وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شریعتی⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شریعتی تهران را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید. یکی از انواع اختلافات حقوقی که در دادگاه مطرح می شود و دارای تنوع موضوع و پیچیدگی است، دعاوی ملکی می باشد که حل آن، بهترین وکیل ملکی را می طلبد تا بتواند به خوبی مراحل را طی کند. وکلایی که در این زمینه فعالیت می کنند با قوانین و مقررات املاک آشنا هستند و می توانند به موکل خود مشاوره حقوقی بدهند و در تمامی جوانب پرونده او را راهنمایی کنند.

بهترین وکیل ملکی در شریعتی کیست؟

بهترین وکیل ملکی در شریعتی وکیلی است که یکی از وکلای پایه یک دادگستری است و می تواند در معقولانه ترین حالت ممکن و کم ترین زمان، بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود بگیرد. وکیل ملکی می تواند در دعاوی مختلف قبول وکالت نماید و به پرونده مورد نظر به صورت تخصصی رسیدگی کند. یک وکیل متخصص در حوزه املاک با تجربیات موفقی که در زمینه املاک و اراضی و اختلافات موجود دارد، به خوبی می داند که در چنین مواردی باید چه مسیری را طی کند تا به طرف مقابل امکان تعرض داده نشود و تمام هزینه ها و خسارات را نیز از او دریافت کند.

علاوه بر این، حرفه ای بودن یک وکیل ملکی تنها به توانایی حل مشکل او محدود نمی شود، بلکه به رفتار، وظیفه شناسی و انصاف او نیز مرتبط است. فردی که به عنوان بهترین وکیل تهران و مناطق مختلف آن فعالیت می کند، فقط به فکر مصلحت موکل خود است و در تمام مراحل و جلسات دادگاه، برای برقراری عدالت با مدارکی که ارائه می دهد در کنار موکلش می ایستد.

بهترین وکیل ملکی در شریعتی کیست؟

رایج ترین دعاوی ملکی

دعاوی ملکی در مجموع به سه دسته تقسیم می شوند که این سه دسته نیز دارای زیر مجموعه های مختلفی هستند. این سه دسته شامل دعاوی ملکی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی ملکی می باشد. در ادامه ما رایج ترین دعاوی ملکی که بهترین وکیل ملکی در شریعتی با آن ها سر و کار دارد را عنوان خواهیم کرد.

تهیه اسناد رسمی: زمانی که ملکی فروخته می شود مالک باید آن را به نام خریدار در دفاتر اسناد رسمی ثبت نماید، در صورت عدم انجام این کار، دعوا و کلاهبرداری صورت می گیرد که این امر باید طبق قانون حل شود. بهترین وکیل ملکی در شریعتی از عهده چنین پرونده ای بر می آید.

دعوای خلع ید: یکی دیگر از اختلافات حوزه املاک، دعوای تخلیه است. این اقدام حقوقی زمانی توسط بهترین وکیل ملکی در شریعتی انجام می شود که شخصی به طور غیرقانونی و به زور زمین یا ملکی را به دست آورده باشد. در این صورت خود مالک یا نماینده وی می تواند درخواست تخلیه ملک خود را به مراجع قضایی تقدیم کند و عنوان شکایت را دعوای خلع ید ثبت نماید و با ارائه مدارک لازم به دادگاه ثابت کند که مالک اصلی ملک است.

افراز ملک: افراز ملک دعوایی در ارتباط با مالکیت مشترک است که تفکیک آن بحث برانگیز و باعث اختلاف شده است. وظیفه بهترین وکیل ملکی در تهران، حل این اختلاف در مراجع قضایی است. این مورد، عمدتا در مورد زمین های بدون اسناد رسمی اتفاق می افتد.

تغییر کاربری: برای تغییر کاربری، کسب مجوز از شهرداری و جهاد کشاورزی کاری سخت و زمان بر است. در این زمینه بهترین وکیل ملکی در شریعتی می تواند زمام امور را در دست بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شریعتی را بشناسید!

هومن حیدری

هومن حیدری

هومن حیدری وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشند. وی به عنوان یکی از وکلای متخصص در زمینه رسیدگی به انواع دعاوی ملکی شناخته می شود و به دلیل تسلط بر قوانین مربوط به این گونه دعاوی برنده اکثریت پرونده های ملکی می شود. شماره پروانه وکالت آقای حیدری 7046 از کانون وکلای دادگستری است و بر این اساس ایشان یکی از بهترین وکیل ملکی در شریعتی به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 14 سال سابقه وکالت
 • وکالت دعاوی گوناگون
 • مشاوره حقوقی

آدرس: شریعتی، خیابان دولت، کوچه شهید شکرآبی، بن بست سوم، پلاک 6، طبقه همکف

مریم سهیلی

مریم سهیلی

خانم مریم سهیلی، یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی در تهران است که به دلیل تخصص در انواع دعاوی ملکی، یکی از بهترین وکیل ملکی در شریعتی محسوب می شود. خانم سهیلی تا به امروز مشاور حقوقی بسیاری از شرکت های معروف و معتبر در تهران بوده است. شماره پروانه وکالت ایشان نیز 4571 از کانون وکلا می باشد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی ملکی مانند الزام به تنظیم سند رسمی و ابطال آن، کلاهبرداری و به کارگیری اسناد مجعول در معاملات ملکی، تفکیک اراضی مشاع و تغییرات کاربری

آدرس: شریعتی: خیابان آفریقا، قبل از مدرس، کوچه مروارید، مجتمع سپیدار، اپارتمان B3

لادن متحدین

لادن متحدین

خانم لادن متحدین، دارنده پروانه وکالت 8802، وکیل و مشاور حقوقی در تهران است که به ارائه خدمات حقوقی در شمال شهر می پردازد. وی دارای تجربه و تخصص در انواع دعاوی حقوقی است. اما چیزی که ایشان را مشهور نموده است، تخصص در انواع اختلافات ملکی است. از این رو می توان وی را به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در شریعتی شناخت. خانم متحدین با تخصیص زمان کافی به هر یک از مراجعین خود، تمام تلاش خود را برای موفقیت آن ها انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های مربوط به انواع دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی
 • متخصص در دعاوی مربوط به املاک، اراضی و مستغلات
 • تنظیم انواع اوراق قضایی

آدرس: شریعتی، بعد از حسینیه ارشاد، مجتمع نیلوفر، پلاک 1095، طبقه 1، واحد 1

اصغر ذاکری

اصغر ذاکری

آقای اصغر ذاکری یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری است که به عنوان بهترین وکیل ملکی در شریعتی فعالیت می کند. پروانه وکالت ایشان به شماره 1785 است که از کانون وکلا به ایشان داده شده است. آقای ذاکری همواره سعی دارد برای موفقیت در پرونده، از افشای اسرار موکل خود جلوگیری کند و با حوصله به تمام جزئیات پرونده توجه کند تا بتواند بهترین و کم هزینه ترین راه حل را برای آن به کار گیرد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه راهکارهای دقیق با کم ترین احتمال خطا
 • مهارت در تجزیه و تحلیل قوانین و مواد
 • ارائه مشاوره به مراجعین با تعیین وقت قبلی

آدرس: شریعتی، قبل از میدان قدس، پلاک 1907، طبقه دوم، واحد چهارم

ترانه مالک

ترانه مالک

خانم ترانه مالک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد. وی دارای شماره پروانه وکالت 11864 است. خانم مالک تاکنون به صورت مستمر و فعال پرونده های بسیاری را وکالت نموده است و از آنجا که توانسته است اغلب پرونده های ملکی را بدون نقص به سرانجام برساند، یکی از بهترین وکیل ملکی در شریعتی به حساب می آید.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی کیفری و حقوقی
 • ارائه مشاوره
 • نوشتن انواع دادخواست ها و لایحه ها و متخصص در تنظیم قرارداد

آدرس: شریعتی، بلوار قیطریه، خیابان کریمی، پلاک 10، طبقه اول، واحد یک

نحوه اثبات مالکیت اموال غیر منقول

برای ثابت کردن مالکیت در پرونده در جریان با موضوع اثبات مالکیت، بهتر است از وکیلی مانند بهترین وکیل اثبات مالکیت در تهران کمک گرفته شود. مراحل رسیدگی به چنین موضوعی در مراجع قضایی به شرح زیر است:

 • برای اثبات مالکیت، یکی از مهم ترین اسناد قابل ارائه در دادگاه سند رسمی و عادی می باشد و به این ترتیب مالک به راحتی می تواند با کمک وکیل، مالکیت خود را بر ملک مورد نظر ثابت کند.
 • طبق نظر قانونگذار که در بند ب ماده 230 قانون آیین دادرسی مدنی آمده است، برای افرادی که دارای حق مالکیت هستند ولی سند کتبی برای اثبات خود ندارند، این امکان وجود دارد که با شهادت دو مرد یا یک مرد و دو زن مالکیت خود را ثابت کنند.
 • نوع دیگر اثبات مالکیت، اماره تصرف است. یعنی طبق عرف و بر اساس مدتی که ملک دست شخص مورد نظر بوده است، قانون گذار فرد را طبق ماده 35 مالک ملک می داند.
نحوه اثبات مالکیت اموال غیر منقول

حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در شریعتی

عوامل مختلفی در تعیین حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در شریعتی موثر هستند که برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از:

موضوع : برخی از مسائل به دلیل ساده بودن موضوع و قوانین حاکم بر آن، برای وکیل ملکی در مدت زمان کوتاهی قابل حل است، در این صورت حق الوکاله درخواستی وکیل متناسب با سختی و راحتی موضوع متغیر است.

سابقه وکالت وکیل: وکیلی که سابقه کار بیش تری دارد، کوتاه ترین و ارزان ترین راه را برای رسیدن به نتیجه انتخاب می کند، بنابراین با توجه به تخصص و مهارتی که در این زمینه دارند، حق الزحمه این وکلا طبیعتا بیش تر از وکلای دیگر خواهد بود.

مدت زمان مورد نیاز: یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین حق الوکاله وکیل ملکی، مدت زمان مورد نیاز برای حل پرونده است. هر چه زمان مورد نیاز برای حل پرونده طولانی تر باشد، هزینه های دریافتی وکیل بیش تر خواهد شد.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مفیدی در مورد وکلای قابل اعتماد ملکی و برخی از قوانین حاکم در این حوزه در اختیار شما قرار دهیم. همچنین 5 تا از بهترین وکیل ملکی در شریعتی را به شما معرفی کردیم تا در صورت لزوم بتوانید به راحتی وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. در صورت نیاز به مشاوره در این زمینه، می توانید با یکی از وکلای ذکر شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

روز انعقاد معامله باید چه مدارکی را بررسی کرد؟

اصل سند مالکیت، اصل کارت ملی فروشنده و احراز هویت آن، در صورت وجود قولنامه نیز تمامی قولنامه های ماقبل، پایان کار، صورت مجلس تفکیکی

چه موضوعاتی می‌تواند در زمره دعاوی علیه نهاد شهرداری محسوب شود؟

دعاوی تصرف، عوارض، ساختمانی، قراردادی و کیفری می‌تواند در زمره دعاوی علیه نهاد شهرداری محسوب شود.

قوانین و مقررات حوزه ملکی چیست؟

شامل تمامی قوانین و مقررات حوزه ملک و مستغلات آن از جمله تنظیم سند ، طرح شکواییه و… است.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 2 =

دکمه بازگشت به بالا