وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. جرائم علیه امنیت کشور جزو جرم های پیچیده ای است که امروزه متاسفانه با پیشرفت تکنولوژی افزایش قابل توجهی داشته است. قانونگذار به منظور حفظ آرامش و همزیستی افراد جامعه برای این جرائم مجازات های سنگینی رادر نظر گرفته است. زیرا از بین رفتن نظم و امنیت در جامعه  هر دو جنبه فردی و اجتماعی را در بر می گیرد و مراجع قضایی با دقت عمل بالایی به این دعاوی رسیدگی می کنند. بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در این زمینه دارای اطلاعات کاملی می باشد که می توانید از طریق مشاوره با ین وکیل با انواع جرایم امینتی و مجازات آن ها آشنا شوید.

بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری که در رشته حقوق تحصیل کرده و سال های زیادی است در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت دارد و از تخصص و مهارت ویژه ای نیز در زمینه پیگیری پرونده های جنایات علیه امنیت کشور نیز برخوردار می باشد را می توان به عنوان بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران معرفی کرد.

وکیل جرائم علیه امنیت کشور با توجه به تجربه ای که در سال های متمادی در این زمینه کسب نموده و فعالیت در بستر قوانین کیفری به خوبی با جریان دادرسی و تجزیه و تحلیل این پرونده ها آشنا می باشد. بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران با پیگیری دقیق از طریق راه های قانونی راه حل های مناسبی را برای دفاع از موکلین خود در دادگاه پیدا می کند.

بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران کیست؟

خصوصیات وکیل جرائم علیه امنیت کشور

بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران دارای خصوصیات مشخص و بارزی است که با شناسایی آن ها می توان با اطمینان خاطر از نتیجه نهایی، وکالت پرونده را به او بسپارید. از مهم ترین حصوصیات بهترین وکیل در ایران در این حوزه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران این است که اطلاعات زیادی در مورد این جرائم و همچنین قوانین مربوط به آن دارد و از این طریق وکالت پرونده هایی که در این حوزه بر عهده می گیرد را به نحوی صحیح پیگیری و مورد بررسی قرار می دهد.
 • ویژگی دیگری که وکیل جرائم علیه امنیت کشور باید از آن برخوردار باشد توانایی و مهارت در وکالت است به این معنا که وکیل در این حوزه باید توانایی عملی در به کارگیری اطلاعات حقوقی در جریان دادرسی پرونده و دفاع از موکل خود را داشته باشد.
 • بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران حتی بعد از صدور حکم با ارسال دادخواست بررسی مجدد قادر خواهد بود تا نتیجه حکم را به نفع موکلین خود تغییر دهد و از تخصص و مهارت های خود در این زمینه استفاده می کند.
 • آماده سازی اسناد حقوقی لازم و جلوگیری از اطاله دادرسی از دیگر ویژگی های بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در کرج و تهران در زمینه بررسی و پیگیری پرونده های جرائم علیه امینت کشور است.

10 تا از بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور را بشناسید!

سید رسول قاضی

سیدرسول قاضی

سید رسول قاضی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 4 سال سابقه وکالت  دارند و در زمینه رسیدگی به پرونده های جرائم علیه امنیت کشور به صورت تخصصی فعالیت می کنند و یکی از بهترین وکلا در این حوزه می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، پلاک 8، طبقه 9

جواد رستمی

جواد رستمی

جواد رستمی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران می باشند. ایشان 14 سال سابقه وکالت درخشان در پیگیری این دعاوی را دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده های جرائم علیه امنیت کشور را به نفع موکل خود به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان رجبی، کوچه اردیبهشت، پلاک 2، زنگ 3

سارا باوندپور

سارا باوندپور

سارا باوندپور یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند. ایشان پروانه وکالت خود را بعد از کسب نمره قبولی از کانون وکلای دادگستری دریافت کردند و پس از آن در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری از جمله پیگیری پرونده های جرائم علیه امنیت کشور به صورت تخصصی شروع کردند و اکنون نیز با 13 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از وکلای باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نزسیده به خیابان معلم، روبروی شهرکتاب، پلاک 584، طبقه 2

کاظم منصور خاکی

کاظم منصور خاکی

کاظم منصور خاکی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان 14 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی کیفری، ملکی، جرائم علیه امنیت کشور و… را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از پل نیایش، نبش گلستان دوم، ساختمان گلستان، پلاک 96، واحد 8

حامد معصومی

حامد معصومی

حامد معصومی وکیل پایه یک با 11 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های کیفری، ملکی و جرائم علیه امنیت کشور و … را می توان به عنوان یکی از وکلای متخصص در زمینه پیگیری پرونده های جرائم علیه امنیت کشور در تهران معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل
 • مدرس دانشگاه

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، بلوار ابوذر، پل پنجم، نبش جنوب غربی پل، پلاک 372، طبقه اول

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 5 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی جرائم علیه امنیت کشور به صورت تخصصی را دارند و در دیگر حوزه های مختلف حقوقی نظیر دعاوی ملکی، امور ثبتی نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مولف 30 اثر حقوقی و مجموعه قوانین و مقرارت حقوقی
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما
 • دکتری حقوق عمومی

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک 15، ساختمان پریا، واحد 6

مهدی جعفرزاده مزاری

مهدی جعفرزاده مزاری

مهدی جعفرزاده مزاری وکیل پایه یک در تهران می باشند. ایشان 18 سال سابقه وکالت تخصصی در پیگیری و رسیدگی به پرونده های جرائم علیه امنیت کشور را دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به نفع موکل خود به نتیجه رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت طرح باران
 • وکیل و مشاور حقوقی خانه زبان گویش

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، خیابان ابن یمین، نبش سروش، پلاک 61، واحد 12

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای قوه قضایی در تهران می باشند که 9 سال سابقه فعالیت حرفه ای در دعاوی جرائم علیه امنیت کشور را دارند و با تسلط بر قوانین مربوطه و ارائه بهترین ادله و دفاعیه موجب کاهش مجازات موکل خود در دادگاه شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا
 • مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا
 • مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب و انرژی

آدرس: تهران، شهرری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی وکیل پایه یک در تهران می باشند. ایشان 3 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و پرونده های مربوط به جرائم علیه امنیت کشور را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه چهارم، پلاک 27

فرزاد قاسمی رهقی

فرزاد قاسمی رهقی

فرزاد قاسمی رهقی وکیل پایه یک دادگستری و جزو بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران هستند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در دیگر حوزه های مختلف حقوقی نظیر دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و… را نیز دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی آرایه سازان ماندگار
 • مشاور حقوقی هلدینگ انیاکوکیل کلاسینو

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم، پلاک 107، واحد 10

اثبات جرم توسط بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور

بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور با توجه به تخصص و تجربه ای که در حوزه وکالت دارد به خوبی می داند که اصلی ترین رکن اثبات جرم رکن معنوی آن است. در حقیقت تنها از طریق این رکن مشخص می شود که آیا متهم با قصدنیت قبلی اقدام به انجام این جرم کرده است یا خیر.

چنانچه بتوان ثابت کرد که فردی به صورت عمدی و با آگاهی کامل اقدام به انجام جرم نموده در این حالت مجرمانه بودن فعل ثابت می گردد. ولیکن اگر فاعل بدون آگاهی و به صورت سهوی مرتکب جرم شده باشد قانون به نوعی دیگر با او برخورد می کند. لازم است که بدایند بهترین راه برای اثبات رکن معنوی جرم اعتراف و اقرار متهم است و در غیر این صورت از طریق شواهد و مدارک می توان برای اثبات جرم اقدام کرد.

رکن نهایی نیز رکن قانونی است که در صورتی که برای فعل انجام شده در قانون هیچ ماده ای وجود نداشته باشد نمی توان گفت که جرمی صورت گرفته است از این رو بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور با دانش و تخصصی که در این حوزه دارد سعی می کند در جهت دفاع از موکل خود افعال صورت گرفته را خارج از افعال ذکر شده در قانون نشان دهد و از این طریق تبرئه موکل و یا حداقل ترین مجازات را از دادگاه برای او دریافت می کند.

اثبات جرم توسط بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران

مجازات جرائم علیه امنیت کشور

در مشاوره حقوقی با بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران موارد گونانی مورد بررسی قرار می گیرد، اگر فرد اقدام به تشکیل گروهی بیش از دو نفر برای ایجاد اختلال در نظم و آرامش عمومی و از بین بردن امنیت کشور کند در قانون به عنوان محارب شناخته می شوند و مجازات آنان 2 الی 10 سال حبس خواهدبود. اگر فردی با آگاهی کامل در گروهی با هدف برهم زدن امنیت کشور وارد شود به 3 ماه الی 5 سال حبس محکوم می گردد ولیکن اگر بتواند در دادگاه ثابت کند که از اهداف گروه بی اطلاع بوده حکم مجازات او تغییر کرده و یا حتی می تواند با بهره مندی از بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران تبرئه شود.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل جرائم علیه امنیت کشور در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل جرائم علیه امنیت کشور در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

عضویت در گروه هایی که با هدف برهم زدن امنیت کشور تشکیل شده اند چه مجازاتی دارد؟

عضویت در جمعیت ها و گروه هایی که با هدف برهم زدن امنیت کشور تشکیل می شوند درصورتی که محارب شناخته نشوند به سه ماه تا پنج سال حبس محکوم خواهند شد.

اگر فردی از اهداف گروه های ضد امنیتی مطلع نباشد آیا باز هم مجازات خواهد شد؟

خیر؛ درصورتی که فردی بدون اطلاع از اهداف گروه های ضد امنیتی در آن ها عضو شده باشد مرتکب جرم امنیتی نشده است.

آیا اگر فردی به ضرر دولت بیگانه در ایران جاسوسی کرده باشد جرم است؟

بله اقدام ایشان از جرائم علیه امنیت داخلی و خارجی تلقی شده و درصورت ایراد صدمه به امنیت ملی به حبس از یک تا پنج سال محکوم می شود.

2/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا