وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران⭐【1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. امروزه با توسعه کسب و کار و تجارت لازم است که از افراد متخصصی که در زمینه دعاوی تجاری و قوانین و مقررات آن اطلاعات و دانش کاملی دارند کمک بگیرید. در یک سیستم مدیریتی در حوره تجارت حضور بهترین وکیل دعاوی تجاری الزامی است زیرا این وکلا با تسلط بر قوانین تجاری می توانند از بروز مشکلات جدی تجاری که منجر به خسارت های مالی بالایی می شود جلوگیری به عمل آورند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران چه کسی است؟

وکیل دعاوی تجاری فردی است که در حوزه حقوق تجارت تحصیل کرده و همانند سایر وکلا بعد از گذراندن دوره های مربوطه پروانه وکالت پایه یک دادگستری خود را از یکی از مراجع ذی صلاح اخذ نموده است. بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران در رسیدگی به دعاوی حوزه تجارت از صفر تا صد پرونده در کنار موکل خود بوده و در مراجع قضایی در کنار او حضور دارد. وکیل دعاوی تجاری از هر گونه اطاله دادرسی در مسیر دعوی جلوگیری به عمل می آورد و مشکلات و چالش های پیش رو را به درستی با علم و آگاهی حل و فصل می کند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران تمامی دادخواست ها، درخواست ها و لوایح حقوقی مورد نیاز برای جریان پرونده را سریعا تهیه و تنظیم کرده و به دادگاه ارائه می دهد و در جهت دفاع از حقوق موکل خود هرگونه اسناد تجاری و مدارک و ادله قابل اثبات را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن جمع آوری و در جلسات دادرسی ضمن دفاع شفاهی از موکل، این مدارک را نیز به دادگاه تقدیم می کند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران چه کسی است؟

رایج ترین دعاوی تجاری

برخی از مهم ترین دعاوی تجاری که در مراجع قضایی مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد به قرار ذیل است:

 • دعوای انجام تعهدات قراردادی: بعد از تنظیم و امضای قراردادهای تجاری میان افراد حقیقی و یا حقوقی، طرفین موظفند که به تمامی امور مربوط به قرارداد از قبیل پرداخت وجه و تسلیم هر گونه مورد معامله در تاریخ و زمان تعیین شده عمل کنند. اگر هرکدام از طرفین برخلاف مفاد قرارداد عمل نموده و در انجام تعهدات خود کوتاهی کند طرف دیگر قرارداد می تواند با مراجعه به بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران از او در دادگاه حقوقی شکایت کند.

ذکر این نکته نیز لازم است که طبق قانون آیین دادرسی مدنی طرح هرگونه دعوای ناشی از قراردادهای تجاری باید در دادگاه محلی که باید عقد اجرا گردد انجام می شود به عنوان مثال اگر در قرارداد خرید و تحویل پنجاه تن جو در استان تهران قید شده، چنانچه فرشنده از انجام تعهدی که بر عهده او است کوتاهی کند و محموله را در تاریخ تعیین شده به خریدار تحویل ندهد، خریدار باید در دادگاه حقوقی تهران از فروشنده شکایت کند.

و برای معاملات تجاری اموال غیر منقول نیز رسیدگی به دعاوی تجاری در حوزه صلاحیت دادگاه محلی است که ملک در آن واقع شده است.

 • دعوی فسخ یا ابطال معامله: اگر یکی از طرفین قرارداد تجاری از انجام معامله منصرف شود و یا این که برخلاف شرایط قرارداد عمل نماید، قرارداد تجاری مربوطه باطل است و از لحاظ حقوقی نیز رای دادگاه در مورد دعوای ابطلال قرارداد رای اعلامی می باشد. به این معنا که دادگاه هیچگونه اختیاری در ابطال و یا فسخ قراردادهای تجاری ندارد و از طریق صدور حکم اعلامی بیان می دارد که دعوای فسخ قرارداد مذکور پیش از این که توسط بهترین وکیل تهران به مراجع قضایی ارائه گردد فسخ و یا ابطال بوده است.

10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران را بشناسید!

حسین کریمی

حسین کریمی بهترین وکیل تهرانپارس

جناب حسین کریمی، دانش آموخته حقوق دانشگاه تهران و مدرسه عالی قضاوت می باشد؛ ایشان یکی از توانا ترین و موفق ترین وکلای پایه یک دادگستری است که توانست در حوزه های ذیل به تخصص و تجربیات ارزنده ای دست یابد؛ گفتنی است جناب کریمی علاوه بر وکالت و مشاوره حقوقی متعدد برای هلدینگ ها و شرکت‌های بزرگ تجاری، موفق به نگارش مقالاتی در خصوص شرکت های تجاری شده است.

ایشان در کارنامه خود دفاع و پیگیری بیش از 600 پرونده حقوقی مرکز وکلا را ثبت و با موفقیت مختومه نموده است، وی وکالت نهادها و سازمان های دولتی زیادی از جمله وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی را عهده دار بوده است. ایشان به مدت دو سال پیاپی سمت دبیر کمیسیون روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه را داشته است.

به گفته موکلین ایشان، برخی از ویژگی های خاص جناب کریمی عبارتند از جدیت در کار، عدم پذیرش پرونده هایی که از دیدگاه ایشان حقی برای ارباب رجوع وجود ندارد، نظم و انضباط و بایگانی دقیق پرونده های موکلین توسط دفتر ایشان، تعیین حق الزحمه منصفانه، فن بیان قوی، گفتار شیوا، صبوری در کار، امکان تماس موکلین با ایشان در تایم عصر هر روز ، امکان ملاقات مجدد موکلین با ایشان به صورت حضوری با هماهنگی قبلی دفتر ایشان می باشد.

تخصص های جناب وکیل حسین کریمی:

 • وکالت تخصصی در کلیه دعاوی شرکت های تجاری، ابطال صورتجلسه هیئت مدیره و مجامع و دفاع در مقابل آن، مشاوره در زمینه نحوه افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، مشاوره در خصوص نحوه برگزاری جلسات هیئت مدیره و مجامع عمومی، ارائه مشاوره حرفه ای جهت حل اختلافات شرکا و سهامداران با یکدیگر و وصول مطالبات مالی شرکت از افراد خارج شرکت، مشاوره تخصصی به مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره جهت انجام وظایف و تکالیف قانونی آنها
 • کلیه دعاوی املاک و قرارداد ها
 • کلیه دعاوی خانواده
 • کلیه دعاوی کیفری

آدرس دفتر: تهرانپارس غربی، خیابان فرجام، خیابان باغدار نیا ( رشید)، جنب فروشگاه افق کورش رشید، پلاک 42، طبقه 3، واحد 5

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای حسین کریمی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09123588978

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.
تخصص ایشان در دعاوی تجاری است و پرونده های متعددی در این زمینه در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 02186129690

آدرس دفتر : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

محمد حسین عندلیبی

محمدحسین عندلیبی

محمدحسین عندلیبی پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند. ایشان بیش از 4 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی را دارند و در حوزه دعاوی تجاری به عنوان یکی از وکلای با تجربه و مجرب شناخته می شوند. آقای عندلیبی علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی در پرونده های تجاری نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، روبروی پمپ بنزین، ساختمان گلزار، طبقه 2، واحد 7

هدی عمید

هدی عمید

هدی عمید  17 سال سابقه وکالت در رسیدگی پرونده های تجاری را دارند. ایشان با تسلط بر قوانین و مقررات حقوق تجارت تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران شناخته می شوند. سابقه درخشان ایشان با تعداد بالای پرونده های موفق نشانه تخصص و تجربه این وکیل کار آزموده است.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، یوسف آباد، کوچه دوم، پلاک 9، واحد 5

پیام پارسا

پیام پارسا

پیام پارسا وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های امور ثبتی و قراردادها، تملک آپارتمان ها، شهرداری و غیره را دارند و رسیدگی و وکالت دعاوی تجاری را نیز می پذیرند. پیام پارسا با تکیه بر اطلاعات حقوقی و تجربه خود پرونده های زیادی را با نتیجه مطلوب به سرانجام رسانده اند و همین موضوع سبب اعتماد مردم به ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد مجموعه حقوق در تهران می باشند. ایشان در زمینه دعاوی تجاری از تخصص بالایی برخودارند و با 10 سال سابقه وکالت و کسب موفقیت در پرونده های مختلف در این حوزه به عنوان یکی از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، رسالت، خیابان مجیدیه شمالی، کوچه جعفری، پلاک 16، واحد 3

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل در تهران می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های ملکی و تجاری را دارند و موفقیت در پرونده های زیادی را در این حوزه در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و جزو یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه دعاوی تجاری معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل

آدرس: تهران، کنارک، خیابان امام، جنب دفتر هواپیمایی

علی رمضانزاده

علی رمضانزاده

علی رمضانزاده یکی از وکلای با تجربه با 23 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های تجاری در تهران می باشند. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در ارگان های دولتی و خصوصی فعالیت می کنند و یکی از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران معرفی می شوند. این وکیل با تجربه با مشاوره های کاربردی خود به بسیاری از موکلین در جهت حل و فصل مشکل کمک نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • 23 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور حقوقی موسسات مالی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک صادرات
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، شهرک غرب، ابتدای بلوار فرخزادی، روبروی مجتمع تجاری میلاد نور، مجتمع تجاری شهرک غرب

کرم حسین یاری فیروزآباد

کرم حسین یارفیروزآباد

کرم حسین یاری فیروزآباد یکی از وکلای پایه یک با 18 سال سابقه تخصصی در حوزه دعاوی تجاری در تهران می باشند. ایشان با تسلط بر قوانین و آشنایی با روند پرونده های تجاری تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل حقوق الکترونیک
 • موسس نرم افزارهای حقوقی حقو یا

آدرس: تهران، پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، بالاتر از بانک پارسیان، پلاک 306، ساختمان عمارت باختر، طبقه سوم، واحد 5

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در تهران هستند. ایشان 19 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های ملکی، امور ثبتی و قراردادها، بیمه ای و مالیاتی را در کارنامه کاری خود دارند و وکالت دعاوی تجاری را نیز می پذیرند. پشتکار و امانت داری از ویژگی های این وکیل خبره است که باعث شناخته شدن ایشان گشته است.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان شهید صیاد شیرازی، خیابان تعاون، نبش تعاون 3، ساختمان سپید، طبقه اول، واحد 1

خصوصیات بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

خصوصیات وکلایی که در حوزه دعاوی تجاری فعالیت دارند تا حدودی با سایر وکلای پایه یک در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری تفاوت دارد. وکلای تجاری باید تسلط کاملی بر اطلاعات قانونی مربوط به مسائل مختلف تجارت را داشته باشند تا بتوانند روند و بازبینی پرونده را به بهترین نحو ممکن رسیدگی و پیگیری کنند و مناسب ترین راه حل ها را به نفع موکل خود در دادگاه ارائه دهند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران سال های زیادی را در جریان پرونده های حقوقی مربوط به حوزه تجارت فعالیت داشته و با تمام مسائل و چالش های مربوط به این دعاوی آشنایی کاملی دارد و راه حل های قانونی و مناسب برای حل و فصل مسائل مربوط به این پرونده ها را برای دستیابی به نتیجه مورد نظر می داند و جریان پرونده را در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و به اتمام می رساند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری با تکیه بر مهارت و تجربه خود، ضمن جمع آوری ادله قابل اثبات، ابتدا آن ها را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد و در صورتی که اطمینان کسب کند که ادله مورد نظر می تواند در جریان پرونده به نفع موکل کارساز باشد آن را به دادگاه ارائه می دهد.

برخی افراد تصور می کنند که برای رسیدگی به پرونده های تجاری فرقی نمی کند که یک وکیل خانواده و یا یک وکیل ملکی جریان پرونده آن ها را به عهده بگیرد ولیکن این تصور و دیدگاه کاملا اشتباه بوده و می تواند اصلی ترن عامل در ایجاد خسارت های مالی جبران ناپذیر در حوزه پرونده های تجاری و بازرگانی باشد.

خصوصیات بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

خدماتی که بهترین وکیل دعاوی تجاری ارائه می نماید

وکلای فعال در زمینه دعاوی تجاری خدمات متفاوت و گسترده ای را به موکلین خود ارائه می کنند. آن ها در خصوص مدیریت مقررات، مدیریت ریسک و هم چنین راه حل های کاربردی برای حل اختلافات ایجاد شده مشاوره می دهند. برخی خدمات دیگر که توسط وکیل دعاوی تجاری به موکلین ارائه می شود عبارت اند از:

 • دعاوی مربوط به مالکیت معنوی
 • دعاوی در زمینه ورشکستگی و انحلال شرکت
 • مسائل مختلف در زمینه ثبت و تاسیس شرکت
 • مسائلی که در حیطه قراردادهای شرکت وجود دارد
 • دعاوی مربوط به اختلافات بین شرکا و سهام داران
 • مشکلات در زمینه ابطال و مطالبه سهم الشرکه

در خصوص هر یک از این مشکلات می توان به وکیل دعاوی تجاری مراجعه نموده و از وی کمک گرفت. این وکیل با استفاده از دانش حقوقی خود در زمینه مسائل و مشکلات تجاری و همچنین به کارگیری تجربیات خود می تواند از حقوق شما دفاع نماید.

هزینه مشاوره با وکیل دعاوی تجاری

هزینه مشاوره با بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران به مدت زمان مشاوره بستگی دارد، وکیل در این مدت زمان تمامی مدارک و اسناد مربوط به پرونده را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد و ضمن پاسخگویی به سوالات موکل او را در جریان پیگیری پرونده برای دستیابی به نتیجه مطلوب راهنمایی می کند.

هزینه مشاوره با وکیل دعاوی تجاری

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هشت =

دکمه بازگشت به بالا