وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را به شما معرفی کنیم؛ اهواز هشتمین شهر بزرگ ایران است و جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده است؛ مردمی که ساکن این شهر هستند، ممکن است با مشکلات حقوقی متعددی برخورد کنند اما توان حل کردن آن ها را نداشته باشند، در این صورت بهترین کار، کمک گرفتن از وکلای خبره و ماهر است؛ در اهواز نه تنها وکلای مرد، بلکه وکلای زن نیز وکالت پرونده های بسیار سنگین با موضوعات مختلف را تقبل می کنند و به موکلین خود کمک می کنند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل مجرب هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در اهواز چه خصوصیاتی دارد؟

در اهواز وکلای زنی که فعالیت تخصصی انجام می دهند، می توانند مشکلات هر یک از موکلین خود را برطرف کنند به آن ها کمک شایانی کنند؛ بهترین وکیل زن در اهواز خصوصیات و ویژگی های خاصی دارد که این ویژگی ها در ادامه ذکر می شوند:

 • بهترین وکیل در اهواز صبور و باحوصله است و سعی می کند پرونده موکلین خود را با حوصله کافی بررسی کند و جزئیات آن را کاملا در نظر بگیرد.
 • وکیل زنی که در اهواز فعالیت می کند، با موکلین خانم خود ارتباط رفتاری بسیار قوی برقرار می کند و می تواند امید و دلگرمی به هر یک از موکلین خود بدهد؛ بیشتر مواقع وکیل زن پرونده های خانواده را تقبل می کند تا از حقوق زنان و فرزندان دفاع کند.
 • بهترین وکیل زن در اهواز محترم و مودب است و تمام تلاش خود را می کند که در طول جریان پرونده، احترام هر یک از موکلین خود را حفظ کند و برخورد کاملا مودبانه با آن ها داشته باشد.
 • وکیل زن شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم اهواز دارد و بسیاری از افراد ایشان را می شناسند و برای حل مشکلات پرونده شان به دفتر وی مراجعه می کنند.
بهترین وکیل زن در اهواز چه خصوصیاتی دارد؟

نحوه انتخاب وکیل زن در اهواز

در صورتی که بخواهید برای حل مشکلات پرونده تان از یک وکیل زن کمک بگیرید، باید او را به درستی و با اطلاعات کافی انتخاب نمایید؛ برای این کار باید ابتدا از هر یک از اطرافیان خود سوال کنید تا وکیل مورد نظرشان را به شما معرفی کنند اما اگر وکیلی را نشناسند، باید در مرورگر جستجو کنید تا اسامی وکلای برتر شهر اهواز را بیابید.

پس از یافتن نام وکلا، می توانید به پروفایل هر یک از آن ها سر بزنید و اطلاعات کافی در زمینه ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی و عملی شان بیابید؛ در ادامه باید ویژگی ها و مدارک تحصیلی وکلا را با یکدیگر مقایسه کنید تا بهترین وکیل طلاق توافقی در اهواز را بین آن ها انتخاب نمایید؛ پس از یافتن وکیل حاذق، به دفترشان مراجعه کنید و با تکیه بر اطلاعات خود و دانشی که از اطرافیان خود کسب می کنید، وقت ملاقات و مشاوره بگیرید و پرونده خود را به وی بسپارید.

10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را بشناسید!

نسیم گچ کار

بهترین وکیل طلاق در اهواز

نسیم گچ کار وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ خوزستان است و هم اکنون در شهر اهواز مشغول به انجام فعالیت در زمینه های متنوع وکالتی می باشد. وی با لقب بهترین وکیل زن در اهواز شناخته شده است و در دعاوی های مختلف وکالتی اعم از طلاق، ملکی، کیفری، تجاری، ثبتی و غیره مشغول به کار می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری خوزستان
 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09166202329

آدرس:  اهواز، زیتون کارمندی، نبش خیابان کمیل شمالی، طبقه بالای بانک رفاه

مریم گودرزی

بهترین وکیل طلاق در اهواز

مریم گودرزی وکیل پایه یک دادگستری در استان زیبا خوزستان در شهر اهواز است و موفقیت در ده ها پرونده وکالتی در زمینه های طلاق، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره دارد. ایشان موفق گردیده است تا یک جایگاه شغلی بسیار خوب در حوزه وکالت در بین مردم کسب کند و به عنوان بهترین وکیل زن در اهواز شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09163078571

آدرس: اهواز، خیابان کیانپارس، بین ۱۸ و ۱۹ غربی، مجتمع رامین، طبقه چهارم، واحد ۱۵

بهاره رستم زاده

بهترین وکیل طلاق در اهواز

بهاره رستم زاده وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا اهواز است و در ضمن مشغول به فعالیت در حوزه های مختلف وکالتی از جمله طلاق، کیفری، ملکی و ثبتی می باشد. وی با مشاوره های تخصصی و حرفه ای اش در تلاش می باشد تا بتواند به مردم و مراجعینش کمک کند.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از سه سال سابقه کار وکالتی
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09161131636

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی

سکینه باقری

بهترین وکیل طلاق در اهواز

سکینه باقری وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا اهواز است و موفق گردیده است تا رضایت هر یک از موکلینش را در این زمینه جلب نماید. وی در زمینه های طلاق، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره پرونده های مختلفی را به عهده دارد و راهکارهای مناسب ارائه می دهد تا مشکلات موکلینش را در مدت زمان محدودی رفع کرده و پرونده را در جهت درستی به پیش ببرد. در ضمن وی به عنوان بهترین وکیل زن در اهواز معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان خوزستان
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09187413055

آدرس: اهواز، فلکه ساعت، دفتر وکالت علی محمد صالحی

مژگان خدری

بهترین وکیل خانواده در اهواز

مژگان خدری وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر بزرگ و زیبا اهواز مشغول به انجام فعالیت متنوع وکالتی از جمله خانواده، کیفری، ملکی، ثبتی و غیره می باشد. وی در کارنامه کاری اش سابقه ده ها پرونده وکالتی موفق را داشته است.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 13 سال سابقه کار در امور وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل بانک تجارت در شهر اهواز
 • کارمند دادگستری شهرستان اهواز
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 61333881

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه سوم

فاطمه باقری

فاطمه باقری

فاطمه باقری وکیل پایه یک دادگستری است و در دعاوی های متنوع از جمله تجاری، ملکی، کیفری، اسنادرسمی، خانواده و غیره مشغول به فعالیت می باشد. ایشان با لقب بهترین وکیل زن در اهواز شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • با بیش از سه سال سابقه کار در امور وکالتی
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاورحقوقی

شماره تماس: 09161131636

آدرس: اهواز، خیابان شریعتی، بین امام و کاوه، طبقه فوقانی

شهره خدرلی

شهره خدرلی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ اهواز است؛ ایشان مشاور حقوقی می باشد و بهترین وکیل زن در اهواز است که خدمات تخصصی در زمینه وکالت در اختیار هر یک از موکلین خود قرار دارد؛ وی جزو وکلای برتر این شهر محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • پذیرفتن دعاوی مختلف

تلفن تماس: 09167904651

آدرس: اهواز، نادری، نبش خوانساری، جنب بانک صادرات، ساختمان امیرالمومنین، طبقه 3

مولود اسدی

مولود اسدی

مولود اسدی وکیل پایه یک دادگستری است و بهترین وکیل زن در اهواز می باشد؛ وی جزو وکلای برتر و باتجربه در شهر اهواز است؛ ایشان تخصص و مهارت بسیار زیادی در حوزه انواع دعاوی مختلف دارد و تسلط بسیار زیادی در حل هر یک از پرونده ها دارد.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن پرونده های سخت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: فلکه سوم کیانپارس،ساختمان پزشکان

فروغ قاسمیه

فروغ قاسمیه یکی از بهترین وکیل زن در اهواز است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار تمام موکلین قرار می دهد؛ وی پروانه ای با شماره 24014 کسب کرده است که با این مدرک توانسته پرونده های بسیار سخت را برعهده گیرد و به بهترین نتایج برسد؛ مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی

تلفن تماس: 09166726692

آدرس: اهواز، گلستان، خیابان فروردین بین اقبال و نصرت جنب شیرینی سرای ضیافت، مجتمع علی رضا، طبقه 4، واحد 8

سمیه فرهادی نیا

سمیه فرهادی نیا

سمیه فرهادی نیا یکی از بهترین وکیل زن در اهواز می باشد؛ وی وکیل پایه یک دادگستری است که بهترین و تخصصی ترین خدمات را در حوزه وکالت در اختیار مردم قرار می دهد؛ وی توانسته سخت ترین پرونده را به خوبی حل کند و به بهترین نتایج برساند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری
 • تقبل پرونده های بسیار سخت

تلفن تماس: 09366251050

آدرس: اهواز، اندیکا روبه روی دادگستری

وظایف بهترین وکیل زن در اهواز

بهترین وکیل زن در اهواز وظایف بسیار زیادی برعهده دارد که در صورت پذیرفتن یک پرونده باید به این وظایف عمل کند؛ در ادامه برخی از این وظایف را برای شما شرح خواهیم داد:

 • یک وکیل زن در شهر اهواز وظیفه دارد که قراردادی را برای پرونده موکل خود تنظیم کند.
 • وکیل باید پرونده موکلش را با دقت بسیار زیاد بررسی نماید و جزئیات آن را زیر نظر داشته باشد.
 • بهترین وکیل زن در اهواز وظیفه دارد به تک تک افراد مراجعه کننده به دفترشان احترام بگذارد و به سوالاتشان در رابطه با نحوه جریان پرونده پاسخ دهد.
 • وکیل زن در شهر بزرگ اهواز باید هزینه مقرون به صرفه از هر یک از موکلین خود به عنوان حق الوکاله دریافت نماید.
 • وکیل وظیفه دارد که از اختیارات خود در طول جریان پرونده خارج نشود و مصلحت موکل را در اولویت کار خود قرار دهد.
وظایف بهترین وکیل زن در اهواز

هزینه وکالت توسط وکیل زن در اهواز چقدر است؟

موکل باید به بهترین وکیل زن در اهواز برای وکالت هزینه ای بپردازد که این هزینه را حق الوکاله می گویند؛ مبلغ پرداختی ممکن است برای هر فردی متفاوت باشد به عنوان مثال اگر پرونده موکل بسیار سنگین و سخت باشد، هزینه پرداختی برای وکالت افزایش می یابد زیرا پرونده سخت نیاز به مهارت بسیار زیاد دارد و زمان مورد نیاز برای به جریان انداختن پرونده، ممکن است طولانی باشد که در این صورت هزینه بیشتری پرداخت می شود.

مورد موثر دیگری که می تواند بر روی هزینه های وکالت اثر بگذارد، تجربه و مهارت وکیل است زیرا تجربه بسیار زیاد وکیل موجب موفقیت بیشتر پرونده می شود و در نهایت موکل باید حق الوکاله بیشتری به وکیل خود بپردازد؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه ها تاثیر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید از وکلای معرفی شده سوال بپرسید.

اگر به دنبال بهترین وکیل مهریه در اهواز می باشید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

کلام آخر

در شهر اهواز نیز بسیاری از افراد با مشکلات حقوقی با موضوعات مختلف دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال یافتن وکیل مجرب برای حل این مشکلات هستند؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفید و باارزشی در رابطه با وکالت خانم ها در اهواز در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در اهواز را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت زن دارید، می توانید با وکلای ذکر شده در سایت در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خانواده در اهواز کلیک کنید.

وکالت معاضدتی چیست؟

وکالتی است که از سوی کانون وکلا در امور حقوقی طبق قانون و آیین‌ نامه‌ های مرتبط با وکلا ارجاع می‌گردد.

حدود اختیارات وکیل چقدر است؟

وکیل نمی‌تواند عملی را که خارج از حدود وکالت است انجام دهد.

دلایل فسخ عقد وکالت کدامند؟

دلایل آن شامل فوت وکیل یا موکل، از بین رفتن مورد یا موضوع وکالت، انجام عملی منافی با وکالت توسط موکل، پایان مدت وکالت است.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا