وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان⭐【سال1403】⚖️

فهرستی از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان طبق تحقیقات وکیل چی به شرح زیر است:

 • محمد شریف زاده (خیابان شهدا)
 • مهدی فاضلی (میدان معلم)
 • نغمه عشاقی (کاشف)
 • سمیرا قربانی (میدان شهدا)
 • سید علی حسین الحسینی (خیابان 22 آبان)

مجموعه اختلافاتی که بر محور اموال غیر منقول ایجاد می شود را دعاوی ملکی می گویند. این دعاوی باید در دادگاه های مربوطه مطرح شده و احکام لازم در خصوص آن ها صادر گردد. این پرونده ها با کمک وکیل متبحر در این حوزه، در زمان کوتاه تری به نتیجه می رسند. در این مقاله به بررسی نقش وکیل در حل مشکلات ملکی و همچنین وظایف بهترین وکیل ملکی در لاهیجان می پردازیم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در لاهیجان چه کسی است؟

وکیل در معنای خاص به وکیل دادگستری اطلاق می شود که به دفاع از موکل در برابر قانونی می پردازد. حال اگر این وکیل در رسیدگی به دعاوی حوزه املاک تمرکز نماید، وکیل ملکی نامیده می شود. این وکیل دانش کافی برای پیشبرد پرونده های ملکی و تجربه کافی برای خروج این دعاوی از بن بست را دارد. وی با تحلیل و بررسی قوانین و استخراج نتایج مختلف از آن ها، در محضر دادگاه و قاضی از موکل خود دفاع می کند.

موکل در پرونده های ملکی می تواند فرد مطرح کننده دادخواست باشد که حقوق وی ضایع شده و یا ممکن است فردی باشد که شکایتی علیه او مطرح شده است. بهترین وکیل ملکی در لاهیجان توانایی های کافی برای دفاع کردن از هر یک از این موکلین را با توجه به شرایط آن ها دارا می باشد. وکیل ملکی باید به کلیه قوانین مربوط به حوزه املاک هم تسلط داشته باشد و بتواند از آن ها در جهت مطلوب بهره بگیرد. می توانید مقاله بهترین وکیل در لاهیجان را در سایت وکیل چی مطالعه نموده و با سایر وکلای این شهر آشنا شوید.

بهترین وکیل ملکی در لاهیجان چه کسی است؟

نقش بهترین وکیل ملکی در حل مشکلات ملکی

یک وکیل ملکی وظایف متعددی را به عهده دارد که باید در جهت انجام درست و به موقع آن ها کوشا باشد. اولین و مهم ترین وظیفه وکیل ملکی، ارائه مشاوره در انجام معاملات این بخش می باشد. این مشاوره ها باعث کاهش اختلافات شده و حجم دعاوی را کاهش می دهد. در مرحله بعد وکیل می بایست به بررسی همه جانبه پرونده بپردازد و اقدامات لازم را در زمان درست انجام دهد.

بهترین وکیل ملکی در لاهیجان موظف است در جهت جمع آوری کامل اطلاعات و مستندات برای دفاع از موکل نیز تلاش نماید. وی باید نسبت به اصول مذاکره هم مسلط باشد تا بتواند برخی از پرونده ها را خارج از دادگاه و با ایجاد توافق، حل و فصل نماید. حضور در جلسات دادگاه و ارائه دفاعیه از دیگر نقش های یک وکیل ملکی است. وی می بایست با توجه به شرایط پرونده، موثرترین استراتژی ها را به کار بگیرد. 

10 تا از بهترین وکیل ملکی در لاهیجان را بشناسید!

محمد شریف زاده

محمد شریف زاده

از وکلای معروف و توانمند در استان گیلان می توان از آقای محمد شریف زاده نام برد.  ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم لاهیجان مشغول می باشند. پروانه وکالت درجه یک به شماره 49388 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. جناب شریف زاده با بانک های تجارت، کشاورزی و مسکن، شرکت مهندسی سازه جوان و شرکت مهندسی کشاورزی گیلان بی همکاری داشته اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، جعل، تقلب و تزویر
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، لوایح و شکوائیه ها
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند خرید و فروش اموال غیر منقول و تملک آپارتمان ها

آدرس: لاهیجان، خیابان شهدا، مجتمع تجاری محمودی، طبقه دوم

مهدی فاضلی

مهدی فاضلی

آقای فاضلی وکیل پایه یک دادگستری در استان گیلان هستند که سال ها است در لاهیجان مشغول وکالت هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شدند. جناب آقای مهدی فاضلی در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و پرونده های بسیاری را از این طریق حل نموده اند. صداقت، پشتکار، تلاش و ذکاوت این وکیل خبره سبب جلب اعتماد موکلین گردیده است. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستند و عنوان بهترین وکیل ملکی در لاهیجان را اخذ نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد ها و اجاره نامه ها
 • مشاوره حضوری، غیر حضوری و آنلاین
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: لاهیجان، میدان معلم، خیابان بهشتی پانزدهم

نغمه عشاقی

نغمه عشاقی

سرکار خانم نغمه عشاقی جزو وکلای پایه یک دادگستری فعال در لاهیجان هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی حقوق قضایی هستند که عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان می باشند. پروانه وکالت 2855 صادره از مرکز وکلا قوه قضاییه متعلق به ایشان است. خانم عشاقی حدود 14 سال است که در عرصه وکالت فعالیت نموده و به مردم خدمات حقوقی ارائه می نمایند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش دعاوی جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی
 • قبول پرونده های ملکی از جمله موجر و مستاجر

آدرس: گیلان، لاهیجان، کاشف، میدان وحدت، خیابان کریمی

سمیرا قربانی

سمیرا قربانی

خانم سمیرا قربانی وکیل پایه یک دادگستری هستند که پس از اتمام تحصیلات و دریافت پروانه وکالت، فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند که موفق به کسب عنوان بهترین وکیل ملکی در لاهیجان شده اند. ایشان با تکیه بر هوش، ذکاوت و تسلط خود بر قوانین حوزه های مختلف توانسته اند موفقیت های قابل قبولی را به دست آورند. بسیاری از مراجعین به کمک راهنمایی های حقوقی ایشان توانسته اند مشکلات خود را حل و فصل کنند و به همین دلیل از عملکرد ایشان راضی هستند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند داخواست ها و لوایح
 • وکالت در دعاوی خانواده، طلاق توافقی و استرداد جهیزیه
 • تخصص در دعاوی مالی و تجاری مانند فاکتور، رسید عادی و برات

آدرس: لاهیجان، میدان شهدا، خیابان شهدا، خیابان خسروی

سید علی حسین الحسینی

سید علی حسین الحسینی

جناب آقای سید علی حسین الحسینی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی و وکیل برجسته لاهیجان هستند. ایشان سال ها است در دانشگاه های مختلف به تدریس مشغول می باشند و همچنین به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. آقای حسین الحسینی با موفقیت های خود ثابت نموده اند که در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توانمند هستند. بسیاری از موکلین و مراجعین ایشان از خدمات این وکیل کارکشته رضایت دارند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های جرایم علیه اموال و اسناد
 • دعاوی مالی و تجاری از جمله قراردادها، چک و سفته
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح

آدرس: گیلان، لاهیجان، خیابان 22 آبان، مجتمع پزشکی آپادانا، طبقه 6، واحد 61

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل ملکی در لاهیجان

در مراحل انتخاب وکیل باید دقت شود که وکیل در دعاوی ملکی متخصص باشد و تجربه کافی را برای وکالت پرونده های این بخش داشته باشد. میزان موفقیت های وکیل در پرونده های سابق نیز اهمیت زیادی دارد، زیرا این موضوع گویای توانمندی های وی می باشد. رضایت مراجعین قبلی وکیل، موردی است که می تواند در انتخاب درست بهترین وکیل ملکی در لاهیجان کمک کننده باشد.

موقعیت مکانی دفتر وکیل باید به گونه ای باشد که امکان دسترسی به وی فراهم باشد. وکیل خوب فردی است که هر زمانی که موکل به او نیاز داشته باشد، در دسترس بوده و پاسخگوی سوالات او باشد. میزان حق الوکاله وکیل هم موضوع مهمی است که باید در مورد آن توافق حاصل گردد، در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی نیز ایجاد شود. حتما به نحوه برخورد وکیل با موکل و مهارت های ارتباطی وی نیز توجه شود.

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل ملکی در لاهیجان

وکیل ملکی مرد یا زن؟

ممکن است افراد در هنگام انتخاب وکیل ملکی با این چالش رو به رو شوند که به وکیل زن مراجعه کنند یا وکیل مرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت جنسیت وکیل تاثیری بر نتیجه پرونده ندارد و تنها تخصص و تجربه او است که می تواند به کسب نتیجه دلخواه منجر شود.

در انتخاب وکیل به موارد مهم دقت نمایید و اجازه ندهید جزئیاتی مانند جنسیت وکیل تمرکز شما را از سایر موضوعات دور کند. توانایی های وکیل زن و مرد یکسان بوده و تنها تفاوت میان آن ها به سواد حقوقی، مهارت، تجربه، شجاعت و جسارت آن ها مربوط می باشد. وکیلی که این مشخصات را داشته باشد، می تواند بهترین نتیجه ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد، حال ممکن است این وکیل مرد باشد یا زن.

کلام آخر

وکلای ملکی تسلط قابل قبولی بر قوانین ملکی دارند و با تمرکز بر دعاوی این بخش، تجربیات زیادی را کسب کرده اند. بهترین وکیل ملکی در لاهیجان با مشاوره های خود از ایجاد مشکلات آتی جلوگیری نموده و در صورت بروز مشکلات نیز، می تواند با طرح دعوا و یا ارائه دفاعیه از حقوق موکل خود دفاع نماید. به دلیل اهمیت انتخاب وکیل باید در این مسیر به نکات مختلفی توجه نمود از جمله این که وکیل سابقه موفق و پرباری را در زمینه پرونده های ملکی داشته باشد. سایت وکیل چی تلاش می کند ابعاد مختلف دعاوی حقوقی و کیفری را برای شما مخاطبان شفاف نماید. از این که به جمع همراهان ما اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. نظرات و پیشنهادات ارزنده خود را برای ما کامنت نمایید.     

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا