وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد❤️【سال1403】⚡

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد تهران را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. یکی از رایح ترین دعاوی مطرح شده در محاکم دادگستری حقوقی، دعاوی ملکی است که موضوع آن به نوعی مربوط به اموال غیر قابل انتقال و معاملات آن مرتبط است. برای این که این دعاوی ملکی به نتیجه قابل قبول برسند، باید دارای مهارت، تخصص و دانش حقوقی در زمینه املاک بود، بدین منظور، بهتر است با یک وکیل ملکی جهت مشاوره و همچنین پیگیری پرونده در ارتباط باشید.

دسته بندی کلی دعاوی ملکی

به طور کلی می توان دعاوی ملکی را بر حسب شدت آن، نوع شکایت، عمومی بودن و یا خصوصی بودن شاکی و همچنین نوع خسارت وارده به دو دسته حقوقی و کیفری طبقه بندی کرد.

دعاوی ملکی حقوقی: دعاوی ملکی حقوقی نوعی از اختلافات است که در زمان ابطال قرارداد، اختلافات راجع به پرداخت دستمزد، تنظیم اسناد و ضمانت نامه ها ایجاد می شود. در حالت حقوقی دعاوی ملکی، بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد می تواند مراحل قانونی پرونده را پیگیری و مطالبات موکل خود را از طرف مقابل دریافت کند. ارتکاب جرم در نوع حقوقی دعاوی ملکی لحاظ نمی شود و اختلافات پیش آمده با پرداخت خسارت قابل حل است.

دعاوی ملکی کیفری: گاهی اوقات یک دارایی غیر منقول به افراد متعدد فروخته می شود، اسناد موجود دستکاری و مورد استفاده قرار می گیرد، حقوق مالکیت شخصی نقض می شود یا اعتماد به یک دارایی خدشه دار می شود و در واقع خیانت در امانت رخ می دهد. در این موارد کار بهترین وکیل در یوسف آباد کمی سخت تر و حساس تر می‌شود، زیرا ممکن است درگیر پرونده جرایم کیفری شود و بخواهد دادخواست‌ های خود را از رفع خسارات مالی، به ارائه لایحه جهت کاهش مجازات حبس و تبرئه موکل خود تغییر دهد.

دسته بندی کلی دعاوی ملکی

خصوصیات بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد

برای این که بدانیم از بین چندین گزینه پیش رو برای وکالت پرونده ملکی خود، باید کدام یک را انتخاب کرد و با اطمینان خاطر پرونده را به او سپرد، لازم است خصوصیاتی که بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد باید داشته باشد را مورد بررسی قرار دهیم. این ویژگی های عبارتند از:

سابقه کار مفید در حوزه دعاوی ملکی: بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد تجربه زیادی در پیگیری پرونده های ملکی دارد و بر روند کار مسلط است. بنابراین احتمال موفقیت وی در این گونه دعاوی بیش تر است.

آشنایی کافی با علم حقوق: بهترین وکیل ملکی در تهران به کلیه قوانین حقوقی و کیفری مرتبط با املاک و اراضی مسلط بوده و حتی در برخی موارد می تواند راهنمای قاضی برای تصمیم گیری دقیق تر باشد. او همچنین تشریفات و قوانین مربوط به تقسیم املاک را می داند و می تواند با ارائه مشاوره حقوقی در معاملات املاک، مراجعین خود را در مسیر درست راهنمایی کند.

اخلاق حرفه ای: یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل ملکی زبده و حرفه ای، داشتن اخلاق مناسب است. وی در تمام مراحل پرونده با موکل خود مشورت می کند و با استفاده از تخصص و رویه های حقوقی خود، بهترین راه حل را برای رسیدن به نتیجه می یابد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد را بشناسید!

نصیر عباد پور

نصیر عباد پور

آقای نصیر عباد پور با شماره پروانه وکالت 26364 از کانون وکلای دادگستری، یکی از متخصصین این حرفه می باشد که علاوه بر ارائه خدمات وکالتی، به ارائه مشاوره نیز می‌پردازد. از جمله تخصص های ایشان، رسیدگی به انواع دعاوی ملکی همچون الزام به تنظیم سند رسمی و ابطال آن، تخلیه ید و رفع تصرف عدوانی، پیش فروش آپارتمان و غیره می باشد و از این رو یکی از بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • اخذ پرونده های وکالتی با موضوعات حقوقی کیفری و ثبتی

آدرس: یوسف آباد، خیابان میرزای شیرازی، نبش خیابان مطهری، پلاک 210، طبقه اول

رسول ملکی

رسول ملکی

آقای رسول ملکی با شماره پروانه وکالت 8414، دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد شناخته می شود. ایشان سال هاست که به عنوان یک وکیل فعال و حرفه ای در موسسه حقوقی خود در محدوده خیابان اسدآبادی به ارائه خدمات مشغول است و با توجه به موفقیت ها و رضایت موکلین خود جزو وکلای نامدار در این منطقه محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی از نوع کیفری و حقوقی
 • دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، حضانت، ارث
 • دعاوی حقوقی، بانکی یا تجاری

آدرس: یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، جنب کوچه 50، پلاک 402

حسین زندی

حسین زندی

آقای حسین زندی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است. وی در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری به ارائه خدمات می پردازد. همچنین آقای زندی در حوزه های مختلف قبول وکالت می نماید، اما در دعاوی ملکی دارای تجربه و سابقه درخشان می باشد و به همین دلیل یکی از بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی ملکی
 • قبول وکالت پرونده هایی با موضوعات کیفری و حقوقی
 • مشاوره حقوقی به شرکت ها و سازمان های معتبر

آدرس: یوسف آباد، خیابان ولیعصر، قبل از خیابان مطهری، پلاک 903، ساختمان شماره 1965، طبقه 4، واحد 10

علی ایروانی

علی ایروانی

آقای علی ایروانی یکی دیگر از بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد به شمار می رود. ایشان بسیار با تجربه بوده و همواره بهترین راه حل ها را در پرونده های خود به کار می برد که به واسطه آن می تواند مساله را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه به پایان برساند. از این رو آقای ایروانی اولویت انتخابی بسیاری از مراجعین برای دعاوی ملکی و دیگر دعاوی حقوقی می باشد . وکیل ایروانی از شیوایی بیان و قدرت سخنوری بالایی برخوردار هستند و دارای مهارت ارتباطی قوی در برخورد با مخاطبین می باشند.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن انواع دادخواست ها و لایحه های اعتراضی و تنظیم قراردادها
 • متخصص در تنظیم اسناد رسمی و ابطال آن ها
 • دعاوی مربوط به انعقاد و فسخ قرارداد

آدرس: یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، کوچه 37، پلاک 25

شرایط درخواست تخلیه ملک

در صورت نقض قوانین مربوط به خرید و فروش یا اجاره ملک، بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد برای تخلیه ملک می تواند اقدام نماید. در این صورت مالک حق دارد از مستاجر بخواهد که محل سکونت را ترک کند. شرایط لازم برای درخواست تخلیه ملک شامل موارد زیر است:

 • در صورت اجاره ملک به دیگری توسط مستاجر بدون اجازه مالک
 • سکونت مستاجر بدون قرارداد یا اجاره نامه کتبی بین او و موجر
 • استفاده از ملک مورد اجاره برای مقاصد غیر قانونی
 • عدم تخلیه و ترک ملک توسط مستاجر با وجود انقضای مدت اجاره
 • زمانی که مستاجر آخرین اجاره خود را بیش از 3 ماه پیش پرداخت کرده باشد.
شرایط درخواست تخلیه ملک

درخواست اجرت المثل ایام تصرف

در صورتی که اموال غیر منقول شخصی در دست شخص دیگری باشد و مالک راضی به این تصرف نباشد، مالک می تواند خسارت ایام تصرف در مال را مطالبه کند. این مبلغ بر اساس نرخ روز، مقدار استفاده و خسارت وارده به ملک محاسبه می شود. در صورت امتناع متصرف از دستور پرداخت اجرت المثل، نوعی اختلاف ملکی بین متصرف و صاحب ملک مورد نظر به وجود می آید که به دعوایی تحت عنوان اجرت المثل ایام تصرف معروف است و با طرح دعوای مطالبه اجرت المثل ایام تصرف توسط خود مالک یا بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد، به محاکم قضایی کشیده می شود. میزان اجرت المثل بر اساس قرارداد بین مالک و مستاجر تعیین می شود که اصطلاحا به آن اجرت المسمی می گویند.

اما در صورت عدم وجود قرارداد بین مالک و مستاجر، قاضی کارشناسی برای رسیدگی به درخواست و میزان خسارت در نظر می گیرد. برای تقدیم و اثبات این دادخواست باید مراحلی طی شود. برای چنین دعوایی مالک باید شکایت کرده و درخواست خود را به مراجع قضایی ارائه کند. پس از آن جلسه مقدماتی تشکیل می شود و قاضی با نظر کارشناس تعیین غرامت می نماید. مالکی که شاکی و مدعی پرونده است باید تمام هزینه های کارشناسی و دادرسی را برای شروع کار بپردازد.

در صورتی که شاکی یا مدعی حق الزحمه کارشناسی را در موعد مقرر پرداخت نکند، دعوا رد می شود. در صورت پرداخت به موقع حق الزحمه کارشناس، کارشناس به محل مورد نظر رفته و گزارش خود را در اسرع وقت به قاضی تقدیم می کند. طرفین دعوا پس از ابلاغ نظر کارشناسی یک هفته فرصت دارند به دادگاه مراجعه و نظر خود را مبنی بر قبول یا مخالفت با کارشناس اعلام کنند.

کلام آخر

در منطقه یوسف آباد مردم می توانند با مشکلات ملکی زیادی روبرو شوند که تنها یک وکیل ملکی خبره می تواند آن ها را حل کند. از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفیدی را در مورد مطالبات ملکی ارائه دادیم و 5 تا از بهترین وکیل ملکی در یوسف آباد را نیز به شما معرفی کردیم.

سایت وکیل چی ارائه دهنده مطالب حقوقی و معرفی وکلا در سراسر کشور می باشد. از همراهی تان تا پایان مقاله متشکریم و خواهشمندیم برای بهبود محتوای تولید شده، نظرات تان را با ما درمیان بگذارید.

در پیش فروش خانه، باید چه نکاتی رعایت شوند؟

در قانون پیش‌فروش ساختمان شرایط متعددی ازجمله تنظیم رسمی قرارداد در دفترخانه، پرداخت ۱۰درصد در زمان تنظیم سند قطعی و … باید ذکر شوند.

در صورت خرید خانه، تنها ثبت سند در دفتر اسناد رسمی کافی است؟

می‌توانید با تنظیم یک قرارداد نقل و انتقال در دفترخانه، سند انتقال را تنظیم کنید.

اگر فردی ملکی مشاع یا مشترک را بخرد چه کاری باید انجام دهد؟

در معامله ملک مشاع یا مشترک مثل مال به ارث رسیده باید تمام مالکان این انتقال را امضا بزنند و یا یکی از اینان به نمایندگی از بقیه این کار را کند.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا