وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. زمانی که میان دو نفر قراردادی منعقد می شود براساس شروطی که در آن قرارداد لحاظ گردیده بایستی هر کدام از طرفین تعهدات خود را به صورت دقیق و صحیح انجام دهند و اگر هریک از آن ها در اجرای تعهدات خود کوتاهی کند حق فسخ قرارداد برای او لحاظ می شود. فسخ به معنای برهم زدن و یا انحلال یک قرارداد است که می تواند به صورت لفظی و یا در عمل حاصل گردد. با توجه به این که مبحث قرارداد در قانون مدنی کشور مطرح گردیده و جریان دادرسی آن در محاکم قضایی صورت می پذیرد از این رو لازم است که برای پیگیری امور مربوط به فسخ قرارداد از بهترین وکیل فسخ قرارداد کمک بگیرید.

بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج کیست؟

وکیل قسخ قرارداد به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج گفته می شود که به عنوان یکی از وکلای متخصص در حوزه حقوق به شمار می آید و وکالت پرونده های مختلف مربوط به قراردادها را بر عهده داشته و توانسته است آن ها را به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود برساند. بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج با تکیه بر دانش و تجربه خود می تواند موجب تسریع پیشبرد جریان پرونده ها شده و مانع از اطناب آن ها گردد.

وکیل فسخ قرارداد به خصوص برای افرادی که درگیر روابط تجاری و معاملات مالی هستند از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا هرگونه تاخیر در جریان این پرونده ها موجب ایجاد خسارت مالی شدیدی برای آنان خواهد شد. بهترین وکیل فسخ قرارداد در تهران و کرج اطلاعات کاملی در مورد قوانین مربوط به قراردادهایی که میان افراد منعقد می شود دارد و با استناد به قوانین مربوطه به حل و فصل پرونده های فسخ قرارداد پرداخته و در جریان دادرسی این دعاوی از بروز هرگونه اختلالی جلوگیری می کند.

بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج

برای رسیدگی به دعاوی مربوط به قرارداد و فسخ قرارداد لازم است که قبل از هرگونه اقدامی حتما با بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج مشاوره داشته باشید زیرا این دسته از وکلا به کلیه قوانین و حقوق مربوط به این حوزه آگاهی کاملی دارند و به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را برای رسیدن به حقوق خود بگیرید. برخی از مهم ترین ویژگی های وکیل فسخ قرارداد به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج نسبت به تمامی قوانین مدنی مربوط به حوزه قرارداد دارای اطلاعات و تخصص کاملی می باشد.
 • ویژگی دیگر این دسته از وکلا برخورداری از مهارت و تبحر فراوان در تنظیم قرارداد است و در صورتی که موکل تقاضای فسخ قرارداد را داشته باشد با رعایت کلیه موارد مربوطه به فسخ عقود که در قانون مدنی ذکر شده به گونه ای که موکل متضرر نگردد در جهت فسخ قراداد اقدامات لازم را انجام می دهد.
 • بهترین وکیل فسخ قراداد در کرج از تجربه فراوانی در تمامی زمینه های مربوط به فسخ و انواع آن برخوردار است.
 • وکیل فسخ قرارداد در تنظیم و تدوین دادخواست فسخ قراداد تخصص لازم را داشته و کلیه مراحل پرونده را با آگاهی کاملی پیگیری و رسیدگی خواهد کرد.

10 تا از بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
توحید اکبریکرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری وتجاری
رضا محققیکرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری
منوچهر سهرابیکرج، حد فاصل میدان شهدا و میدان توحید، خیابان مهدیه
میلاد بیک ویردیلوکرج، چهار راه طالقانی، جنب اداره پست
فرشته شهبازیکرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار

10 تا از بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج را بشناسید!

توحید اکبری

توحید اکبری

توحید اکبری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری استان البر می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت در زمینه دعاوی کیفری، ملکی، امور قراردادها و خانواده شروع به فعالیت کردند. آقای اکبری پرونده های مربوط به فسخ قرارداد را نیز می پذیرند و در این زمینه تجربه بالایی دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی در زمینه های مختلف

آدرس: کرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری وتجاری، طبقه پنجم

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی را با 17 سال سابقه وکالت می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج معرفی کرد. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در پیگیری و رسیدگی به دعاوی فسخ قرارداد دارای تجربه  و تبحر بالایی می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد 4

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج می باشند. ایشان در رسیدگی و پیگیری پرونده های فسخ قرارداد سابقه و تجربه بالایی دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلا
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، جنب اداره پست، چند قدم به سمت میدان شهدا، برج امید، طبقه 6، واحد 601

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی یکی از وکلای پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه در پیگیری دعاوی فسخ قرارداد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

مهناز کمالی

مهناز کمالی

مهناز کمالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی کیفری، خانواده و فسخ قرارداد می باشند. خانم کمالی با تسلطی که بر قوانین و مقررات فسخ قرارداها دارند تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه وکالت و به نتیجه رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • ارائه مشاوره حقوقی به نهادهای دولتی و خصوصی

آدرس: کرج، میدان نبوت، بلوار ملاصدرا، جنب دادگاه حقوقی شماره 1، ساختمان معین، طبقه 2، واحد 6

پوریا مجیدیانی

پوریا مجیدیانی

پوریا مجیدیانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج هستند. آقای مجیدیانی 3 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های خانواده، ثبتی و امور قراردادها را دارند و به پرونده های مربوط به فسخ قرارداد را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، فردیس، جنب دادگستری فردیس

انواع فسخ قرارداد از نظر قانون مدنی چگونه است؟

مبحث قراردادها یکی از گسترده ترین مباحثی است که در قانون مدنی در مورد آن توضیح داده شده و قوانینی برای آن تعیین شده است. همانگونه که بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج بیان می دارد یکی از روش های انحلال یک قرارداد فسخ آن است لذا زمانی که بحث پایان دادن به عقد و یا قرارداد را اعلام می کنیم منظور لازم بودن عقد قرارداد بوده و این امر بدین معنا است طرفین نمی توانند هر زمان که بخواهند آن را خاتمه دهند بلکه بایستی در قرارداد شرایطی برای فسخ آن تعیین نمایند تا طرفین بتوانند با استناد به شروط مربوطه برای انحلال قرارداد اقدام کنند.

با توجه به بیان بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج خاتمه دادن قرارداد به دو قسم ذیل تقسیم می شود:

 • در تنظیم قرارداد حق فسخ به عنوان یک شرط ذکر شود: به این معنا که در زمان تنظیم قرارداد شروطی برای فسخ قرارداد تعیین می شود که مورد قبول طرفین می باشد. به عنوان مثال در قرارداد بیع خودرو شرط برای انحلال قرارداد معیوب بودن خودرو است که در این مورد خریدار در صورتی که هر گونه عیب را در خودرو مشاهده کند می تواند با توجه به اختیاراتی که دارد معامله را فسخ کند.
 • فسخ قرارداد براساس حکم قانون: در حالت کلی قانون اختیاراتی را در زمینه انحلال قرردادها داشته و در این زمینه تحت شرایطی حامی فرد زیان دیده بوده و حق فسخ را به او خواهد داد که در صورت تصریح این نوع زیان فرد می تواند از این حق خود که قانون در اختیار او قرار داده استفاده کند.

به عنوان مثال اگر فروشنده در جهت فروش مال خود خریدار را فریب دهد و شرایط و امکاناتی را برای محصول خود بیان کند که فاقد آن باشد در این صورت امکان فسخ قرارداد برای خریدار وجود داشته و از این مورد در قانون به عنوان خیار تدلیس نام برده شده است.

انواع فسخ قرارداد از نظر قانون مدنی چگونه است؟

مزایای گرفتن بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج

حضور وکیل در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری با هر موضوعی به افراد توصیه می شود. زیرا وکیل با توجه به تجربه و دانشی که در حوزه پرونده های مختلف حقوقی دارد می تواند در زمانی کوتاه پرونده را به نتیجه موفقیت برساند و از این طریق در هرینه و زمان نیز تا حد زیادی صرفه جویی خواهد شد. برای دعاوی فسخ نیز بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج با تکیه بر مهارت خود می داند که از چه روش و یا کانالی در جهت احقاق حقوق موکل خود، پرونده را پیگیری نماید.

توجه داشته باشید که در معامله ای ممکن است هم غبن باشد و هم عیب و یا اینکه فسخ به نفع فسخ کننده باشد و در مواردی نیز فسخ به ضرر او خواهد بود که در این مورد تنها باید از طریق بهترین وکیل در کرج در جهت طرح دعوا اقدام کرد.

از مهم ترین مزایای بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • برخی افراد به منظور صرفه جویی در هزینه و عدم پرداخت حق الوکاله از مراجعه به وکیل فسخ قرارداد امتناع می کنند در صورتی که هزینه هایی که توسط خود افراد برای پیگیری این دعاوی پرداخت می شود به دلیل عدم آگاهی از روند قانونی این پرونده ها گاهی بیشتر از هزینه حق الوکاله وکیل خواهد بود. لذا بهتر است دعاوی فسخ را به بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج بسپارید و بدین ترتیب روند دادرسی را در مدت زمات کمتری طی کرده و از اتلاف وقت و انرژی نیز جلوگیری به عمل آورید.
 • در مواردی نیز ممکن است ما اصرار به فسخ قرارداد داشته باشیم در صورتی که این امر به ضرر ما بوده و از آن آگاهی لازم را نداریم لذا با دریافت مشاوره از بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج می توانیم از ترفند حقوقی دیگری برای فسخ استفاده کنیم بدون آن که در دعوا متضرر شویم.
 • بهترین وکیل فسخ قرارداد در پیگیری این دعاوی دارای تخصص بوده و پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه رسانده است. لذا با پیچ و خم دادگاه و روند دادرسی آشنایی کاملی دارد.
 • وکلایی که در بهترین موسسه حقوقی در کرج فعالیت دارند در راستای پیگیری دعاوی قراردادها و فسخ قرارداد منافع موکل خود را در نظر گرفته و با استناد به خیارات قانونی و یا حکم قانون در موارد مختلفی در این حوزه موکل خود را راهنمایی می کنند تا بتواند به حق و حقوقش دست پیدا کند.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل فسخ قرارداد در کرج را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل مدنی در کرج کلیک کنید.

ابطال قرارداد همان فسخ قرارداد در قانون می باشد؟

خیر، ابطال قرارداد با فسخ از حیث شرایط قانونی متفاوت می باشند به این نحو که مواردی که منجر به باطل شدن عقد می گردند از بحث فسخ جدا می باشند و فسخ یک عمل ارادی می باشد و طرفین می توانند از آن استفاده نکنند و قرارداد به همان شکل باقی بماند.

در خیار رویت و تخلف از وصف اعمال فسخ فوری می باشد؟

بله، مطابق قانون مدنی خیار رویت و تخلف از وصف بعد از مشخص شدن اینکه آن مال، مورد نظر خریدار نیست فوری می باشد و باید به محض آگاهی اعمال شود.

دادن اختیار فسخ در معامله بر چه مبنایی ایجاد شده است؟

اختیار فسخ بر مبنای ضرر واقع شده است که یکی از طرفین که مورد ضرر واقع شده بتواند قرارداد را بهم بزند، البته مواردی هستند که مبنا ضرر نیست و صرفا برای یکی از طرفین شرط حق فسخ ایجاد شده است.

4.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا