وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شریعتی⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شریعتی را معرفی کنیم، پس از شما دعوت می کنیم که در ادامه همراه ما باشید. اختلافات خانوادگی یکی از مهم ترین دعاوی مورد رسیدگی در دادگاه هاست که البته ثبت و نظارت بر این پرونده ها نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد و اکثر افراد دخیل در اختلافات خانوادگی برای رسیدن به نتیجه مطلوب، از بهترین وکلا مشاوره می گیرند و در این راه با مشورت وکیل خانواده مسیر قانونی را به درستی طی می کنند.

انواع دعاوی خانواده و دادگاه های مربوط به آن

اختلافات خانوادگی یکی از رایج ترین دعاوی و اختلافات موجود در مراجع قضایی هستند که روزانه افراد زیادی دادخواست هایی مبنی بر آن را به صورت انفرادی و یا توسط بهترین وکیل خانواده در تهران به دفتر خدمات الکترونیک قضایی ارائه می دهند. دعاوی خانواده در مراجع قضایی مجزا مورد بررسی قرار می گیرند. در هر شهری بنا بر دستور قوه قضاییه و جهت حمایت از خانواده، یکی از دادگاه ها به این موضوع اختصاص دارد که برای مثال در لیست دادگاه های کرج، تهران و یا هر شهر دیگری شعبه ای به این موضوع مربوط می شود. دعاوی خانواده انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر می شوند:

انواع طلاق: طلاق انواع مختلفی دارد که بنابر نوع درخواست و اقدام زوجین به دسته های مختلفی تقسیم می شود. با توجه به این موضوع طلاق ممکن است از طرف زن، از طرف مرد و یا از نوع طلاق توافقی باشد. هر یک از این موارد در دادگاه های خانواده، بخش اعظمی از پرونده ها را به خود اختصاص می دهند و بهترین وکیل خانواده در شریعتی مهارت رسیدگی به هر کدام را دارد.

مهریه: دیگر موردی که جزو انواع دعاوی خانواده است، مهریه می باشد که دین زن بر گردن مرد است و زن می تواند آن را هنگام طلاق و یا در طول زندگی زناشویی طلب کند. حال در این موارد معمولا اختلاف و کشمکش بین زوجین پیش می آید که موضوع را به دادگاه های خانواده می کشاند.

حضانت: والدین وظیفه رسیدگی و مراقبت از فرزندان خود را از بدو تولد تا سن قانونی و گاهی اوقات تا زمان مستقل شدن بر عهده دارند. در زمان طلاق نیز انتخاب سرپرست واجد شرایط نیاز به رسیدگی قانونی و اثبات عدم صلاحیت والد دیگر دارد. این موضوع نیز در دادگاه های خانواده مورد بررسی قرار می گیرد و بهترین وکیل خانواده در شریعتی می تواند وکالت افراد را بر عهده بگیرد.

انواع دعاوی خانواده و دادگاه های مربوط به آن

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شریعتی

یک وکیل برای انتخاب شدن جهت وکالت دعاوی خانواده نیاز به برخورداری از ویژگی های حائز اهمیتی است که بتواند او را از دیگر وکلا متمایز نماید. این ویژگی ها عبارتند از:

 • از جمله ویژگی های لازم برای وکیل خانواده، علم حقوقی بالا در زمینه دعاوی خانواده است، زیرا اگر وکیلی دانش حقوقی نداشته باشد، نمی تواند بازدهی مناسبی برای پرونده داشته باشد.
 • یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شریعتی، با تجربه بودن و متخصص بودن در این زمینه است. وکیلی که دامنه موضوعات وکالتی خود را محدود می کند، می تواند بیش تر روی پرونده تمرکز کند.
 • رازداری، امانت داری و صبوری و صداقت، از دیگر ویژگی های مهم یک وکیل مجرب و حرفه ای است.
 • یک وکیل خانواده برتر، پیگیر و فعال است و همواره سعی می کند از بهترین راهکارها در صورت تغییرات قوانین برای پرونده های موکلین خود برای احیای حقوق و جلوگیری از زیان آن ها استفاده کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شریعتی را بشناسید!

خشایار فرجی

خشایار فرجی

خشایار فرجی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است. وی دارای شماره پروانه وکالت 18647 صادره از کانون وکلای دادگستری می باشد. آقای فرجی یکی از بهترین وکیل خانواده در شریعتی است که در امور کیفری و حقوقی مانند، طلاق، دعاوی ملکی، خانوادگی، جهیزیه، دعاوی بانکی، نفقه و… تخصص دارد و تا به امروز به پرونده های زیادی رسیدگی کرده است. وی با رسیدگی مستمر و موفق به پرونده ها و رفع مشکلات موکلان خود رضایت آن ها را جلب می نماید.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی کیفری
 • دعاوی مربوط به املاک و اراضی
 • انواع دعاوی خانواده

آدرس: خیابان شریعتی، بین میرداماد و جردن، روبروی برج مینا، ساختمان نیکان، طبقه ششم، واحد دوم

مهدی شاه عباسیان

مهدی شاه عباسیان

آقای مهدی شاه عباسیان وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل خانواده در شریعتی است. ایشان در انواع دعاوی حقوقی، ثبتی و ملکی و همچنین حقوق دریایی دارای تخصص می باشد. مدرک تحصیلی ایشان نیز دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه علوم تحقیقات است. در ضمن آقای شاه عباسیان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته های حقوق قضایی و حقوق خصوصی از دانشگاه تهران کسب نموده است.

تخصص و مهارت:

 • تسلط به زبان انگلیسی برای تنظیم قراردادها و آشنایی با زبان فرانسه و عربی
 • دارای 18 سال سابقه وکالت
 • عضو هیات علمی دانشگاه آزاد نوشهر

آدرس: شریعتی، بعد از پل سیدخندان، خیابان مجتبایی، پلاک 6، واحد 7

منوچهر بحرینی

منوچهر بحرینی

منوچهر بحرینی یا شماره پروانه 3507، از وکلای برتر و حرفه ای در تهران و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در شریعتی معرفی می شود. وی با تسلط بر قوانین حقوقی در حوزه های مختلف از جمله طلاق، مهریه، ارث و دیگر دعاوی مربوطه، آن ها را به موقع سامان می دهد و موکل را از دغدغه می رهاند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره
 • دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: شریعتی، قبل از میدان قدس، پلاک 2030

فاطمه السادات احمدی ابهری

فاطمه السادات احمدی ابهری

فاطمه السادات احمدی، با شماره پروانه وکالت 14815، از وکلای زبده و ماهر در تهران می باشد که علاوه بر قبول وکالت دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری، به ارائه مشاوره نیز می پردازد. خانم احمدی تخصص ویژه ای در دعاوی خانوادگی دارند و از این رو یکی از بهترین وکیل خانواده در شریعتی می باشند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی، پیش فروش آپارتمان، تفکیک اراضی، اختلافات اسناد و کلاهبرداری
 • دعاوی خانواده و انواع طلاق
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: شریعتی، پل رومی، خیابان برادران واعظی، مجتمع شماره 1847، طبقه 3، بلوک B، واحد 9

هومن حیدری

هومن حیدری

هومن حیدری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از بهترین وکیل خانواده در شریعتی است. وی به عنوان یکی از وکلای زبده در وکالت انواع دعاوی حقوقی شناخته می شود و بر حسب تسلطی که بر قوانین مربوط به این اختلافات و موضوعات دارد به موفقیت های چشمگیری دست می یابد. شماره پروانه وکالت آقای حیدری 7046 از کانون وکلا می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 14 سال سابقه فعال به عنوان وکیل دادگستری
 • انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • تنظیم و نگارش دادخواست ها و اوراق دیگر قضایی

آدرس: شریعتی، خیابان دولت، کوچه شهید شکرآبی، بن بست 3، پلاک 6، طبقه همکف

شرایط لازم برای حضانت فرزندان

بعد از طلاق زن و شوهر، قطعا حضانت فرزندان ذکور و دختران تا سن 7 سالگی با مادر است. پس از گذشتن سن کودک از هفت سالگی تا رسیدن به سن بلوغ، حضانت به پدر باز می گردد. پس از آن، کودک می تواند تصمیم بگیرد که با هر یک از والدین به زندگی ادامه دهد. حضانت فرزند پس از طلاق یکی از سخت ترین مسائل بین زوجین است که همواره محل بحث و جدل و در نتیجه آسیب به فرزندان است.

با کمک بهترین وکیل خانواده در شریعتی می توان این مشکل را به بهترین شکل ممکن رفع کرد. در صورتی که پدر معتاد باشد و عدم مسئولیت وی محرز و ثابت شود که با کمک وکیل ذیصلاح قابل انجام است، حضانت فرزند تا سن بلوغ بر عهده مادر خواهد بود. نکته مهم این است که حتی اگر حضانت فرزندان بر عهده مادر باشد، نفقه فرزند بر عهده پدر باقی می ماند و طبق قانون متکلف به پرداخت آن می شود.

شرایط لازم برای حضانت فرزندان

مشاوره آنلاین برای دعاوی خانواده

بهترین وکیل خانواده در شریعتی، گاهی به صورت آنلاین و حتی 24 ساعته خدمات خود را به مشتریان و متقاضیان در زمینه سوالات مربوط به دعاوی خانواده ارائه می دهد. برخی از وکلا به سوالات دیگران در قالب چت در وب سایت های اختصاصی خود یا اشتراکی در یک موسسه حقوقی پاسخ می دهند، بهتر بگوییم که امروزه موسسات حقوقی بسیاری به راه اندازی سایت های حقوقی روی آورده اند و با دریافت حق مشاوره، به سوالات کاربران توسط وکلای زبده در موضوع مورد نظر پاسخ می دهند.

گاهی اوقات دعاوی خانوادگی موضوعات بی اهمیتی هستند که نیازی به مراجع قانونی و استخدام وکیل ندارند و فرد مورد نظر فقط سوالات ساده و پیش پا افتاده ای دارد که از طریق مشاوره می توان او را تفهیم و راهنمایی کرد.

کلام آخر

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای حل دعاوی خانوادگی خود از وکیل کمک بگیرند و پرونده خود را به او واگذار کنند. به همین منظور ما در این بخش سعی کردیم مطالب بسیار ارزشمندی را در زمینه وکالت و رسیدگی به اختلافات خانوادگی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همچنین طبق هدفی که سایت وکیل چی دارد، به معرفی 5 تا از بهترین وکیل خانواده در شریعتی پرداختیم تا بتوانید در صورت لزوم به راحتی وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید.

از همراهی شما سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات تان هستیم.

نکاح متعه چیست؟

نکاح متعه یا منقطع یا همان صیغه و عقد موقت، نوعی از انواع عقد ازدواج بوده که برای مدتی معین منعقد می گردد

 دادخواست عزل قیم و نصب قیم جدید چیست؟

نمونه دادخواست عزل قیم و نصب قیم جدید یکی از اوراق قضایی است که درصورت وجود موارد عزل قیم می توان با کمک ثبت و ارسال آن به دادگاه تقاضای صدور حکم عزل قیم و نصب قیم جدید را از محکمه داشت.

اگر نامادری یک بچه توسط پدرش بقتل برسد آیا به فرزند از مهریه ارث تعلق می گیرد؟

خیر، فرزند ناتنی از نامادری هیچگونه ارث نمی برد.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا