وکیل

10 تا از بهترین وکیل سفته در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل سفته در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. سفته یکی از اسناد تجاری معتبر وپرکاربرد می باشد که در آن شخص متعهد می شود که در زمانی مشخص مبلغی را به شخص دیگر پرداخت کند. سفته علاوه بر امضا و یا مهر دارای تاریخ و مبلغ تادیه نیز می باشد و نام گیرنده وجه نیز باید در آن قید شود. این سند تجاری دارای قوانین خاص خود می باشد و چنانچه قصد دارید برای ضمانت از سفته استفاده کنید توصیه می کنیم حتما برای کسب اطلاعات لازم در مورد قوانین و الزامات این سند با بهترین وکیل سفته مشورت کنید.

بهترین وکیل سفته در تهران کیست؟

وکیل سفته به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران گفته می شود که در حوزه اسناد رسمی و تجاری فعالیت دارد و در این زمینه از دانش تخصصی و تجربه لازم برخوردار می باشد. لذا بهترین وکیل سفته در تهران مسلط بر تمامی امور مربوط به صدور تامین خواسته و توقیف اموال بوده و بر قوانین این سند تجاری اشراف کاملی دارند. وکیل سفته کلیه اطلاعات لازم در مورد وصول و مطالبات و همچنین مشکلات ناشی از این برگ ضمانت را در جلسات مشاوره در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین وکیل سفته در تهران کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل سفته

با توجه به اینکه سفته یکی از اسناد تجاری مهم محسوب می شود از این رو برای روند پیگیری دعاوی مربوط به آن بایستی به وکیل مسلط به سفته با ویژگی های ذیل مراجعه کنید:

  • بهترین وکیل سفته در تهران از تحصیلات دانشگاهی حقوق برخوردار می باشد و دوره های لازم در حیطه مباحث تجاری را با موفقیت گذرانده است لذا با مهارت بالایی می تواند در زمینه رسیدگی پرونده های مربوط به سفته فعالیت کند.
  • حیطه کاری وکلای سفته با بهترین وکیل اوراق تجاری در تهران متفاوت می باشد، زیرا سفته نوعی سند ضمانتی معتبر قانونی بوده که روند رسیدگی و روال دادرسی آن  با دیگر اوراق تجاری اختلافات زیادی دارد.
  • بهترین وکیل سفته در تهران با آگاهی حقوقی و تخصصی که در این زمینه دارد موجب تسریع روند پرونده های مربوطه می شود و کلیه اقدامات قانونی را در زمانی کوتاه به انجام می رساند.

وظیفه بهترین وکیل سفته در تهران

بهترین وکیل در تهران در زمینه دعاوی مربوط به سفته به عنوان شخصی قانونی در محاکم و مراجع قضایی حضور پیدا می کند و در بررسی و پیگیری مسائل اقتصادی و تجاری نقش اساسی دارد زیرا همانگونه که پیشتر نیز گفتیم بهترین وکیل سفته در تهران در زیر مجموعه وکلای تجاری قرار دارند.

افرادی که از سفته برای روابط تجاری و یا ضمانتی استفاد می کنند بایستی بر طبق قوانین آن عمل نمایند تا این رابطه تجاری در مسیر صحیح خود پیش رود و موجب ضرر و زیان افراد دیگر نشود. لذا قانون تجارت به این موضوع توجه ویژه ای داشته و سعی کرده تا مباحث مربوط به سفته را تحت مدیریت و حمایت خود قرار دهد.

در صورت هر گونه تخلف در این سند تجاری بهتر است رسیدگی به آن را به بهترین وکیل سفته در تهران بسپارید و وکیل  متعهد به دفاع از حق و حقوق موکل خود بوده و با تدبیر و تجربه ای که در این زمینه دارد مانع از ضایع شدن حقوق موکلش می شود. توصیه می کنیم در صورت استفاده از این سند در معاملات حقیقی و حقوقی به عنوان وثیقه و یا فک رهن حتما قبل از هر گونه اقدامی به منظور جلوگیری از بروز مشکل با وکیل سفته مشورت داشته باشید و از این طریق کلیه مراحل معامله به صورت قانونی بررسی وصورت می پذیرد.

وظیفه بهترین وکیل سفته در تهران

هزینه وکیل سفته

برای تسریع روند وصول سفته در مراجع قضایی مراجعه و دریافت مشاوره از بهترین وکیل سفته الزامی می باشد که هزینه وکیل در این پرونده ها به عواملی نظیر رزومه وکیل، میزان تخصص و تسلط بر قوانین و همچنین روند رسیدگی آن در دادگاه ارتباط مستقیمی دارد. البته برای حق الزحمه وکلا هر ساله آیین نام هایی از سوی سازمان قضایی صادر می شود که بایستی براساس آن برای دریافت دستمزد خود عمل کنند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل سفته در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل سفته در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا به سفته خسارت تاخیر در پرداخت تعلق خواهد گرفت؟

طبق قانون آئین دادرسی مدنی در صورتی که دارنده سفته آن را مطالبه نماید و دارنده با توانایی مالی از پرداخت وجه سفته امتناع نماید با توجه به نرخ سالانه بانک مرکزی و به درخواست دارنده خسارت تاخیر به سفته تعلق خواهد گرفت.

درصورت امتناع کارفرما از تحویل سفته بابت حسن انجام کار چه اقدامی می توان انجام داد؟

کارمند در این صورت وبا اثبات صدور سفته به جهت حسن انجام کار می تواند مطابق با قانون مجازات اسلامی شکایتی تحت عنوان خیانت در امانت یا سو استفاده از سفید امضا علیه کارفرما مطرح نماید.

آیا برای مطالبه سفته انجام واخواست الزامی است؟

خیر مگر اینکه ذینفع بخواهد اعمال متعهد و مسئول سفته و متعهد را توقیف کند که به آن تامین خواسته گفته می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا