وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. اوراق تجاری یک ابزار بدهی کوتاه مدت است که هر روزه افراد زیادی با آن سرو کار دارند و به منظور تامین مالی و برآورده کردن تعهدات خود در زمانی مشخص از آن استفاده می کنند. اوراق تجاری دارای قوانین و مقررات خاصی می باشد که متاسفانه اغلب افراد به دلیل عدم آگاهی از این قوانین ممکن است در زمان کار با آن با مشکلات حقوقی مواجه شوند از این رو توصیه می کنید که حتما در این زمینه از بهترین وکیل اوراق تجاری کمک بگیرید.

بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج چه کسی است؟

وکیل اوراق تجاری یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در حوزه حقوقی مربوط به اوراق تجاری مختلف از قبیل چک، سفته، برات و برگ سهام فعالیت دارد و با تمامی قوانین مربوط به این اسناد آشنایی داشته و به موکلین خود در این حوزه خدمات حقوقی بسته به نوع دعوی سند تجاری ارائه می دهد.

بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج در مورد پشت نویسی، اصول مهم در اسناد تجاری، انتقال اسناد و چگونگی صدور اوراق تجاری اطلاعات کاملی دارد و در رسیدگی به دعاوی مربوط به این اوراق با تکیه بر آگاهی و تجربه خود نتیجه موفقیت آمیز را به نفع موکل خود دریافت می کند.

قابل ذکر است که هر کدام از انواع اوراق تجاری دارای قوانین مربوط به خود بوده و توسط بانک ها پشتیبانی می شوند. لذا افرادی که برای پرداخت تعهداتشان از این اوراق استفاده می کنند لازم است که اطلاعاتی در مورد قوانین مربوط به آن کسب نمایند که برای این منظور توصیه می کنیم که حتما از راهنمایی و مشاوره بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج بهره مند شوید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل در گوهردشت کرج

بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کرج در پیگیری دعاوی مربوط به اوراق تجاری که باید از آن برخوردار باشد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل اوراق تجاری درکرج بایستی از دانش و مهارت کافی برخوردار بوده و اطلاعات او در مورد قوانین مربوط به اسناد مختلف تجاری کاملا به روز است و از این طریق می توان نتیجه پرونده را به نفع موکل خود به سرانجام برساند.
 • بهترین وکیل اوراق تجاری از جدیدترین قوانین و تبصره های حقوقی در این زمینه آگاه می باشد و با مهارتی که در مورد این اوراق کسب نموده به درستی می داند که در دعاوی مختلف چگونه از این قوانین استفاده نماید.
 • تجربه یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج به شمار می آید و وکلایی که در این حوزه فعال هستند باید از قبل در زمینه های حقوقی مربوط به صنعت و تجارت دارای تجریبات ارزنده ای باشند. در پیگیری دعاوی مربوط به این اسناد در مراجع قضایی حتما در زمان انتخاب وکیل به سابقه او نیز توجه لازم را داشته باشید البته در کنار تجربه مهارت نیز برای این وکلا الزامی می باشد.
 • بهترین وکیل در ایران در حوزه اسناد تجاری دارای اخلاق حرفه ای نیز می باشد و اعتماد موکل خود را در ارائه بهترین خدمات حقوقی در این حوزه جلب می کند.

10 تا از بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
محمدرضا بیگدلیکرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، ساختمان کشتی
دکتر اکبر منفردکرج، میدان شاه عباسی، بلوار قدس، برج دهقانی
رضا محققیکرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری
محمدرضا عطاری شادکهنکرج، فردیس، بلوار اصلی، بین فلکه دوم و سوم
فرشته شهبازیکرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار

10 تا از بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج را بشناسید!

محمدرضا بیگدلی

محمدرضا بیگدلی

محمدرضا بیگدلی وکیل پایه یک در کرج هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری کرج اخذ نمودند و به مدت 4 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی اوراق تجاری را دارند. آقای بیگدلی در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان مطهری، بعد از اداره ثبت، ساختمان کشتی، طبقه دوم، جنب دفتر خدمات قضایی

دکتر اکبر منفرد

دکتر اکبر منفرد

دکتر اکبر منفرد بیش از 17 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و اوراق تجاری را دارند. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در رسیدگی به اوراق تجاری شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل مجتمع فنی
 • مدرس دانشگاه
 • دکتری فقه و مبانی حقوق اسلامی

آدرس: کرج، میدان شاه عباسی، میدان توحید، بلوار قدس، پلاک 110، برج دهقانی، طبقه چهارم، واحد 8

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری و ملکی فعالیت داشته و 17 سال سابقه وکالت دارند. آقای محققی پرونده های مربوط به اوراق تجاری را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد 4

محمدرضا عطاری شادکهن

محمدرضا عطاری شادکهن

محمدرضا عطاری شادکهن یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج هستند. ایشان در حوزه دعاوی اوراق تجاری به صورت تخصصی فعالیت می کنند و یکی از بهترین وکلا در این زمینه می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • وکیل بانک صادرات

آدرس: کرج، فردیس، بلوار اصلی، بین فلکه دوم و سوم، جنب پیتزا خورشید

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی وکیل پایه یک  و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در کرج هستند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و جزو یکی از بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

محمد جواد قنبریها

محمد جواد قنبریها

محمدجواد قنبریها وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در کرج می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی و اوراق تجاری را دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در زمینه اوراق تجاری به نتیجه موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهار راه نبوت، نرسیده به دادگاه حقوقی، جنب اتو گالری وزرا، ساختمان نیما، طبقه 3، واحد 9

حمیدرضا موحدرضایی

حمیدرضا موحدرضایی

حمیدرضا موحد رضایی را با 20 سال سابقه وکالت می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج معرفی کرد. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و بر کلیه قوانین مربوط به این پرونده ها تسلط و اشراف کاملی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مدیر حقوقی و وکیل بانک مهر اقتصاد
 • وکیل بانک آینده

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان ابن سینا

پوریا مجیدیانی

پوریا مجیدیانی

پوریا مجیدیانی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج می باشند. ایشان در حوزه دعاوی مختلف حقوقی و کیفری سابقه فعالیت دارند و پرونده های مربوط به اوراق تجاری را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، فردیس، جنب دادگستری فردیس

مزایای استفاده از اوراق تجاری

در صورتی که به واسطه شغل و کار خود با اسناد تجاری سرو کار دارید از طریق مشاوره با بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج می توانید اطلاعات لازم را در مورد مزایای بکارگیری این اسناد کسب نمایید. در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین مزیت های قانونی اوراق تجاری می پردازیم:

 • مسئولیت شخص امضا کننده: شخصی که سند تجاری را امضا می کند به این معنا است که مسئولیت تضمینی دارد و فردی که این سند را در قبال مبلغی معین قبول کرده اگر به وجه خود دست نیابد می تواند به امضا کننده سند رجوع نماید و وجه مورد نظر را از او درخواست کند. در حقیقت امضای سند تجاری به نوعی ضمانت و مسئولیت شخص امضا کننده محسوب می شود که ماده 249 به این مورد پرداخته و بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج با استناد به این ماده قانونی می تواند به موکلین خود در این زمینه کمک کند.
 • افزایش سرعت معاملات: امروزه بهای معاملات براساس پول است، ولیکن نمی توان پول با حجم بالا را جابه جا کرد از این رو به منظور جلوگیری از هر گونه مشکلی در این زمینه از اوراق تجاری به منظور سرعت بخشیدن به معاملات استفاده می شود.
 • ظهرنویسی: یکی از مزیت های اوراق تجاری ظهر نویسی آن است که امضای فرد در پشت این اوراق به این معنا است که تمامی حقوق مربوط به اوراق مربوطه را فرد واگذار کرده و طلبکار می تواند بدون هیچگونه تشریفاتی و یا منع قانونی برای واخواست آن اقدام کند. توجه داشته باشید که ظهرنویسی قوانین مخصوص به خود را دارد و بهتر است برای کسب اطلاعات در این زمینه با بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج مشورت کنید.
 • قابلیت وثیقه گذاشتن: از اوراق تجاری در معاملات می توان به عنوان وثیقه نیز استفاده کرد و در صورتی که فرد به تعهدات خود عمل کند اسناد را پس می گیرد.

بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج را از کجا پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج می توانید از طریق روش های مختلف اقدام کنید و با توجه به این که امروزه وکلای زیادی از طریق تبلیغات قصد دارند در این حوزه خود را به افراد جامعه معرفی کنند از این رو بهتر است علاوه بر تبلیغات روش های دیگری را نیز برای این منظور مدنظر قرار دهید و بدین ترتیب می توانید با اطمینان بیشتری پرونده خود را به بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج بسپارید و از هرگونه خسارت و آسیب های بیشتر در این مورد جلوگیری کنید.

بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج دارای سابقه کاری طولانی و موفق زیادی می باشد و پرونده های زیادی را در زمینه اسناد و اوراق تجاری به نتیجه دلخواه موکل خودرسانده است و از تمامی راه ها و مسیرها در جهت جریان دادرسی پرونده در زمانی کوتاه آگاه می باشد.

 توصیه می کنیم برای کسب اطمینان از انتخاب وکیلی مناسب در این حوزه حتما یک جلسه مشاوره حضوری و غیرحضوری با ایشان داشته باشید و از این طریق با بیان مشکل خود و ارائه راهکارهایی که وکیل به شما پیشنهاد می دهد می توانید به میزان مهارت و تجربه او در این زمینه پی ببرید.

بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج را از کجا پیدا کنیم؟

چه زمانی لازم است که به وکیل اوراق تجاری مراجعه کنیم؟

برخلاف تصور اغلب افرادی که در زمان بروز مشکل در اوراق تجاری به وکیل مربوطه مراجعه می کنند لازم است که بدانید زمان مناسب برای مراجعه به بهترین وکیل اوراق تجاری قبل از بروز مشکل ایجاد شده می باشد زیرا زمانی که اوراق تجاری جهت پیگیری به مراجع قضایی ارجاع داده می شود با پیچیدگی قوانین و مشکلات بیشتری مواجه خواهید شد که حل و فصل آن به مراتب دشوار تر از دعاوی دیگر می باشد.

امروزه در تجارت برای پرداخت های مدت دار وجه و هر گونه تعهد مالی از اسناد تجاری استفاده می شود که هر کدام از این اسناد دارای قوانین مربوط به خود می باشند و در صورت عدم اطلاع و آگاهی از این اطلاعات ممکن است دچار ضرر های مالی جبران نپذیری شوید که بهره مندی از وکیل اسناد تجاری می تواند از هر گونه ضرر و خسارت مالی جلوگیری به عمل آورد.

لذا توصیه می کنیم که در زمان صدور اوراق تجاری و در حین انجام هر گونه معامله ای که برای برآورده نمودن تعهدات آن از اوراق تجاری استفاده می شود حتما با بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج مشاوره داشته باشید و از این طریق از بروز مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کنید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل اوراق تجاری در کرج در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

درصورت گم شدن دسته چک باید چه اقدامی انجام داد؟

در صورتی که چک یا دسته چک، به دلایل مختلفی از جمله سرقت، مفقودی یا جعل چک گم بشود، صادر‌کنندۀ چک می‌تواند با مراجعه به بانک و اعلام مفقودی چک، مانع از پرداخت چک مفقودی به مراجعه‌کننده بشود و طی هفت روز برای اعلام مفقودی دسته چک باید به مراجع قضایی کند.

آیا می‌توان اوراق مشارکت خود را واگذار کرد؟

بله، باید درخواست فروشتان را به کارگزاری خود بدهید و اگر هیچ متقاضی برای خرید این اوراق از شما نباشد بازارگردان اوراق وظیفه دارد این اوراق را از شما خریداری نماید.

چکی که از حسابی صادر شود و دارای دو امضا است اگر فقط یکی از آن ها امضا نماید معتبر می باشد؟

اگردر قراداد حساب مشترک طرفین گفته شود به صورت مشترک حق صدور چک را دارند و چک تنها توسط یکی از آن‌ها امضا شود دراین‌حالت بانک از پرداخت آن امتناع می نماید.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا