وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد❤️【سال1403】⚖️

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد را بشناسید!

  • آقای موسی الرضا میر (خیابان صیاد شیرازی)
  • مریم جلالی (بلوار پیروزی)
  • جناب مجتبی عطایی (احمدآباد)
  • عباس شفیعی (بلوار سجاد)
  • الهام آراسته (سلمان فارسی غربی)
  • مرتضی رشیدیان یزد (خیابان احمدآباد)
  • توحید جلایری نیا (بلوار شهید صارمی)
  • مهدی مقدم (خیابان دارایی)
  • بهاره پورولیخان نوخندان (چناران)
  • هادی امانپور قرایی (بلوار مدرس)

بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد در زمینه پرونده‌های مربوط به خرید و فروش، حمل و نگهداری، مصرف و قاچاق مواد مخدر فعالیت می‌کند. قانون، مجازات بسیار سنگینی برای نگهداری و توزیع مواد مخدر وضع کرده است؛ از طرفی اخذ تخفیف مجازات برای تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر بسیار سخت و مشکل می‌باشد؛ به این منظور پرونده‌های مربوط به مواد مخدر باید به وکیل متخصص مواد مخدر سپرده شود؛ زیرا او به قوانین مربوط به این حوزه آگاه است و در زمینه این گونه پرونده‌ها تجربه زیادی دارد.

وکیل مواد مخدر کیست؟

وکیل مواد مخدر، یک حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری است که اطلاعات کاملی از قوانین مواد مخدر دارد و با اطلاعات بروز و تخصص در زمینه قوانین مربوط به جرایم مواد مخدر به مشاوره دقیق با موکل خود می‌پردازد تا بتواند از موکل خود که متهم به حمل، مصرف یا قاچاق مواد مخدر است، دفاع کند و برای او تخفیف مجازات گرفته یا به تبرئه شدن او کمک کند، وکیل باید به سوالات موکل خود پاسخ دهد، توضیح درباره مسیر دفاع و اطلاع رسانی به موکل در مورد وضعیت پرونده‌اش از جمله ویژگی‌های تعامل او با متهم است.

قوانین مربوط به مجازات مجرمان مواد مخدر، هر سال دچار تغییراتی می‌شود، بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد به این قوانین آگاهی دارد و در صورتی که قاضی برای موکل جزای نقدی تعیین کند، وکیل تلاش می‌کند، مقدار این جزای نقدی را کاهش دهد. او باید برای دفاع از موکلش در تمامی مراجع قضایی، اعم از دادگاه، مرحله تجدید نظر و در دیوان عالی حضور یابد. رسیدگی به جرایم مواد مخدر در دادگاه انقلاب انجام می‌شود و وکیل مواد مخدر با کمک به فرد متهم می‌تواند، مانع مجازات سنگین برای او شود.

اگر متهم سابقه کیفری نداشته باشد، وکیل می‌تواند برای او تخفیف مجازات بگیرد. لازم به ذکر است که مجازات مربوط به مواد مخدر متفاوت می‌باشد و شامل: جزای نقدی، شلاق، حبس و در مواردی اعدام است در حوزه حقوق مواد مخدر، توانایی وکیل در انجام مذاکرات موثر با دستگاه قضایی می‌تواند به تعدیل مجازات موکل و حفظ حقوق او منجر شود. وکیل باید شواهدی که موجب اثبات بی گناهی متهم است را به دادگاه ارائه دهد و توانایی لازم را در دفاع از متهم در مراحل مختلف از جمله دادگاه تجدیدنظر داشته باشد.

وکیل مواد مخدر کیست؟

معرفی وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد

مشاوره حقوقی: وکیل مواد مخدر به موکل خود درباره قوانین مربوط به جلوگیری از سوء استفاده و پیشگیری از جرم مواد مخدر توضیحات لازم را می‌دهد. او راه حل‌های حقوقی برای رفع اتهامات وارد شده به موکلش را بیان می‌کند که شامل استراتژی دفاعی می‌شود که وکیل برای تخفیف مجازات او به کار می‌برد؛ هم‌چنین گام‌های قانونی که باید برداشته شود را برای او، توضیح می‌دهد. این گام‌ها شامل: تدوین دفاع موثر، مذاکرات با دستگاه قضایی و تعهد به اصلاح رفتار متهم در آینده می‌باشد.

ارائه دفاع و مذاکره با دستگاه قضایی: بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد باید به تحلیل دقیق شواهد موجود در پرونده بپردازند که شامل: مدارک حقوقی، اسناد، گواهی نامه‌ها و سایر اطلاعات مربوط به پرونده است. او باید شرایط ادای شهادت از طرف موکل یا شاهدان دیگر را فراهم کند و این شهادت‌ها باید به نقاط مهم و قابل استناد پرونده اشاره کند. وکیل باید موکل خود را در مورد سوالاتی که در دادگاه از او پرسیده می‌شود و نحوه پاسخ به آن‌ها آگاه کند.؛ هم‌چنین باید با قاضی مذاکره کرده و با او به توافقی برسد که منجر به کاهش جریمه‌ها و مجازات برای موکلش شود.

تعیین نوع مجازات ها و عواقب آن: آگاه ساختن موکل از مجازات‌ها و عواقب حقوقی مربوط به ادای جرم مواد مخدر یکی از وظایف اساسی وکیل مواد مخدر است که شامل: حبس، جریمه‌های مالی، محرومیت از حقوق مدنی، آسیب به روابط خانوادگی و.. می‌باشد. بهترین وکیل در مشهد باید موکل خود را از اثرات جرم که موجب از دست رفتن حقوق مدنی و اجتماعی برای او می‌شود نظیر حقوق و مزایای کاری و تحصیلی آگاه کند.

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد را بشناسید! 

آقای موسی الرضا میر

آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از مرکز وکلای قوه قضائیه استان خراسان رضوی ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید. ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی کیفری خصوصا جرایم مواد مخدر و دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت تخصصی در دادسرا و دادگاه ویژه جرایم اقتصادی
 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه نظامی استانها‌
 • وکالت تخصصی در دعاوی رمز ارز ها
 • (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)

برخی از پرونده های مهم:

وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین ۲۱۴ کیلو گرم هروئین به صورت شبکه ای – ۱۰۱۵ کیلو تریاک و ۲۰۰ کیلو گرم‌ حشیش‌ صورت سازمان دهی -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت در حمل گسترده کوکایین‌ در کشور- وکالت در پرونده حمل سازمان یافته ۵۳۵ کیلو تریاک ، وکالت در پرونده ۱۵ کیلو هروئین به صورت حرفه ای‌ توسط‌ قاچاقچیان‌ و پرونده های با مجازات افساد‌ فی الارض‌ در جرایم مواد مخدر و صد ها پرونده کلان جرایم مواد مخدر دیگر ..
وکالت در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودروهای لیزینگی
وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

آدرس: خیابان صیاد شیرازی جنب اورژانس قدیم ساختمان اداری آوا طبقه اول دفتر وکالت موسی الرضا میر

شماره تماس:

09153829252

46224091

مریم جلالی

مریم جلالی

وکیل مریم جلالی متخصص در دعاوی مواد مخدر و انواع قاچاق وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه درخشان مشاوره و وکالت در شهر مشهد می باشد. تسلط بر انواع جرائم مربوط به مواد مخدر، تبصره‌ها و قوانین مربوطه ایشان را در زمره بهترین وکیل مشهد در پرونده های مواد مخدر قرار داده است وکیل مریم جلالی شرایط و ویژگی‌های خاص پرونده را بررسی می نماید مثلا انگیزه و سابقه مجرم در میزان جرم بسیار تاثیر گذار است.

در این زمینه عوامل مختلفی می‌تواند به طور مستقیم بر روی میزان مجازات تاثیر بگذارد. همچنین تعدد جرم و تکرار آن نیز در این مسئله موثر است. فراموش نکنید با انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر مشهد خواهید توانست با تمام ابعاد پرونده خود آشنا شوید.

ایشان به تمامی قوانینی که مربوط به جرائم مواد مخدر، قاچاق و حمل و نگهداری مواد مخدر است آگاهی دارند و در زمینه ی پیدا کردن راهی موثر برای دفاع از متهم این نوع جرم ماهر و زبردست می باشند. ایشان دارای روحیه ی قوی، دارای فن بیان بالا و همچنین به سبب تجربه و آگاهی و تسلطی که به جدیدترین قوانین دارند، می‌توانند تلاش خود را برای عفو و بیشترین میزان بخشش موکل به کار گیرند.

باید توجه داشت که پرونده هایی که در باب موادمخدر است در حیطه ی جرایم سنگین کیفری با مجازات‌های سنگین قرار دارد و انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر و قاچاق در شهر مشهد آرامش خاطر تا رسیدن به نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.

برای مشاوره تخصصی و ملاقات با وکیل مریم جلالی با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

شماره همراه: 09151176941

شماره محل کار: 05135019840

آدرس: مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی ۷۸ و میدان اقبال لاهوری، پلاک2354، دفتر وکالت مریم جلالی

برای تعیین وقت حضوری به لینک زیر مراجعه کنین

وب سایت: maryamjalalivakil.ir

جناب مجتبی عطایی

جناب مجتبی عطایی

اگر در پرونده مواد مخدر مترصد بهره مندی از کمک یک وکیل کارکشته هستید وکیل مجتبی عطایی و تیم کیفری ایشان بهترین گزینه پیشنهادی به شما می باشد .
وکیل مجتبی عطایی ، وکیل پایه یک دادگستری و عضو اسکودای ایران است . دارای سابقه درخشان در وکالت و با تمام تلاش ، دفاع نافذ و علمی از حق موکلین را در دادگاه های کیفری به انجام رسانده به نحوی که جلب رضایت 98 درصدی موکلین مصدق و موید این سخن می باشد . وی دانش آموخته ی دانشگاه فردوسی مشهد با معدل الف و دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و دانشجوی مقطع دکترای جزا می باشد. علاوه بر تحصیلات عالیه ایشان در حقوق جزا ، یک تیم تخصصی کیفری از وکلای مبرز و باسابقه از اساتید و هیات علمی دانشگاه ایشان را یاری می دهند . در حال حاضر وکالت چندین پرونده کیفری یک در سطح استانهای خراسان رضوی، شمالی و جنوبی به دست ایشان در مراحل مختلف در حال پیگیری و رسیدگی می باشد. لازم به ذکر است در پرونده های کیفری ، علاوه بر تسلط به قانون ، آشنایی کامل به روندها و دارا بودن هوش و ابتکار عمل به منظور دفاع صحیح و نافذ در جلسات دفاع بسیار موثر خواهد بود. این امر صرفاً با بررسی سوابق وکیل در دفاع از پرونده های کیفری یک با توجه به پیچیدگی و صعوبت پرونده ها حاصل خواهد شد. به شما اطمینان خاطر می دهیم که در این موضوعات مشاوره تخصصی، پیگیری و دفاع دقیق و تمام و کمال توسط تیم وکلای کیفری اقای مجتبی عطایی ،رضایت کامل موکلین جلب خواهد شد
با تماس با این شماره با ما ارتباط بگیرید.

ما در وکالت متعهد به تخصص گرایی هستیم . ما را به خاطر بسپارید .

آدرس: مشهد، احمدآباد، بین کلاهدوز ۲۰ و ۲۲ پلاک ۲۷ زنگ اول واحد یک

شماره تماس: 09369361078

عباس شفیعی

عباس شفیعی

جناب عباس شفیعی، یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد هستند و دارای دکترا تخصصی حقوق و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری خراسان می‌باشند. ایشان متخصص در زمینه دعاوی مربوط به قاچاق مواد مخدر می‌باشند. جناب شفیعی با داشتن اخلاق حرفه‌ای، صداقت و امانت داری به عنوان یک وکیل مورد اعتماد در مشهد شناخته می‌شوند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در زمینه دعاوی مربوط به قاچاق مواد مخدر
 • عضو اتحادیه وکلای دادگستری
 • مشاوره پرونده های حقوقی کیفری و مواد مخدر
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بهارستان 4، پلاک 27، طبقه 3، واحد 9

الهام آراسته

الهام آراسته

الهام آراسته دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان با پذیریش وکالت در دعاوی و مطالبه، دعاوی خانواده و مخدر، آماده هستند که مسیر پرونده موکلین را به نفع آن‌ها تغییر دهند.

تخصص و مهارت:

 • دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در تنظیم انواع قرارداد
 • پذیرش وکالت مطالبه دیه، دعاوی خانواده و مواد مخدر
 • مشاور حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری

آدرس: مشهد، سلمان فارسی غربی، راهنمایی 1/20، ساختمان نگار، پلاک 22، واحد 203

مرتضی رشیدیان یزد

مرتضی رشیدیان یزد

آقای رشیدیان یزد، وکیل متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و مواد مخدر می‌باشند. ایشان یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد هستند. زمینه‌های فعالیت ایشان دعاوی مالی، تجاری، قرارداد و چک می‌باشد. جناب رشیدیان یزد، پرونده‌های زیادی را در حوزه مواد مخدر به نفع موکل خود به نتیجه رسانده‌اند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و مواد مخدر
 • دارای 15 سال سابقه در امور وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • دارای پروانه وکالت از کانون وکلا

آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، بین سه راه راهنمایی و میدان فلسطین، ساختمان مریم، طبقه 3، واحد 302

توحید جلایری نیا

توحید جلایری نیا

توحید جلایری نیا، یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد هستند. ایشان تخصص ویژه‌ای در نگارش انواع قراردادها، تنظیم لوایح و استشهادیه دارند. جناب جلایری نیا وکالت پرونده‌های کیفری نظیر: کلاهبرداری، اسیدپاشی را برعهده گرفته‌اند و در دعاوی کیفری مرتبط با مواد مخدر پرونده‌های موفق زیادی دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در تنظیم انواع لوایح و قراردادها
 • اخذ وکالت پرونده‌های کیفری نظیر: کلاهبرداری، درگیری و اسید پاشی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره تخصصی حقوقی در امور کیفری

آدرس: مشهد، بلوار شهید صارمی، چراغچی 13، پلاک 15، واحد 3

مهدی مقدم

مهدی مقدم

مهدی مقدم، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خلع‌ ید، اتهامات مربوط به مصرف الکل و مواد مخدر می‌باشند. ایشان تجربیات زیادی در حل و فصل دعاوی کیفری در زمینه جرایم مواد مخدر دارند و در تنظیم اسناد و اوراق قضایی، کارنامه‌ درخشانی دارند. جناب مقدم مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌دهند. ایشان در تنظیم شکوائیه، لوایح و استشهادنامه برای دادرسی پرونده‌ها در دادگاه تخصص و تبحر ویژه‌ای دارند.

تخصص و مهارت:

 • اخذ وکالت دعاوی خلع ید،شرب خمر و مواد مخدر
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی کیفری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی

آدرس: مشهد، خیابان دارایی، انتهای 15، خرداد 4، پلاک 36، ساختمان یاس، طبقه 2، واحد 6

بهاره پورولیخان نوخندان

بهاره پورولیخان نوخندان

بهاره پورولیخان نوخندان، یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند؛ هم‌چنین علاوه بر وکالت در پرونده‌های جرایم مواد مخدر و روانگردان در دعاوی خانواده نظیر: درخواست نفقه، حق حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، تخصص ویژه‌ای دارند. مشاوره‌های حقوقی ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکالت پرونده‌های ملکی: موجر و مستاجر، تملک آپارتمان و…
 • متخصص در دعاوی خانواده نظیر: مهریه، دریافت نفقه، استرداد جهیزیه و…
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی کیفری و حقوقی

آدرس: مشهد، چناران، کوچه بهشتی 2، روبروی دادگستری

هادی امانپور قرایی

هادی امانپور قرایی

هادی امانپور قرایی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند و در دعاوی کیفری از جمله قاچاق مواد مخدر، سرقت و… تخصص دارند؛ از طرفی جناب امانپور قرایی مهارت و تسلط ویژه‌ای در نگارش اسناد و اوراق قضایی دارند و در بیشتر پرونده‌های کیفری و حقوقی خود موفق بوده‌اند.

تخصص و مهارت:

 • تسلط بر تنظیم شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی  و…
 • متخصص در دعاوی کیفری شامل: مواد مخدر، سرقت، شرب خمر و…
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • دارای سابقه درخشان در امور وکالت

آدرس: مشهد، بلوار مدرس، بین مدرس 3 و 5، مجتمع نگین، طبقه 3، واحد 301

نقش بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد در رای دادگاه

بهترین وکیل مواد مخدردر مشهد مسئولیت مهمی در حفاظت از حقوق متهم برعهده دارد.او پرونده متهم را به دقت بررسی کرده و اطلاعات کاملی از چکونگی دستگیری متهم و دیگر جزئیات مربوط به پرونده را جمع آوری می‌کند. او باید به متهم توضیح دهد که چه حقوقی براساس قوانین به او تعلق می‌گیرد و چگونه می‌تواند از این حقوق بهره‌مند شود؟

او مسئولیت دفاع از متهم را در دادگاه برعهده دارد و تلاش می‌کند با استدلال‌های موثر، شواهد، تجزیه و تحلیل صحیح از حقوق متهم دفاع کند. وکیل مواد مخدر باید تسلط کامل به قوانین بروز مواد مخدر داشته باشد. اگر موکل او در زندان باشد او باید شرایطی را برای آزادی موقت او فراهم کند تا با شواهد و مدارکی که به کمک متهم جمع آوری می‌کند، بی گناهی او را ثابت کند یا برای او تخفیف مجازات بگیرد.

تلاش برای تبدیل حبس به جریمه نقدی یکی از فعالیت‌های او است. وکلای مواد مخدر به دو دسته تقسیم می‌شوند، وکیل تسخیری که توسط دادگاه منصوب می‌شود و به افرادی کم بضاعت در دفاع خود کمک می‌کند و وکیل خصوصی که توسط خود متهم انتخاب شده و با تخصصی که دارد تلاش می‌کند به نحو احسن از موکلش دفاع کند و در صورت امکان مجازاتش را کاهش دهد یا به جریمه نقدی تبدیل کند.

نقش بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد در رای دادگاه

عوامل موثر در تخفیف مجازات مجرمان مواد مخدر

مجازات مربوط به مواد مخدر از نوع تعزیری می‌باشد؛ به همین دلیل در شرایط خاصی امکان تخفیف مجازات وجود دارد که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

 • عدم سوء پیشینه، طبق قانون مواد مخدر از عوامل تخفیف مجازات برای مجرمان مواد مخدر محسوب می‌شود.
 • همکاری با نیروهای انتظامی یا مقامات قضایی برای کشف شبکه مواد مخدر و یا دستگیری سایر مجرمین مربوط به پرونده متهم و باندهای قاچاق مواد مخدر، موجب تخفیف مجازات از طرف دادگاه می‌شود و در صورتی که مجازات متهم خفیف باشد، این مجازات تعزیری به نصف کاهش می‌یابد.
 • در صورتی که دادگاه حکم اعدام متهم را صادر کرده باشد و بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد تقاضای عفو و تخفیف مجازات را داشته باشد، کمیسیون عفو باید در این مورد تصمیم گیری کند و دادگاه نمی‌تواند بدون نظر آن در مجازات تخفیف قائل شود.

کلام آخر

انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد اهمیت زیادی در تغییر مسیر پرونده‌های قضایی مجرمان مواد مخدر دارد؛ به این منظور بهتر است، آن‌ها جلسه مشاوره‌ای با وکیل مربوطه داشته باشند و از هزینه دریافتی و میزان موفقیت وکیل در پرونده‌های قبلی اطمینان حاصل کنند تا مسیر پرونده به نفع آن‌ها تغییر کند و در مجازات آن‌ها تخفیفاتی منظور شود یا تبرئه شوند.

از شما کمال تشکر را داریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در مشهد را به شما معرفی کرده باشیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.6/5 - (10 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا