وکیل کیفری

لیست10 تا از بهترین وکیل تهدید در تهران⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل تهدید در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. تهدید در معنای لغوی قصد صدمه زدن و آسیب رساندن به افراد دیگر است که متاسفانه با توجه به فشارهای روحی وروانی که از این طریق به افراد وارد می شود امروزه به عنوان یکی از جرم هایی است که در مراجع قضایی به آن رسیدگی می شود. تهدید در فضای عمومی، خصوصی و یا فضای مجازی موجب سواستفاده های زیادی از افراد می گردد از این رو قانونگذار برای جلوگیری از این جرم و دفاع از حق افرادی که به دلیل داشتن ضعفی توسط دیگران در معرض تهدید قرار دارند قوانینی را لحاظ نموده است که برای پیگیری پرونده تهدید و کسب اطلاعات در مورد قوانین مربوط به آن می توانید از بهترین وکیل تهدید کمک بگیرید.

بهترین وکیل تهدید در تهران چه کسی است؟

وکیل تهدید به کسی گفته ی شود که در حوزه دعاوی کیفری فعالیت می کند و در این زمینه از دانش حقوقی و تخصص بالایی برخوردار است و بر قوانین مربوط به جرم تهدید تسلط کاملی دارد. به عبارتی دیگر شما برای جلوگیری از تضییع حقوقتان و شکایت از جرم تهدید از سوی دیگری باید به بهترین وکیل کیفری در تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل تهدید در تهران در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تحصیل کرده و بر کلیه قوانین و روند پیگیری دعاوی تهدید اشراف کاملی دارد و با استخراج مستندات قانونی، تنظیم شکواییه و اطلاعات کافی که در این زمینه دارد در مراجع قضایی از موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل تهدید در تهران چه کسی است؟

موارد اثبات جرم تهدید

براساس آنچه که بهترین وکیل تهدید در تهران بیان می دارد با توجه به این که جرم تهدید در دسته جرایم کیفری قرار دارد از این رو اثبات آن نیز همانند دیگر جرایم کیفری صورت می گیرد لذا موارد اثبات این جرم به قرار ذیل است:

 • اقرار: یکی از راه های اثبات این جرم اقرار و یا اعتراف خود مجرم است و تنها یک بار اقرار فرد برای اثبات کافی می باشد.
 • شهادت شهود: همانطور که می دانید برای اکثر جرایم کیفری از شهادت شهود برای اثبات جرم استفاده می شود و چنانچه برای جرم تهدید دو مرد عاقل و بالغ بر وقوع این جرم توسط متهم پرونده شهادت دهند از نظر دادگاه قابل قبول می باشد.
 • علم قاضی: اگر قاضی با بررسی شواهد و مدارکی که در پرونده موجوداست به این علم برسدکه جرم تهدید صورت گرفته می تواند برای مجازات مجرم حکم صادر نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل تهدید در تهران را بشناسید!

سید سیاوش حسینی

سید سیاوش حسینی

سید سیاوش حسینی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در تهران هستند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و در زمینه پیگیری پرونده های تهدید نیز جزو یکی از وکلای با تجربه شناخته می شوند و در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق مالی – اقتصادی واحد الکترونیک
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، فیروزکوه، خیابان پاسداران، جنب صندوق قرض الحسنه وحدت، پلاک 291

حمیدرضا فرخی

حمیدرضا فرخی

حمیدرضا فرخی یکی از وکلای پایه یک و به عنوان بهترین وکیل تهدید در تهران فعالیت می کنند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در پیگیری این دعاوی را داشته و با تجربه و مهارتی که دارند درصد بالایی از پرونده های تهدید را به نفع موکل خود به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق جزا

آدرس: تهران، خیابان شهید مطهری، نرسیده به بزرگراه مدرس، پلاک270، واحد 14

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه

المیرا شیخی طامه وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و پیگیری پرونده های تهدید را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، بزرگراه جلال آل احمد، بعد از پل آزمایش، پلاک 195، طبقه 2

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران هستند. ایشان 3 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و پرونده های تهدید را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقی میدان انقلاب، مجتمع نبوت، پلاک 43، طبقه پنجم، واحد 5

ندا احمدی

ندا احمدی

ندا احمدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در دعاوی خانواده، ملکی، امور قراردادها و غیره را دارند و در پیگیری دعاوی تهدید با توجه به تسلطی که بر قوانین آن دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل تهدید در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، کوچه فخاری، پلاک 30، واحد 2

مصطفی زارعی شرق

مصطفی زارعی شرق

مصطفی زارعی شرق وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 17 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی را دارند و در زمینه پیگیری دعاوی تهدید نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • وکیل بانک کشاورزی
 • وکیل شرکت داروسازی ارسطو
 • وکیل شرکت داروسازی اوه سینا
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، مجتع اداری تجاری طلا، طبقه اول، واحد 3

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا

پروین زاهدی نیا وکیل پایه یک  دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در تهران می باشند. ایشان 13 سال سابقه درخشان در زمینه پرونده های خانواده، کیفری، ملکی و دعاوی تهدید را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل تهدید در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اتوبان شهید باکری، روبروی هایپراستار، ساختمان آرمیتا، پلاک 9، طبقه 2، واحد 31

حامد پروندی

حامد پروندی

حامد پروندی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، خانواده، کیفری و دعاوی تهدید فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه جنوبی، پلاک 80، طبقه 4، واحد 2

اهمیت بهترین وکیل تهدید در تهران

هم افراد آسیب دیده و هم متهم در پرونده های تهدید می توانند به منظور راهگشایی پرونده و دفاع از خود در مراجع قضایی از بهترین وکیل در تهران کمک بگیرند. متاسفانه در موارد زیادی مشاهده شده که شخصی از طریق تهدیدهای مختلف آرامش بزده دیده را برهم زده و فشارهای روحی و روانی زیادی را برای او ایجاد کرده است. در موارد دیگر افراد بزه دیده به دلایل مختلفی ممکن است از شکایت صرف نظر کنند که در چنین شرایطی مشاوره با بهترین وکیل تهدید در تهران می تواند کارساز بوده و فرد برای احقاق حق خود و جلوگیری از آسیب رساندن به افراد دیگر اقدام به شکایت کند.

در مواردی دیگر نیز ممکن است به نادرست علیه شخصی شکایت جرم تهدید صورت گیرد و فرد به دادسرا احضار شود و با توجه به عدم آگاهی خوانده پرونده از فرایند دادرسی حقوق او ضایع شود که حضور بهترین وکیل تهدید در تهران می تواند از اثبات جرم، هر گونه ضرر و زیان مالی و معنوی جلوگیری به عمل آورد.

اهمیت بهترین وکیل تهدید در تهران

مرجع صالح رسیدگی به جرم تهدید

شاکی برای رسیدگی به جرم کیفری بایستی از طریق تنظیم و ارائه شکایت کیفری به مراجع قضایی اقدام کند که مرجع صالح برای رسیدگی به این جرم دادگاه عمومی محل وقوع جرم است. لذا شاکی باید با مراجعه به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران بعد از تنظیم شکواییه برای ثبت آن به دفاتر خدمات قضایی مراجعه نماید.

بعد از ارسال این شکواییه به دادسرا تاریخ حضور شاکی در دادگاه به وی ابلاغ می شود که بایستی مدارک و ادله خود را ارائه دهد. بعد از انجام تحقیقات توسط مرجع قضایی مربوطه در صورتی که وقوع جرم اثبات گردد قرار جلب دادرسی صادر می شود و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری دو ارجاع داده می شود و در صورتی که متهم مجرم شناخته شود حکم مجازات او صادر می شود.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل تهدید در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل تهدید در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا هر تهدیدی جرم محسوب میشود؟

خیر، هر تهدیدی جرم نمی باشد چنانچه شخصی، دیگری را تهدید کند و به مزاحمت های خود ادامه بدهد با توجه مدارکی که دارد نزد مراجع قضایی شکایت خواهد نمود چنین امری تهدید کیفری و مستوجب مجازات نمی باشد.

تهدید کردن افراد به دادن نوشته، سند و یا امضا چه مجازاتی دارد؟

هرکس با جبر و قهر یا با اکراه و تهدید دیگری را ملزم به دادن نوشته یا سند یا امضا و یا مهر نماید و یا سند و نوشته ای که متعلق به او یا سپرده به او می باشد را از وی بگیرد به حبس از سه ماه تا دو سال و تا ۷۴۴ ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

آیا تهدید تلفنی و پیامکی قابل پیگیری است؟

بله، تهدید چه به صورت حضوری انجام شده باشد و چه از طریق پیامک شده باشد از طریق مراجع قضایی قابل پیگیری می باشد.

4/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا