وکیل

10 تا از بهترین وکیل دیوان عالی کشور⭐【آپدیت1402】⚖️

دیوان عالی کشور از برجسته ترین مراجع قضایی به شمار می رود. این دستگاه اجرایی متشکل از بهترین وکیل دیوان عالی کشور و همچنین قضات می باشد. در واقع دیوان عالی کشور به جهت نظارت بر اجرای درست قوانین در محاکم و ایجاد وحدت رویه قضایی، مسئولیت هایی دارد که توسط رئیس قوه قضائیه تعیین می شود. مهم ترین وظیفه این مرجع قضایی رسیدگی به تخلفات و کاستی های رئیس جمهور بوده و رأی صادر شده ارزش یکسان با قوانین دارد. رأس دیوان عالی کشور از جانب رئیس قوه قضائیه انتخاب شده و به مدت 5 سال صاحب مقام رئیس دیوان عالی کشور می شود.

دیوان عالی کشور مرجع پیگیری چه دعاوی می باشد؟

دعاوی و پرونده های حقوقی که در دیوان عالی کشور بررسی می شوند، غالبا موارد تشخیص عدم انطباق یا انطباق، رأی درخواست فرجام با مقرارت و موازین شرعی می باشد. موارد بسیاری از دعاوی هستند که به دیوان عالی کشور ارجاع داده می شوند. موضوعات این پرونده ها ممکن است شامل احکامی شود که خواسته آن به بیش از 20 میلیون ریال برسد.

پرونده هایی که مورد بررسی در دیوان عالی هستند شامل نکاح، طلاق، حجر، وقف، نسب و حبس می باشد. این دعاوی توسط قضات خبره و کاربلد قضاوت شده و طرفین دعوی، حق برخورداری از خدمات وکلا را دارند. اگر موضوع در رابطه با قرار ابطال، رد دادخواست، قرار سقوط دعوی، عدم اهلیت طرفین و قرار های مشروط به اصل حکم باشد در دیوان عالی کشور به آن رسیدگی می شود.

دیوان عالی کشور مرجع پیگیری چه دعاوی می باشد؟

بهترین وکیل دیوان عالی کشور کیست؟

با توجه به این که دیوان عالی کشور در رأس تمام مراجع قضایی قرار دارد، پرونده های بسیاری به این دستگاه اجرایی واگذار می شود. به دلیل حساسیت بالای وکالت در دعاوی مختلف و اجرای قوانین و احکام، بهترین وکیل دیوان عالی کشور باید فردی پیگیر و سخت کوش باشد. دشواری های پرونده های این مرجع قضایی به قدری است که نیازمند هوش بالا، تلاش و پشتکار، علم حقوقی و تجربه کاری می باشد. مهارت هایی چون سخنوری، روانشناسی و مدیریت بحران از دیگر ویژگی های بهترین وکیل تهران می باشد.

یک وکیل پایه یک دادگستری باید در کلیه موضوعات حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی از دانش کافی برخوردار بوده و قواعد و قوانین رسیدگی به این امور را از بر باشد. زمانی یک وکیل را می توان با عنوان بهترین خواند که رزومه درخشانی داشته و در پرونده های حقوقی خود درصد بالای موفقیت داشته باشد. بنابراین بهترین وکیل دیوان عالی کشور کسی است که دفاعیات خود را با اعتماد به نفس و با تکیه بر مستندات محکمه پسند به قضات ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های مهم و حائز اهمیت وکیل دیوان عالی این است که وکلا با تضمین سرانجام قابل قبول وکالت را می بپذیرند. آن ها با ضمانت این که اگر پرونده به پیروزی ختم نشود تمام هزینه های وکالت را به موکل شان استرداد کرده و حسن نیت خود را نشان می دهند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل دیوان عالی کشور را بشناسید!

حامد نجفی

حامد نجفی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و در استان تهران مشغول به کار می باشند. مدرک تحصیلی آقای نجفی دکتری حقوق خصوصی بوده و در حال حاضر از مدرسین دانشگاه علامه طباطبایی هستند. حامد نجفی بهترین وکیل دیوان عالی کشور بوده و بیش از 10 سال سابقه کاری دارند. جناب آقای نجفی از برترین پژوهشگران بین الملل می باشند و در این زمینه افتخار آفرین بوده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • مولف مقاله های پژوهشی و حقوقی
 • پیگیری تخصصی دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 493، طبقه 3

شماره تماس: 02144850335

مهتاب مرادی

مهتاب مرادی

خانم مرادی از بهترین وکیل دیوان عالی کشور در استان تهران دفتر فعال داشته و به وکالت مشغول اند. شماره پروانه ایشان به شماره 16318 ثبت گردیده است. مهتاب مرادی به عنوان یک وکیل خبره توانسته اند موفقیت های فراوانی را در پرونده هایی با موضوعات مختلف کسب کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و حضوری
 • وکالت حرفه ای دعاوی دیوان عالی کشور
 • تنظیم فرجام خواهی و پیگیری موضوعات حقوقی و کیفری

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، بین خیابان 5 و 8، مجتمع تجاری اداری الماس، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 02146104277

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر

آقای مسعود اسلامی مهر با 20 سال فعالیت صادقانه از بهترین وکیل دیوان عالی کشور محسوب می شوند. ایشان دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان بوده و مدتی رئیس موسسه حقوقی داوری بین الملل می باشند. آقای اسلامی مهر خدمات حقوقی مختلفی را به هموطنان خود ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 •  متخصص دعاوی کیفری، حقوقی، جزایی، ملکی، تجاری، خانواده و مالی
 • متبحر در زمینه های جرائم پزشکی، جرائم سایبری، مصادره اموال و مطالبه دیه

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی

جناب رحمانی از بهترین وکیل دیوان عالی کشور در استان اصفهان می باشند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان هستند. حمیدرضا رحمانی در رزومه خود پرونده های کلان را با موفقیت پشت سر نهاده و به عنوان یکی از وکلا معتبر شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت حرفه ای دعاوی مالی، سفته و چک
 • متخصص جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی، جرائم سایبری، شهرداری و مطالبه وجه

آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، ساختمان سپاهان 4، طبقه 1، واحد 5

شماره تماس: 09132013584

ژاله مبشری ریزی

ژاله مبشری ریزی

ایشان وکیل دیوان عالی کشور بوده و 8 سال است که در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت داشته اند. خانم ژاله مبشری ریزی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و مشاوره حقوقی  تلفنی، اینترنتی و حضوری هستند. از سابقه کاری ایشان می توان به دادرسی دعاوی حقوقی، کیفری، تجاری، شرکتی، نماینده بخش های خصوصی و دولتی اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص دعاوی مالی، داوری، مناقصات و چک
 • متخصص دعاوی خانواده، انحصار وراثت، طلاق و حضانت
 • وکالت حرفه ای پرونده های کلان مالی دیوان عالی کشور

آدرس: اصفهان، زرین شهر، خیابان کاشانی، رو به روی دادگستری

شماره تماس: 09123104943

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی

آقای نادعلی بهترین وکیل دیوان عالی کشور، با 10 سال سابقه وکالتی هستند. این وکیل ماهر رتبه سوم کارشناسی ارشد حقوق بوده و حداقل 7 سال مشغول مدیریت حقوقی بوده اند. آقای مهرداد نادعلی بیش از 300 پرونده حقوقی با موضوعات مختلف را در دیوان عالی کشور با موفقیت خاتمه داده است.

تخصص و مهارت:

 • متخصص دعاوی دیوان عالی کشور
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • وکالت پرونده های کلان دادگاه انقلاب، دیوان اداری و شهرداری

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و در بندی، پلاک 491، طبقه 2

شماره تماس: 0912623359

مرتضی رشیدیان یزد

مرتضی رشیدیان یزد

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در استان خراسان رضوی می باشند. مدرک تحصیلی آقای رشیدیان یزد دکتری حقوق خصوصی بوده است. آقای مرتضی رشیدیان یزد از بهترین وکیل دیوان عالی کشور در مشهد هستند و سابقه فعالیت های حقوقی شان به 15 سال می رسد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متخصص دعاوی دیوان اعم از اختلاس، قرارداد ها و دعاوی علیه نهاد های دولتی
 • وکالت پرونده های تجاری، مناقصات، دعاوی علیه کارکنان دولت و فساد مالی – تجاری

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، بین سه راه راهنمایی و میدان فلسطین، ساختمان مریم، طبقه 3، واحد 302

شماره تماس: 09155044899

فاطمه میر

فاطمه میر

خانم میر بهترین وکیل دیوان عالی کشور در استان تهران می باشد. ایشان پرونده های بسیاری را وکالت کرده و با پیروزی به پایان رسانده است. دعاوی ارجاع شده به دیوان موضوعات پیچیده و کلانی دارند که عدم تسلط کافی وکیل می تواند به ضرر موکل تمام شود، خانم میر با تسلط به رویه محاکم و عزت نفس به دفاع می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی
 • متخصص دعاوی مواد مخدر، جرائم علیه اخلاق،کلاهبرداری و اختلاس

آدرس: تهران، شهید قرنی 32، پلاک 4ف واحد 8

شماره تماس: 02146224091

جلیل مالکی

جلیل مالکی

وکیل پایه یک دادگستری، رئیس کانون وکلا مرکز، مدرس دانشگاه حقوق، عضو هیئت مدیره کانون، دبیر کمیسیون حقوق ورزشی، عضو انجمن علمی حقوقی ورزش کشور و رئیس کمیته حقوقی زیست فناوری فوق پزشکی ایران از عناوین شغلی جناب آقای جلیل مالکی می باشد. آقای مالکی از بهترین وکیل دیوان عالی کشور بوده که سال های زیادی به مردم خدمت کرده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • بررسی و حل دعاوی کلان مالی در دیوان
 • متخصص امور شرکتی و تنظیم قرارداد ها

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، رو به روی پمپ بنزین، پلاک 311، واحد 4

شماره تماس: 09121262817

مهدی شمس کیا

مهدی شمس کیا

ایشان پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه دریافت نموده اند. آقای شمس کیا از بهترین وکیل دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری و شهرداری شمرده می شوند. مهدی شمس کیا در حیطه تخصصی خود پرونده های ملکی، تجاری، صنعتی، خانواده، حقوقی و کیفری بررسی کرده و به حل این دعاوی می پردازند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در حوزه دعاوی شهرداری، اموال غیر منقول و املاک
 • تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دیوان عالی کشور، هویت قانونی و ارث و میراث

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، کوچه 40، جنب بیمارستان صدوقی، ساختمان آفتاب، طبقه 2

شماره تماس: 09132861873

وظایف بهترین وکیل دیوان عالی کشور

وکیل دیوان عالی کشور به واسطه دشواری های شغل وکالت در دسته وکلا خاص قرار گرفته و قدرت بالایی در حل دعاوی حقوقی دارد. اصلی ترین وظیفه هر وکیل دفاع از موکل خود و رفع اتهام وارده به اوست. اکثر پرونده های مورد بحث در دیوان عالی کشور موضوعات خاص داشته و نیازمند تخصص مرتبط است. اولین وظیفه بهترین وکیل دیوان عالی کشور، دادخواه پرونده های حقوقی و کیفری می باشد.

با جمع آوری و ارائه مدارک و اسناد لازم دال بر بی گناهی موکل، یک وکیل خوب باید به تحلیل و تفسیر قانون بپردازد. ضمن تشریح تخلف صورت گرفته و ارتباط آن با موکلش باید تقاضای دادرسی را به جا آورد. در دیوان عالی کشور رأی صادر شده تحت هیچ شرایطی تغییر نمی کند به همین دلیل در بررسی پرونده جزئیات بسیار تعیین کننده هستند.

آرای وحدت رویه هیات عمومی در دیوان عالی کشور صادر شده و با دقت فراوان و سنجش همه جانبه موضوع دعاوی همراه می باشد. بهترین وکیل دیوان عالی کشور باید از قضات درخواست فرجام خواهی داشته باشد و با استفاده از تبصره ها و مواد قانونی سعی کند مجازات و نتایج را به نفع موکلش خاتمه دهد.

وظایف بهترین وکیل دیوان عالی کشور

اصول تشکیل دیوان عالی کشور

ساختار دیوان عالی کشور به این صورت است که دادسرا، هیات عمومی، شعب کیفری و حقوقی با دو قاضی مشغول به قضاوت می باشند. دادسرای کل دیوان عالی کشور به امورات دادسراهای سرتاسر کشور واقف بوده و بر آن ها نظارت کامل دارد. رئیس دیوان عالی کشور شخصی مدیر و مدبر  بوده که از طرف رئیس قوه قضائیه عهده دار می شود. این فرد باید وظایف حقوقی خود را به طور کامل به جا آورده و نظارت بر اجرای عدالت را مد نظر داشته باشد.

قضات برتر کشور در شعبه های حقوقی و کیفری به عنوان مستشار و رئیس مشغول به کار هستند. قضاتی که در شعبه های تشخیص فعالیت می کنند 5 نفر هستند. هیات عمومی دیوان عالی جز دیگری از اصل تشکیل دیوان عالی کشور می باشد، هیئت عمومی وحدت رویه قضایی به آرا مخالف صدور یافته قضات و موارد این چنینی رسیدگی می کنند.

کلام آخر

سازمان دیوان عالی کشور با هدف ایجاد عدالت و برابری تشکیل شده است. وکلا و قضات بسیاری در این مراکز مشغول بوده و همگی به دنبال برقراری عدل و انصاف هستند. معمولا پرونده هایی که در دیوان عالی کشور رسیدگی می شوند نیازی به حضور شاکی و متشاکی ندارند مگر به درخواست قاضی، چنین موقعیت هایی این قدر حساس بوده که حضور بهترین وکیل دیوان عالی کشور ضرورت می یابد. وکیل چی از حسن توجه شما به این مقاله نهایت تشکر را دارد. اگر نظرات و پیشنهاداتی دارید از طریق راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =

دکمه بازگشت به بالا