وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان را به شما معرفی کنیم؛ بسیاری از افراد در شهر بزرگ اصفهان در امور مختلف به مشکل برمی خورند و ممکن است این دسته از مشکلات بسیار جدی و غیرقابل حل باشند؛ در این صورت بهتر است از یک وکیل زن که تجربه و سابقه بسیار خوبی در این زمینه دارد، کمک گرفت؛ وکیل زن مهارت بسیار زیادی در حل مشکلات موکلین خود دارد و می تواند کمک شایانی به مردم کند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن یک وکیل زن خبره و ماهر هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در اصفهان کیست؟

شهر اصفهان جزو کلان شهرهای ایران است و جمعیت بسیار زیادی در این شهر زندگی می کنند؛ مردم این شهر ممکن است درگیر مشکلات متعددی در زمینه های مختلف حقوقی باشند و نتوانند آن ها را حل کنند و از پس آن ها بربیایند؛ برخی از افراد از جمله خانم ها برای پرونده های حقوقی خود از وکیل زن کمک می گیرند؛ در اصفهان وکلای خانم با وکلای آقا به صورت برابر فعالیت تخصصی انجام می دهند و تعداد آن ها کمتر از آقایان نیست.

بهترین وکیل زن در اصفهان می تواند به موکلین خود در دعاوی متعدد کمک کند و آن ها را برای حل مشکلات پرونده شان، راهنمایی کند؛ وکیل زن اطلاعات کافی در اختیار موکلین خود قرار می دهد و تمام سعی خود را به کار می گیرد که آن ها را در جریان پرونده قرار دهد؛ بهترین وکیل زن در اصفهان از یکی از دانشگاه های معروف کشور، مدرک بسیار معتبری اخذ کرده است و با آشناییت کافی نسبت به قوانین حقوقی، قادر به پایان دادن به پرونده است.

در شهر تهران نیز وکلای خانم بسیار مجربی وجود دارد که می توانند وکالت پرونده های متعدد و مختلفی را برعهده بگیرند، اگر شما نیز به دنبال وکیل هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل زن در اصفهان کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل زن در اصفهان

بهترین وکیل زن در اصفهان باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد تا مردم بتوانند پرونده هایشان را به ایشان بسپارند و از وی کمک بگیرند؛ ویژگی هایی که وکیل زن باید آن ها را داشته باشد، شامل موارد زیر است:

 • وکیل زن باید رازدار باشد؛ وکیل وظیفه دارد که تمام رازها و مسائل شخصی موکل خود را بداند و برای کسی بازگو نکند زیرا در این صورت موکل می تواند به او اعتماد کند.
 • وکیل زن باید نسبت به مسائل و مشکلات مردم در شهر اصفهان، آشنا باشد تا در این صورت بتواند بهتر به پرونده ها رسیدگی کند و آگاهی کافی در این زمینه داشته باشد.
 • بهترین وکیل زن در اصفهان باید فن بیان بسیار شیوا و رسا داشته باشد تا بتواند در جلسات دادگاه مرتبط با پرونده، از موکل خود دفاع کند و اجازه ندهد که حق او پایمال شود.
 • وکیل زن باید با احترام باشد؛ وکیل باید احترام موکل خود را حفظ کند و رفتار کاملا مودبانه و محترمانه داشته باشد.
 • بهترین وکیل زن در اصفهان باید گوش شنوای خوبی برای موکل خود داشته باشد زیرا موکل تمایل دارد مشکلات خود را به صورت واضح و کامل برای وکیل خود ذکر کند.

10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان را بشناسید!

لیلا رئیسی دزکی

لیلا رئیسی دزکی

لیلا رئیسی دزکی به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان شناخته می شوند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و تجربه بسیار زیادی در حل مشکلات پرونده های بسیار سخت و سنگین موکلینشان دارند؛ ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اصفهان دریافت کرده اند؛ بسیاری از افراد در شهر اصفهان، ایشان را می شناسند و پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری را به او می سپارند؛ وی جزو وکلای برتر شهر اصفهان هستند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان
 • چندین سال سابقه درخشان

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، نرسیده به چهارراه شریعتی، کوچه شهید مختاری، ساختمان اسکان، طبقه 3

تلفن تماس: 09131118564

ام البنین احقاقی

ام البنین احقاقی

ام البنین احقاقی یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان می باشند؛ ایشان سابقه درخشانی در زمینه برطرف کردن مشکلات پرونده های بسیار سخت و سنگین دارند؛ وی وکیل پایه یک دادگستری هستند و جزو وکلای برتر در شهر اصفهان می باشند؛ ایشان پروانه وکالت به شماره 7900 دارند و آن را از کانون وکلای دادگستری پس از قبول شدن در آزمون، اخذ کرده اند؛ می توان گفت سرکار خانم احقاقی بین مردم عزیز شهر اصفهان شهرت بسیار زیادی دارند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن دعاوی مختلف
 • چندین سال تجربه و سابقه در وکالت

آدرس: اصفهان، شاهین شهر، خیابان حافظ جنوبی، جنب فرهنگسرای شهروند

تلفن تماس: 03125277022

راحله جوزدانی

راحله جوزدانی

راحله جوزدانی یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان هستند؛ ایشان جزو وکلای برتر این شهر بزرگ هستند و تعداد موکلین شان بسیار زیاد است؛ افراد زیادی در این شهر برای پایان دادن به پرونده خود به دفترشان مراجعه می کنند و از راهنمایی هایشان استفاده می کنند؛ وی در دادگستری اصفهان به عنوان وکیل پایه یک فعالیت تخصصی انجام می دهند؛ شهرت و محبوبیت وی بین مردم زبانزد است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن دعاوی حقوقی و کیفری
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، مجتمع کوثر، طبقه 4، واحد627

تلفن تماس: 09131686517

مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی

مهنوش ذبیحی یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان هستند؛ ایشان تا به امروز توانسته اند موفقیت های بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند؛ وی مدارک تخصصی معتبر از جمله مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل اخذ کرده اند؛ ایشان جزو وکلای برتر خانم در این شهر هستند؛ وی به مردم عزیز شهر اصفهان علاوه بر مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی نیز ارائه می دهند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که رضایت شان را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ مدرک آیلتس آکادمیک
 • تخصص در تنظیم سند و قراردادهای بین المللی تجاری، صادرات، واردات، ثبت شرکت و برند سازی، مدیریت ادعا در قراردادهای پیمانکاری و پروژه ها

آدرس: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین

تلفن تماس: 09132033442

نازنین محمدی

نازنین محمدی

نازنین محمدی را به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در اصفهان می شناسند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند؛ وی در کانون وکلای دادگستری عضو می باشند و توانسته اند مدرک کارشناسی ارشدشان را در این شهر اخذ کنند و فعالیت تخصصی انجام دهند؛ ایشان جزو وکلای باتجربه و باسابقه در اصفهان می باشند؛ تجربه و مهارت سرکار خانم علیخانی زبانزد مردم است.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت دعاوی مربوط به امور ثبت احوال، تغییر نام کوچک، تغییر نام خانوادگی، تغییر سن و …
 • قبول وکالت دعاوی کیفری، انتقال مال غیر، کلاهبرداری، آدم ربایی، ضرب و جرح، تجاوز به عنف و …

آدرس: اصفهان، خیابان ارباب، مابین کوچه 11 و 13، مجتمع اداری آریان (کارگزاری تامین اجتماعی)، طبقه اول، واحد 103

تلفن تماس: 09132427828

اهمیت انتخاب وکیل زن در اصفهان

انتخاب بهترین وکیل زن در اصفهان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند تاثیر بسزایی بر روی روند جریان پرونده داشته باشد، زیرا وکیل زن بسیار دلسوز است و دقت بسیار بالایی در طول جریان پرونده دارد؛ از این رو وکیل زن می تواند به خوبی جزئیات پرونده را بررسی نماید و به آن ها رسیدگی کند؛ افراد زیادی در اصفهان وجود دارند که تمایل دارند تنها پرونده خود را به یک وکیل زن مجرب و متعهد بسپارند زیرا از مزایا و فواید این کار کاملا آگاه هستند.

وکالت بسیاری از پرونده های خانواده که مربوط به طلاق و نفقه و حضانت کودک است، بهتر می باشد با وکیل زن باشد زیرا در بسیاری از مواقع می تواند دلگرمی برای موکل خود باشد و با او همدردی کند؛ این وکلا به دلیل هوش اجتماعی بالایی که دارند، می توانند از موکلین خانم خود به خوبی دفاع کنند و اجازه ندهند هیچ حقی از آن ها ضایع شود.

در ایران نه تنها در شهر اصفهان بلکه در شهرهای دیگر نیز وکلای متعهد و حاذق وجود دارد که می توانند به موکلین خود کمک کنند؛ اگر ساکن شهرهای دیگر هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در ایران مراجعه کنید تا وکیل مورد نظر در شهر خود را بیابید.

اهمیت انتخاب وکیل زن در اصفهان

نحوه انتخاب بهترین وکیل زن در اصفهان

زمانی که شما قصد انتخاب بهترین وکیل زن در اصفهان را دارید، باید بسیاری از مسائل و مشکلات مرتبط با پرونده خود را بررسی نمایید تا پس از آن بتوانید، مطابق با مشکل پرونده تان و در نظر گرفتن مهارت وکیل، او را برای وکالت بپذیرید؛ جهت انتخاب وکیل خانم در اصفهان می توانید از اطرافیان خود پرس و جو کنید یا از اسامی معرفی شده در گوگل استفاده نمایید؛ باید ابتدا نام یک وکیل مجرب و متعهد را بیابید و در ادامه ویژگی های رفتاری و شغلی او را بررسی کنید تا بتوانید برای سپردن پرونده خود به ایشان، اعتماد کامل داشته باشید؛ انتخاب وکیل زن در اصفهان کار بسیار آسانی نیست زیرا در این شهر، وکلای بسیار زیادی فعالیت می کنند و می توانند پرونده های مختلف با دعاوی متفاوت را با موفقیت به پایان برسانند و حق موکل خود را بگیرند.

کلام آخر

در اصفهان پرونده های حقوقی متعددی در جریان اند که با کمک وکیل خانم بسیار خبره و ماهر، به سرعت ادامه پیدا می کنند و پایان می یابند؛ در این شهر مردم برای حل مشکلات خانوادگی، کیفری، ملکی و … از وکلا کمک می گیرند، از این رو سعی کردیم در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با وکالت خانم ها در اختیار شما قرار دهیم؛ در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل موردنظرتان را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید، از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانم ها در اصفهان دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در سایت در میان بگذارید.

آیا به دلیل عدم پرداخت نفقه می توان طلاق گرفت؟

عدم پرداخت نفقه دلیل طلاق نیست اما با اثبات عسر و حرج زوجه امکان طرح دادخواست طلاق می باشد.

قطع شدن آب و گاز و برق مستاجر از طرف صاحب ملک، مجازات دارد؟

بله طبق قانون مدنی، مستاجر مالک منافع محلی است که اجاره کرده؛ از این رو قطع کردن آب و برق و گاز جرم است و مجازات دارد.

پس از به اجرا گذاشتن مهریه، شرایط تقسیط مهریه برای مرد به چه صورت است؟

نحوه تقسیط مهریه برای مرد، به نظر دادگاه بستگی دارد زیرا دادگاه شرایط مالی شوهر را تخمین می زند و پس از آن روند پرداخت را اعلام می کند.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا