وکیل

10 تا از بهترین وکیل لاهیجان⭐【سال1403】⚖️

افرادی که در لاهیجان زندگی می کنند هم مانند سایر شهرها ممکن است دچار مشکلات حقوقی و قضایی شوند و نیاز به مراجعه به وکیل داشته باشند؛ به همین دلیل در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل لاهیجان را به شما معرفی نماییم. افراد عادی در مواجهه با چنین مشکلاتی ممکن است مهارت لازم برای حمایت از حقوق خود را نداشته باشند و به همین دلیل حق آن ها پایمال شود. توصیه می شود در چنین شرایطی به یک وکیل متخصص رجوع شود تا با علم و دانش خود به احقاق حق شما کمک نماید. به این صورت هم می توان حق خود را دریافت کرد و هم در وقت و هزینه صرفه جویی نمود. 

بهترین وکیل لاهیجان کیست؟ 

هر شغلی دارای مسئولیت های خاصی می باشد که مستلزم داشتن مهارت و توانایی های خاص خود می باشد. لازمه شغل وکالت هم دانش حقوقی و تسلط بر قانون های حاکم بر جامعه است که توسط حاکمیت تدوین شده است. اما فقط دانستن این قوانین کافی نیست و وکیل باید بتواند از این قوانین در راستای احقاق حق و دفاع از موکل خود استفاده نماید. در برخی موارد که شاهد و مدرکی برای اثبات ادعا وجود نداشته باشد تنها علم قاضی منجر به صدور حکم می گردد. در این شرایط توانایی وکیل در اقناع قاضی اهمیت ویژه ای دارد تا هر آن چه فرا گرفته را به مرحله عمل برساند. 

بهترین وکیل لاهیجان نسبت به هر گونه تغییرات در قوانین آگاه است تا در مسیر پرونده دچار مشکل نگردد. وکیل خوب می داند که هر پرونده ای در کدام دادگاه باید مطرح شده و مورد رسیدگی قرار بگیرد. به همین ترتیب در مسیر درست حرکت می کند و مانع از انجام امورات اشتباه می گردد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️تخصص:ملکی، خانواده، ثبتی، حقوقی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده
💰هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده ها

مسئولیت های بهترین وکیل لاهیجان 

بهترین وکیل گیلان پس از امضای قرارداد وکالت با موکل خود مسئول مستقیم پیگیری پرونده می باشد و باید تا به نتیجه رسید پرونده این مسئولیت ها را به عهده بگیرد. در این قسمت به برخی از این مسئولیت ها اشاره می کنیم.  

 • وکیل باید پرونده را به صورت کامل و از تمام زوایا مورد بررسی قرار دهد و درصد موفقیت آن را به موکل اعلام نماید. 
 • در مرحله بعد وکیل باید حق الوکاله خود را با توجه به شرایط پرونده در نظر گرفته و به اطلاع موکل برساند تا در صورت موافقت وی قرارداد وکالت منعقد شود. 
 • وی باید هر اقدامی که منجر به احقاق حق موکل خود می شود را انجام دهد. این اقدامات شامل جمع آوری ادله و مستندات، بررسی پرونده های مشابه، مشورت گرفتن از سایر همکاران، تنظیم اوراق قضایی و شرکت در جلسات دادرسی می باشد. 
 • در برخی موارد لازم است که وکیل برای پیگیری پرونده به مراجع قضایی دیگر و همچنین سازمان های دیگر مراجعه کند. 
 • در صورت لزوم وکیل باید درخواست تجدید نظر، واخواهی، فرجام خواهی و یا درخواست تخفیف در مجازات را برای موکل خود تنظیم و به دادگاه ارائه نماید.  

10 تا از بهترین وکیل لاهیجان را بشناسید! 

علیرضا نجفی

علیرضا نجفی

آقای علیرضا نجفی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای ۱۸ سال سابقه وکالت دادگستری، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. علیرضا نجفی وکیل پایه یک دادگستری با مجوز رسمی صادره از کانون وکلای دادگستری با مجوز رسمی کانون وکلای دادگستری، طی ۱۸ سال گذشته عنوان وکیل و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی به افراد مختلف مشاوره داده و در صدها پرونده در زمینه های حقوقی مربوط به املاک، امور قراردادها، خانواده و کیفری موفقیت بدست آورده است.

رزومه و سوابق وکیل:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • دارای ۱۸ سال سابقه وکالت دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

خدمات:

 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی حقوقی
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی کیفری
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وکالت تخصصی در انواع دعاوی ملکی

آدرس: لاهیجان،خیابان انقلاب،بن بست اسدی،ساختمان پور یوسفی،دفتر وکالت علیرضا نجفی

شماره تماس تلگرام و واتساپ: ۰۹۱۲۰۵۹۱۶۴۱

پوریا فرخ نیا

پوریا فرخ نیا بهترین وکیل لنگرود

جناب آقای پوریا فرخ نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضاییه با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان در وکالت تخصصی و مشاوره حقوقی دعاوی و پرونده‌های املاک و اراضی(ملکی ثبتی) خانواده، تجاری و کیفری و آمار بالای پرونده‌های موفق و پیروزی در دعاوی تخصصی و احقاق حقوق شمار بسیاری از مراجعه کنندگان موجبات رضایت خاطر بسیاری از مراجعین و موکلین خود را فراهم آورده است.

ایشان سالها به عنوان وکیل متخصص، حرفه ای و با اخلاق و با تجربه دارای اعتبار بالا و سابقه درخشان در کسوت شریف وکالت می باشند. آقای وکیل پوریا فرخ نیا در سال‌های متمادی به جهت دفاع حرفه ای در دادگاه ها، صداقت، هوش و ذکاوت و تخصص بالا در امر وکالت، یکی از بهترین وکلای گیلان به ویژه شهر لاهیجان شناخته می شوند.

سوابق کار:

 • دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه
 • مشاور حقوقی شرکت‌های تجاری و بازرگانی
 • دارای گواهی تخصصی در دعاوی ملکی و اراضی ملی تغییر کاربری اراضی با سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و مستثنیات شمال کشور و تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها)
 • دارای مدرک مهارت و گواهینامه بین‌المللی در زمینه علوم کشاورزی مدرن و مطالعات تغییر کاربری اراضی زراعی
 • دارای چندین سال سابقه تدریس در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای
 • مشاور حقوقی اصحاب فرهنگ و رسانه بازیگران و ورزشکاران
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین‌المللی
 • مهارت در مذاکرات تجاری بین المللی

تحصیلات:

 • دارای مدرک حقوق قضایی از دانشگاه معتبر و پروانه وکالت پایه یک و مشاوره حقوقی و گواهی تخصصی دعاوی ملکی و اراضی و املاک شمال کشور ( Specialized real estate certificate )

تجارب:

 • سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در انواع دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و مستثنیات شمال کشور) و دعاوی خانواده ، تجاری و کیفری
 • ارائه بیش از هزاران مشاوره حقوقی در واحد معاضدت مرکز وکلای قوه قضاییه
 • پژوهشگر حوزه دعاوی اراضی و املاک و منابع طبیعی شمال کشور

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای پوریا فرخ نیا، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماه تماس: 09114330455
آدرس دفتر:
لاهیجان، روبروی باغ ملی(ملاقات با تعیین نوبت و وقت قبلی)

رامین عباسی

وکیل عباسی در زمینه حقوقی نیز تخصص‌های گسترده‌ای دارند از جمله مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت‌ها، و مطالبه وجه چک و غیره. ایشان با داشتن تحصیلات و تجربه کافی در این زمینه‌ها، به موکلین خود در امور حقوقی کمک می‌کنند تا قراردادهای خود را به شکل صحیح و قانونی تنظیم کنند و حقوق خود را حفظ کنند. همچنین، در زمینه خانواده طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه مهارت دارند و به موکلین خود در این زمینه‌ها نیز کمک می‌کنند تا به حقوق خود دست یابند و از مشکلات مالی مرتبط با امور ملکی دوری کنند.

آدرس: لاهیجان، خیابان شیشه گران (بهشتی)، روبروی بهشتی ۲۲، ساختمان تریتا

شماره تماس: 09111391658

مهدی كاظم پوردهكايی

مهدی کاظم پوردهکایی

از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان گیلان می توان از آقای کاظمی نام برد که در لاهیجان به فعالیت مشغول هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلای گیلان می باشند که پروانه وکالت خود به شماره 998 را از کانون وکلا دریافت کرده اند. آقای کاظمی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که تعهد، دلسوزی و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین سبب خوشنامی ایشان گردیده است. ایشان دو دهه فعالیت پر ثمر در عرصه وکالت را در سابقه کاری خود به ثبت رسانده اند و در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم دارای سابقه خوبی می باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، برات و فاکتور عادی 
 • تخصص در وکالت پرونده های کیفری و دیوان عدالت اداری مختلف 

آدرس: لاهیجان، شیشه گران، نبش بهشتی پنجم، مجتمع نظام، طبقه سوم

قربان جوان مجرد

قربان جوان مرد

آقای جوان مجرد دارای تحصیلات در رشته حقوق بوده و موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 4757 شده اند. ایشان با تکیه بر دانش و تخصص خود موفق شده اند پرونده های حقوقی و کیفری زیادی را با نتیجه مطلوب به پایان رسانده اند. قربان جوان مجرد حدود یک دهه است که در زمینه وکالت فعال بوده و با موسسات مختلفی به عنوان مشاور و وکیل همکاری کرده اند. ایشان یکی از مشاورهای حقوقی شناخته شده در لاهیجان هستند که با مشاوره های خود مشکلات بسیاری از مردم را حل نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت دعاوی الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و دعاوی ملکی 
 • پذیرش وکالت دعاوی تجاری و مالی، چک و سفته، کلاهبرداری و جرایم رایانه ای

 آدرس: لاهیجان، خیابان شقایق، پلاک 60

احمد اکبری

احمد اکبری

آقای اکبری دانش آموخته رشته حقوق قضایی هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعالیت می کنند. ایشان سال ها است که در این حرفه فعالیت می کنند و با سابقه درخشان خود موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت نمایند. آقای اکبری به دلیل موفقیت های بسیار به عنوان بهترین وکیل لاهیجان شناخته شده اند. همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف به عنوان مشاور و وکیل حقوقی در سابقه کاری ایشان به چشم می خورد. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت شان نشانه تخصص و دانش بالای ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • تسلط بر تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • وکالت دعاوی خانواده مانند ارث و میراث و سرپرستی 
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند الزام به تنظیم سند و اختلاف در مالکیت 

آدرس: لاهیجان، شهر لاهیجان، خیابان شقایق، نبش کوچه 12شقایق، پلاک 44

سمیه پایدار

سمیه پایدار

سرکار خانم سمیه پایدار از وکلای معروف استان گیلان هستند که به عنوان بهترین وکیل لاهیجان شناخته شده اند. ایشان به واسطه توان وکالتی بالا و تخصص خود بسیار مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. سابقه درخشان خانم پایدار به دلیل درصد بالای موفقیت ایشان در وکالت دعاوی مختلف می باشد. ایشان در زمینه حل مشکلات از طریق مشاوره هم توانمند عمل کرده اند و رضایت موکلین خود را جلب نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • نگارش دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 
 • قبول وکالت دعاوی خانواده مانند اعسار، استرداد جهیزیه و نفقه 
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری مانند شهرداری، عقود قراردادها و امور بین المللی 

آدرس: لاهیجان، خیابان 22 آبان، جنب اداره ثبت اسناد و املاک، طبقه 3، واحد13

هادی پور سلیمان چافی

هادی پور سلیمانی چافی

از آقای پور سلیمان می توان به عنوان بهترین وکیل لاهیجان یاد کرد. ایشان پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود موفق شده اند پروانه وکالت درجه یک خود به شماره 565 را اخذ نمایند. پس از آن حدود 5 سال است که آقای هادی پور سلیمان به ارائه خدمات حقوقی به مردم لاهیجان می پردازند. ایشان وکالت دعاوی مختلف خانواده، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، موجر و مستاجر، تخلیه، اختلافات مالی، چک و سفته را به عهده می گیرند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین انواع قراردادها، لوایح و دادخواست ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف ملکی، ثبتی و حقوقی 

آدرس: لاهیجان، شیشه گران، کوچه بهشتی نهم، ساختمان بهشت، طبقه 4، واحد 7

اولین و مهم ترین مزیت وکیل گرفتن آسودگی از پیگیری امور است. بسیاری از افراد در محیط های دادگاه و مراجع قضایی حضور نیافته و توانایی سیدگی به کارها را ندارند. از طرف دیگر مراکز قضایی با دلیل و مدرک گفته ها را می پذیرند؛ بنابراین یک وکیل خبره می داند به چه مدارک و اسنادی نیاز دارد. افراد در موقعیت هایی مانند دادگاه تمرکز خود را از دست داده و نمی توانند حقایق را بازگو کنند به همین علت برای استخدام وکیل اقدام می کنند.

هیچ کس به اندازه یک وکیل از قوانین و تبصره ها آگاه نبوده و نمی تواند برای پس گرفتن حق موکل اقدام کند. برخورداری از خدمات بهترین وکیل در لاهیجان موکل خود را از نتایج احتمالی آگاه ساخته و او را از سرانجام کار مطلع می کند. مهارت های ویژه ای داشته و به خوبی در دادگاه اظهارات خود را بیان می کند. در محضر دادگاه خیلی اوقات به دلیل عدم آگاهی و تسلط به امور حق فرد پایمال می شود.

در اکثر مواقع سندسازی و جعل مدارک صورت گرفته که هیچ کس نمی تواند از آن باخبر شود و یک وکیل حرفه ای با اعتماد بر گفته های موکلش در مسیر آشکار سازی حقیقت قرار می گیرد. وکلا در پرونده های خود مشاور هم هستند و برای هموار کردن مراحل پیگیری دعاوی به موکلین خود کمک می کنند. ممکن است وکیل در تجارب قبلی خود به پرونده مشابهی برخورد کرده و روش حل اختلاف را بلد باشد.

مزایا استخدام بهترین وکیل در لاهیجان

نحوه پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل لاهیجان 

پس از توافق طرفین قرارداد وکالت، یعنی وکیل و موکل، نسبت به مبلغ حق الوکاله، باید در مورد نحوه پرداخت آن هم توافق شود. بر اساس عرف قاعدتا نیمی از هزینه وکیل در هنگام عقد قرارداد پرداخت می شود و نیمی دیگر، پس از پایان یافتن دادگاه و مشخص شدن نتیجه پرداخت می گردد. اما این موضوع به این معنی نیست که پرداخت حق الوکاله بستگی به نتیجه دادگاه دارد، زیرا این نتیجه هر چه که باشد دستمزد وکیل باید پرداخت شود. 

اما ممکن است در برخی موارد بنا به توافق، حق الوکاله به صورت اقساطی با پیش پرداخت و اقساط ماهیانه مشخص پرداخت شود. در صورت چنین توافقی جزئیات و کم و کیف آن باید در قرارداد ذکر شود. همچنین پس از هر پرداخت باید فیش و رسید آن تهیه شده و ضمیمه گردد.  

حتی گاهی ممکن است یک وکیل به هر دلیلی به صورت رایگان وکالت یک پرونده را به عهده بگیرد. احتمال دارد موکل هم پس از کسب نتیجه دلخواه مبلغ بیشتری از توافق را به وکیل پرداخت نماید. 

نحوه پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل در لاهیجان

آیا داشتن وکیل اجباری است؟ 

هر فردی که درگیر پرونده های حقوقی می شود می تواند به وکیل مراجعه کند و پیگیری پرونده را به او بسپارد. اما در صورت تمایل می توان خود پرونده را پیگیری کرد و به نتیجه رساند. داشتن وکیل به جز در خصص برخی پرونده ها اجباری نبوده و مطابق خواست موکل می باشد. اما در مورد پرونده هایی که مجازات آن ها سلب حیات و یا حبس ابد می باشد، داشتن وکیل الزامی است. در صورتی که موکل بنا به دلایل مالی و یا دلایل دیگر نتواند برای خود وکیل بگیرد، قانون برای وی وکیل تسخیری انتخاب می نماید.  

اما همه ما می دانیم که داشتن یک وکیل خبره که بتواند در جهت حمایت از موکل خود تلاش کند می تواند تاثیر مهمی در رای صادر شده داشته باشد و در کمترین زمان ما را به نتیجه دلخواه برساند. 

آیا داشتن وکیل اجباری است؟ 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل لاهیجان را به شما معرفی نمودیم و اطلاعات تماس آن ها را در اختیار شما قرار دادیم تا در صورت لزوم بتوانید با این وکلا ارتباط برقرار کنید. وکیل خوب می تواند نتیجه دعوا را تغییر دهد به شرطی که دارای تخصص و تجربه کافی باشد، پس بهتر است که در انتخاب این وکیل دقت داشته باشید. امیدواریم این مقاله به افزایش اطلاعات شما در خصوص وکلا کمک کرده باشد.

از همراهی شما صمیمانه سپاس گزاریم. اگر انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب جمع آوری شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.   

5/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا