وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کیش❤️【سال1403】⚖️

امروزه بدون مشاوره  با بهترین وکیل ملکی در کیش، خرید و فروش ملک و مشارکت در ساخت، کار آسانی نیست؛ زیرا افراد معمولا به علت عدم آگاهی  از اصطلاحات حقوقی و ملکی در مبایعه نامه، ممکن است، دچار ضرر و زیان شوند؛ از طرفی معمولا در خرید املاک، توجه به مندرجات در سند ملکی اهمیت ویژه‌ای دارد و باید به مواردی نظیر: فک رهن، تطابق مندرجات سند با ملک، وضعیت پارکینگ از نظر اختصاصی یا مشاع بودن توجه کرد؛ بنابراین بهترین راه، مشاوره با وکیل ملکی مجرب و حاذق است تا از ضرر‌های احتمالی در آینده جلوگیری شود.

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی که وکیل پایه یک دادگستری است، متخصص در زمینه حقوق ملکی است و به مشاوره و رسیدگی به پرونده‌های دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی مرتبط با اموال غیر منقول برای موکلش می‌پردازد. این دعاوی شامل: اختلافات مربوط به مالکیت، اجاره و فروش مال غیر، تجدید نظر در تصمیمات ثبتی و… می‌باشد. بهترین وکیل ملکی در کیش دانش و تجربه کافی در زمینه قوانین ملکی، املاک و مستغلات، قرارداد‌های ملکی و… دارد. او باید توانایی تفسیر اسناد ملکی را داشته باشد و به موکل خود درخرید و فروش، اجاره ملک و مشکلات مربوط به املاک وراثتی مشاوره‌های لازم را بدهد.

وکیل ملکی در صورت لزوم از منافع موکلش در دعاوی ملکی دفاع می‌کند و به علت پیچیدگی دعاوی مربوط به اموال غیر منقول، او باید دانش لازم را در زمینه قوانین حقوقی و ملکی؛ هم‌چنین رویه‌های قضایی داشته باشد؛ بنابراین انتخاب وکیل متخصص و کارآمد در زمینه دعاوی ملکی  اهمیت زیادی دارد تا حقوق و منافع موکل به بهترین شکل ممکن حفظ شود؛ از طرفی اراضی و املاک به علت متفاوت بودن در نوع زمین، مالکیت و کاربرد آن‌ها شامل قوانین و مقررات خاصی می‌شوند که به دلیل ابهام در برخی از این قوانین، مشکلات و اختلافات زیادی درباره مالکیت اراضی ایجاد می‌شود.

بنابراین افراد ناگزیر هستند که به دادگاه‌ها برای اثبات مالکیت خود و حل دعاوی مراجعه کنند و از آن جایی که رسیدگی به پرونده‌ها در دادگاه ها به کندی صورت می‌گیرد، اگر مالک تخصص کافی در زمینه قوانین ملکی نداشته باشد، لازم است، با انتخاب وکیل ملکی با تجربه روند رسیدگی به پرونده خود را تسریع بخشد؛ هم‌چنین به علت تغییرات مکرر در بازار ملک و قوانین ملکی، وکیل دعاوی ملکی به عنوان مشاور حقوقی در مسائل ملکی نقش بسیار مهمی در حفظ منافع افراد دارد و در تدوین قراردادهای ملکی و انجام امور ثبتی مربوط به آن‌ها به موکلین خود یاری می‌رساند تا حقوق و منافع آن‌ها را حفظ کند.

وکیل ملکی کیست؟

ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در کیش

تخصص و تجربه: معمولا هنگام خرید ملک به علت عدم آشنایی افراد یا بی توجهی آن‌ها به مندرجات در قرارداد ملکی و عدم آگاهی از معانی و مفاهیم اصطلاحات و قوانین حقوقی و ملکی، دچار ضرر و زیان و فریب در معامله می‌شوند؛ بنابراین مشاوره با بهترین وکیل در کیش که دارای تجربه و تخصص و پروانه وکالت است؛ از طرفی آشنا با اصطلاحات و قوانین حقوقی و ملکی می‌باشد، از ضررهای جبران ناپذیر مانند: فروختن ملک با ارزش پایین‌تر و غیر واقعی آن یا فروش مال غیر، فروش ملک به چند نفر و… جلوگیری می‌شود.

دانش حقوقی: بهترین وکیل ملکی در کیش تسلط کاملی به قوانین حقوقی، کیفری و ثبتی مربوط به املاک دارد او به مراحل بررسی پرونده‌های ملکی و وحدت رویه در دادگاه‌ها آشنایی کامل دارد و با ادله کافی و محکمه پسند از حقوق موکل خود دفاع می‌کند و تلاش می‌کند، مسیر پرونده را به نفع موکل خود تغییر دهد.

صداقت و امانت داری: وکیل ملکی باید نسبت به اسناد و مدارکی که به او سپرده می‌شود، امانت دار باشد و محرم اسرار موکل و مستندات مالکیت او باشد. او باید با موکل خود صادق بوده و از دادن امید‌های واهی یا وعده‌های دروغ درمورد نتیجه پرونده به او خودداری کند.

سخنوری و فن بیان: وکیل ملکی باید برای موفقیت و جلب نظر مقامات قضایی، تفسیر قوانین و اصطلاحات ملکی به نفع موکل خود، فن بیان مناسبی داشته باشد و با قدرت و ادله کافی در محاکم قضایی از حقوق موکل خود دفاع کند؛ زیرا عدم طرح صحیح دعاوی ملکی موجب رد فوری دعوا در دادگاه و هدر رفت هزینه‌های دادرسی و وقت موکل می‌شود.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کیش را بشناسید! 

شهرام نجفی

شهرام نجفی

شهرام نجفی، یکی از بهترین وکیل ملکی در کیش هستند. ایشان در دعاوی ملکی نظیر: سرقفلی، اجرت المثل، تصرف مال غیر و سایر موارد مشابه تخصص دارند؛ هم‌چنین وکالت دعاوی خانوادگی را نیز می‌پذیرند. جناب نجفی مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی از جمله: مطالبه سرقفلی و تصرف عدوانی
 • پذیرش وکالت در دعاوی خانواده اعم از: طلاق و مطالبه مهریه
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و آنلاین

آدرس: کیش، خیابان باباطاهر، قطعه 51TS، طبقه اول، واحد 1

نسرین برفی

نسرین برفی

نسرین برفی، عضو کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان یکی از مجرب‌ترین وکلا در زمینه پرونده‌های ملکی نظیر: کلاهبرداری در خرید و فروش املاک، جعل اسناد ملکی و… می‌باشند. خانم برفی تسلط کامل در تنظیم انواع لوایح، دادخواست‌ها و قراردادها دارند؛ هم‌چنین پرونده‌های کیفری موفقی در زمینه قتل، آدم ربایی و… داشته‌اند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده‌های ملکی
 • پیگیری مداوم مستمر پرونده‌ها
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مسلط به تنظیم لوایح و دادخواست‌ها

آدرس: کیش، میدان خلیج فارس، مجتمع گلدیس، واحد 47

سید علیرضا مولوی 

سید علیرضا مولوی 

سید علیرضا ملوی، یکی از بهترین وکیل ملکی در کیش هستند. ایشان سابقه درخشانی در زمینه وکالت دعاوی ملکی، خانوادگی و کیفری دارند. جناب مولوی در تنظیم قراردادها و شکایت نامه‌های حقوقی، تبحر ویژه‌ای دارند و یکی از وکلای مجرب و متخصص در زمینه مشاوره حقوقی می‌باشند.

تخصص و مهارت:

 • دارای سابقه درخشان در وکالت دعاوی خانواده و ملکی
 • تهیه و تنظیم  قرارداد‌نویسی، شکوائیه و…
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و حضوری

آدرس: کیش، بلوارسنایی، خیابان امیر، روبروی دادسرا، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 6

فاطمه علی قاضی

فاطمه علی قاضی

فاطمه علی قاضی، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان توانایی تنظیم شکایت نامه‌ها، قراردادها و سند‌های حقوقی را دارند. خانم علی قاضی در زمینه دعاوی ملکی نظیر: مطالبه اجرالمثل، تصرف عدوانی، خلغ ید و… تبحر ویژه‌ای دارند؛ هم‌چنین مشاوره‌های حقوقی خود را در امور ملکی به صورت آنلاین و حضوری انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی حقوقی و ملکی
 •  تدوین و نگارش شکایت نامه، قراردادها و…
 • دارای سابقه درخشان در امور وکالت
 • مشاور حقوقی در امور ملکی

آدرس: کیش، فاز 2 نوبنیاد 1، میدان بهارستان، خیابان نیلوفر 8، پلاک 397، واحد 8

بهرام قربانی

بهرام قربانی

بهرام قربانی، یکی از بهترین وکیل ملکی در کیش هستند. ایشان تخصص ویژه‌ای در انواع دعاوی ملکی، مالی، حقوقی و کیفری دارند. جناب قربانی در دعاوی مرتبط با جرایمی همچون کلاهبرداری، سرقت، ربا و مواد مخدر سابقه درخشانی دارند؛ از طرفی توانایی تحلیل دقیق پرونده‌های موکلان و ارائه بهترین راه حل در مشکلات حقوقی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت انواع دعاوی ملکی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تخصص در دعاوی نظیر معامله معارض، خیانت در امانت و…
 • دارای تجربه درخشان در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: کیش، نوبنیاد، نیلوفرشمالی، نیلوفر 4، پلاک 355، طبقه 2

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی حقوقی: دعاوی ملکی حقوقی از نوع دعاوی غیر منقول است که رسیدگی به آن‌ها در دادگاهی انجام می‌شود که ملک در آن منطقه واقع شده است، یکی از موارد دعاوی ملکی حقوقی، الزام به تنظیم سند رسمی است، درمواردی مالک از تنظیم سند خودداری می‌کند، خریدار دعوای الزام به تنظیم سند رسمی را علیه او در دادگاه مطرح می‌کند و دادگاه در صورت به حق بودن خریدار، حکم به الزام فروشنده به تنظیم سند می‌دهد؛ هم‌چنین موارد دیگر شامل: دریافت اجرت المثل ملک، دعوای تخلیه ملک، دعوای فروش ملک مشاع و دعوای خلع ید و… می‌باشد.

دعاوی ملکی ثبتی: دعاوی ملکی ثبتی به دعاوی گفته می‌شود که در ارتباط با ملک است که شامل: اعتراض به حقوق ارتفاعی ملک، اعتراض به ثبت ملک، الزام به تفکیک و دعوی ابطال رسمی ملک می‌باشد؛ به طور مثال دعوی ابطال سند رسمی زمانی مطرح می‌شود که ملک به دو یا چند نفر فروخته شده باشد یا این که اشتباهاتی در سند مالکیت صادر شده وجود داشته باشد؛ هم‌چنین ثبت املاکی که مالک آن فوت شده یا املاک موقوفی که توسط افراد سودجو غصب شده، موجب دعوی ابطال سند می‌شود.

دعاوی ملکی کیفری: بسیاری از دعاوی ملکی کیفری به دلیل عدم آگاهی در زمینه خرید و فروش ملک ایجاد می‌شود؛ بنابراین لازم است، ارائه دادخواست و شکوائیه توسط بهترین وکیل ملکی در کیش انجام شود تا او با جمع آوری مدارک و شواهد مورد نیاز و با استفاده از قوانین کیفری به اثبات ادعا بپردازد. این دعاوی شامل: کلاهبرداری ملکی، انتقال مال غیر، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، خیانت در امانت و… می‌باشد؛ به طور مثال خیانت در امانت زمانی مطرح می‌شود که فردی مالی را که مالک در اختیار او می‌گذارد را به فروش و اجاره برساند.

انواع دعاوی ملکی

زمان مناسب برای مراجعه به بهترین وکیل ملکی در کیش

در دعاوی ملکی انتخاب وکیل ملکی متخصص و حرفه‌ای به شما در جلوگیری از مشکلات آتی و حفظ حقوقتان یاری می‌رساند، در صورتی که تصمیم دارید، در مورد ملکی شکایت کنید، بهترین وکیل ملکی در کیش به شما در فرآیند قضایی پرونده ملکی یاری می‌رساند و از حقوق شما دفاع خواهد کرد، قبل از خرید و فروش، اجاره و رهن و مشارکت در ساخت بهتر است، از مشاوره حقوقی وکیل ملکی بهره‌مند شوید؛ هم‌چنین امکان دارد که ملک یا زمین شما شامل ماده قانونی خاصی شود و سند شما در آستانه ابطال باشد.

اگر زمین شما در محل طرح‌های شهرداری واقع شده باشد، وکیل ملکی به شما کمک می‌کند تا از ملک خود دفاع کنید یا مبلغ مناسبی بابت ملک خود که در طرح شهرداری قرار گرفته است، دریافت کنید؛ از طرفی برخی پرونده‌های ملکی به دلایل مختلف نظیر: اختلاف در مالکیت، مسائل ارثی و اشکال در قرارداد، دچار پیچیدگی‌های خاصی می‌باشند که حل آن‌ها نیازمند صرف زمان طولانی و نامعلوم است، اما وکیل ملکی با داشتن اطلاعات کامل در مورد قوانین ملکی، نقشه راهی مناسب برای رسیدن به نتیجه مطلوب برای مشکل ملکی شما تهیه می‌کند و از منافع شما دفاع خواهد کرد.

کلام آخر

بهترین وکیل ملکی در کیش به افراد در خرید و فروش ملک و دعاوی ملکی نظیر: تصرف عدوانی، کلاهبرداری با سند جعلی، ورود غیر مجاز و ایجاد مزاحمت برای مالک و… کمک خواهد کرد و در صورت نیاز به تنظیم شکوائیه و لایحه برای ارائه دادخواست به دادگاه می‌پردازد تا از منافع موکلش به نحو احسن دفاع کند.

از شما بسیار سپاس گزاریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کیش را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا