وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از مراکز قانونی و مهم کشور که تمامی اطلاعات فرد نظیر تولد، ازدواج، طلاق و وفات در آن ثبت و به صورت کاملا محرمانه نگهداری می شود سازمان ثبت احوال است که فعالیت آن  وابسته به وزارت کشور بوده و به صورت متمرکز اداره می گردد و کلیه ادارات کشور وابسته به ستاد مرکز این سازمان می باشند لذا ممکن است با دعاوی و چالش هایی نیز مواجه گردد که برای پیگیری و بررسی هرگونه مشکل و جریان قضایی در ارتباط با امور ثبت احوال با توجه به قوانین پیچیده آن نیاز است که حتما به فردی که به امور و قوانین آن آشنایی و تسلط داشته باشد مراجعه نمایید که برای این منظور بهترین وکیل ثبت احوال را به شما پیشنهاد می دهیم.

بهترین وکیل ثبت احوال در تهران کیست؟

وکیل ثبت احوال فردی است که در حوزه حقوق تحصیل کرده و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد و در تمامی حوزه های خانواده، ملکی، کیفری  نیز مهارت و توانایی دارد و علاوه بر این که تحت نام بهترین وکیل ثبت احوال در تهران شناخته می شود می توان او را به عنوان بهترین وکیل معرفی نمود.

وکیل ثبت احوال به تمامی مسائل و مشکلات مربوط به هویت انسان ها  نظیر سن، جنسیت، نام و نام خانوادگی و غیره آشنا بوده و بر قوانین آن ها تسلط کامل دارد و هر فردی که با مشکلات ثبتی مواجه می شود می تواند برای پیگیری پرونده خود در مراجع قضایی و ثبت احوال و یا دریافت مشاوره به بهترین وکیل ثبت احوال در تهران مراجعه نماید.

بهترین وکیل ثبت احوال کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل ثبت احوال در تهران

برای اینکه بتوان به بهترین وکیل ثبت احوال در کرج و تهران اعتماد کرد تا پیگیری پرونده خود را به او بسپارید بایستی دارای ویژگی هایی به قرار ذیل باشد:

 • وکیل ثبت احوال برای این که بتواند بهترین و مناسب ترین اقدامات را در جریان پرونده به کار ببرد لازم است که بر تمام مفاد قانونی مربوط به ثبت احوال تسلط و آشنایی کامل داشته باشد.
 • بهترین وکیل ثبت احوال در تهران به دلیل تجربه و آگاهی که در جریان پرونده های ثبتی در گذشته کسب نموده است به درستی با مراحل آیین دادرسی آشنا بوده و  این مراحل را در کوتاه ترین زمان ممکن با موفقیت پشت سر می گذارد و نتایج هر مرحله را در جلسات مشاوره حقوقی به موکل خود به صورت کامل و دقیق ارائه می دهد.
 • وکیل ثبت احوال موجب تسریع جریان پرونده شده و با استفاه از مهارت و توانایی که دارد از هدر رفتن زمان در پیگیری و رسیدگی پرونده ممانعت خواهد کرد.

10 تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
یونس صادقیتهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به خیابان آزادی، نبش خیابان کارون
احمد زهره وندتهران، نیاوران، خ شهید باهنر، سه راه یاسر، ابتدای عمار، بن بست راز
نورالدین کرمیتهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4
پوریا نادریتهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی
حسن وحدانیتهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، مجتمع سروناز

10 تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران را بشناسید!

یونس صادقی

یونس صادقی

یونس صادقی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در زمینه انواع دعاوی و پرونده های حقوقی فعالیت می کنند. ایشان همچنین به دلیل تجربه و تبحری که در پرونده های ثبتی دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به خیابان آزادی، نبش خیابان کارون، پلاک 706، طبقه دوم

احمد زهره وند

احمد زهره وند

احمد زهره وند وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران فعالیت می کنند و در این زمینه جزو وکلای با تجربه و مطرح می باشند. ایشان همچنین در سایر حوزه های دیگر حقوقی نظیر کیفری، ملکی و خانواده نیز فعال هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تدریس آیین دادرسی مدنی، تجارت و ثبت اسناد و املاک
 • دکتر حقوق

آدرس: تهران، نیاوران، خ شهید باهنر، سه راه یاسر، ابتدای عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی وکیل پایه یک دادگستری جزو یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران معرفی می شوند که درصد بالایی از پرونده های ثبتی که در طول سابقه وکالتشان به ایشان واگذار شده است را به نتیجه مثبت و دلخواه موکل خود رسانده اند ایشان همچنین در زمینه های دیگر حقوقی نظیر وکالت در هیات داوری بورس، وکالت در پرونده های بانکی و ملکی و غیره نیز دارای سابقه می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4، واحد 406

پوریا نادری

پوریا نادری

پوریا نادری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در امور ثبت احوال می باشند ایشان با توجه به تخصص و تسلطی که بر قوانین مربوط به ثبت احوال دارند موفق شده اند تا پرونده های زیادی را در این زمینه در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مثبت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه 4

حسن وحدانی

حسن وحدانی

حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ثبت احوال در تهران فعالیت می کنند و با توجه به آشنایی با مراحل پیگیری پرونده های ثبت احوال به عنوان یکی از با تجربه ترین و مطرح ترین وکلا در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه وکیل پایه یک، عضو کانون وکلای دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تهران هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و ثبت احوال را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بعد از پل آزمایش، پلاک 195، طبقه 2

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و پیگیری پرونده های مربوط به ثبت احوال را دارند و درصد بالایی از این دعاوی را به نفع موکل خود به نتیجه مثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اتوبان شهید باکری، روبروی هایپراستار، ساختمان آرمیتا، پلاک 9، طبقه 2، واحد 31

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک از مرکز وکلا قوه قضایی به صورت تخصصی فعالیت خود را در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ثبت احوال شروع کردند و اکنون با 12 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، رودهن، خیابان وصال، جنب دادگاه عمومی بخش رودهن

مسعود دهقانیان

مسعود دهقانیان

مسعود دهقانیان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و ثبت احوال فعالیت دارند و جزو یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی حقوقی بانک آینده
 • وکیل شرکت یگانه اندیش سازه
 • وکیل شرکت یگانه اندیش نفت
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از تقاطع اباذر، ساختمان آرمیتا، پلاک 77، واحد 18

بهترین وکیل ثبت احوال چه مسئولیت هایی دارد؟

وکیل ثبت احوال چه خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه می دهد و یا در چه زمینه هایی می توان از مشاوره حقوقی او بهره مند شد؟ برای پاسخ به این سوالات به برخی از مهم ترین موارد و مسئولیت های وکیل ثبت احوال می پردازیم:

 • تغییر نام و نام خانوادگی: از پرونده های شایع که در این حوزه مطرح می شود و نیاز به راهنمایی و مشاوره بهترین وکیل ثبت احوال در تهران دارد تغییر نام و یا نام خانوادگی است که در قوانین مربوط به ثبت احوال دارای ضوابط خاص خود بوده و بدون دریافت مجوز نمی توان برای آن اقدام کرد.
 • تغییرات در شناسنامه: تغییرات در شناسنامه شامل مواردی نظیر ثبت فوت و ازدواج، ثبت تولد فرزند، دریافت شناسنامه جدید و یا المثنی و هر گونه مواردی مربوط به هویت شخص می شود که تمامی آن ها بایستی در اداره ثبت احوال و با مشاوره بهترین وکیل ثبت احوال در تهران انجام گیرد.
 • حذف نام همسر از شناسنامه بعد از طلاق: انجام این امر طبق قانون براساس برخی پیش نیازها امکان پذیر می باشد که شامل تمامی افراد نمی شود که نیاز است قبل ار هرگونه اقدامی در این زمینه ابتدا با بهترین وکیل ثبت احوال مشورت کنید.
بهترین وکیل ثبت احوال چه مسئولیت هایی دارد؟

هزینه وکیل ثبت احوال

هزینه وکیل ثبت احوال در مقایسه با سایر پرونده های حقوقی در دعاوی دیگر کمتر می باشد ولیکن در حالت کلی حق الوکاله وکیل در این حوزه براساس میزان پیچیدگی پرونده و مدت زمانی که برای پیگیری نیاز است تعیین می گردد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل ثبت احوال در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص امور ثبت احوال نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا در شناسنامه المثنی مرد و زن آخرین ازدواج و طلاق ثبت خواهد شد؟

بله در شناسنامه‌ای که به شکل المثنی صادر می‌شود نیز تمامی این موارد ثبت خواهد شد.

 اگر دختر بدون رابطه جنسی طلاق‌گرفته باشد در شناسنامه المثنی ازدواج و طلاق او ثبت می‌شود؟

خیر، این موارد در شناسنامه المثنی ثبت نمی‌شود و افشای این موضوع فقط با اجازه صاحب شناسنامه و مراجع قضایی امکان‌پذیر می‌باشد.

 در مواردی که تغییر نام خانوادگی از حدود اختیار ثبت‌احوال خارج باشد چه اقدامی باید انجام داد؟

در این صورت متقاضی تغییر باید به دادگاه محل سکونت و یا محل صدور شناسنامه مراجعه و درخواست تغییر نام خانوادگی خود را بنماید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا