وکیل

10 تا از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. ابطال قردارد به این معنا است که یکی از طرفین و امضا کنندگان قراردادی خاص ادعا داشته باشد که تشریفات تنظیم سند و یا شرایط صحت سند و یا قرارداد رسمی رعایت نشده و تقاضای ابطال آن را داشته باشد. چون این ادعا خلاف اصل صحت است لذا بایستی در دادگاه طرح دعوا کرده و ادعای خود را به اثبات برساند. با توجه به پیچیده بدون این دعاوی توصیه می کنیم حتما قبل از هرگونه اقدامی با بهترین وکیل ابطال قرارداد مشورت داشته باشید.

بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران چه کسی است؟

وکیل ابطال قرارداد کسی است که اطلاعات کاملی در مورد قراردادها  داشته و با تکیه بر دانش و مهارت خود در این حوزه به بررسی وپیگیری پرونده های ابطال قرارداد می پردازد. در حقیقت بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران یکی از متخصص ترین وکلایی است که بر مفاد قانونی و قراردادی تسلط کاملی داشته  و می تواند بهترین راهکار را برای جریان دادرسی پرونده مربوطه پیدا کند و در زمانی کوتاه نتیجه را به نفع موکل خود به سرانجام برساند.

بهترین وکیل فسخ قرارداد در تهران براساس تجربه ای که در این زمینه حقوقی دارد با تمامی آثار ممکن از ابطال قرارداد آشنا بوده و موکل خود را در جریان این آثار قرار می دهد.

بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران چه کسی است؟

دادگاه صالح رسیدگی به دعوای ابطال قرارداد کدام است؟

ابتدا باید مشخص شود که دعوی ابطال قرارداد برای معامله  منقول است یا غیر منقول، زیرا دادگاه رسیدگی کننده به هر کدام از این دو معامله با هم فرق دارد. اگر معامله منقول باشد پس طرح دعوی بایستی در دادگاه اقامتگاه خوانده صورت پذیرد و برای اموال غیر منقول طرح دعوا در صلاحیت دادگاه محلی است که اموال غیر منقول در آن جا قرار دارد. لذا به منظور جلوگیری از هدر رفتن زمان و وارد آمدن هر گونه خسارت مالی توصیه می کنیم قبل از هر گونه اقدامی با بهترین وکیل در ایران در حوزه دعوای مربوطه مشاوره داشته باشید.

ویژگی های بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران

از مهم ترین ویژگی های این وکیل در پیگیری پرونده های ابطال قرارداد می توان موارد ذیل را نام برد:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران این است که به صورت تخصصی بر روی این دعاوی کار کرده و بتواند اسناد قانونی و مدارک حقوقی مناسبی را به نفع موکل خود در جریان پرونده به دادگاه ارائه دهد.
 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران در حوزه دعاوی ابطال قرارداد دارای رزومه کاری قوی بوده و تجربه کافی را در پیگیری پرونده های مختلف در این زمینه در گذشته کسب نموده است و با تکیه بر دانش و تجربه خود جریان پرونده را در مسیر مناسب پیش می برد.
 • بهترین وکیل ابطال قرارداد علاوه بر دانش حقوقی و مهارت و توانایی لازم در جریان این دعاوی دارای صبر و حوصله کافی بوده و از این طریق می تواند به بهترین نحو ممکن به موکل خود کمک کند.
 • وکیل ابطال قرارداد در جلسات مشاوره ای که با موکل خود دارد تمامی قوانین و قواعد حقوقی در رابطه با پرونده را برای او با زبانی ساده و شفاف بیان می کند و به تمامی سوالات او با آرامش پاسخ خواهد داد.
ویژگی های بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران

 مدارک مورد نیاز برای طرح دعوی ابطال قرارداد

در علم حقوق بر اصل صحت معاملات توجه ویزه ای شده است لذا برای ابطال یک قرار دارد باید بتوان عدم صحت آن را به دادگاه اثبات کرد. برای طرح دعوی ابطال قرارداد بایستی مدارک ذیل به دادگاه ارائه شود:

 • تصویر برابر با اصل قرارداد
 • تصویر برابر با اصل مالکیت
 • تصویر برابر با اصل کارت ملی
 • تصویر برابر با اصل شناسنامه
 • معاینه محلی
 • شهادت شهود
 • نظریه کارشناسی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل ابطال قرارداد در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

دعوای ابطال سند مالی است یا غیر مالی؟

دعوای ابطال سند اگر در خصوص اسناد مالی باشد دعوای نیز مالی محسوب شده و مستلزم پرداخت هزینه دادرسی است در غیر این صورت دعوا غیر مالی و هزینه دادرسی آن هم بر اساس اصول حاکم بر دعاوی غیر مالی است.

دعوای ابطال سند با ابطال قرارداد چه فرقی دارد؟

رابطه بین سند و قرارداد از جهت منطقی و نسب اربعه، عموم و خصوص من وجه است یعنی بعضی اسناد قرارداد هستند – بعضی اسناد قرارداد نیستند – بعضی قراردادها سند هستند – بعضی قراردادها سند نیستند (در مورد اخیر مثل قراردادهای شفاهی).

حق الوکاله وکیل ابطال قرارداد چقدر است؟

هزینه ها مطابق تعرفه بوده و با توجه به دادگاه و مرحله رسیدگی میزان آن تعیین می گردد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا