وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد در شهر بزرگ اصفهان در امور مختلف به مشکل برمی خورند و ممکن است این دسته از مشکلات بسیار جدی و غیرقابل حل باشند؛ در این صورت بهتر است از یک وکیل زن که تجربه و سابقه بسیار خوبی در این زمینه دارد، کمک گرفت؛ وکیل زن مهارت بسیار زیادی در حل مشکلات موکلین خود دارد و می تواند کمک شایانی به مردم کند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن یک وکیل زن خبره و ماهر هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در اصفهان کیست؟

شهر اصفهان جزو کلان شهرهای ایران است و جمعیت بسیار زیادی در این شهر زندگی می کنند؛ مردم این شهر ممکن است درگیر مشکلات متعددی در زمینه های مختلف حقوقی باشند و نتوانند آن ها را حل کنند و از پس آن ها بربیایند؛ برخی از افراد از جمله خانم ها برای پرونده های حقوقی خود از وکیل زن کمک می گیرند؛ در اصفهان وکلای خانم با وکلای آقا به صورت برابر فعالیت تخصصی انجام می دهند و تعداد آن ها کمتر از آقایان نیست.

بهترین وکیل زن در اصفهان می تواند به موکلین خود در دعاوی متعدد کمک کند و آن ها را برای حل مشکلات پرونده شان، راهنمایی کند؛ وکیل زن اطلاعات کافی در اختیار موکلین خود قرار می دهد و تمام سعی خود را به کار می گیرد که آن ها را در جریان پرونده قرار دهد؛ بهترین وکیل زن در اصفهان از یکی از دانشگاه های معروف کشور، مدرک بسیار معتبری اخذ کرده است و با آشناییت کافی نسبت به قوانین حقوقی، قادر به پایان دادن به پرونده است.

بهترین وکیل زن در اصفهان کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل زن در اصفهان

بهترین وکیل زن در اصفهان باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد تا مردم بتوانند پرونده هایشان را به ایشان بسپارند و از وی کمک بگیرند؛ ویژگی هایی که وکیل زن باید آن ها را داشته باشد، شامل موارد زیر است:

 • وکیل زن باید رازدار باشد؛ وکیل وظیفه دارد که تمام رازها و مسائل شخصی موکل خود را بداند و برای کسی بازگو نکند زیرا در این صورت موکل می تواند به او اعتماد کند.
 • وکیل زن باید نسبت به مسائل و مشکلات مردم در شهر اصفهان، آشنا باشد تا در این صورت بتواند بهتر به پرونده ها رسیدگی کند و آگاهی کافی در این زمینه داشته باشد.
 • بهترین وکیل زن در اصفهان باید فن بیان بسیار شیوا و رسا داشته باشد تا بتواند در جلسات دادگاه مرتبط با پرونده، از موکل خود دفاع کند و اجازه ندهد که حق او پایمال شود.
 • وکیل زن باید با احترام باشد؛ وکیل باید احترام موکل خود را حفظ کند و رفتار کاملا مودبانه و محترمانه داشته باشد.
 • بهترین وکیل زن در اصفهان باید گوش شنوای خوبی برای موکل خود داشته باشد زیرا موکل تمایل دارد مشکلات خود را به صورت واضح و کامل برای وکیل خود ذکر کند.

لازم به ذکر است، کسانی که قصد جدایی و طلاق را دارند؛ می توانند از طریق مقاله بهترین وکیل طلاق در اصفهان، وکیل موردنظر را جویا شوند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

حق الوکاله بهترین وکیل زن

حق الوکاله بهترین وکیل زن در اصفهان براساس موضوع و شرایط پرونده تعیین می شود و این مورد به تجربه، محل فعالیت و اعتبار و سابقه وکیل نیز بستگی دارد. در حالت کلی هزینه وکیل زن در اولین جلسه مشاوره تعیین شده و وکیل و موکل در این مورد با هم به توافق می رسند.

توجه داشته باشید که روند پیگیری پرونده در دادگاه نیز دارای هزینه هایی از قبیل هزینه دادرسی، هزینه ثبت لایحه و تعیین جلسه دادگاه و غیره می باشد که پرداخت آن ها بر عهده موکل خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان را بشناسید!

خانم زهرا حق‌شناس

خانم زهرا حق‌شناس

خانم زهرا حق‌شناس وکیل پایه یک دادگستری بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه‌های مختلف می‌باشند.

تخصص و مهارت:

 • پرونده های ملکی ،الزام به تنظیم سند رسمی، حکم تخلیه ،خلع ید، تصرف عدوانی ،تخلیه فوری عین مستاجره،خسارت وجه التزام قراردادی، تنظیم انواع قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله تنظیم قراردادهای  اجاره، شراکت، قرارداد مربوط به کارخانه جات، مشارکت در ساخت و ساز ،قرارداد پیش خرید یا پیش فروش آپارتمان و..
 • دعاوی خانوادگی از جمله طلاق مهریه نفقه اجرت المثل ایام زوجیت حضانت فرزندان فریب در ازدواج تجویز ازدواج مجدد اثبات نسب و… می باشد.

برخی از سوابق خانم حق شناس عبارتند از:

 • ️همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
 • دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق داوری با مشارک انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه
 • دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی.
 • دارای مدرک کارشناس حقوق قضایی
 • بررسی و اخذ وکالت نسبت به پرونده های حقوقی در استان های دیگر

آدرس: اصفهان، ملکشهر، بلوار علم الهدی(رباط سوم)، نبش کوچه۱۳، مجتمع ارشیا، طبقه۳، واحد۵

شماره تماس:

09916592930

فیروزه دستادست

فیروزه دستادست

 فیروزه دستادست وکیل پایه یک دادگستری می باشد که با لقب بهترین وکیل زن در اصفهان بین مردم عزیز شناخته شده است؛ وی قدرت بیان بسیار خوب و گیرا دارد و بهترین دفاعیات را از هر یک از موکلینش انجام می دهد. خانم فیروزه دستادست با دقت بسیار زیادی به تمامی امور حقوقی موکلینش می پردازد و پیگیری های زیادی را برای هر پرونده حقوقی که بر عهده گرفته است، انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری اصفهان
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09134839006

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهرچهارراه نورباران کوی درفش پلاک 12 دفتر آقای اصغر نصوحی

رضوان سلیمانی

رضوان سلیمانی

 رضوان سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که و در اصفهان سال های بسیار زیادی مشغول به انجام کار در حوزه وکالت است. وی با ارائه دادن بهترین راهکار ها، حق و حقوق موکلش را در مدت زمان کمتری گرفته و به او کمک می کند تا در پرونده حقوقی اش پیروز شود. خانم رضوان سلیمانی بهترین وکیل زن در اصفهان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133327750

آدرس: اصفهان، خیابان شهید یکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان وکلای دادمهر، طبقه چهارم، واحد 44

فاطمه کارگر دوست حقیقی

فاطمه کارگر دوست حقیقی

 فاطمه کارگر دوست حقیقی وکیل پایه یک دادگستری است و در ضمن در شهر بزرگ و زیبا اصفهان مشغول به تخصص در حوزه وکالت است. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان مشغول به کار است و به همه امور حقوقی تسلط و مهارت زیادی دارد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09139243262

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، خیابان رحیم ارباب، ساختمان آریان، واحد 403

فرناز جوادی نژاد

فرناز جوادی نژاد

فرناز جوادی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که در شهر بزرگ اصفهان در حال پرداختن به کار وکالت به صورت حرفه ای می باشد؛ وی در دعاوی های مختلف ملکی، کیفری، حقوقی، مالی، ثبتی و غیره تخصص دارد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان می باشند که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم عزیز این شهر دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس:  09133056578

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان هزار جریب، جنب بن‌بست پویان، مجتمع فراز، طبقه1، واحد 4

مسرور گیتی فر

مسرور گیتی فر

مسرور گیتی فر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بزرگ و تاریخی اصفهان است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان مشغول به کار در زمینه وکالت می باشد؛ وی مشاوره های بسیار مفید و تاثیرگذاری را به هر یک از مردم ارائه می دهد و پرونده های مختلف وکالتی را در موضوعات مختلف، قبول دعاوی می کند. سرکار خانم گیتی فر یک وکیل متعهد در کار و بسیار مسئولیت پذیر است و به امور وکالتی به طور حرفه ای می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مدرس دانشگاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131053509

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، نرسیده به چهارراه امین، جنب بانک انصار، پلاک ۷۸۱

میترا آزرم

میترا آزرم

میترا آزرم وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر بزرگ اصفهان به فعالیت مشغول است. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان بین مردم شناخته شده است و یک وکیل خبره و با تجربه می باشد. سرکار خانم آزرم بهترین مشاوره ها را به آن ها ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09133033117

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری مجتمع ورزشی تندرستی، طبقه دوم، واحد 10

شهره رضایی

شهره رضایی

شهره رضایی وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در شهر بزرگ و زیبا اصفهان به فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی مشغول است. ایشان نمونه پرونده های موفق بسیار زیادی را در سوابق کاری اش دارد. خانم شهره رضایی به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان بین مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • 13سال  سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09137885466

آدرس: اصفهان،خیابان بزرگمهر،ابتدای خیابان8بهشت شرقی، روبروی داروخانه دکتر عبداللهی، بن‌بست جاوری، ساختمان نیکان، طبقه 2

سیما علوی

سیما علوی

سیما علوی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان و مشاور حقوقی نیز می باشد و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان مشهور است؛ وی در حوزه های متنوع وکالتی از جمله ملکی، تجاری، مالی، حقوقی، داوری، خانواده و غیره دعاوی قبول می کند و یک وکیلی با تجربه در امور کاری خویش است.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه کاری و تخصص در وکالت
 • دکترا حقوق خصوصی
 • پژوهشگر
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۰۳۲۶۱۲

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب، واحد ۱۴

اهمیت انتخاب وکیل زن در اصفهان

انتخاب بهترین وکیل در اصفهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند تاثیر بسزایی بر روی روند جریان پرونده داشته باشد، زیرا وکیل زن بسیار دلسوز است و دقت بسیار بالایی در طول جریان پرونده دارد؛ از این رو وکیل زن می تواند به خوبی جزئیات پرونده را بررسی نماید و به آن ها رسیدگی کند؛ افراد زیادی در اصفهان وجود دارند که تمایل دارند تنها پرونده خود را به یک وکیل زن مجرب و متعهد بسپارند زیرا از مزایا و فواید این کار کاملا آگاه هستند.

وکالت بسیاری از پرونده های خانواده که مربوط به طلاق و نفقه و حضانت کودک است، بهتر می باشد با وکیل زن باشد زیرا در بسیاری از مواقع می تواند دلگرمی برای موکل خود باشد و با او همدردی کند؛ این وکلا به دلیل هوش اجتماعی بالایی که دارند، می توانند از موکلین خانم خود به خوبی دفاع کنند و اجازه ندهند هیچ حقی از آن ها ضایع شود. با این وجود در صورتی که به دنبال سایر وکلا خانواده هستید نیز می توانید به مقاله بهترین وکیل خانواده در اصفهان مراجعه نمایید.

اهمیت انتخاب وکیل زن در اصفهان

نحوه انتخاب بهترین وکیل زن در اصفهان

زمانی که شما قصد انتخاب بهترین وکیل زن در اصفهان را دارید، باید بسیاری از مسائل و مشکلات مرتبط با پرونده خود را بررسی نمایید تا پس از آن بتوانید، مطابق با مشکل پرونده تان و در نظر گرفتن مهارت وکیل، او را برای وکالت بپذیرید؛ جهت انتخاب وکیل خانم در اصفهان می توانید از اطرافیان خود پرس و جو کنید یا از اسامی معرفی شده در گوگل استفاده نمایید؛ باید ابتدا نام یک وکیل مجرب و متعهد را بیابید و در ادامه ویژگی های رفتاری و شغلی او را بررسی کنید تا بتوانید برای سپردن پرونده خود به ایشان، اعتماد کامل داشته باشید؛ انتخاب وکیل زن در اصفهان کار بسیار آسانی نیست زیرا در این شهر، وکلای بسیار زیادی فعالیت می کنند و می توانند پرونده های مختلف با دعاوی متفاوت را با موفقیت به پایان برسانند و حق موکل خود را بگیرند.

نحوه انتخاب بهترین وکیل زن در اصفهان

کلام آخر

در اصفهان پرونده های حقوقی متعددی در جریان اند که با کمک وکیل خانم بسیار خبره و ماهر، به سرعت ادامه پیدا می کنند و پایان می یابند؛ در این شهر مردم برای حل مشکلات خانوادگی، کیفری، ملکی و … از وکلا کمک می گیرند، از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت خانم ها در اختیار شما قرار دهیم؛ در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل موردنظرتان را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید، از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانم ها در اصفهان دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید.

آیا به دلیل عدم پرداخت نفقه می توان طلاق گرفت؟

عدم پرداخت نفقه دلیل طلاق نیست اما با اثبات عسر و حرج زوجه امکان طرح دادخواست طلاق می باشد.

قطع شدن آب و گاز و برق مستاجر از طرف صاحب ملک، مجازات دارد؟

بله طبق قانون مدنی، مستاجر مالک منافع محلی است که اجاره کرده؛ از این رو قطع کردن آب و برق و گاز جرم است و مجازات دارد.

پس از به اجرا گذاشتن مهریه، شرایط تقسیط مهریه برای مرد به چه صورت است؟

نحوه تقسیط مهریه برای مرد، به نظر دادگاه بستگی دارد زیرا دادگاه شرایط مالی شوهر را تخمین می زند و پس از آن روند پرداخت را اعلام می کند.

4/5 - (4 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا