وکیل

لیست10 تا از بهترین وکیل در کیش ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله ما قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در کیش را به ساکنین این جزیره و سایر شهرهای استان هرمزگان معرفی کنیم. در این منطقه علاوه بر وجود دعاوی مختلف در حوزه خانواده، کیفری و ملکی، به دلیل استراتژیک بودن منطقه از نظر تجاری بسیاری از افراد برای عقد قراردادهای بین المللی و داخلی به دنبال وکلای خبره هستند. برای شناخت بهترین وکلای این جزیره، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

ویژگی های بهترین وکیل در کیش چیست؟

برای انتخاب یک وکیل مناسب جهت موضوع دعاوی پیش آمده، باید ویژگی هایی که مختص بهترین وکیل در کیش است را مورد ارزیابی قرار داد. این ویژگی های عبارتند از:

 • داشتن مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های حقوق و یا فقه و حقوق مبانی اسلامی. هرچه مدرک تحصیلی بهترین وکیل در کیش بالاتر باشد، می تواند نشان از داشتن سطح آگاهی و اطلاعات بالای وکیل مورد نظر باشد.
 • باید در آزمون وکالت پذیرفته شده باشد و دوره کارآموزی خود را طی کرده باشد تا بتواند در تمامی دادگاه ها و پرونده ها مجوز حضور داشته باشد.
 • بهترین وکیل در کیش موظف است که به هیچ عنوان اسرار موکل و جزئیات پرونده را فاش نکند.
 • از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب، منصف بودن و مادی نبودن اوست. باید در دریافت حق الوکاله انصاف را رعایت کند و در طول پرونده بیش تر از مقدار قرارداد طلب نکند.
 • وکیلی که جزو بهترین وکلا قرار می گیرد، تمام تلاش خود را برای موفقیت در پرونده به کار می گیرد و با پیگیری و ممارست سعی در جمع آوری مستندات و دلایل محکمه پسند به دادگاه می نماید.
ویژگی های بهترین وکیل در کیش چیست؟

منظور از قرارداد الکترونیکی وکالت چیست؟

در سال 1399 بخشنامه ای به کانون وکلای دادگستری قوه قضائیه ابلاغ شد که محتوای آن قوانین خاصی بود که مصوبه قانون بودجه کشور بود. موضوع این بخشنامه این بود که تمامی وکلا من جمله بهترین وکیل در کیش، از این پس موظف به ثبت وکالتنامه های خود در سامانه ای مربوط به قوه قضاییه می شود.

این امر جایگزینی برای روش تنظیم قرارداد و وکالتنامه بر روی کاغذ است و اگر وکیلی از این کار خودداری کند با ضمانت اجراهای مقرر قانونی درگیر خواهد شد. تمامی موکلین نیز این امکان را دارند که قرارداد خود را در سامانه مربوطه مشاهده نمایند. طبق بند ششم تبصره 6 قانون بودجه کشور در سال 1399، همه وکلا وظیفه دارند به جای این که وکالتنامه و بندهای آن را که با موکل خود به سر آن به توافق رسیده اند بر روی کاغذی به ثبت برسانند، به صورت مستقیم آن را در سامانه مخصوصی تنظیم کنند.

هدف تصویب این قانون که توسط سازمان بودجه پیشنهاد و ارائه شده است، این است که دولت بتواند در مورد درآمد وکلا اطلاعات لازم را کسب کند و مالیات لازم را از آن ها دریافت نماید. سامانه ای که در این بخش به آن اشاره شد سایت عدل ایران و سامانه ثنای قوه قضاییه می باشد. تمامی وکلا برای این که بتوانند وارد این سامانه شوند، یک حساب کاربری با رمز عبور مخصوص به خود را دارند. آن ها برای هر وکالتنامه وارد این سایت شده و اطلاعات موکل و نوع وکالت، مشخصات فردی موکل، طرف دعوای او و موضوعی که بر سر آن قرار است وکالت فرد بر عهده گرفته شود را ثبت می کنند.

حال این وکالتنامه تنظیم شده باید به امضای طرفین قرارداد برسد. از این رو بهترین وکیل در کیش، امضای الکترونیکی خود را در انتهای قرارداد وارد می کند و برای موکل نیز رمزی فرستاده می شود. با وارد کردن این رمز در سامانه، امضای موکل نیز در قرارداد به ثبت می رسد و در نهایت با دریافت کد رهگیری کار وکالت پرونده آغاز می گردد.

چند نوع وکالت وجود دارد؟

از نظر نوع وکالت می توان دو نوع وکالت تعیین شده را برای بهترین وکیل در کیش در نظر گرفت. بر این اساس دو نوع وکالت داریم: مطلق و مقید

وکالت مطلق: منظور از وکالت مطلق این است که فردی برای تمامی امور خود، وکیلی را اختیار کند و امور اداری و مالی خود از جمله: خرید و فروش اموال، پرداخت هزینه های خانوادگی و حضور در عقد قراردادهای کاری را به وکیل محول کند.

یک فرد در انتخاب وکیل مورد نظر خود می تواند به سه روش شفاهی، رسمی و عادی به شخص دیگر وکالت انجام کارهای خود را دهد. برای دعاوی قضایی و حضور در دادگاه ها و دادسراها، لازم است که وکالت به صورت رسمی به وکیل مورد نظر داده شود.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در کیش را بشناسید!

امیرحسین صادقی

امیرحسین صادقی

امیرحسین صادقی وکیل پایه یک دادگستری در استان بزرگ هرمزگان است که در جزیره زیبا کیش فعالیت می کند. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش معرفی شده است و تا به امروز در شرکت های متعدد به عنوان مشاور حقوقی فعالیت داشته است. جناب آقای صادقی در امور وکالتی بسیار حرفه ای است.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال تخصص و مهارت در کار وکالت
 • کارشناسی حقوق فضایی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09131144800

آدرس: کیش، بلوار ساحل، برج مالی آنا، طبقه اول، واحد 24

مهری برجی

مهری برجی

 مهری برجی وکیل پایه یک دادگستری در جزیره زیبا و معروف کیش می باشد و چندین سال است که در این شهر زیبا مشغول به انجام دادن فعالیت های مختلف وکالتی است. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش معرفی شده است و در شغل خود تسلط و مهارت بسیار زیادی دارد. سرکار خانم برجی در زمینه های مختلف ملکی، کیفری، خانواده، طلاق و غیره تخصص دارد و مشاوره هایی هم در این زمینه ها به هر یک از موکلین خود ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09122460237

آدرس: کیش، ساختمان بیست، طبقه اول، واحد 123

ابوالفضل نمازی

ابوالفضل نمازی

ابوالفضل نمازی وکیل پایه یک دادگستری است که در شهر زیبا کیش مشغول به فعالیت های مختلف حقوقی است. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش معرفی شده است و خدمات مختلفی از جمله اخذ پرونده های قضایی، نگارش شکواییه و لایحه، مشاوره های حقوقی را بر عهده دارد. جناب آقای نمازی چندین سال است که فعالیت های مستمر و کاملا حرفه ای را در زمینه وکالت بر عهده دارد و مورد اعتماد مردم واقع است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه و تخصص وکالتی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09347683883

آدرس: کیش، فاز یک صدف، مجتمع مسکونی 200 واحدی، خیابان ارس شرقی، بلوک H

نسرین برفی

نسرین برفی

نسرین برفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بزرگ کیش است و در حوزه های متنوع در وکالت از جمله ملکی، مالی، کیفری، ثبتی، خانواده و طلاق به شغل وکالت مشغول می باشد و تا به امروز پرونده های زیادی را به موفقیت رسانده است. سرکار خانم برفی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش از دید مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه سوابق در امور وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09173681993

آدرس: کیش، میدان خلیج فارس، مجتمع گلدیس، واحد 47

سید علیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی وکیل پایه یک دادگستری در جزیره زیبا و بزرگ کیش است و 500 پرونده وکالتی را تا به امروز به موفقیت کامل رسانده است و پیگیری های پیاپی وی موجب شده تا بهترین نتایج در پرونده های حقوقی ثبت گردد؛ وی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش معرفی شده و خدمات مختلف حقوقی ارائه می کند.

تخصص و مهارت:

 •  مدت 3 سال سابقه کار در حوزه وکالت
 • کارشناسی رشته حقوق
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09152442626

آدرس: کیش، بلوارسنایی، خیابان امیر، روبروی دادسرا، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 6

مهدی مقدریان

مهدی مقدریان

مهدی مقدریان وکیل پایه یک دادگستری می باشد که در استان بزرگ و زیبا هرمزگان در جزیره کیش فعالیت دارد. وی سابقه وکالتی در حوزه های مختلف را بر عهده دارد و با تلاش وی توانسته تا همه پرونده های حقوقی را با نتایج بسیار خوب همراه نماید. جناب آقای مقدریان در جلسات مشاوره با موکلین و مراجعین راهکار های بسیار خوب را جهت حل کردن مشکلات پرونده حقوقی شان ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09121078377

آدرس: کیش، فاز 2 صدف، خیابان آذربایجان،  پاساژ صدف، واحد 1

جمشید کریمی

جمشید کریمی

جمشید کریمی وکیل پایه یک دادگستری در جزیره زیبا کیش است که هدفش پرداختن به کار و تخصص در امور وکالت می باشد. وی به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش معرفی شده است و چند سال در این جزیره به همه امور حقوقی به طور کاملا تخصصی می پردازد. جناب آقای کریمی خدمات مختلفی از جمله تنظیم کردن درخواست و قراردادها، ارائه دادن مشاوره، نگارش اوراق قضایی بر عهده دارد و خدمات بسیار خوب حقوقی را به مردم عزیز این شهر ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه کاری وکالت
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 093476976444

آدرس: کیش، میدان سنایی، مجتمع اداری 20، طبقه اول، واحد 109

فاطمه علی قاضی

فاطمه علی قاضی

فاطمه علی قاضی وکیل پایه یک دادگستری در استان هرمزگان و جزیره کیش می باشد که مشغول پرداختن به فعالیت وکالت و تخصص در امور حقوقی است؛ وی در دعاوی های متنوعی مشغول به کار می باشد و در هر یک از آن ها تخصص و مهارت بسیار زیادی دارد. سرکار خانم علی قاضی همه تلاش خود را می کند تا رضایت تمام موکلین و مراجعینش را جلب نماید و مورد اعتمادشان واقع گردد.

تخصص و مهارت: 

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09127714967

آدرس: کیش، فاز٢ نوبنیاد1، میدان بهارستان، خیابان نیلوفر ۸، پلاک۳۹۷، واحد۸

بهرام قربانی

بهرام قربانی وکیل پایه یک دادگستری در جزیره زیبا کیش می باشد و چندین سال مشغول به کار وکالتی در زمینه های وکالتی است؛ وی با لقب بهترین وکیل در کیش شناخته شده است و توانسته تا به امروز مشاوره های حضوری و غیر حضوری به مردم عزیز این شهر ارائه دهد. جناب آقای قربانی بر روی دانش حقوقی و توانایی های خود تسلط دارد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: ٠٩١٢١۴٣٧۶٨٢

آدرس: جزیره کیش، نوبنیاد، نیلوفرشمالی، نیلوفر۴، پلاک٣۵۵، طبقه دوم

 محمد کاظم خانجانی

محمد کاظم خانجانی

محمد کاظم خانجانی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ و زیبا کیش است که به همه امور مختلف حقوقی تسلط و مهارت کافی دارد. وی یکی از بهترین وکیل در کیش از دید مردم معرفی شده است و مشاور حقوقی سازمان ها  و شرکت های تجاری را تا مدت 17 سال بر عهده دارد.

تخصص و مهارت:

 • دکترای حقوق خصوصی
 • عضو دائم کانون بین المللی وکلا (IBA)
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 091235152275

آدرس: کیش، برج صدف، طبقه 8، واحد 4

حق الوکاله بهترین وکیل در کیش

اگر بخواهید برای پرونده خود از کمک های بهترین وکیل در کیش بهره مند شوید، باید از نظر مالی وکیل مورد نظر را تامین کنید. هر وکیلی با توجه به شرایطی که دارد حق الوکاله معینی را از موکل خود دریافت می کند. این مبلغ به مواردی هم چون محل دفتر حقوقی، نوع پرونده و سختی و پیچیدگی آن و میزان مشهور بودن و تجربه کاری وکیل بستگی دارد. البته در این میان، انصاف وکیل نیز دخیل است و نباید از شرایط موکل خود سوء استفاده کند و مبلغی بیش از حد درخواست نماید. برخی از وکلا شرایط خوبی برای موکلین در نظر می گیرند. برای مثال برخی از آن ها هزینه توافق شده را طبق پیشرفت پرونده دریافت می کنند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با حق الوکاله وکلا در بندرعباس، می توانید به مقاله بهترین وکیل در بندرعباس مراجعه نمایید و وکیل مورد نظر خود را بیابید.

حق الوکاله بهترین وکیل در کیش

مزایای بهره مندی از وکیل در دعاوی

برخی دعاوی به دلیل پیچیدگی پرونده و داشتن گره های کور، به راحتی قابل حل نیستند. در این موارد استخدام بهترین وکیل در کیش می تواند در هموار شدن مسیر پرونده اثربخش باشد و باعث کسب نتایج مطلوب شود. در ضمن برخی پرونده ها که در شعب کیفری پیگیری می شوند و احتمال صدور حکم حبس و یا اعدام دارند، لازم است که حتما از بهترین وکیل در یزد کمک گرفته شود.

بهترین وکیل در ایران می تواند با علم خود و تجربیاتی که دارد، بهترین راه را برای اثبات حقایق و اعمال تخفیف و مجازات به کار گیرد. حضور بهترین وکیل در کیش می تواند به فرد حس آرامش و اطمینان دهد و در مواردی که امکان حضور موکل در دادگاه نیست، به جای او در دادگاه حاضر شود.

دسته بندی موضوعات دعاوی

به طور کلی تمامی دعاوی قابل رسیدگی توسط بهترین وکیل در کیش را می توان در چند گروه طبقه بندی کرد که شامل موارد زیر می شوند:

دعاوی حقوقی: در این نوع دعاوی موضوع خسارات مالی و رعایت حق و حقوق افراد و تعهدات بین آن هاست. دعاوی مربوط به خانواده نیز در این گروه قرار می گیرند.

دعاوی کیفری: در این نوع از دعاوی بحث یک جرم در میان است که بهترین وکیل در کیش باید در جایگاه یک وکیل مدافع عمل نماید.

دعاوی اداری: این نوع از دعاوی که می تواند در گروه دعاوی حقوقی نیز قرار بگیرد، یک شخص کارمند در مقابل یک سازمان و یا شرکت قرار دارد و حق و حقوق خود را مطالبه می نماید. مرجع رسیدگی کننده به آن دیوان عدالت کشوری است.

کلام آخر

بهره مندی از یک وکیل خوب می تواند پرونده را در مسیر درستی قرار دهد و از رفتن به حاشیه و به بن بست رسیدن آن جلوگیری کند. انتخاب یک وکیل باید بر اساس معیارهای لازم صورت گیرد. در این مقاله ما مواردی که می تواند در انتخاب یک وکیل به شما کمک کند بیان کردیم و برای کسانی که در جزیره کیش به دنبال یک وکیل زبده هستند، 10 تا از بهترین وکیل در کیش را معرفی نمودیم.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما ممنونیم. شما می توانید برای دریافت مشاوره و ارائه نظرات و انتقادات، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

آیا در طلاق توافقی، نیاز به حضور زوجین وجود داره؟

در صورتی که به وکیل طلاق توافقی سپرده بشه، نیازی به حضور زوجین نیست.

سلام، در فسخ نکاح مهریه به دوشیزه تعلق نمیگیرد؟

اگر فسخ ناشی از عمل زوجه باشد و نه فعل زوج و مقاربتی هم صورت نگرفته باشد برابر ماده ۱۱۰۱ قانون مدنی خیر تعلق نمی گیرد.

جرم توهین به مقدسات چیست؟

اهانت به مقدسات اسلام یکی از عناوین مجرمانه است که در ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامی به عنوان یک جرم عمومی پیش بینی شده است و می توان آن را جزء جرایم دینی و مذهبی دانست.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. خیلی ممنون ار معرفی وکیل های کیش فقط اینکه اگه میشه آدرس لوکیشن هم بزارید لطفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا