وکیل

10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. امروزه با توسعه کسب و کار و تجارت لازم است که از افراد متخصصی که در زمینه دعاوی تجاری و قوانین و مقررات آن اطلاعات و دانش کاملی دارند کمک بگیرید. در یک سیستم مدیریتی در حوره تجارت حضور بهترین وکیل دعاوی تجاری الزامی است زیرا این وکلا با تسلط بر قوانین تجاری می توانند از بروز مشکلات جدی تجاری که منجر به خسارت های مالی بالایی می شود جلوگیری به عمل آورند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران چه کسی است؟

وکیل دعاوی تجاری فردی است که در حوزه حقوق تجارت تحصیل کرده و همانند سایر وکلا بعد از گذراندن دوره های مربوطه پروانه وکالت پایه یک دادگستری خود را از یکی از مراجع ذی صلاح اخذ نموده است. بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران در رسیدگی به دعاوی حوزه تجارت از صفر تا صد پرونده در کنار موکل خود بوده و در مراجع قضایی در کنار او حضور دارد. وکیل دعاوی تجاری از هر گونه اطاله دادرسی در مسیر دعوی جلوگیری به عمل می آورد و مشکلات و چالش های پیش رو را به درستی با علم و آگاهی حل و فصل می کند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران تمامی دادخواست ها، درخواست ها و لوایح حقوقی مورد نیاز برای جریان پرونده را سریعا تهیه و تنظیم کرده و به دادگاه ارائه می دهد و در جهت دفاع از حقوق موکل خود هرگونه اسناد تجاری و مدارک و ادله قابل اثبات را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن جمع آوری و در جلسات دادرسی ضمن دفاع شفاهی از موکل، این مدارک را نیز به دادگاه تقدیم می کند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران چه کسی است؟

رایج ترین دعاوی تجاری

برخی از مهم ترین دعاوی تجاری که در مراجع قضایی مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد به قرار ذیل است:

 • دعوای انجام تعهدات قراردادی: بعد از تنظیم و امضای قراردادهای تجاری میان افراد حقیقی و یا حقوقی، طرفین موظفند که به تمامی امور مربوط به قرارداد از قبیل پرداخت وجه و تسلیم هر گونه مورد معامله در تاریخ و زمان تعیین شده عمل کنند. اگر هرکدام از طرفین برخلاف مفاد قرارداد عمل نموده و در انجام تعهدات خود کوتاهی کند طرف دیگر قرارداد می تواند با مراجعه به بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران از او در دادگاه حقوقی شکایت کند.

ذکر این نکته نیز لازم است که طبق قانون آیین دادرسی مدنی طرح هرگونه دعوای ناشی از قراردادهای تجاری باید در دادگاه محلی که باید عقد اجرا گردد انجام می شود به عنوان مثال اگر در قرارداد خرید و تحویل پنجاه تن جو در استان تهران قید شده، چنانچه فرشنده از انجام تعهدی که بر عهده او است کوتاهی کند و محموله را در تاریخ تعیین شده به خریدار تحویل ندهد، خریدار باید در دادگاه حقوقی تهران از فروشنده شکایت کند.

و برای معاملات تجاری اموال غیر منقول نیز رسیدگی به دعاوی تجاری در حوزه صلاحیت دادگاه محلی است که ملک در آن واقع شده است.

 • دعوی فسخ یا ابطال معامله: اگر یکی از طرفین قرارداد تجاری از انجام معامله منصرف شود و یا این که برخلاف شرایط قرارداد عمل نماید، قرارداد تجاری مربوطه باطل است و از لحاظ حقوقی نیز رای دادگاه در مورد دعوای ابطلال قرارداد رای اعلامی می باشد. به این معنا که دادگاه هیچگونه اختیاری در ابطال و یا فسخ قراردادهای تجاری ندارد و از طریق صدور حکم اعلامی بیان می دارد که دعوای فسخ قرارداد مذکور پیش از این که توسط بهترین وکیل تهران به مراجع قضایی ارائه گردد فسخ و یا ابطال بوده است.

10 تا از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران را بشناسید!

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران هستند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی تجاری را دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص و حرفه ای در این حوزه پرونده های زیادی را پیگیری و به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. آقای امینی با تسلطی که بر قوانین حوزه تجارت دارند را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب فرهنگسرا، پلاک 192، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09121541043

امیر عبدی

امیر عبدی

امیرعبدی وکیل پایه یک با 9 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های حقوقی در حوزه دعاوی تجاری در تهران فعالیت دارند. ایشان با آشنایی و تسلط بر قوانین مربوط به این پرونده ها راهکارهای قانونی و مناسبی را به موکلین خود پیشنهاد می دهند. از دیگر سوابق آقای عبدی می توان به وکیل بانک انصار و وکیل پخش البرز اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل بانک انصار
 • وکیل شرکت پخش البرز

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، چهار راه پاکنژاد، پلاک190، طبقه سوم

شماره تماس: 09129529031

محمد حسین عندلیبی

محمدحسین عندلیبی

محمدحسین عندلیبی پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند. ایشان بیش از 4 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی را دارند و در حوزه دعاوی تجاری به عنوان یکی از وکلای با تجربه و مجرب شناخته می شوند. آقای عندلیبی علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی در پرونده های تجاری نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، روبروی پمپ بنزین، ساختمان گلزار، طبقه 2، واحد 7

شماره تماس: 09120282210

هدی عمید

هدی عمید

هدی عمید  17 سال سابقه وکالت در رسیدگی پرونده های تجاری را دارند. ایشان با تسلط بر قوانین و مقررات حقوق تجارت تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، یوسف آباد، کوچه دوم، پلاک 9، واحد 5

شماره تماس: 09122179116

پیام پارسا

پیام پارسا

پیام پارسا وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های امور ثبتی و قراردادها، تملک آپارتمان ها، شهرداری و غیره را دارند و رسیدگی و وکالت دعاوی تجاری را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، جردن، کوچه مروارید، برج سپیدار، پلاک 2، طبقه 2، واحد 7

شماره تماس: 09122276706

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد مجموعه حقوق در تهران می باشند. ایشان در زمینه دعاوی تجاری از تخصص بالایی برخودارند و با 10 سال سابقه وکالت و کسب موفقیت در پرونده های مختلف در این حوزه به عنوان یکی از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، رسالت، خیابان مجیدیه شمالی، کوچه جعفری، پلاک 16، واحد 3

شماره تماس: 09126803801

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل در تهران می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های ملکی و تجاری را دارند و موفقیت در پرونده های زیادی را در این حوزه در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و جزو یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه دعاوی تجاری معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل

آدرس: تهران، کنارک، خیابان امام، جنب دفتر هواپیمایی

شماره تماس: 09124213772

علی رمضانزاده

علی رمضانزاده

علی رمضانزاده یکی از وکلای با تجربه با 23 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های تجاری در تهران می باشند. ایشان به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در ارگان های دولتی و خصوصی فعالیت می کنند و یکی از بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 23 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل و مشاور حقوقی موسسات مالی
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک صادرات
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، شهرک غرب، ابتدای بلوار فرخزادی، روبروی مجتمع تجاری میلاد نور، مجتمع تجاری شهرک غرب

شماره تماس: 09121213391

کرم حسین یاری فیروزآباد

کرم حسین یارفیروزآباد

کرم حسین یاری فیروزآباد یکی از وکلای پایه یک با 18 سال سابقه تخصصی در حوزه دعاوی تجاری در تهران می باشند. ایشان با تسلط بر قوانین و آشنایی با روند پرونده های تجاری تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل حقوق الکترونیک
 • موسس نرم افزارهای حقوقی حقو یا

آدرس: تهران، پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، بالاتر از بانک پارسیان، پلاک 306، ساختمان عمارت باختر، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09123342781

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری

سمیع اله نظری وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در تهران هستند. ایشان 19 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های ملکی، امور ثبتی و قراردادها، بیمه ای و مالیاتی را در کارنامه کاری خود دارند و وکالت دعاوی تجاری را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان شهید صیاد شیرازی، خیابان تعاون، نبش تعاون 3، ساختمان سپید، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09122022906

خصوصیات بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

خصوصیات وکلایی که در حوزه دعاوی تجاری فعالیت دارند تا حدودی با سایر وکلای پایه یک در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری تفاوت دارد. وکلای تجاری باید تسلط کاملی بر اطلاعات قانونی مربوط به مسائل مختلف تجارت را داشته باشند تا بتوانند روند و بازبینی پرونده را به بهترین نحو ممکن رسیدگی و پیگیری کنند و مناسب ترین راه حل ها را به نفع موکل خود در دادگاه ارائه دهند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران سال های زیادی را در جریان پرونده های حقوقی مربوط به حوزه تجارت فعالیت داشته و با تمام مسائل و چالش های مربوط به این دعاوی آشنایی کاملی دارد و راه حل های قانونی و مناسب برای حل و فصل مسائل مربوط به این پرونده ها را برای دستیابی به نتیجه مورد نظر می داند و جریان پرونده را در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و به اتمام می رساند.

بهترین وکیل دعاوی تجاری با تکیه بر مهارت و تجربه خود، ضمن جمع آوری ادله قابل اثبات، ابتدا آن ها را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد و در صورتی که اطمینان کسب کند که ادله مورد نظر می تواند در جریان پرونده به نفع موکل کارساز باشد آن را به دادگاه ارائه می دهد.

برخی افراد تصور می کنند که برای رسیدگی به پرونده های تجاری فرقی نمی کند که یک وکیل خانواده و یا یک وکیل ملکی جریان پرونده آن ها را به عهده بگیرد ولیکن این تصور و دیدگاه کاملا اشتباه بوده و می تواند اصلی ترن عامل در ایجاد خسارت های مالی جبران ناپذیر در حوزه پرونده های تجاری و بازرگانی باشد.

خصوصیات بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران

هزینه مشاوره با وکیل دعاوی تجاری

هزینه مشاوره با بهترین وکیل دعاو تجاری در تهران به مدت زمان مشاوره بستگی دارد، وکیل در این مدت زمان تمامی مدارک و اسناد مربوط به پرونده را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد و ضمن پاسخگویی به سوالات موکل او را در جریان پیگیری پرونده برای دستیابی به نتیجه مطلوب راهنمایی می کند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل دعاوی تجاری در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا