وکیل

10 تا از بهترین وکیل در کیش ⭐【آپدیت1401】⚖️

در این مقاله ما قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در کیش را به ساکنین این جزیره و سایر شهرهای استان هرمزگان معرفی کنیم. در این منطقه علاوه بر وجود دعاوی مختلف در حوزه خانواده، کیفری و ملکی، به دلیل استراتژیک بودن منطقه از نظر تجاری بسیاری از افراد برای عقد قراردادهای بین المللی و داخلی به دنبال وکلای خبره هستند. برای شناخت بهترین وکلای این جزیره، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

ویژگی های بهترین وکیل در کیش چیست؟

برای انتخاب یک وکیل مناسب جهت موضوع دعاوی پیش آمده، باید ویژگی هایی که مختص بهترین وکیل در کیش است را مورد ارزیابی قرار داد. این ویژگی های عبارتند از:

 • داشتن مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های حقوق و یا فقه و حقوق مبانی اسلامی. هرچه مدرک تحصیلی بهترین وکیل در کیش بالاتر باشد، می تواند نشان از داشتن سطح آگاهی و اطلاعات بالای وکیل مورد نظر باشد.
 • باید در آزمون وکالت پذیرفته شده باشد و دوره کارآموزی خود را طی کرده باشد تا بتواند در تمامی دادگاه ها و پرونده ها مجوز حضور داشته باشد.
 • بهترین وکیل در کیش موظف است که به هیچ عنوان اسرار موکل و جزئیات پرونده را فاش نکند.
 • از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب، منصف بودن و مادی نبودن اوست. باید در دریافت حق الوکاله انصاف را رعایت کند و در طول پرونده بیش تر از مقدار قرارداد طلب نکند.
 • وکیلی که جزو بهترین وکلا قرار می گیرد، تمام تلاش خود را برای موفقیت در پرونده به کار می گیرد و با پیگیری و ممارست سعی در جمع آوری مستندات و دلایل محکمه پسند به دادگاه می نماید.

برای انتخاب یک وکیل خوب در شهری مثل رشت نیز لازم است این ویژگی ها مورد بررسی قرار گیرند تا بتوان از بین وکلای فعال، بهترین وکیل در رشت را انتخاب کرد.

ویژگی های بهترین وکیل در کیش چیست؟

چند نوع وکالت وجود دارد؟

از نظر نوع وکالت می توان دو نوع وکالت تعیین شده را برای بهترین وکیل در کیش در نظر گرفت. بر این اساس دو نوع وکالت داریم: مطلق و مقید

وکالت مطلق: منظور از وکالت مطلق این است که فردی برای تمامی امور خود، وکیلی را اختیار کند و امور اداری و مالی خود از جمله: خرید و فروش اموال، پرداخت هزینه های خانوادگی و حضور در عقد قراردادهای کاری را به وکیل محول کند.

وکالت مقید: در وکالت مقید، بهترین وکیل در تبریز تنها در مورد موضوعی که به او وکالت داده شده است می تواند دخالت کند و نایب انجام امور مربوط به آن شود.

یک فرد در انتخاب وکیل مورد نظر خود می تواند به سه روش شفاهی، رسمی و عادی به شخص دیگر وکالت انجام کارهای خود را دهد. برای دعاوی قضایی و حضور در دادگاه ها و دادسراها، لازم است که وکالت به صورت رسمی به وکیل مورد نظر داده شود.

بهترین وکیل در گرگان می تواند در زمینه انواع وکالت نیز خدمات منحصر به فرد ارائه دهد و کمک شایانی به موکلین خود کنند.

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در کیش را بشناسید!

سید علیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی از وکلای با تجربه و حرفه ای و جزو یکی از بهترین وکیل در کیش می باشد. ایشان جزو وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوده و تاکنون بیش از 500 پرونده را در حوزه خدمات حقوقی و کیفری با تسلط به موضوع و پیگیری‌های انجام شده، توانسته است با موفقیت به نتیجه دل خواه موکل برساند.

وکیل مولوی در سال 1398 موفق به کسب پروانه وکالت به شماره 30403 از کانون وکلای دادگستری گردید. از جمله خدمات ایشان می توان به دفاع از انواع دعاوی حقوقی، ابطال قراردادها، تقسیم ماترک، پرونده های کلاه برداری، خیانت در امانت و انواع دعاوی ملکی اشاره کرد. علاوه بر ارائه خدمات وکالتی به صورت مستقل، ایشان وکیل موسسه مالی اعتماد ایرانیان در جزیره کیش نیز هستند.

تخصص و مهارت:

 • داشتن 500 پرونده موفق در مدت 3 سال سابقه وکالت
 • وکیل موسسه مالی اعتماد ایرانیان
 • مدرک کارشناسی رشته حقوق

آدرس: کیش، بلوارسنایی، خیابان امیر، روبروی دادسرا، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09152442626

معصومه غلامی

معصومه غلامی

خانم معصومه غلامی، دانشجوی رشته کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل در دانشگاه آزاد تهران، از وکلای دادگستری و مشاورین حقوقی جزیره کیش در استان هرمزگان می باشند. ایشان با قدرت بیان و مطالعات بالا و تسلطی که دارند، می توانند دعاوی تجاری، انواع قراردادهای بین المللی، پرونده های کیفری همچون سرقت مواد مخدر و قاچاق کالا، پرونده های سازمان گمرک، بیمه تامین اجتماعی، تعزیرات حکومتی، انواع دعاوی ملکی و خانواده را با اطمینان پذیرفته و با موفقیت به پایان برسانند. خانم غلامی یکی از بهترین وکیل در کیش می باشند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش انواع دعاوی افراد و شرکت ها در جزیره کیش و سایر شهرها
 • دریافت هزینه وکالت به صورت اقساط و با توجه به پیشبرد پرونده
 • ارائه مشاوره حضوری و تلفنی

آدرس: کیش، میدان سنایی، پلاک 20، طبقه اول، واحد 114

شماره تماس: 09124724863

رضا لام

رضا لام

رضا لام، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که چندین سال است مشغول به مشاوره، مطالعه و پذیرش پرونده هایی با موضوعات مختلف حقوقی و غیر حقوقی می باشد. وکیل لام در دفتر حقوقی خود با ارائه وقت قبلی، مراجعین را پذیرش و با صبر و حوصله به راهنمایی آن ها و ارائه مشاوره می پردازد. در صورت توافق با مراجعه کننده قراردادی به نام وکالت نامه بین آن ها امضا می شود و از آن پس آقای لام به عنوان وکیل فرد، شروع به بررسی تخصصی پرونده می نماید. رضا لام به دلیل توانایی هایی که دارد و رضایت موکلین از ایشان، جزو یکی از بهترین وکیل در کیش به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • انواع دعاوی خانواده، اجرت المثل، مهریه، نفقه
 • دعاوی کیفری و حقوقی، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، دیه، اقساط، فسخ و ابطال قرارداد
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: کیش، میدان مرجان، ویلاهای مسکونی بانک تجارت، واحد 11

شماره تماس: 09123403829

ابوالفضل نمازی

ابوالفضل نمازی

ابوالفضل نمازی با شماره پروانه 1039 صادره از کانون وکلای دادگستری، یکی از بهترین وکیل در کیش می باشد. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، اجازه حضور در انواع دادگاه ها و پذیرش پرونده ها با موضوعات مختلف را دارد. آقای نمازی از جمله وکلایی هستند که می توان با اطمینان پرونده خود را به ایشان سپرد و اطمینان داشت که ایشان از هیچ تلاشی برای به نتیجه رساندن پرونده غفلت نمی کنند. ابوالفضل نمازی از سال 1386 در حوزه وکالت مشغول به فعالیت هستند و تاکنون 15 سال است که به صورت مستمر و حرفه ای در این حوزه خدمات لازم را ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالتی
 • اخذ انواع پرونده های قضایی
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • نگارش شکوائیه و لایحه

آدرس: کیش، فاز یک صدف، مجتمع مسکونی 200 واحدی، خیابان ارس شرقی، بلوک H

شماره تماس: 09347683883

فاطمه علی قاضی

فاطمه علی قاضی

فاطمه علی قاضی، یکی دیگر از وکلایی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش معرفی می‌گردد. خانم علی قاضی با شماره پروانه وکالت 23282 از کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان، سال هاست که به صورت مستمر به ارائه خدمات وکالتی می پردازد. ایشان پرونده های مربوط به انواع دعاوی حقوقی داخلی و بین المللی را پذیرش کرده و آن ها را وکالت می کند.

خانم علی قاضی به صورت حضوری و غیر حضوری مراجعین را پذیرش کرده و در مورد سوالات آن ها و موضوع دعوای پیش آمده، آن ها را راهنمایی می کند .همچنین برای کسانی که به دنبال یک وکیل خوب خانواده برای طلاق و مهریه در کیش می گردند، خانم علی قاضی می تواند پیشنهاد خیلی خوبی باشد.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های دعاوی تجاری، شرکت های بازرگانی، ورشکستگی سازمان ها و شرکت ها
 • پذیرش پرونده های کیفری، جرایم مالی، امنیت ملی، جرایم اخلاقی
 • انواع دعاوی خانواده، طلاق و مهریه

آدرس: کیش، فاز2، نوبنیاد 1، میدان بهارستان، خیابان نیلوفر 8، پلاک 397، واحد 8

شماره تماس: 09127714967

مرضیه مرندی

مرضیه مرندی

مرضیه مرندی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی، متخصص در انواع دعاوی خانواده و ملکی بوده و یکی از بهترین وکیل در کیش می باشد. خانم مرندی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بوده که مراجعین بسیاری از جزیره کیش و از سایر مناطق استان هرمزگان برای راهنمایی جهت پرونده های خود به دفتر ایشان مراجعه می‌کنند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص در دعاوی با موضوعات مختلف

آدرس: کیش، پاساژ شارستان، طبقه همکف، واحد 44، دفتر وکالت خانم مرندی

شماره تماس: 09121888774

نسرین برفی

 نسرین برفی

خانم نسیم برفی با پروانه وکالت به شماره 46670 صادره از کانون وکلای دادگستری در سال 1396 یکی از بهترین وکیل در کیش می باشد. خانم برفی در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی تاکنون پرونده های زیادی را با موفقیت به نتیجه رسانده و رضایت موکلین خود را جلب نموده است. ایشان با پشتکار و دقت بالا و هوش سرشارشان به خوبی می‌دانند پرونده را با چه راهکاری به نتیجه برسانند.

تخصص و مهارت:

5 سال سابقه وکالت

 • متخصص در دعاوی خانواده، حضانت، ثبت احوال، ارث و طلاق
 • تنظیم قراردادهای حقوقی و تجاری وشکواییه
 • اخذ پرونده هایی با موضوعات ملکی و حقوقی

آدرس: کیش، میدان خلیج فارس، مجتمع گلدیس، واحد 47

شماره تماس: 09173681993

مهدی مقدریان

 مهدی مقدریان

آقای مهدی مقدریان، یکی از بهترین وکیل در کیش است. ایشان سال ها سابقه وکالت در دعاوی گوناگون داشته و با تکیه بر اعتماد مراجعین و دانش و آگاهی خود، توانسته است پرونده های خود را با نتایج مثبت و مطلوب موکلینش پایان برساند. افرادی که برای دریافت مشاوره نزد آقای مقدریان می آیند، به خوبی از راهنمایی ایشان بهره می برند و حتی در صورت عدم سپردن پرونده خود به او، طبق راهنمایی های ایشان عمل می کنند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تنظیم انواع قراردادها حقوقی و تجاری
 • وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: کیش، فاز 2 صدف، خیابان آذربایجان،  پاساژ صدف، واحد 1

شماره تماس: 09121078377

بهرام قربانی

 بهرام قربانی

بهرام قربانی دارای پروانه وکالت شماره 10205 از کانون وکلای دادگستری، یکی دیگر از کسانی هستند که بین رقیبان شان به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش انتخاب می شوند. ایشان متخصص در انواع دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی می باشند. آقای قربانی در مدتی که وکالت پروندهای را بر عهده دارند، از هیچ تلاشی برای به دست آوردن رضایت موکلین و کسب بهترین نتیجه فروگذاری نمی کنند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی ملکی، پیش فروش آپارتمان، زمین های مشاع، اراضی کشاورزی و تغییر کاربری آن ها
 • ارائه مشاوره به مراجعین خود به صورت غیر حضوری و یا حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده، حضانت و ملاقات فرزندان، طلاق توافقی و طلاق های یک طرفه و…

آدرس: کیش، نوبنیاد، خیابان نیلوفر شمالی، کوچه نیلوفر 4، پلاک 355، طبقه 2

شماره تماس: 09121437682

جمشید کریمی

جمشید کریمی

آقای جمشید کریمی، دیگر وکیلی است که می تواند به عنوان یکی از بهترین وکیل در کیش به شما معرفی گردد. ایشان در دعاوی بازرگانی، تجاری و اختلافات مالی همچون ورشکستگی ها تجربه بسیار خوبی دارند. همچنین آقای کریمی در مدت سابقه کمی که دارند با پشتکار فراوان توانسته اند تجربه و رزومه خوبی برای خودشان جمع آوری کنند. شماره پروانه وکالت آقای کریمی 9406 است که در سال 1398 صادر شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست ها و قراردادها
 • ارائه مشاوره
 • نگارش اوراق قضایی مثل شکایت نامه ها و لایحه هایی برای دفاع از موکلین و اعتراض به رای قاضی

آدرس: کیش، میدان سنایی، مجتمع اداری 20، طبقه اول، واحد 109

شماره تماس: 09347697644

حق الوکاله بهترین وکیل در کیش

اگر بخواهید برای پرونده خود از کمک های بهترین وکیل در کیش بهره مند شوید، باید از نظر مالی وکیل مورد نظر را تامین کنید. هر وکیلی با توجه به شرایطی که دارد حق الوکاله معینی را از موکل خود دریافت می کند. این مبلغ به مواردی هم چون محل دفتر حقوقی، نوع پرونده و سختی و پیچیدگی آن و میزان مشهور بودن و تجربه کاری وکیل بستگی دارد. البته در این میان، انصاف وکیل نیز دخیل است و نباید از شرایط موکل خود سوء استفاده کند و مبلغی بیش از حد درخواست نماید. برخی از وکلا شرایط خوبی برای موکلین در نظر می گیرند. برای مثال برخی از آن ها هزینه توافق شده را طبق پیشرفت پرونده دریافت می کنند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با حق الوکاله وکلا در بندرعباس، می توانید به مقاله بهترین وکیل در بندرعباس مراجعه نمایید و وکیل مورد نظر خود را بیابید.

حق الوکاله بهترین وکیل در کیش

مزایای بهره مندی از وکیل در دعاوی

برخی دعاوی به دلیل پیچیدگی پرونده و داشتن گره های کور، به راحتی قابل حل نیستند. در این موارد استخدام بهترین وکیل در کیش می تواند در هموار شدن مسیر پرونده اثربخش باشد و باعث کسب نتایج مطلوب شود. در ضمن برخی پرونده ها که در شعب کیفری پیگیری می شوند و احتمال صدور حکم حبس و یا اعدام دارند، لازم است که حتما از بهترین وکیل در یزد کمک گرفته شود.

بهترین وکیل در ایران می تواند با علم خود و تجربیاتی که دارد، بهترین راه را برای اثبات حقایق و اعمال تخفیف و مجازات به کار گیرد. حضور بهترین وکیل در کیش می تواند به فرد حس آرامش و اطمینان دهد و در مواردی که امکان حضور موکل در دادگاه نیست، به جای او در دادگاه حاضر شود.

در شهر قزوین وکلای خبره بسیار زیادی هستند که خدمات منحصر به فرد ارائه می دهند، می توانید به مقاله بهترین وکیل در قزوین مراجعه نمایید و این وکلا را بیابید.

کلام آخر

بهره مندی از یک وکیل خوب می تواند پرونده را در مسیر درستی قرار دهد و از رفتن به حاشیه و به بن بست رسیدن آن جلوگیری کند. انتخاب یک وکیل باید بر اساس معیارهای لازم صورت گیرد. در این مقاله ما مواردی که می تواند در انتخاب یک وکیل به شما کمک کند بیان کردیم و برای کسانی که در جزیره کیش به دنبال یک وکیل زبده هستند، 10 تا از بهترین وکیل در کیش را معرفی نمودیم.

از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما ممنونیم. شما می توانید برای دریافت مشاوره و ارائه نظرات و انتقادات، با وکلای معرفی شده در سایت وکیل چی در ارتباط باشید. همچنین افرادی که ساکن شهر تهران هستند و جویای بهترین وکیل در تهران می باشند، می توانند در سایت ما و به کمک مقاله های ما به اهداف حقوقی خویش دست یابند.

آیا در طلاق توافقی، نیاز به حضور زوجین وجود داره؟

در صورتی که به وکیل طلاق توافقی سپرده بشه، نیازی به حضور زوجین نیست.

سلام، در فسخ نکاح مهریه به دوشیزه تعلق نمیگیرد؟

اگر فسخ ناشی از عمل زوجه باشد و نه فعل زوج و مقاربتی هم صورت نگرفته باشد برابر ماده ۱۱۰۱ قانون مدنی خیر تعلق نمی گیرد.

جرم توهین به مقدسات چیست؟

اهانت به مقدسات اسلام یکی از عناوین مجرمانه است که در ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامی به عنوان یک جرم عمومی پیش بینی شده است و می توان آن را جزء جرایم دینی و مذهبی دانست.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا