وکیل

10 تا از بهترین وکیل در یوسف آباد⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در یوسف آباد را به شما معرفی کنیم، همراه ما باشید. وکیل پایه یک دادگستری در رشته حقوق یا مبانی فقه آموزش دیده و دارای مدرک لیسانس و مدارج بالاتر می باشد. چنین شخصی در آزمون وکالت نیز پذیرفته می شود و پس از گذراندن دوره کارآموزی، پروانه وکالت و درجه وکیل پایه یک را اخذ می کند. برخی از وکلای دادگستری ممکن است در زمینه خاصی تخصص داشته باشند و برخی دیگر در تمامی امور حقوقی فعال باشند که در ادامه به طور مفصل در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

بهترین وکیل در یوسف آباد کیست؟

وکالت عبارت است از سپردن امور و دادن اختیار انجام آن به دیگری. به عبارت دیگر به عقدی که بین طرفین منعقد می شود وکالتنامه می گویند که بر اساس آن شخصی که اختیار عملی را به عهده می گیرد وکیل و شخصی را که آن را تفویض کرده، موکل نامیده می شود. این امکان وجود دارد که در زندگی روزمره و در بسیاری از موارد بدون این که بدانیم فردی را به عنوان وکیل خود در نظر بگیریم. اما در دنیای حقوقی، وکیل به کسی گفته می شود که تحصیلات خود را در رشته حقوق یا فقه و حقوق اسلامی به پایان رسانده و پس از آن در آزمونی که به او اجازه فعالیت تخصصی می دهد، پذیرفته شود.

وکیل منتخب می تواند در امور مختلف دارای صلاحیت باشد و حتی در سازمان های دولتی و خصوصی، شرکت ها و یا تحت نظر شخص خاصی به طور رسمی مشغول به فعالیت شود و به طور کلی به کلیه موضوعات حقوقی رسیدگی کند. بهترین وکیل در یوسف آباد می تواند در محل کار مستقل خود و یا در بهترین موسسه حقوقی در تهران به موکلان خود مشاوره داده و در صورت توافق، وکالت پرونده آن ها را بر عهده داشته باشد. یک وکیل می تواند تنها در یک حوزه ماهر باشد و یا تخصص او در چندین موضوع کیفری و یا حقوقی باشد.

بهترین وکیل در یوسف آباد کیست؟

تعهدات وکیل در برابر موکل خود

زمانی که بین وکیل و موکل قراردادی به تصویب می رسد از آن لحظه آن دو در برابر یکدیگر و بر اساس بندهای قرارداد مسئول هستند و موظف اند که به تعهدات خود به طور کامل عمل کنند. تعهداتی که بهترین وکیل در یوسف آباد در برابر موکل خود دارد عبارتند از:

 • پرداخت هرگونه خسارت و رفع ضرر و زیان به وجود آمده توسط وکیل در صورت بروز مشکل به دلیل کوتاهی و اهمال او
 • عدم تجاوز از اختیارات داده شده توسط موکل به بهترین وکیل تهران و فعالیت در حوزه حدود اختیارات واگذار شده
 • همچنین دیگر تعهدی که یک وکیل در برابر موکل خود می تواند داشته باشد، این است که در صورتی که موکل برای پرونده خود به دلیل سختی و پیچیدگی از چندین وکیل کمک گرفته باشد، لازم است که هر وکیلی در صورت نیاز به اقدام برای انجام کاری با وکلای دیگر هماهنگ شود و به صورت فردی و تک نفره اقدام به کاری نکند.

علاوه بر تعهداتی که وکیل در برابر موکل خود دارد، موکل نیز باید به وظایف خود عمل کند. تعهدات موکل در برابر وکیل نیز می تواند موارد زیر باشد:

 • پرداخت تمامی مطالبات وکیل که در هنگام تنظیم وکالت‌نامه توافق شده است.
 • هماهنگ بودن با وکیل و عدم اقدام نمودن به کاری بدون مشورت با وکیل خود

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در یوسف آباد را بشناسید!

رضا افخم

رضا افخم

رضا افخم وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز
کارشناس ارشد حقوق دانشگاه دولتی تهران
۱۲ سال سابقه وکالت در شهر تهران

پذیرش دعاوی به صورت تخصصی صرفا حقوقی و کیفری از جمله:

 • دعاوی ابطال و فسخ قراردادهای اسناد عادی مبایعه نامه و قولنامه
 • زمین و اراضی ملی
 • دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت و تخلیه ملک تجاری
 • دعاوی مشارکت در ساخت ، پیش فروش ساختمان
 • دعاوی بانکی و ابطال‌ سود تسهیلات
 • داوری و ابطال رای داور
 • الزام به اخذ سند رسمی
 • خلع ید
 • ارث ، تقسیم ترکه

و دعاوی کیفری از جمله:

 • قتل عمد و غیر عمد
 • تهدید و توهین
 • کلاهبرداری و جعل
 • خیانت در امانت
 • زنا
 • انتقال مال غیر
 • ربا
  و غیره

نمونه آرا موجود در صفحه اینستاگرام:

ابطال قرارداد و تسهیلات بانکی، دعاوی ارث حصر وراثت ، پیش فروش، خلع ید، تخلیه، تقسیم ملک مشاع، افراز ملک،تفکیک ملک، تصرف زمین ، تنظیم سند ملک ،صورت مجلس تفکیکی، خلع ید و رفع تصرف, مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه ملک ،فسخ و ابطال مبایعه نامه، تنظیم قرارداد و ..
قتل، تهدید، انتقال مال غیر ، کلاهبرداری، جعل، خیانت

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رضا افخم یکی از وکلای متخصص در پرونده های قتل، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن دفتر: 02188285347
تلفن همراه: 09122276887
آدرس دفتر:
 خیابان ولیعصر ابتدای دوراهی یوسف آباد خیابان چهارم پلاک ۳

مریم سلیمانی

مریم سلیمانی

خانم مریم سلیمانی با 17 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی و مدرک تحصیلی دکترای رشته حقوق بین الملل، از وکلای برجسته و حرفه ای در تهران محسوب می شود. دفتر وکالت ایشان در منطقه 6 بوده و بر این اساس، از ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل در یوسف آباد نام می‌برند. خانم سلیمانی در طول سال‌های فعالیت خود، کتب متعددی را در زمینه حقوقی به چاپ رسانده است. در ضمن، به دلیل سطح علمی بالا و تسلط به تمام موارد حقوقی و شیوایی بیان، به عنوان سخنران و مدرس حقوقی در تهران نیز فعالیت می نماید‌.

تخصص و مهارت:

 • انتخاب به عنوان بانوی برتر ایرانی در همایش چهره های ماندگار در سال 1396
 • دکترای رشته حقوق بین الملل و دارای 17 سال سابقه وکالت
 • دارای گواهینامه های متعدد حقوقی

آدرس: یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، بین خیابان دهم ودوازدهم، پلاک 94، طبقه 4، واحد 14

حمیرا پارسا

حمیرا پارسا

وکیل دیگری که به عنوان یکی از بهترین وکیل در یوسف آباد معرف حضورتان می گردد، خانم حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان با اخلاق حرفه‌ای، شیوایی بیان، تسلط به قوانین و قدرت آنالیز آن ها، همواره پرونده های بسیاری را با جلب رضایت موکلین به پایان رسانده است. خانم پارسا جزو وکلای با اخلاقی است که همواره برای برقراری صلح بین طرفین تلاش می نماید.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن انواع لوایح اعتراضی، دادخواست ها و شکوائیه ها
 • ارائه مشاوره حضوری و تلفنی

آدرس: یوسف آباد، خیابان اسد آبادی، جنب فتحی شقاقی، برج هنر، پلاک 22، واحد 14

تفاوت مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری

باید بدانیم که مشاورین حقوقی در دعاوی مختلف حق وکالت ندارند و تنها جایز به ارائه مشاوره حقوقی به افراد و سازمان ها و راهنمایی آن ها در امور حقوقی هستند. یک مشاور حقوقی ممکن است به اندازه یک وکیل متخصص از دانش نظری برخوردار باشد، اما داشتن تجربه حضور در دادگاه و رویارویی و برخورد مستقیم با افراد درگیر دعوا چیزی نیست که مشاوران از عهده آن برآیند. افراد پس از قبولی در دانشگاه و انتخاب رشته حقوق یا فقه و مبانی حقوق، با داشتن حق ادامه تحصیل می توانند اولین قدم ها را برای ورود به دنیای حقوق بردارند.

این افراد پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه می توانند در آزمون وکالت شرکت نمایند تا کار خود به صورت حرفه ای بتوانند آغاز کنند. البته قبل از آن می توانند به عنوان مشاور حقوقی در موسسات و شرکت ها فعالیت کنند. پس از شرکت در آزمون وکالت و قبولی در این آزمون و دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا و قوه قضائیه، بدون منع قانونی می توانند دعاوی را قبول وکالت کنند. اما در این مرحله برای وکلا محدودیت هایی وجود دارد و حتی اجازه تاسیس دفتر وکالت را ندارند. باید برای رفع تمامی موانع، وکلا در مصاحبه ها و آزمون اختبار پذیرفته شده و دوره کارآموزی را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند تا با درجه وکیل پایه یک به فعالیت مشغول شوند. بهترین وکیل در یوسف آباد یکی از همین وکلا می باشد.

تفاوت مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری

شرایط کنار گذاشتن وکیل

بر اساس ماده 678 قانون مدنی، بهترین وکیل در یوسف آباد در صورت احراز یکی از شرایط زیر قابل عزل است:

 • فوت یکی از طرفین وکالت یا این که یکی از آن ها مجنون شود.
 • از بین رفتن پرونده ای که وکیل در حال رسیدگی بود.
 • منقضی شدن وکالتنامه
 • وقتی موکل از نظر مالی شکست بخورد.
 • ابطال پروانه وکالت
 • درخواست موکل مبنی بر برکناری وکیل

کلام آخر

در این مقاله درباره ویژگی های وکیل پایه یک و تفاوت او با مشاور حقوقی، نحوه عزل وکیل و تعهداتی که در برابر موکل دارد، صحبت کردیم و 5 نفر از بهترین وکیل در یوسف آباد را معرفی نمودیم. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید و مقالات بیش تری را در این سایت مطالعه نمایید.

آیا محکوم کردن مرد از طرف به ایراد ضرب و جرح عمدی و تهدید زن، از موجبات طلاق است؟

ضرب و شتم یا هر گونه سوء رفتار مداوم مرد که به صورت عرف با توجه به شرایط زن قابل تحمل نباشد، از مصادیق عسر و حرج محسوب گردیده است.

جرم توهین به مقدسات چیست؟

اهانت به مقدسات اسلام یکی از عناوین مجرمانه است که در ماده 513 قانون مجازات اسلامی به عنوان یک جرم عمومی پیش بینی شده است و می توان آن را جزء جرایم دینی و مذهبی دانست.

آیا وکیل دادگستری در دفتر اسناد رسمی وکالت می گیرد ؟‌

خیر وکلا شماره قرارداد مخصوص وکالت خود را دارند و نیازی به مراجعه به دفاتر رسمی جهت وکالت در پرونده های دادگستری را ندارند.

5/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا