وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اردبیل⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل زن در اردبیل را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. حضور زنان در مشاغل مختلف جامعه روز به روز در حال افزایش بوده و در حوزه های مختلف شغلی رشد بیشتری پیدا کرده اند و در نتیجه موفقیت های چشم گیری نیز در تخصص و شغل خود کسب می کنند. این امر در شغل وکالت نیز به چشم می خورد به گونه ای که بیش از 35 درصد جمعیت وکلای کشور را زنان تشکیل داده اند. با توجه به این که زنان در امر وکالت از دقت بالایی برخوردار بوده و دارای قابلیت های بالایی در این حرفه هستند از این رو اغلب افراد برای پیگیری مشکلات حقوقی خود بهترین وکیل زن را انتخاب می کنند.

بهترین وکیل زن در اردبیل چه کسی است؟

بهترین وکیل زن در ایران به شخصی گفته می شود که به موجب یک قرارداد رسمی از طریق شخصی دیگر موظف است که امور حقوقی که که براساس قرارداد به او سپرده شده را در مراجع قضایی پیگیری و رسیدگی کند. در حقیقت بهترین وکیل زن در اردبیل کلیه امور حقوقی موکل خود که در وکالت نامه قید شده را به صورت تمام و کمال انجام داده و از حقوق او دفاع خواهد کرد.

بهترین وکیل علاوه بر پیگیری مشکلات اداری می تواند در زمینه های کیفری و حقوقی، در جلسات دادرسی در جهت احقاق حقوق موکل خود حضور پیدا کند. بهترین وکیل زن در اردبیل در رشته حقوق تحصیل کرده و در آزمون وکالت نیز نمره قبولی را کسب نموده است و با اتمام دوره کارآموزی و اخذ پروانه وکالت پایه یک، به عنوان بهترین وکیل نیز شناخته می شود.

بهترین وکیل زن در اردبیل چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل زن در اردبیل

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل زن در اردبیل می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل زن در اردبیل باید به روز باشد، به این معنا که دانش حقوقی و اطلاعات او در مورد قوانین و مقررات باید براساس قوانین جدید تعیین شده باشد و رسیدگی به امور حقوقی تنها با استناد به دانش و مقررات چند سال پیش نباشد.
 • بهترین وکیل زن در اردبیل امین و امانت دار است و اطلاعاتی که موکلش در جهت پیشبرد پیگیری پرونده در اختیار او قرار می دهد نزد خود نگه داشته و این اطلاعات را بعد از اتمام پرونده در جای دیگر بازگو و یا فاش نمی کند.
 • از دیگر ویژگی های بهترین وکیل مهریه در اردبیل این است که از دادن وعده های کذب و امیدورا کننده به موکلش پرهیز می کند. در واقع وکیل زن در جلسه مشاوره مسیر صحیح قانونی پرونده را با زبانی ساه و کاملا شفاف برای موکل خود توضیح می دهد و هرگز با بیان صد در صد بودن موفقیت نتیجه پرونده، او را فریب نمی دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زن در اردبیل را بشناسید!

سیده رباب آقازاده

سیده رباب آقازاده

سیده رباب آقازاده وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در اردبیل هستند. ایشان در پیگیری و رسیدگی به پرونده مختلف حقوقی فعالیت دارند و باتسلط بر قوانین حقوقی توانسته اند پرونده های زیادی را در حوزه های مختلف به نتیجه موفقیت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • وکیل دعاوی خانواده و ملکی و کیفری

آدرس: چهارراه امام خمینی روبروی بانک ملی مرکزی بن بست رسالت ساختمان ایرانیان طبقه پنجم دفتر وکالت واحد ۱۸

شماره تماس: 09141973876

نسیم صبور

نسیم صبور

نسیم صبور یکی از بهترین وکیل زن در اردبیل می باشند. ایشان در حوزه دعاوی مختلف حقوقی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی فعالیت دارند و اکثریت پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان امام، بالاتر از میدان شریعتی، روبروی بانک قوامین، طبقه فوقانی لوازم خانگی صبور

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج

ندا آذرتاج یکی از وکیل پایه یک دادگستری در اردبیل هستند. ایشان یکی از وکلای زن با تجربه بالا و فعال در حوزه های مختلف حقوقی می باشند. خانم آذرتاج دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: اردبیل، خیابان فلسطین، طبقه دوم بانک مهر ایران

آیا مهارت بهترین وکیل زن در اردبیل بر درآمد او تاثیر گذار خواهد بود؟

مهارت در افزایش درآمد نه تنها در شغل وکالت بلکه در تمامی مشاغل تاثیر بسزایی دارد و به هر میزان که مهارت فرد بیشتر بوده و تجربه بیشتری را در حرفه و تخصص خود کسب نموده باشد به همان میزان نیز دستمرد او بیشتر خواهد شد که این امر در مورد درآمد بهترین وکیل زن در اردبیل نیز صادق خواهد بود. زنانی که بعد از دریافت پروانه کالت به عنوان وکیل در حوزه های مختلف شروع به فعالیت می کنند باید مهارت های ذیل را جهت افزایش حق الوکاله خود کسب نمایند:

 • مهارت در سخنوری و تنظیم لایحه و متن دفاعیه
 • کسب اطلاعات در مورد موضوع پرونده و مهارت در تحلیل آن
 • دقت و تمرکز در بررسی پرونده، زیرا هرگونه بی توجهی و سهل انگاری می تواند موجب متضرر شدن موکل شود.
 • توانایی بالا در متقاعد کردن طرف مقابل پرونده و افراد دیگری که به هر نوعی به پرونده ارتباط دارند.
 • آشنایی با مسائل مالی و مهارت در تحلیل آن
آیا مهارت بهترین وکیل زن در اردبیل بر درآمد او تاثیر گذار خواهد بود؟

حق الزحمه وکیل زن چقدر است؟

اگر برای پرداخت حق الوکاله، وکیل و موکل با هم به توافق رسیده باشند و میزان حق الزحمه در قرارداد وکالت قید شده باشد ملاک همان توافق طرفین خواهد بود. ولیکن اگر در این زمینه قراردادی میان طرفین تنظیم نشده باشد موکل بایستی براساس تعرفه های قانونی حق الزحمه بهترین وکیل زن در اردبیل را پرداخت کند. در حالت کلی میزان حق الزحمه وکلا به شرایط و موضوع پرونده و مدت زمانی که برای پیگیری پرونده صرف نموده بستگی دارد.

در صورتی که با دعاوی کیفری مواجه شده اید، می توانید مقاله بهترین وکیل کیفری در اردبیل را مطالعه کنید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل زن در اردبیل را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خانواده در اردبیل کلیک کنید.

وکلای حقوقی زن نسبت به موکلین خود چه تعهداتی دارند؟

تعهدات وکلای حقوقی زن نسبت به موکلین خود محدود به اختیارات قانونی است که از سمت موکلین به آن‌ها واگذار می‌شود. این اختیارات در وکالت‌نامه رسمی تعریف می‌شود.

موکلین نسبت به وکلای حقوقی زن چه تعهداتی دارند؟

طبق ماده ۶۷۴ تا ۶۷۷ قانونی مدنی موکل موظف است که حق‌الوکاله و تمام هزینه‌های مربوط به پرونده را که توسط وکیل پرداخت شده است، بپردازد. در این بین، اگر وکیل کاری انجام داده باشد که در محدوده وظایف او تعریف نشده است، موکل هیچ وظیفه‌ای در قبال آن ندارد.

پروسه انتخاب وکلای زن برای پرونده‌های حقوقی چگونه انجام می‌شود؟

از آن‌جایی که دعاوی حقوقی شاخه‌های مختلفی دارند، لازم است قبل از انتخاب وکیل به تناسب بین شاخه دعوی خود با تخصص وکیل امور حقوقی توجه کنند تا او بتواند به طور تخصصی وارد عمل شود و فرد را برای برنده شدن در دادگاه راهنمایی کند.

4.5/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا