

متن ماده ۲ قانون آیین دادرسی مدنی چه می باشد؟

طبق متن این ماده، هیچ دادگاهی نمی تواند به دعوایی رسیدگی کند، مگر این که شخص یا اشخاص ذی نفع یا وکیل یا قائم مقام یا نماینده قانونی آنان رسیدگی به دعوا را برابر قانون درخواست نموده باشند

آیا زن می تواند نفقه گذشته خود را طلب کند؟

بله این امتیاز برای یک زن وجود دارد که بتواند نفقه گذشته اش را اخذ کند.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا