وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را به شما معرفی کنیم؛ اهواز هشتمین شهر بزرگ ایران است و جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده است؛ مردمی که ساکن این شهر هستند، ممکن است با مشکلات حقوقی متعددی برخورد کنند اما توان حل کردن آن ها را نداشته باشند، در این صورت بهترین کار، کمک گرفتن از وکلای خبره و ماهر است؛ در اهواز نه تنها وکلای مرد، بلکه وکلای زن نیز وکالت پرونده های بسیار سنگین با موضوعات مختلف را تقبل می کنند و به موکلین خود کمک می کنند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل مجرب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در اهواز چه خصوصیاتی دارد؟

در اهواز وکلای زنی که فعالیت تخصصی انجام می دهند، می توانند مشکلات هر یک از موکلین خود را برطرف کنند به آن ها کمک شایانی کنند؛ بهترین وکیل زن در اهواز خصوصیات و ویژگی های خاصی دارد که این ویژگی ها در ادامه ذکر می شوند:

 • وکیل خانم در اهواز صبور و باحوصله است و سعی می کند پرونده موکلین خود را با حوصله کافی بررسی کند و جزئیات آن را کاملا در نظر بگیرد.
 • وکیل زنی که در اهواز فعالیت می کند، با موکلین خانم خود ارتباط رفتاری بسیار قوی برقرار می کند و می تواند امید و دلگرمی به هر یک از موکلین خود بدهد؛ بیشتر مواقع وکیل زن پرونده های خانواده را تقبل می کند تا از حقوق زنان و فرزندان دفاع کند.
 • بهترین وکیل زن در اهواز محترم و مودب است و تمام تلاش خود را می کند که در طول جریان پرونده، احترام هر یک از موکلین خود را حفظ کند و برخورد کاملا مودبانه با آن ها داشته باشد.
 • وکیل زن شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم اهواز دارد و بسیاری از افراد ایشان را می شناسند و برای حل مشکلات پرونده شان به دفتر وی مراجعه می کنند.
بهترین وکیل زن در اهواز چه خصوصیاتی دارد؟

نحوه انتخاب وکیل زن در اهواز

در صورتی که بخواهید برای حل مشکلات پرونده تان از یک وکیل زن کمک بگیرید، باید او را به درستی و با اطلاعات کافی انتخاب نمایید؛ برای این کار باید ابتدا از هر یک از اطرافیان خود سوال کنید تا وکیل مورد نظرشان را به شما معرفی کنند اما اگر وکیلی را نشناسند، باید در مرورگر جستجو کنید تا اسامی وکلای برتر شهر اهواز را بیابید.

پس از یافتن نام وکلا، می توانید به پروفایل هر یک از آن ها سر بزنید و اطلاعات کافی در زمینه ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی و عملی شان بیابید؛ در ادامه باید ویژگی ها و مدارک تحصیلی وکلا را با یکدیگر مقایسه کنید تا بهترین وکیل را بین آن ها انتخاب نمایید؛ پس از یافتن وکیل حاذق، به دفترشان مراجعه کنید و با تکیه بر اطلاعات خود و دانشی که از اطرافیان خود کسب می کنید، وقت ملاقات و مشاوره بگیرید و پرونده خود را به وی بسپارید.

در شهر تهران نیز وکلای زن بسیار زیادی وجود دارند که می توانند به خانم ها در طول جریان هر یک از دعاوی خانواده کمک کنند؛ اگر می خواهید با آن ها آشنا شوید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در تهران مراجعه کنید.

10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را بشناسید!

شهره خدرلی

شهره خدرلی

شهره خدرلی یکی از بهترین وکیل زن در اهواز می باشند؛ ایشان جزو وکلای خانم بسیار باتجربه و حاذق در این شهر بزرگ می باشند و بهترین خدمات را به مردم عزیز ارائه می دهند؛ وی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری هستند و می توانند به هر یک از موکلین خود راهنمایی های لازم و مشاوره های خوب ارائه دهند تا مشکل پرونده شان بهتر و سریع تر حل شوند؛ ایشان علم و دانش کافی در زمینه وکالت دارند و می توانند اطلاعات کافی در رابطه با پرونده در اختیار موکل خود قرار دهند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره های حضوری و غیرحضوری
 • وکالت پرونده هایی با دعاوی مختلف

آدرس: اهواز، خیابان نادری، نبش خیابان خوانساری، جنب بانک صادرات، ساختمان امیرالمومنین، طبقه 3

تلفن تماس: 09167904651

فریبا قلی زاده

فریبا قلی زاده

فریبا قلی زاده به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در اهواز شناخته می شوند؛ ایشان جزو وکلای برتر می باشند و در این شهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعالیت می کنند؛ وی تجربه و مهارت بسیار زیادی در زمینه حل مشکلات پرونده های متعدد در زمینه امور کیفری دارند؛ ایشان توانسته اند مدرک کارشناسی حقوق قضایی دریافت نمایند و در ادامه در سال 1393 پروانه وکالت خود را به شماره 24524 از کانون وکلا کسب کنند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه بسیار درخشان در زمینه وکالت دعاوی مختلف
 • وکالت و ارائه مشاوره به بانک مهر اقتصاد

آدرس: اهواز، خیابان شهید محمدیان، خیابان قنواتی، پلاک60، طبقه اول

تلفن تماس: 09169831008

مریم گودرزی

مریم گودرزی

مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل زن در اهواز می باشند؛ ایشان جزو وکلای برتر این شهر بزرگ هستند و بسیاری از مردم وی را می شناسند و پرونده های حقوقی و غیره را به ایشان می سپارند؛ لازم به ذکر است که سرکار خانم گودرزی رفتار بسیار محترمانه ای با موکلین شان دارند و دلگرمی کافی به آن ها در جریان پرونده می دهند؛ پرونده هایی که توسط ایشان تقبل می شوند بسیار سخت و سنگین اند اما وی می توانند این پرونده ها را با موفقیت به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت
 • اخذ مدارک تخصصی در زمینه حقوق و وکالت

آدرس: اهواز، خیابان 24 متری، بین شریف زاده و مصطفی، مجتمع سدن، طبقه 2، واحد 23

تلفن تماس: 09163078571

مولود اسدی

مولود اسدی

مولود اسدی یکی از بهترین وکیل زن در اهواز می باشند؛ ایشان جزو وکلای برتر شهر اهواز محسوب می شوند و توانسته اند پروانه وکالت خود را با شماره 523 از کانون وکلا دریافت نمایند؛ وی از دانشگاه بین المللی امام صادق فارغ التحصیل شده اند و پس از آن تا به امروز در شهر اهواز مشغول وکالت بوده اند و بهترین خدمات حقوقی را در اختیار موکلین خود قرار داده اند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه درخشان
 • پذیرفتن پرونده های متعدد در هر یک از مراجع قضایی و غیرقضایی
 • تدریس کردن دروس تخصصی در دانشگاه های آزاد، علم کاربردی، دولتی
 • ارائه مشاوره های حقوقی و انجام امور قضایی شرکت های معتبر و سرشناس بین المللی از جمله لاوین و نیم رخ

آدرس: اهواز، فلکه سوم کیانپارس، ساختمان پزشکان

تلفن تماس: 09166662850

فروغ قاسمیه

فروغ قاسمیه

فروغ قاسمیه یکی از بهترین وکیل زن در اهواز هستند؛ ایشان پروانه وکالت خود را با شماره 24014 اخذ کرده اند و تا به امروز موفق به ارائه بهترین خدمات به مردم عزیز شهر اهواز شده اند؛ لازم به ذکر است سرکار خانم قاسمیه توانسته اند مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی اخذ نمایند؛ ایشان دعاوی متعددی را تقبل می کنند و پرونده های موکلین خود را با موفقیت به پایان می رسانند؛ تجربه و سابقه وی در زمینه وکالت زبانزد بسیاری از مردم است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن دعاوی اموال منقول شامل خودرو، ماشین آلات و …
 • پذیرفتن دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها
 • پذیرفتن دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک

آدرس: اهواز، گلستان، خیابان فروردین، بین اقبال و نصرت، جنب شیرینی سرای ضیافت، مجتمع علی رضا، طبقه 4، واحد 8

تلفن تماس: 09166726692

وظایف بهترین وکیل زن در اهواز

بهترین وکیل زن در اهواز وظایف بسیار زیادی برعهده دارد که در صورت پذیرفتن یک پرونده باید به این وظایف عمل کند؛ در ادامه برخی از این وظایف را برای شما شرح خواهیم داد:

 • یک وکیل زن در شهر اهواز وظیفه دارد که قراردادی را برای پرونده موکل خود تنظیم کند.
 • وکیل باید پرونده موکلش را با دقت بسیار زیاد بررسی نماید و جزئیات آن را زیر نظر داشته باشد.
 • بهترین وکیل زن در اهواز وظیفه دارد به تک تک افراد مراجعه کننده به دفترشان احترام بگذارد و به سوالاتشان در رابطه با نحوه جریان پرونده پاسخ دهد.
 • وکیل زن در شهر بزرگ اهواز باید هزینه مقرون به صرفه از هر یک از موکلین خود به عنوان حق الوکاله دریافت نماید.
 • وکیل وظیفه دارد که از اختیارات خود در طول جریان پرونده خارج نشود و مصلحت موکل را در اولویت کار خود قرار دهد.
وظایف بهترین وکیل زن در اهواز

هزینه وکالت توسط وکیل زن در اهواز چقدر است؟

موکل باید به بهترین وکیل زن در اهواز برای وکالت هزینه ای بپردازد که این هزینه را حق الوکاله می گویند؛ مبلغ پرداختی ممکن است برای هر فردی متفاوت باشد به عنوان مثال اگر پرونده موکل بسیار سنگین و سخت باشد، هزینه پرداختی برای وکالت افزایش می یابد زیرا پرونده سخت نیاز به مهارت بسیار زیاد دارد و زمان مورد نیاز برای به جریان انداختن پرونده، ممکن است طولانی باشد که در این صورت هزینه بیشتری پرداخت می شود.

مورد موثر دیگری که می تواند بر روی هزینه های وکالت اثر بگذارد، تجربه و مهارت وکیل است زیرا تجربه بسیار زیاد وکیل موجب موفقیت بیشتر پرونده می شود و در نهایت موکل باید حق الوکاله بیشتری به وکیل خود بپردازد؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه ها تاثیر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید از وکلای معرفی شده سوال بپرسید.

اگر ساکن شهر اصفهان هستید و می خواهید از هزینه وکالت در اصفهان مطمئن شوید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در اصفهان مراجعه کنید و از آن ها پرس و جو کنید.

کلام آخر

در شهر اهواز نیز بسیاری از افراد با مشکلات حقوقی با موضوعات مختلف دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن وکیل مجرب برای حل این مشکلات هستند؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفید و باارزشی در رابطه با وکالت خانم ها در اهواز در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت زن دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید.

وکالت معاضدتی چیست؟

وکالتی است که از سوی کانون وکلا در امور حقوقی طبق قانون و آیین‌ نامه‌ های مرتبط با وکلا ارجاع می‌گردد.

حدود اختیارات وکیل چقدر است؟

وکیل نمی‌تواند عملی را که خارج از حدود وکالت است انجام دهد.

دلایل فسخ عقد وکالت کدامند؟

دلایل آن شامل فوت وکیل یا موکل، از بین رفتن مورد یا موضوع وکالت، انجام عملی منافی با وکالت توسط موکل، پایان مدت وکالت است.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا