وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. منظور از ترکه دارایی، مال و اموال، بدهی و دیونی است که بعد از مرگ شخص به جا می ماند و وارث بایستی دیون و بدهی های متوفی را از مال او پرداخت کرده سپس از آنچه باقی می ماند برای تقسیم ترکه اقدام کنند. در واقع ترکه تنها دارایی های مثبت متوفی را در بر نمی گیرد بلکه کلیه اموال منقول و غیر منقول و  دارایی های منفی مانند بدهی های متوفی نیز جزو ترکه به شمار می آیند. در صورتی که وراث بین خود برای تقسیم ترکه اختلاف داشته و یا اینکه عده ای از آن ها غایب باشند بهتر است که از بهترین وکیل تقسیم ترکه کمک بگیرند.

بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران چه کسی است؟

وکیل تقسیم ترکه به وکیلی گفته می شود که در رشته حقوق تحصیل کرده و پروانه وکالت پایه یک را نیز دریافت کرده و در زمینه تقسیم ترکه از تخصص لازم برخوردار باشد. بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران جریان دادرسی این پرونده ها را در مراجع قضایی به نحو احسن مدیریت می کند و با تکیه بر قوانین مربوط به ترکه و ارث و میراث که بر آن تسلط کاملی دارد در جهت احقاق حقوق موکل خود عمل می کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران که در حوزه تقسیم ترکه فعالیت دارد از تمامی جزئیات مربوط به این پرونده مطلع و آگاه می باشد و با تجربه ای که در این حوزه کسب نموده به راحتی تمامی جزئیات پرونده را مورد بررسی قرارداده و حل و فصل می کند.

بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران چه کسی است؟

اهمیت و لزوم بهترین وکیل تقسیم ترکه

بهترین وکیل انحصار وراثت در تهران بعد از انجام امور مربوط به وارثت در صورتی که میان وارث اختلافی وجود داشته باشد می تواند به عنوان وکیل تقسیم ترکه نیز وکالت پرونده را بر عهده گیرد و از این طریق نه تنها فرایند دادرسی مربوط به امور ترکه با سرعت بیشتری انجام می گیرد بلکه دیگر نیازی به حضور وارث در دادگاه نخواهد بود. بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران به عنوان نماینده وارث در دادگاه و دفتر ثبت اسناد حاضر شده و اقدامات لازم در زمینه تقسیم ترکه متوفی را انجام خواهد داد.

10 تا از بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران را بشناسید!

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در تقسیم ترکه است و پرونده های متعددی از جمله انحصار وراثت ، تقسیم ترکه ، تحریر ترکه ، مهر‌ و موم ترکه و … در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

وحید بهزادی اصل

وحید بهزادی اصل

وحید بهزادی اصل یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند و به عنوان یکی از وکیل تقسیم ترکه در تهران معرفی می شوند. ایشان 13 سال سابقه در دیگر حوزه های حقوقی نظیر استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، امور بین الملل، بازرگانی صادرات و واردات فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی پروژه های نفت و گاز
 • مشاور حقوقی قراردادهای بین المللی
 • وکیل و مشاور حقوقی صنعت موادغذایی و قراردادهای فرانچایز
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، فاطمی، ساختمان آچاچی، طبقه 7

روح انگیز قهرمانی ارشد

روح انگیز قهرمانی ارشد

روح انگیز قهرمانی ارشد وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان 12 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و در پیگیری پرونده های تقسیم ترکه نیز جزو یکی از بهترین و باتجربه ترین وکلا می باشند و در زمانی کوتاه پرونده را به نتیجه موفقیت می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 8، طبقه سوم

علی اکبر یزدانی خوزانی

علی اکبر یزدانی خوزانی

علی اکبر یزدانی خوزانی یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری مرکز اخذ نمودند و پس از آن در حوزه های مختلف حقوقی از جمله پیگیری و رسیدگی پرونده های تقسیم ترکه به صورت تخصصی فعالیت خود را شروع کردند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، نبش ناطق نوری، برج زمرد، طبقه 12، واحد 122

شهلا محمدی

شهلا محمدی

شهلا محمدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری یکی از بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در دیگر زمینه های حقوقی و دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و امور ثبتی را نیز دارند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، خیابان ابوذر، ضلح جنوب غربی پل، پلاک 372، واحد اول

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 5 سال سابقه وکالت در زمینه رسیدگی پرونده های تقسیم ترکه را دارند و در صدبالایی از این پرونده ها را با توجه به تسلطی که بر قوانین دارند به نتیجه موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مولف 30 اثر حقوقی و مجموعه قوانین و مقرارت حقوقی
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما
 • دکتری حقوق عمومی

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک 15، ساختمان پریا، واحد 6

مهدی جعفرزاده مزاری

مهدی جعفرزاده مزاری

مهدی جعفرزاده مزاری یکی از وکلای پایه در تهران می باشند که 18 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پیگیری پرونده های تقسیم ترکه را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت طرح باران
 • وکیل و مشاور حقوقی خانه زبان گویش

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، خیابان ابن یمین، نبش سروش، پلاک ٦١، واحد١٢  

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای قوه قضایی در تهران می باشند که 9 سال سابقه فعالیت حرفه ای در دعاوی مختلف حقوقی را دارند. ایشان در زمینه پیگیری پرونده های تقسیم ترکه نیز فعال می باشند و در صدبالایی از پرونده هایی که در این حوزه وکالت کرده اند را به نتیجه موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا
 • مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا
 • مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب و انرژی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، شهرری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی یکی از بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران می باشند. ایشان 3 سال سابقه وکالت در دیگر زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را نیز دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و با تبحر بالا شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه چهارم، پلاک 27

مرجع صالح رسیدگی به دعوای تقسیم ترکه

مرجع صالح رسیدگی به این پرونده ها دادگاه عمومی آخرین محل سکونت متوفی می باشد و ذکر این نکته نیز لازم است تا زمانی که وارث گواهی انحصار وراثت را دریافت نکرده باشند نمی توانند برای تقسیم ترکه اقدام کنند. بهترین وکیل در زمان پیگیری این دعاوی علاوه بر اقدام برای گواهی انحصار وراثت بر مهر و موم اموال ماترک نیز نظارت دارد و از هرگونه دخل و تصرف در اموال ممانعت خواهد کرد.

مرجع صالح رسیدگی به دعوای تقسیم ترکه

هزینه بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران

هزینه حق الوکاله بهترین وکیل تقسیم ترکه به عوامل مختلفی نظیر پرونده ارث، مدت زمان پیگیری وکیل در مراجع قضایی، تعداد جلسات و مراحل دادرسی پرونده بستگی دارد. لذا هزینه وکیل برای انجام این امور براساس توافق میان او و موکل تعیین و در قرارداد منعقد خواهد شد.

ذکر این نکته نیز لازم است در صورتی که موکل هزینه تعیین شده در قرارداد وکالت را به وکیل پرداخت نکند وکیل می تواند به میزان مازاد مبلغ ذکر شده در قرارداد از مدیریت شعبه رسیدگی کننده پرونده گواهی دریافت نماید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل تقسیم ترکه در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل تقسیم ترکه در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل ارث و میراث در تهران کلیک کنید.

تحریر ترکه چیست؟

تحریر ترکه به این معنی است که دیون و مطالبات متوفقی مشخص شود. برای این کار باید مراحل خاصی از طریق دادگستری طی شود.

مدت زمان تقسیم ترکه چقدر است؟

تقسیم ماترک معمولا به پیچیدگی‌های پرونده مربوط است. تعداد نفرات وراث، میزان اموال، اختلاف بین وراث و… عواملی هستند که روی پرونده تاثیرگذار خواهند بود.

وظیفه وکیل تقسیم ترکه چیست؟

در پرونده‌های انحصار وراثتی که میان وراث اختلاف وجود دارد یا تعداد وراث زیاد بوده و رسیدگی به همه امور دشوار است، تقسیم ترکه و انحصار وراثت توسط وکیل پایه یک دادگستری انجام می‌گردد.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا