وکیل

10 تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از مراکز قانونی و مهم کشور که تمامی اطلاعات فرد نظیر تولد، ازدواج، طلاق و وفات در آن ثبت و به صورت کاملا محرمانه نگهداری می شود سازمان ثبت احوال است که فعالیت آن  وابسته به وزارت کشور بوده و به صورت متمرکز اداره می گردد و کلیه ادارات کشور وابسته به ستاد مرکز این سازمان می باشند لذا ممکن است با دعاوی و چالش هایی نیز مواجه گردد که برای پیگیری و بررسی هرگونه مشکل و جریان قضایی در ارتباط با امور ثبت احوال با توجه به قوانین پیچیده آن نیاز است که حتما به فردی که به امور و قوانین آن آشنایی و تسلط داشته باشد مراجعه نمایید که برای این منظور بهترین وکیل ثبت احوال را به شما پیشنهاد می دهیم.

بهترین وکیل ثبت احوال در تهران کیست؟

وکیل ثبت احوال فردی است که در حوزه حقوق تحصیل کرده و دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد و در تمامی حوزه های خانواده، ملکی، کیفری  نیز مهارت و توانایی دارد و علاوه بر این که تحت نام بهترین وکیل ثبت احوال در تهران شناخته می شود می توان او را به عنوان بهترین وکیل تغییر سن در تهران یا بهترین وکیل کیفری در تهران و سایر حوزه هایی که فعالیت می کند، معرفی نمود. وکیل ثبت احوال به تمامی مسائل و مشکلات مربوط به هویت انسان ها  نظیر سن، جنسیت، نام و نام خانوادگی و غیره آشنا بوده و بر قوانین آن ها تسلط کامل دارد و هر فردی که با مشکلات ثبتی مواجه می شود می تواند برای پیگیری پرونده خود در مراجع قضایی و ثبت احوال و یا دریافت مشاوره به بهترین وکیل ثبت احوال در تهران مراجعه نماید.

بهترین وکیل ثبت احوال کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل ثبت احوال در تهران

برای اینکه بتوان به بهترین وکیل ثبت احوال در کرج و تهران اعتماد کرد تا پیگیری پرونده خود را به او بسپارید بایستی دارای ویژگی هایی به قرار ذیل باشد:

 • وکیل ثبت احوال برای این که بتواند بهترین و مناسب ترین اقدامات را در جریان پرونده به کار ببرد لازم است که بر تمام مفاد قانونی مربوط به ثبت احوال تسلط و آشنایی کامل داشته باشد.
 • بهترین وکیل ثبت احوال در تهران به دلیل تجربه و آگاهی که در جریان پرونده های ثبتی در گذشته کسب نموده است به درستی با مراحل آیین دادرسی آشنا بوده و  این مراحل را در کوتاه ترین زمان ممکن با موفقیت پشت سر می گذارد و نتایج هر مرحله را در جلسات مشاوره حقوقی به موکل خود به صورت کامل و دقیق ارائه می دهد.
 • وکیل ثبت احوال موجب تسریع جریان پرونده شده و با استفاه از مهارت و توانایی که دارد از هدر رفتن زمان در پیگیری و رسیدگی پرونده ممانعت خواهد کرد.

10 تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران را بشناسید!

یونس صادقی

یونس صادقی

یونس صادقی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در زمینه انواع دعاوی و پرونده های حقوقی فعالیت می کنند. ایشان همچنین به دلیل تجربه و تبحری که در پرونده های ثبتی دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان آذربایجان، نرسیده به خیابان آزادی، نبش خیابان کارون، پلاک 706، طبقه دوم

شماره تماس: 09126278991

احمد زهره وند

احمد زهره وند

احمد زهره وند وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران فعالیت می کنند و در این زمینه جزو وکلای با تجربه و مطرح می باشند. ایشان همچنین در سایر حوزه های دیگر حقوقی نظیر کیفری، ملکی و خانواده نیز فعال هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تدریس آیین دادرسی مدنی، تجارت و ثبت اسناد و املاک
 • دکتر حقوق

آدرس: تهران، نیاوران، خ شهید باهنر، سه راه یاسر، ابتدای عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

شماره تماس: 09121305919

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی

نورالدین کرمی وکیل پایه یک دادگستری جزو یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران معرفی می شوند که درصد بالایی از پرونده های ثبتی که در طول سابقه وکالتشان به ایشان واگذار شده است را به نتیجه مثبت و دلخواه موکل خود رسانده اند ایشان همچنین در زمینه های دیگر حقوقی نظیر وکالت در هیات داوری بورس، وکالت در پرونده های بانکی و ملکی و غیره نیز دارای سابقه می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ونک، برج آسمان، طبقه 4، واحد 406

شماره تماس: 09127107714

پوریا نادری

پوریا نادری

پوریا نادری وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در امور ثبت احوال می باشند ایشان با توجه به تخصص و تسلطی که بر قوانین مربوط به ثبت احوال دارند موفق شده اند تا پرونده های زیادی را در این زمینه در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مثبت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: تهران، آریاشهر، بین فلکه اول و دوم صادقیه، ابتدای شهدای صادقیه جنوبی، جنب رستوران پاییز، پلاک 41، طبقه 4

شماره تماس: 09124230952

حسن وحدانی

حسن وحدانی

حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری با 10 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ثبت احوال در تهران فعالیت می کنند و با توجه به آشنایی با مراحل پیگیری پرونده های ثبت احوال به عنوان یکی از با تجربه ترین و مطرح ترین وکلا در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

شماره تماس: 09127976041

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه وکیل پایه یک، عضو کانون وکلای دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در تهران هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و ثبت احوال را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بعد از پل آزمایش، پلاک 195، طبقه 2

شماره تماس: 09122389634

مونا ترابی

مونا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک، عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. خانم ترابی در زمینه های مختلف حقوقی کیفری، خانواده، امور ثبتی، ملکی و پیگیری دعاوی ثبت احوال 8 سال سابقه وکالت دارند و باتوجه به تسلطی که بر قوانین مربوط به پرونده های ثبت احوال دارند به عنوان یکی از باتجربه ترین وکلا در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، پلاک 129، ساختمان سرو، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و پیگیری پرونده های مربوط به ثبت احوال را دارند و درصد بالایی از این دعاوی را به نفع موکل خود به نتیجه مثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اتوبان شهید باکری، روبروی هایپراستار، ساختمان آرمیتا، پلاک 9، طبقه 2، واحد 31

شماره تماس: 09122016858

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک از مرکز وکلا قوه قضایی به صورت تخصصی فعالیت خود را در پیگیری و رسیدگی به دعاوی ثبت احوال شروع کردند و اکنون با 12 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، رودهن، خیابان وصال، جنب دادگاه عمومی بخش رودهن

شماره تماس: 09126547241

مسعود دهقانیان

مسعود دهقانیان

مسعود دهقانیان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و ثبت احوال فعالیت دارند و جزو یکی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی حقوقی بانک آینده
 • وکیل شرکت یگانه اندیش سازه
 • وکیل شرکت یگانه اندیش نفت
 • وکیل شرکت رادکیش
 • وکیل هلدینگ یاس
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از تقاطع اباذر، ساختمان آرمیتا، پلاک 77، واحد 18

شماره تماس: 09123995184

بهترین وکیل ثبت احوال چه مسئولیت هایی دارد؟

وکیل ثبت احوال چه خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه می دهد و یا در چه زمینه هایی می توان از مشاوره حقوقی او بهره مند شد؟ برای پاسخ به این سوالات به برخی از مهم ترین موارد و مسئولیت های وکیل ثبت احوال می پردازیم:

 • تغییر نام و نام خانوادگی: از پرونده های شایع که در این حوزه مطرح می شود و نیاز به راهنمایی و مشاوره بهترین وکیل ثبت احوال در تهران دارد تغییر نام و یا نام خانوادگی است که در قوانین مربوط به ثبت احوال دارای ضوابط خاص خود بوده و بدون دریافت مجوز نمی توان برای آن اقدام کرد.
 • تغییرات در شناسنامه: تغییرات در شناسنامه شامل مواردی نظیر ثبت فوت و ازدواج، ثبت تولد فرزند، دریافت شناسنامه جدید و یا المثنی و هر گونه مواردی مربوط به هویت شخص می شود که تمامی آن ها بایستی در اداره ثبت احوال و با مشاوره بهترین وکیل ثبت احوال در تهران انجام گیرد.
 • حذف نام همسر از شناسنامه بعد از طلاق: انجام این امر طبق قانون براساس برخی پیش نیازها امکان پذیر می باشد که شامل تمامی افراد نمی شود که نیاز است قبل ار هرگونه اقدامی در این زمینه ابتدا با بهترین وکیل ثبت احوال مشورت کنید.
بهترین وکیل ثبت احوال چه مسئولیت هایی دارد؟

هزینه وکیل ثبت احوال

هزینه وکیل ثبت احوال در مقایسه با سایر پرونده های حقوقی در دعاوی دیگر کمتر می باشد ولیکن در حالت کلی حق الوکاله وکیل در این حوزه براساس میزان پیچیدگی پرونده و مدت زمانی که برای پیگیری نیاز است تعیین می گردد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل ثبت احوال در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص امور ثبت احوال نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا در شناسنامه المثنی مرد و زن آخرین ازدواج و طلاق ثبت خواهد شد؟

بله در شناسنامه‌ای که به شکل المثنی صادر می‌شود نیز تمامی این موارد ثبت خواهد شد.

 اگر دختر بدون رابطه جنسی طلاق‌گرفته باشد در شناسنامه المثنی ازدواج و طلاق او ثبت می‌شود؟

خیر، این موارد در شناسنامه المثنی ثبت نمی‌شود و افشای این موضوع فقط با اجازه صاحب شناسنامه و مراجع قضایی امکان‌پذیر می‌باشد.

 در مواردی که تغییر نام خانوادگی از حدود اختیار ثبت‌احوال خارج باشد چه اقدامی باید انجام داد؟

در این صورت متقاضی تغییر باید به دادگاه محل سکونت و یا محل صدور شناسنامه مراجعه و درخواست تغییر نام خانوادگی خود را بنماید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا